خانه / انواع روش های لیزر موهای زائد بدن / مناسب ترین لیزر در شهر تهران چیست؟

مناسب ترین لیزر در شهر تهران چیست؟

مناسب ترین لیزر در شهر تهران چیست؟

تهران شهری کوهستانی است چرا که در کنار کوه البرز قرار گرفته است آب و هوای تهران تحت تأثیر سه عامل است اول رشته کوه البرز، دوم باد هایی که از سمت غرب می وزند و مرطوب هستند ، و سوم وسعت و اندازه استان.

رشته کوه البرز، تهران را تا حد زیادی معتدل ساخته ، به طوری که در شمال تهران آب و هوا معتدل و کوهستانی است و در نقاطی از تهران که ارتفاع کمتر است ، آب و هوای نیمه خشک است تهران به علت کوهستانی بودن همیشه شهر بارانی ست  و زمستان‌ های سرد دارد که زودتر از آذر آغاز می گردند و در پایان ماه فروردین آب و هوا به سرعت تغییر می کند و گرم می شود ، در نتیجه در اوایل خرداد هوا تقریبا گرم می شود.

تهران دارای ترکیبی از آب و هوای گوناگون است ، در نقاط کوهستانی دارای هوای سرد ( یعنی در شمال و نقاط مرتفع) ، در جنوب و نزدیک به کویر هوایی خشک، در میانه دارای هوای معتدل و نزدیک به کوه پایه سرد و کمی مرطوب است.

گرم ترین ماه های سال در شهر تهران شهریور و مرداد هستند ،  با دمای بین ۲۸ تا ۳۰ درجه سانتی گراد هستند.

معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره های تخفیف حیرت انگیز و باورنکردنی

اینجا کلیک کنید

سردترین ماه سال در تهران دی است ، که دمای آن به یک درجه سانتی گراد هم می رسد و زمستان‌ های بسیار طولانی و معتدل دارد.

اما به طور کلی بخش شمال تهران در تابستان هم هوایی معتدل دارد.

 تهران را از نظر آب و هوایی می ‌توان به سه قسمت تقسیم نمود:

 آب و هوای شمالی : در ارتفاعات مانند (دماوند و توچال) با هوای مرطوب و سرد همراه است و زمستان هایی طولانی دارد.

 آب و هوای کوهپایه ای : که دارای هوای نسبتاً مرطوب و سرد است ، مانند آب علی،  طالقان، لواسان،  فیروزکوه، سد امیرکبیر، و دماوند که زمستان‌ هایی نسبتاً طولانی دارند.

 آب و هوای خشک و نسبتا خشک : زمستان های کوتاه و تابستان های گرم و طولانی دارند، مانند شهریار، ورامین و جنوب کرج.

به طور کلی در زمستان‌ ها آب و هوای مناطق میانه و جنوبی تهران معتدل و مرطوب است و مناطق شمالی آن سرد است. در تابستان ها، تهران در مناطق شمالی نسبت به میانه و جنوبی از حرارت کمتری برخوردار است.

منبع شست و شو و آب آشامیدنی تهران از رودهای لار کرج و جاجرود است، که مهمترین این رود ها کرج است. البته رود های فرعی و آب ‌های زیرزمینی نیز در تامین آب تهران بی ‌تأثیر نیستند.

 

تاثیر آب و هوا بر مو

تاثیر آب و هوا بر مو

تاثیر آب و هوا بر مو

همانطور که می دانیم؛ هنگامی که آب و هوا خشک باشد، از تابش نور شدید خورشید و آفتاب در امان نیستیم، در نتیجه اشعه ماورای بنفش نور خورشید باعث شکستگی و کدر شدن موهای ما می شود.

برای آنکه بتوانیم بر موهای مان تسلط کامل داشته باشیم باید اول نوع موی خود را بشناسیم.

اگر پس از حمام کردن موهای تان را به حال خود رها کنید، به همان مدل موی خودتان خشک می ‌شود.  و یا آن را با سشوار خشک کنید و مدل دهید.

اگر در آب و هوای خشک زندگی می کنید موهای سر و بدن شما تا حمام بعدی کاملاً به همان حالت قبل می ماند،  ولی اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید بلافاصله تنها در چند ساعت موها حالت مجعد و فر ای به خود میگیرند.

این گونه می توان گفت که هوای گرم و مرطوب مدل مو را به کلی ویران می سازد.

پیوند فیزیکی بین ذرات مو با گرما و آب از هم گسسته می شوند ، به این دلیل است که آب باعث لختی مو میشود و یا اتو و سشوار مو را کاملاً حالت میدهند.

زمانی که شما به موهای خود حالت می‌ دهید و بیرون از منزل قدم می گذارید بار دیگر این پیوند ها می شکنند و موها به حالت اولیه خود باز می گردند.

همانطور که نور شدید خورشید بر ملانین موجود در پوست  موثر است.  این نور تغییراتی در ملانین موجود در مو نیز ایجاد می‌ کنند.

نور شدید خورشید باعث روشن تر شدن موها می شود در واقع نور خورشید و آفتاب تاثیر وارانه بر مو میگذارد. به این صورت که با تابش نور خورشید به پوست ملانین بیشتر شده و پوست تیره تر می شود و در عوض مو روشنتر شده و ملانین از درون ساقه های مو بیرون کشیده می شود،  و مو تغییر رنگ می ‌دهد. بنا بر این افرادی که در مناطق گرم و خشک زندگی می کنند نیاز به دستگاه لیزر متفاوتی برای رفع موهای زائد هستند.

درعوض افرادی که در محل های کوهستانی و سر زندگی می کنند لایه کوتیکول قوی بر روی مو دارند در این شرایط آب و هوایی مو تابع شما عمل می‌ کند، و به هر حالتی که شما میل داشته باشید می ماند.

وجود بادهای شدید همچنین می تواند به مو آسیبی جدی وارد کند. قرار گرفتن در معرض مداوم باد های شدید می توانند در مو به وزی و شکستگی های زیادی بوجود بیاورد.

در هنگام وزش باد کوتیکول های سطح مو که زه و خشن هستند، در یکدیگر فرو می روند و مو دچار گره های بسیاری می گردد.

همچنین موها در این شرایط آب و هوایی معمولا دارای مو خوره های بسیار هستند.

بهترین فصل برای لیزر موهای زائد چه فصلی است؟

بهترین فصل برای لیزر موهای زائد چه فصلی است؟

 بهترین فصل برای لیزر موهای زائد چه  فصلی است؟

دکتر کریستوفر جی. پیرز

 دکتر کریستوفر جی. پیرز می گویند:

برخی لیزر ها برای عملکرد صحیح به دنبال رنگدانه های مو می گردند که الکساندرایت برای پوست های روشن و مناطق سردسیر مناسب تر است. دیگر لیزرها مانند لیزر یاگ به رنگدانه های پوست بی اثر هستند و برای افراد در مناطق گرمسیر بسیار مناسب هستند ، البته افراد با پوست تیره به جلسات درمانی بیشتری نیازمندند.

به هر حال شما در هر منطقه و فصلی که هستید باید قبل از لیزر موهای زائد از قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید و یا حمام آفتاب گرفتن و برنزه کردن اجتناب کنید.

دکتر امیلی آلتمن

 دکتر امیلی آلتمن در این باره می‌ گوید:

لیزر موهای زائد به رنگ پوست و مو و همچنین جنس مو بستگی دارد. پیشنهاد می ‌شود شما در هر اقلیم و شرایط آب و هوایی که قرار دارید قبل و بعد از لیزر ۴ تا ۶ هفته از قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید خودداری کنید.

دکتر رونالد شلتون

 دکتر رونالد شلتون در این باره می گویند:

کسی که به لیزر موهای زائد اقدام می کند نباید بین جلسات به برنزه کردن و یا حمام آفتاب گرفتن فکر کنند. البته افرادی که در مناطق گرمسیر و گرم زندگی می کنند معمولاً لیزر موهای زائد برای این افراد کمی پر خطر است.  زیرا ملانین در پوست این افراد زیاد است و ممکن است افراد دچار سوختگی شوند و اما افراد در مناطق سردسیر فقط ممکن است نقاط قرمزی را پس از لیزر بر روی پوست داشته باشند که زیاد جدی نیست.

بهترین دستگاه لیزر کدام است؟

بهترین دستگاه لیزر کدام است؟

بهترین دستگاه لیزر کدام است؟

دکتر هارولد جی. کاپلان

دکتر هارولد جی. کاپلان در این مورد می گویند:

بهترین نوع لیزر باید با توجه به نوع پوست و منطقه ای که فرد در آن زندگی میکند انتخاب شود. لیزر الکساندرایت و دایود برای پوست های روشن و لیزر ان دی یگ برای پوست های تیره مناسب است.

 دکتر آرش اخوان می گویند:

تنها یک لیزر برای تمام بیماران و رنگ پوست ها مناسب نیست.  بلکه لیزر های متفاوت با برند های متفاوتی در بازار وجود دارند، مانند؛ الکساندرایت ، دایود، ان دی یگ، آی پی ال و حتی روبی.

بهترین لیزر برای لیزر موهای زائد به رنگ پوست و نوع موهای فرد بستگی دارند. طبق تجاربی که من در سال‌های کاری ام به دست آورده ام، به نظرم دایود و الکساندرایت برای پوست های روشن و ان دی یگ برای پوست های تیره بسیار ایمن و مناسب هستند.

دستگاه های لیزر موهای زائد

دستگاه های لیزر موهای زائد

 در این قسمت دستگاه های لیزر موهای زائد  به همراه مزایا و معایب آن ها توضیح داده می شود.

لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی ( ترکیبی از لیزر الکساندرایت + ان دی یگ)

 لیزر ان دی یگ

برای مناطق گرم و خشک و پوست های تیره

لیزر ان دی یگ چگونه عمل می کند؟

لیزر ان دی یگ به این دلیل برای افراد با پوست تیره استفاده می ‌شود که کمتر توسط ملانین نسبت به دیگر دستگاه های لیزر جذب می شود.

ملانین در واقع رنگدانه های موجود در پوست و مو هستند و برخی از لیزر ها قادر به تشخیص ملانین موجود در مو نیستند و ممکن است ملانین موجود در پوست را هدف بگیرند و ایجاد سوختگی در پوست کنند.

لیزر ان دی یگ به دلیل داشتن طول موج بلند از ملانین های موجود در اپیدرم عبور می کنند و خود را به ملانین های موجود در مو می رساند.  در نتیجه افراد با پوست ‌های تیره دچار سوختگی با لیزر ان دی یگ نمی شوند.

مزایا

لیزر ان دی یگ به دلیل داشتن طول موج بلند به راحتی برای افراد با پوست‌ های تیره مناسب و ایمن است. این لیزر به دلیل نفوذ بیشتر در پوست و رسیدن به پاپیلا ، ریشه ی مو را نابود میسازند.

معایب

لیزر ان دی یگ به دلیل کمتر جذب شدن توسط ملانین ها به جلسات درمانی بیشتری نیاز دارد، همچنین استفاده از این لیزر نسبت به سایر لیزرها دردناکتر است و اثر کمتری بر موهای ظریف می گذارد.

معرفی کامل و کارایی دستگاههای لیزر موهای زائد

 لیزر دایود

برای پوست های میانه و سبزه روشن

لیزر دایود چگونه عمل میکند؟

پرتو های لیزر دایود ملانین موجود در مو را هدف می گیرند و توسط رنگدانه های موجود جذب می شوند. در نتیجه با تولید حرارت در ریشه ی موها سبب نابودی فولیکول ها و موها از ریشه می شوند.

مزایا

لیزر دایود دارای طول موج های بلند و کوتاه است، بنابراین برای جذب ملانین کاملا مناسب است و در عمق زیاد پوست برای رسیدن به فولیکول‌ های مو نفوذ می‌ کند. طول موج های بلند تر نیز از ملانین پوست عبور می کنند و جذب ملانین موجود در مو می شوند.

دستگاه لیزر الکساندرایت آپوجی

لیزر الکساندرایت

برای پوست های سفید و روشن

این لیزر نیز مانند سایر لیزر ها عملکردی یکسان دارد. این لیزر قابلیت جذب شدن شدید توسط ملانین های موجود در پوست و مو را دارد. بنابراین بهترین گزینه برای افراد با پوست های روشن و موهای تیره است.

بهترین دستگاه برای رفع موهای زائد در تهران

بهترین دستگاه برای رفع موهای زائد در تهران

تهران

بهترین دستگاه برای رفع موهای زائد در تهران

در تهران و در جنوب تهران که آب و هوا کمی گرم و خشک است و به کویر و سمنان و مناطق جنوبی تر نزدیک است، نمی ‌توان از دستگاه ان دی یگ استفاده کرد زیرا نوع پوستی این افراد معمولاً نوع ۴ است. در جنوب تهران کمتر افرادی هستند که تایپ پوستی و نوع پوستی نوع ۵ و ۶ ( مناسب برای لیزر ان دی یگ) داشته باشند.

در واقع تایپ پوستی نوع ۴ همان رنگ پوست سبزه ی روشن است که بهترین دستگاه لیزر برای این افراد دایود است. پس این گونه می توان نتیجه گرفت که بهترین دستگاه برای افرادی که در جنوب تهران زندگی می‌ کنند و دارای تایپ پوستی نوع ۴ هستند، دایود است.

در عوض افرادی که در شمال تهران زندگی می کند و دارای تایپ پوستی نوع ۱ و نوع ۲ هستند بهترین دستگاه برای این افراد الکساندرایت یا دایود است.

افرادی که در آب و هوای کوهپایه ای و میانه در تهران زندگی می ‌کنند ، معمولاً دارای تایپ پوستی نوع ۳ هستند . رنگ پوست این افراد گندمی است و رنگ چشم و موی آن ها به هر رنگی ممکن است باشد، بعضی وقت ها سوختگی بر پوست این افراد مشاهده می شود و در معرض نور خورشید برنزه می شوند. بهترین دستگاه لیزر برای افرادی که در آب و هوای کوهپایه ای تهران زندگی می ‌کنند ، دایود است.  انتخاب دوم برای این افراد الکساندرایت است.

در نتیجه اینگونه می توان گفت که بهترین دستگاه های لیزر برای رفع موهای زائد در شهر تهران، دستگاه های لیزر الکساندرایت و دایود هستند.

منابع

  1. www.realself.com
  2. www.hairfinder.com
  3. www.irimo.ir
  4. fa.wikipedia.org
  5. www.realself.com
  6. www.groupon.com
  7. www.weatherbase.com

محقق : میترا کرمانیان

 

مراکز تخصصی پوست و لیزر تهران اسکین حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی پوست ، مو ، لیزر

مراکز تخصصی پوست و لیزر تهران اسکین حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی پوست ، مو ، لیزر

 

 

مراکز تخصصی پوست ،مو، لیزر تهران

مراکز تخصصی پوست ،مو، لیزر تهران

جردن مرکز تخصصی لیزر جردن (آفریقا) زیر نظر دکتر اژدری :

لیزر موهای زائد بدن با دستگاه پیشرفته الکس و دایود

ژل _بوتاکس و سایر خدمات پوست و زیباییمطب تحصصی زیبایی و لیزر

 نشانی : تهران ، خ جردن (افریقا)، بالاتر از میرداماد, نبش خ سرو، پ 1 ط 4 واحد 9  شعبه،

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر):  09382676774- 88655867 – 88655866 –  88655865

 

پاسداران مرکز تخصصی لیزر پاسداران (زیر نظر دکتر سارا لطفی) :

مرکز تخصصی لیزر و پوست و مو پاسداران

خدمات لیزر با دستگاه الکساندرایت/ان-دی-یاگ کلاریتی دارای FDA آمریکا مدل 2016

خدمات تزریق بوتاکس وژل، درمان بیماری های پوستی

خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن با تکنولوژی پیشرفته اسکارلت نسل جدید

 نشانی  : تهران ، خ پاسداران، بوستان ششم (روبروی برج سفید), پلاک 135 واحد 3

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 22579305 (021) 22579306 (021)

 

 مرکز تخصصی لیزر پونک (دکتر امینی علوی ) :

2

لیزر با دستگاه دایود سوپرانو بدون درد،

تزریق بوتاکس وژل و لاغری موضعی،

مشاوره تغذیه،خدمات تناسب اندام و لاغری

نشانی : انتهای اشرفی اصفهانی چهار دیواری روبروی ایستگاه بی آر تی اشرفی اصفهانی ساختمان شادی طبقه فوقانی داروخانه دکتر واقفی، شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 44813133 – 09011040046

 مطب تخصصی لیزر موهای زائد شریعتی(ظفر-دکتر سارا خانجانی)

لیزر با دستگاه دایود

 نشانی  : تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از مترو شریعتی – جنب پارکینگ طبقاتی ظفر – پلاک ۱ – واحد ۱  شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 22896841— 22896851

 

مرکز تخصصی شهرستان ها

مرکز تخصصی شهرستان ها

کرج مرکز تخصصی لیزر موهای زائد کرج-البرز (دکتر حمید مشکی)

مرکز تخصصی لیزر کرج

لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت

خدمات تزریق بوتاکس وژل

مشاوره

خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی: 02633419204  کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، فاز دو، بین خیابان 206 و 208، بالای املاک کلید طلایی، جنب بانک ملی، پلاک 495/1، طبقه 2، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10

 

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان (دکتر مهسا سعیدیان ) :

مطب لیزر اصفهان لیزر با دستگاه دایود سوپرانو و همچنین الکساندرایت آپوجی (apogee) ساخت کمپانی سایناشور آمریکا (برترین برند تولید کننده لیزر در دنیا)

خدمات تزریق بوتاکس وژل و لاغری موضعی

مشاوره تغذیه

تناسب اندام و لاغری

جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی : دروازه شيراز ، چهارباغ بالا ، كوچه مسجدالرضا(قبل شركت زمزم)، ساختمان99، طبقه 1 واحد 13  شماره های تماس (شنبه-چهارشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 09103498783 031-36639913

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد مشهد(دکتر زهرا خانی ) :

img_20161107_083346

خدمات لیزر با دستگاه دایود با تکنولوژی آلما لیزر آمریکا،

خدمات پوست و جوانسازی

تزریق ژل-بوتاکس

نشانی (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 8 شب): مشهد,احمد آباد,خیابان عرف,عارف 3,پلاک 26 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر):. 09150784617 051-38463883

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اهواز(دکتر محمد علی زکی زاده) :

کلینیک زیبایی

لیزر موهای زائد با دستگاههای الکساندرایت لوترونیک

دایود با تکنولوژی سوپرانو لیزر آمریکا

خدمات تزریق بوتاکس وژل

خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی: اهواز،سپيدار، سه راهي باهنر، جنب داروخانه دكتر قبله شناس، مطب دكتر زكى زاده شماره های تماس (صبح ها 9 الی 13 و عصرها 17 الی 21) خانم واحديان( نوبت صبح): 09304872136خانم زمانى( نوبت عصر): 09169247020

ساير شماره ها: 061-32910880 06132270070

در شهر اهواز مرکز تخصصی لیزر موهای زاید آقایان با اپراتور آقا نیز افتتاح شد. برای نوبت ویزیت برای شعبه ویژه آقایان لطفا با شماره تلفن آقاى قاسمى09167241768 06132270070 تماس بگیرید .

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد رشت(دکتر معصومه امامی سیکارودی ) :

لیزر موی زائد رشت

لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما لیزر آ

خدمات جوانسازی

تزریق بوتاکس -ژل

نشانی : رشت،گلسار،نبش خیابان 86،برج کاوه،بلوک 2 ، طبقه 5 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 01333111257

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد شیراز (دکتر شایسته حاجیان):

لیزر مو در شیراز

خدمات لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما

تزریق ژل ، بوتاکس

نشانی : شیراز-خیابان قصر دشت -نرسیده به چهارراه زرگری-نبش کوچه 54-ساختمان گلبرگ -طبقه چهارم-واحد43 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 1:30 و بعدازظهر ها ساعت 4:30 الی 9شب): 071-36280810 071-36280782 09337108359

مرکز تخصصی زنجان (زیر نظر دکتر مریم امینیان) :

مزیت های لیزر

خدمات لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت/ان-دی-یاگ کلاریتی دارای FDA آمریکا ،

خدمات تزریق بوتاکس وژل،

درمان بیماری های پوستی

خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی: زنجان ، چهار راه انقلاب نرسيده به كتابخانه ى سهروردى – ساختمان 43 – طبقه ى اول واحد 4 024-33328433 09302417991 در صورت عدم پاسخگویی خط ثابت با شماره موبایل تماس بگیرید (در مواقع شلوغی مطب یا… ممکن است فقط خط موبایل قابل پاسخگویی باشد)

مطب تخصصی لیزر موهای زائد همدان (زیر نظر دکتر نسترن کاکه خانی):

لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر دایود (بلومون)،

خدمات تزریق بوتاکس وژل

مشاوره

و  خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی :  خیابان بوعلی ابتدای کوچه پاساژ چهل ستون (نیلی) ساختمان پزشکان مرکزی طبقه اول واحد 4  (صبح ها 12:30_ 10:30) (عصرها 20:30 _17)  شماره تماس :   081-32530795

مرکز تخصصی بابل (زیر نظر دکتر محمد حبیب زاده عمران) :

photo_2016-09-26_11-56-37

لیزر دایود (بلومون)،

خدمات تزریق بوتاکس وژل

مشاوره و همچنین خدمات جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی: 01132221009 و 01132295521 09397930685 بابل، چهار راه گنجینه، ساختمان خزر، طبقه سوم

مرکز تخصصی سنندج -کردستان (زیر نظر دکتر غزال آقایی):

مرکز تخصصی لیزر سنندج

خدمات لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت/ان دی یاگ

تزریق ژل_بوتاکس

نشانی: 08733560110 و 09188788242 سنندج، انتهای خیابان تعریف (تاج)، بالاتر از شهید قاضی، ساختمان پزشکان امانیه، طبقه 3، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10 صبح تا 8 عصر

مرکز لیزر موهای زائد کرمان (زیر نظر دکتر محمد علی کریمیان):

معرفی بهترین مرکز لیزر موی زاید در شهر کرمان

لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود

تزرق ژل -بوتاکس

نشانی: 03432442805 09335742306 کرمان چهار راه طهماسب آباد بلوارجهاد کوچه دوم پلاک 3

مرکز لیزر موهای زائد یزد (زیر نظر دکتر سعید ثوابی نسب متخصص پوست و مو):

معرفی یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زاید یزد

لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود

نشانی: 035-37264114 یزد -بلوار طالقانی-کوچه مجاهد- ساختمان پزشکان حکیم -طبقه دوم

تهران اسکین مرجع اطلاعات تخصصی در حوزه پوست ، مو ، درمان و پیشگیری از بیماری های پوستی ، ارائه دهنده بهترین سرویس ها در حیطه تجهیزات دستگاهی ، لیزر موی زائد ، تکنیک های جوان سازی ، مشاورات پوستی و پاسخگویی به سوالات مردم است . تیم گروه پزشکان تهران اسکین ، از سال ها پیش فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و نمایندگی های معتبری در سراسر کشور دارد . اطلاعات قرارگرفته از معتبرترین منابع تحقیقاتی دنیا زیر نظر متخصصین این امر فراهم آمده است . قابل توجه همکاران پزشک شاغل در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی مرجع تخصصی تهران اسکین و زیبان ، با تجهیزات مدرن و پیشرفته و شرایط همکاری خاص ، پزشک مهمان میپذیرد.

 

 

 

 

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه تهران اسکین
با عضویت در خبرنامه، از بهترین اخبار و همچنین تخفیف های ویژه مجموعه سبز و سالم با خبر شوید. این تخفیف ها فقط برای اعضای خبرنامه در دسترس خواهند بود...
اطلاعات شما بطور نزد ما محفوظ بوده و در اختیار اشخاص دیگر قرار نمیگیرد.
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.