خانه / انواع روش های لیزر موهای زائد بدن / نکاتی مهم در مورد لیزر موهای زائد !

نکاتی مهم در مورد لیزر موهای زائد !

نکاتی مهم در مورد لیزر موهای زائد !Reviewed by مریم اکبری زاده on Oct 4Rating:

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک روش موثر و ملایم برای کاهش دائمی موهای زائد است. زمانی که مو در مرحله رشد است، لیزر بیش از هر زمان دیگری تاثی گذار خواهد بود. مو در دوره های مختلف رشد می کند، به همین دلیل تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر درمانی معمولا بین 4 تا 6 جلسه خواهد بود که برای رسیدن به بهترین نتیجه لازم است فاصله بین جلسات یک ماه باشد.

در زمان انجام فرایند لیزر درمانی

همیشه قبل از انجام لیزر موهای زائد بهتر است موهای بخش مورد نظر را اصلاح کنید. در روز انجام درمان بهتر است از یک کرم موضعی بی حس کننده استفاده کنید، البته این مرحله ضروری نیست و در مورد کرم مورد نظر با پزشک خود مشورت کنید.

هم فرد تحت لیزر درمانی و هم تکنیسینی که در حال انجام فرایند است لازم است عینک مخصوص بپوشند که از رسیدن نورهای مضر لیزر به چشم جلوگیری می کند. براساس یک ارزیابی سریع و موثر تکنیسین لیزر درمانی نور و قدرت لیزر را با پوست فرد سازگار می کند و به این منظور از اشعه لیزر به عنوان تست بر روی بخش های مختلف بدن استفاده می کند.

هر دستگاه لیزر دارای یک دسته مخصوص است که با استفاده از این دسته اشعه لیزر بر روی فولیکول ها متمرکز می شود. اکثر متقاضیان در طول انجام لیزر درمانی هیچ ناراحتی گزارش نکرده اند و یا گاهی ناراحتی خیلی کمی را تجربه کرده اند و مدت لیزر موهای زائد بسته به اندازه منطقه تحت درمان متفاوت خواهد بود.

پس از لیزر موهای زائد چه اقداماتی باید انجام شود؟

اگر از لیزر موهای زائد استفاده کرده اید، بلافاصله پس از اتمام فرایند درمان می توانید به فعالیت های معمول و روزمره خود بازگردید، با این حال ممکن است کمی دچار قرمزی و التهاب شوید. این عوارض معمولا تا 24 ساعت پس از اتمام درمان برطرف می شوند. استفاده از یخ، کرم های ضد التهاب یا ژل های آلوئه ورا یا لوسیون های مخصوص پس از اتمام درمان می توانند به کاهش این التهاب ها کمک کنند. اما به خاطر داشته باشید که نور آفتاب ممکن است به مناطقی که لیزر شده اند آسیب بزند، بنابراین تا چند روز پس از لیزر موهای زائد از قرار دادن منطقه تحت درمان در مقابل نور خورشید اجتناب کنید.

برای اکثر مراجعین 4 تا 6 جلسه درمانی برنامه ریزی می شود و جلسات درمان تا زمانی ادامه پیدا می کند که رشد موهای زائد متوقف شود.

چند جلسه پس از لیزر درمانی نتایج آن چشمگیر خواهد بود. اکثر مراجعین شاهد 80 تا 90 درصد کاهش موهای زائد خود خواهند بود. گرچه نتایج لیزر موهای زائد دائمی است، در برخی موارد لازم است جلسات به شکل یک بار در سال تکرار شود.

بخش هایی که مورد لیزر درمانی قرار می گیرند:

لیزر برای صورت و بدن از جمله پشت، قفسه سینه و ناحیه بیکینی، قابل استفاده خواهد بود. به طور کل هر جایی که موی زائد رشد می کند، می توان از لیزر برای رفع آنها استفاده کرد.

لیزر موهای زائد صورت

بسیاری از خانم ها با موهای زائد صورت خود مشکل دارند، به ویژه در اطراف ابروها، بالای لب ها و چانه. مردها نیز تمایل به رفع موهای زائد صورت خود دارند، از جمله موهای زائد بین ابروها و ناحیه ریش. رفع موهای زائد با استفاده از لیزر یک روش جدید و پیشرفته است که بی خطر، سریع و موثر است. لیزر موهای زائد صورت دارای ماندگاری است و یک روش غیرتهاجمی محسوب می شود. لیزر برای هر بخشی از صورت قابل استفاده است، تنها بخشی که نمی توان برای آن از لیزر ااستفاده کرد، اطراف چشم هاست.

بالای لب ها

بالای لب ها بخش کوچکی است که رفع موهای زائد آن خیلی سریع انجام می شود. افرادی که دارای موهای تیره و پوست روشن هستند بهترین کاندیدا برای انجام لیزردرمانی هستند. در واقع قانون اصلی در فرایند لیزر موهای زائد این است که موها تیره تر از پوست باشند تا نتیجه بهتری حاصل شود.

لیزر موهای زائد چانه

چانه هم مانند بالای لب ها منطقه کوچکی است که به سرعت لیزر می شود. پس از اتمام فرایند درمان ممکن ست این ناحیه دچار تحریک و قرمزی شود، اما به طور کل لیزر این ناحیه بدون عارضه و مستقیم انجام می شود.

اطراف ابروها

بعضی از خانم ها تقریبا هر روز ابروهای خود را تمیز می کنند و استفاده از لیزر برای این ناحیه می تواند یک راه حل دائمی باشد. لیزر این بخش تنها 15 دقیقه طول می کشد و عوارض بسیار کمی نیز در پی خواهد داشت.

کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان تحت نظر دکتر کریمیان می باشد. برای اطلاعات بیشتر در باره بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان اینجا کلیک کنید.

نگارنده: سمیه محمدی

لینک منبع

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره مریم اکبری زاده

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.