خانه / برتری های لیزر موهای زائد / لیزر کرمان و پاسخ به سوالات رایج در مورد لیزر موهای زائد

لیزر کرمان و پاسخ به سوالات رایج در مورد لیزر موهای زائد

لیزر کرمان و پاسخ به سوالات رایج در مورد لیزر موهای زائدReviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on May 8Rating:

لیزر موهای زائد در کرمان 

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر چیست؟

لیزر نوری تك رنگ و تك طول موج است. در لیزر موهای زائد عمدتا نور لیزر در رنگدانه مالنینی كه در موها به وفور یافت میشود جذب شده و سبب تخریب سلولهای سازنده مو میشود و به همین دلیل است كه هر چقدر مو ضخیمتر و مشكیتر باشد ،مالنین بیشتری دارد که نور لیزر را بهتر جذب كرده و راحتتر از بین میرود. در عین حال چون مالنین در خود پوست هم وجود دارد هرچه مقدار آن كمتر باشد یعنی بیمار سفیدتر باشد انرژی كمتری در پوست جذب شده و احتمال سوختگی ناشی از لیزر مو كمتر میشود.

برای اطلاعات بیشتر با مطب تخصصی لیزر موهای زائد در کرمان تماس بگیرید اینجا کلیک کنید.


سوالات بخش 1

سوالات بخش 1

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

چه تعداد جلسه برای درمان موهای زائد كافی است؟

پاسخ قطعی به این سؤال نمیتوان داد چون بسته به فرد و محل مورد درمان تعداد جلسات متفاوت است. مثال لیزر موهای صورت بیشتر از ناحیه زیربغل طول میكشد و در كل بهطور متوسط 7-3 جلسه درمان الزم است ولی ممكن است بیشتر یا كمتر طول بكشد و درصورت وجود زمینه اختالالت هورمونی درمان به درازا میكشد.

برای اطلاعات بیشتر با مطب تخصصی لیزر موهای زائد در کرمان تماس بگیرید اینجا کلیک کنید.

علائم تاثیر لیزر روی موهای زائد چیست؟

كاهش تعداد موها كاهش سرعت رشد نازك شدن موها كمرنگتر شدن موها كه همه اینها منجر به طبیعیتر شدن منظره محل درمان می شود.

برای اطلاعات بیشتر با مطب تخصصی لیزر موهای زائد در کرمان تماس بگیرید اینجا کلیک کنید.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد میتواند چه عوارضی داشته باشد ؟

سوختگی لك عفونت عدمجواب فولیكولیت و آكنه کدام بیماران برای لیزر موهای زائد مناسبتر هستند؟ بیمار ایدهآل، بیماری است كه پوستی روشن اما مویی مشكی و ضخیم داشته باشد. انتظاراتش واقعگرایانه بوده و اختالل هورمونی نداشته باشد. هرچند كه با پیشرفتهایی كه در زمینه لیزر و روشهای سرد كردن پوست بهوجود آمده است بیمارانی كه پوست های تیرهتر دارند را هم میتوان به شكل موثری درمان كرد. در مورد موهای بلوند، سفید یا قرمز كاهش دائمی موهای زائد غیرممكن است. اگرچه رشد این موها را میتوان با انجام لیزر گاه تا 3 ماه هم به تاخیر انداخت اما معموال با همان تعداد و ضخامت و رنگ قبل مجددا رشد میكنند.بنابراین این افراد درصورت تمایل می توانند با انجام لیزرهر 3 ماه،رشد موهایشان را تنها کنترل کنند.

برای اطلاعات بیشتر با مطب تخصصی لیزر موهای زائد در کرمان تماس بگیرید اینجا کلیک کنید.

سوالات بخش 2

سوالات بخش 2

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

چه مراحل و بررسیهایی قبل از انجام لیزر باید صورت پذیرد؟

ابتدا در مورد انجام لیزرهای قبلی، دفعات آنها و نتایج آنها صحبت میشود: وجود اختلاالت هورمونی و عالئمی كه به نفع آنها وجود دارد (مثل نامنظمی سيكل قاعدگي، ریزش موی سر، جوشهای مكرر صورت و سابقه نازایی): از آنجا كه اختالالت هورمونی در بسیاری از بیماران پرمو دیده میشود حتما بیمار باید از این جهت بررسی شود وگرنه درمان با لیزر تاثیر نداشته و به درازا خواهد كشید. مصرف بعضی داروها كه میتوانند منجر به رویش موهای زائد شوند. مثل كورتونها، هورمونها و مینوكسیدیل: این داروها باعث رشد موهای زائد می شوند. در این بیماران لیزر اثر مناسب را نخواهد داشت. وجود بعضی بیماریها مثل پسوریازیس، لیكن پالن، ویتلیگو (برص): در این بیماران احتمال پیدایش بیماری زمینهای پوستی در محل لیزر وجود دارد. سابقه اسكار هیپرتروفیك یا كلوئید (گوشت اضافه محل عمل): انجام لیزر در این بیماران احتمال دارد ،سبب ایجاد اسكار هیپرتروفیك شود و بهتر است انجام نگیرد. سابقه تبخال مكرر: در این بیماران از 24 ساعت قبل تا یك هفته بعد از لیزر باید داروهای ضدتبخال مثل آسایكلوویر استفاده شود. سابقه عفونت فعال مثل جوشهای چركی: در صورتی كه بیمار جوش چركی یا هر كانون عفونی دیگری در محل لیزر مو داشته باشد باید تا زمان درمان آن عفونت لیزر به تعویق افتد. برنزه بودن(tanning) : به هر روشی كه فرد باعث برنزه شدن پوست خود شده باشد، اعم از آفتاب گرفتن یا سوالریم، لیزر مو نباید در وی انجام گیرد زیرا احتمال سوختگی پوست و ایجاد لك به دنبال ليزر بسیار زیاد است. در این بیماران بهتر است درمان تا زمان از بین رفتن رنگ به تعویق بیفتد و در این مدت بیمار از تركیبات ضدلك و ضدآفتاب استفاده كند. وجود تاتو یا خال یا كك و مك در محل لیزر: از آنجا كه انجام لیزر مو میتواند باعث كمرنگ شدن این ضایعات شود باید از قبل به بیمار در مورد این مسئله تذكر داد. مصرف ایزوترتینویین (نوعی تركیب< A-vit>مثل راكوتان كه برای درمان جوشهای مقاوم به كار میرود): اگر بیمار از این دارو استفاده میكند چون باعث حساس شدن شدید پوست به نور لیزر و افزایش احتمال سوختگی و اسكار و لك میشود حداقل 6ماه باید لیزر مو را به تعویق انداخت.

برای اطلاعات بیشتر با مطب تخصصی لیزر موهای زائد در کرمان تماس بگیرید اینجا کلیک کنید.

چه آمادگیهایی برای انجام لیزر باید داشت؟

6 هفته قبل: بیمار از كندن مو به وسیله موم و الكترولیز خودداری كند اما میتواند از تراشیدن یا كرمهای موبر استفاده كند. آفتاب گرفتن ممنوع است و باید از تركیبات ضدآفتاب استفاده كند. بیمارانی كه پوست تیرهتر دارند باید از كرمهای روشنكننده استفاده كنند. روز قبل: ناحیه مورد درمان را بتراشد به نحوی كه تنها يك میلیمتر از نوك مو از پوست بیرون باشد. اگر بیمار سابقه تبخال دارد مصرف آسایكلوویر را شروع كند. روز درمان: برای 5/1-1 ساعت كرم بیحسكننده حاوی لیدوكائین و پریلوكائین استفاده میشود. اگر ناحیه مورد درمان بزرگ باشد برای جلوگیری از عوارض این داروها از پماد پیروكسیكام استفاده میكند.

برای اطلاعات بیشتر با مطب تخصصی لیزر موهای زائد در کرمان تماس بگیرید اینجا کلیک کنید.

لیزر موها

لیزر موها

برای كاهش درد و عوارض لیزر از چه روشی استفاده میشود؟

به غیر از تركیبات بیحسكننده و ضددرد ضمن لیزر از روشهای مختلفی برای سرد كردن پوست استفاده میشود. این روشها شامل استفاده از ژل سرد، هوای سرد، شیشههای سرد و اسپری سردكننده است. در میان این روشها ژل سرد كمترین تأثیر را دارد و اسپری سردكننده موثرترین است.

برای اطلاعات بیشتر با مطب تخصصی لیزر موهای زائد در کرمان تماس بگیرید اینجا کلیک کنید.

چه مراقبتهایی پس از لیزر صورت ميگیرد؟

ممكن است ورم و قرمزی در محل وجود داشته باشد كه گذاشتن یخ میتواند سبب كاهش آن شود. معموال نیازی به استفاده از مسكن وجود ندارد. گاهی اطراف ریشه موها دلمه میبندد كه 10-7روز طول میكشد، از پمادهای آنتیبیوتیك استفاده میكنیم تا دلمهها بریزند. ممكن است رشد موی لیزر شده يك تا 2 هفته بعد از لیزر هم ادامه پیدا كند بعد از آن بریزد. باید از آفتاب پرهیز كند زیرا بهخصوص در افراد با پوست تیرهتر ممكن است 3-2 ماه طول بكشد تا اثر برنزهكننده آفتاب از بین برود و بدین شكل درمان بیمار را به تعویق بیندازد.

برای اطلاعات بیشتر با مطب تخصصی لیزر موهای زائد در کرمان تماس بگیرید اینجا کلیک کنید.

محقق : میترا کرمانیان

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.