خانه / انواع روش های لیزر موهای زائد بدن / مناسب ترین لیزر در شهر تهران چیست؟

مناسب ترین لیزر در شهر تهران چیست؟

مناسب ترین لیزر در شهر تهران چیست؟Reviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Feb 25Rating:

مناسب ترین لیزر در شهر تهران چیست؟

تهران شهری کوهستانی است چرا که در کنار کوه البرز قرار گرفته است آب و هوای تهران تحت تأثیر سه عامل است اول رشته کوه البرز، دوم باد هایی که از سمت غرب می وزند و مرطوب هستند ، و سوم وسعت و اندازه استان.

رشته کوه البرز، تهران را تا حد زیادی معتدل ساخته ، به طوری که در شمال تهران آب و هوا معتدل و کوهستانی است و در نقاطی از تهران که ارتفاع کمتر است ، آب و هوای نیمه خشک است تهران به علت کوهستانی بودن همیشه شهر بارانی ست  و زمستان‌ های سرد دارد که زودتر از آذر آغاز می گردند و در پایان ماه فروردین آب و هوا به سرعت تغییر می کند و گرم می شود ، در نتیجه در اوایل خرداد هوا تقریبا گرم می شود.

تهران دارای ترکیبی از آب و هوای گوناگون است ، در نقاط کوهستانی دارای هوای سرد ( یعنی در شمال و نقاط مرتفع) ، در جنوب و نزدیک به کویر هوایی خشک، در میانه دارای هوای معتدل و نزدیک به کوه پایه سرد و کمی مرطوب است.

گرم ترین ماه های سال در شهر تهران شهریور و مرداد هستند ،  با دمای بین ۲۸ تا ۳۰ درجه سانتی گراد هستند.

سردترین ماه سال در تهران دی است ، که دمای آن به یک درجه سانتی گراد هم می رسد و زمستان‌ های بسیار طولانی و معتدل دارد.

اما به طور کلی بخش شمال تهران در تابستان هم هوایی معتدل دارد.

 تهران را از نظر آب و هوایی می ‌توان به سه قسمت تقسیم نمود:

 آب و هوای شمالی : در ارتفاعات مانند (دماوند و توچال) با هوای مرطوب و سرد همراه است و زمستان هایی طولانی دارد.

 آب و هوای کوهپایه ای : که دارای هوای نسبتاً مرطوب و سرد است ، مانند آب علی،  طالقان، لواسان،  فیروزکوه، سد امیرکبیر، و دماوند که زمستان‌ هایی نسبتاً طولانی دارند.

 آب و هوای خشک و نسبتا خشک : زمستان های کوتاه و تابستان های گرم و طولانی دارند، مانند شهریار، ورامین و جنوب کرج.

به طور کلی در زمستان‌ ها آب و هوای مناطق میانه و جنوبی تهران معتدل و مرطوب است و مناطق شمالی آن سرد است. در تابستان ها، تهران در مناطق شمالی نسبت به میانه و جنوبی از حرارت کمتری برخوردار است.

منبع شست و شو و آب آشامیدنی تهران از رودهای لار کرج و جاجرود است، که مهمترین این رود ها کرج است. البته رود های فرعی و آب ‌های زیرزمینی نیز در تامین آب تهران بی ‌تأثیر نیستند.

 

تاثیر آب و هوا بر مو

تاثیر آب و هوا بر مو

تاثیر آب و هوا بر مو

همانطور که می دانیم؛ هنگامی که آب و هوا خشک باشد، از تابش نور شدید خورشید و آفتاب در امان نیستیم، در نتیجه اشعه ماورای بنفش نور خورشید باعث شکستگی و کدر شدن موهای ما می شود.

برای آنکه بتوانیم بر موهای مان تسلط کامل داشته باشیم باید اول نوع موی خود را بشناسیم.

اگر پس از حمام کردن موهای تان را به حال خود رها کنید، به همان مدل موی خودتان خشک می ‌شود.  و یا آن را با سشوار خشک کنید و مدل دهید.

اگر در آب و هوای خشک زندگی می کنید موهای سر و بدن شما تا حمام بعدی کاملاً به همان حالت قبل می ماند،  ولی اگر در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید بلافاصله تنها در چند ساعت موها حالت مجعد و فر ای به خود میگیرند.

این گونه می توان گفت که هوای گرم و مرطوب مدل مو را به کلی ویران می سازد.

پیوند فیزیکی بین ذرات مو با گرما و آب از هم گسسته می شوند ، به این دلیل است که آب باعث لختی مو میشود و یا اتو و سشوار مو را کاملاً حالت میدهند.

زمانی که شما به موهای خود حالت می‌ دهید و بیرون از منزل قدم می گذارید بار دیگر این پیوند ها می شکنند و موها به حالت اولیه خود باز می گردند.

همانطور که نور شدید خورشید بر ملانین موجود در پوست  موثر است.  این نور تغییراتی در ملانین موجود در مو نیز ایجاد می‌ کنند.

نور شدید خورشید باعث روشن تر شدن موها می شود در واقع نور خورشید و آفتاب تاثیر وارانه بر مو میگذارد. به این صورت که با تابش نور خورشید به پوست ملانین بیشتر شده و پوست تیره تر می شود و در عوض مو روشنتر شده و ملانین از درون ساقه های مو بیرون کشیده می شود،  و مو تغییر رنگ می ‌دهد. بنا بر این افرادی که در مناطق گرم و خشک زندگی می کنند نیاز به دستگاه لیزر متفاوتی برای رفع موهای زائد هستند.

درعوض افرادی که در محل های کوهستانی و سر زندگی می کنند لایه کوتیکول قوی بر روی مو دارند در این شرایط آب و هوایی مو تابع شما عمل می‌ کند، و به هر حالتی که شما میل داشته باشید می ماند.

وجود بادهای شدید همچنین می تواند به مو آسیبی جدی وارد کند. قرار گرفتن در معرض مداوم باد های شدید می توانند در مو به وزی و شکستگی های زیادی بوجود بیاورد.

در هنگام وزش باد کوتیکول های سطح مو که زه و خشن هستند، در یکدیگر فرو می روند و مو دچار گره های بسیاری می گردد.

همچنین موها در این شرایط آب و هوایی معمولا دارای مو خوره های بسیار هستند.

بهترین فصل برای لیزر موهای زائد چه فصلی است؟

بهترین فصل برای لیزر موهای زائد چه فصلی است؟

 بهترین فصل برای لیزر موهای زائد چه  فصلی است؟

دکتر کریستوفر جی. پیرز

 دکتر کریستوفر جی. پیرز می گویند:

برخی لیزر ها برای عملکرد صحیح به دنبال رنگدانه های مو می گردند که الکساندرایت برای پوست های روشن و مناطق سردسیر مناسب تر است. دیگر لیزرها مانند لیزر یاگ به رنگدانه های پوست بی اثر هستند و برای افراد در مناطق گرمسیر بسیار مناسب هستند ، البته افراد با پوست تیره به جلسات درمانی بیشتری نیازمندند.

به هر حال شما در هر منطقه و فصلی که هستید باید قبل از لیزر موهای زائد از قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید و یا حمام آفتاب گرفتن و برنزه کردن اجتناب کنید.

دکتر امیلی آلتمن

 دکتر امیلی آلتمن در این باره می‌ گوید:

لیزر موهای زائد به رنگ پوست و مو و همچنین جنس مو بستگی دارد. پیشنهاد می ‌شود شما در هر اقلیم و شرایط آب و هوایی که قرار دارید قبل و بعد از لیزر ۴ تا ۶ هفته از قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید خودداری کنید.

دکتر رونالد شلتون

 دکتر رونالد شلتون در این باره می گویند:

کسی که به لیزر موهای زائد اقدام می کند نباید بین جلسات به برنزه کردن و یا حمام آفتاب گرفتن فکر کنند. البته افرادی که در مناطق گرمسیر و گرم زندگی می کنند معمولاً لیزر موهای زائد برای این افراد کمی پر خطر است.  زیرا ملانین در پوست این افراد زیاد است و ممکن است افراد دچار سوختگی شوند و اما افراد در مناطق سردسیر فقط ممکن است نقاط قرمزی را پس از لیزر بر روی پوست داشته باشند که زیاد جدی نیست.

بهترین دستگاه لیزر کدام است؟

بهترین دستگاه لیزر کدام است؟

بهترین دستگاه لیزر کدام است؟

دکتر هارولد جی. کاپلان

دکتر هارولد جی. کاپلان در این مورد می گویند:

بهترین نوع لیزر باید با توجه به نوع پوست و منطقه ای که فرد در آن زندگی میکند انتخاب شود. لیزر الکساندرایت و دایود برای پوست های روشن و لیزر ان دی یگ برای پوست های تیره مناسب است.

 دکتر آرش اخوان می گویند:

تنها یک لیزر برای تمام بیماران و رنگ پوست ها مناسب نیست.  بلکه لیزر های متفاوت با برند های متفاوتی در بازار وجود دارند، مانند؛ الکساندرایت ، دایود، ان دی یگ، آی پی ال و حتی روبی.

بهترین لیزر برای لیزر موهای زائد به رنگ پوست و نوع موهای فرد بستگی دارند. طبق تجاربی که من در سال‌های کاری ام به دست آورده ام، به نظرم دایود و الکساندرایت برای پوست های روشن و ان دی یگ برای پوست های تیره بسیار ایمن و مناسب هستند.

دستگاه های لیزر موهای زائد

دستگاه های لیزر موهای زائد

 در این قسمت دستگاه های لیزر موهای زائد  به همراه مزایا و معایب آن ها توضیح داده می شود.

لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی ( ترکیبی از لیزر الکساندرایت + ان دی یگ)

 لیزر ان دی یگ

برای مناطق گرم و خشک و پوست های تیره

لیزر ان دی یگ چگونه عمل می کند؟

لیزر ان دی یگ به این دلیل برای افراد با پوست تیره استفاده می ‌شود که کمتر توسط ملانین نسبت به دیگر دستگاه های لیزر جذب می شود.

ملانین در واقع رنگدانه های موجود در پوست و مو هستند و برخی از لیزر ها قادر به تشخیص ملانین موجود در مو نیستند و ممکن است ملانین موجود در پوست را هدف بگیرند و ایجاد سوختگی در پوست کنند.

لیزر ان دی یگ به دلیل داشتن طول موج بلند از ملانین های موجود در اپیدرم عبور می کنند و خود را به ملانین های موجود در مو می رساند.  در نتیجه افراد با پوست ‌های تیره دچار سوختگی با لیزر ان دی یگ نمی شوند.

مزایا

لیزر ان دی یگ به دلیل داشتن طول موج بلند به راحتی برای افراد با پوست‌ های تیره مناسب و ایمن است. این لیزر به دلیل نفوذ بیشتر در پوست و رسیدن به پاپیلا ، ریشه ی مو را نابود میسازند.

معایب

لیزر ان دی یگ به دلیل کمتر جذب شدن توسط ملانین ها به جلسات درمانی بیشتری نیاز دارد، همچنین استفاده از این لیزر نسبت به سایر لیزرها دردناکتر است و اثر کمتری بر موهای ظریف می گذارد.

معرفی کامل و کارایی دستگاههای لیزر موهای زائد

 لیزر دایود

برای پوست های میانه و سبزه روشن

لیزر دایود چگونه عمل میکند؟

پرتو های لیزر دایود ملانین موجود در مو را هدف می گیرند و توسط رنگدانه های موجود جذب می شوند. در نتیجه با تولید حرارت در ریشه ی موها سبب نابودی فولیکول ها و موها از ریشه می شوند.

مزایا

لیزر دایود دارای طول موج های بلند و کوتاه است، بنابراین برای جذب ملانین کاملا مناسب است و در عمق زیاد پوست برای رسیدن به فولیکول‌ های مو نفوذ می‌ کند. طول موج های بلند تر نیز از ملانین پوست عبور می کنند و جذب ملانین موجود در مو می شوند.

دستگاه لیزر الکساندرایت آپوجی

لیزر الکساندرایت

برای پوست های سفید و روشن

این لیزر نیز مانند سایر لیزر ها عملکردی یکسان دارد. این لیزر قابلیت جذب شدن شدید توسط ملانین های موجود در پوست و مو را دارد. بنابراین بهترین گزینه برای افراد با پوست های روشن و موهای تیره است.

بهترین دستگاه برای رفع موهای زائد در تهران

بهترین دستگاه برای رفع موهای زائد در تهران

تهران

بهترین دستگاه برای رفع موهای زائد در تهران

در تهران و در جنوب تهران که آب و هوا کمی گرم و خشک است و به کویر و سمنان و مناطق جنوبی تر نزدیک است، نمی ‌توان از دستگاه ان دی یگ استفاده کرد زیرا نوع پوستی این افراد معمولاً نوع ۴ است. در جنوب تهران کمتر افرادی هستند که تایپ پوستی و نوع پوستی نوع ۵ و ۶ ( مناسب برای لیزر ان دی یگ) داشته باشند.

در واقع تایپ پوستی نوع ۴ همان رنگ پوست سبزه ی روشن است که بهترین دستگاه لیزر برای این افراد دایود است. پس این گونه می توان نتیجه گرفت که بهترین دستگاه برای افرادی که در جنوب تهران زندگی می‌ کنند و دارای تایپ پوستی نوع ۴ هستند، دایود است.

در عوض افرادی که در شمال تهران زندگی می کند و دارای تایپ پوستی نوع ۱ و نوع ۲ هستند بهترین دستگاه برای این افراد الکساندرایت یا دایود است.

افرادی که در آب و هوای کوهپایه ای و میانه در تهران زندگی می ‌کنند ، معمولاً دارای تایپ پوستی نوع ۳ هستند . رنگ پوست این افراد گندمی است و رنگ چشم و موی آن ها به هر رنگی ممکن است باشد، بعضی وقت ها سوختگی بر پوست این افراد مشاهده می شود و در معرض نور خورشید برنزه می شوند. بهترین دستگاه لیزر برای افرادی که در آب و هوای کوهپایه ای تهران زندگی می ‌کنند ، دایود است.  انتخاب دوم برای این افراد الکساندرایت است.

در نتیجه اینگونه می توان گفت که بهترین دستگاه های لیزر برای رفع موهای زائد در شهر تهران، دستگاه های لیزر الکساندرایت و دایود هستند.

منابع

  1. www.realself.com
  2. www.hairfinder.com
  3. www.irimo.ir
  4. fa.wikipedia.org
  5. www.realself.com
  6. www.groupon.com
  7. www.weatherbase.com

محقق : میترا کرمانیان

 

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.