خانه / برتری های لیزر موهای زائد / بهترین کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد در کرج کجاست؟

بهترین کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد در کرج کجاست؟

بهترین کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد در کرج کجاست؟Reviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Apr 21Rating:

بهترین مرکز تخصصی لیزر موهای زائد در کرج

برای ارتباط با مطب تخصصی لیزر موهای زائد دکتر مشکی در کرج بر روی لینک زیر کلیک کنید……

تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

حذف موهای زائد بدن توسط لیزر

لیزر موهای زاید

لیزر موهای زاید

حذف موهای بدن توسط لیزر یکی از جدیدترین راه های حذف موهای زائد می باشد. در ابتدا ما راه های قدیمی حذف موهای زائد و مشکلات این راه ها را بر می شماریم.

 راه های قدیمیتر حذف موهای زائد بدن

۱. یکی از قدیمی ترین راه های حذف موی زائد بدن تیغ انداختن بدن است که تیغ انداختن شیو کردن یا تراشیدن موها باعث ضخامت مو می شود و در مواردی باعث بریدن پوست بدن نیز میگردد، از همه مهمتر در این روش موهای زائد دوباره بر می گردند.

۲. موم نداختن بدن نیز یکی از راه های حذف موهای زائد بدن می باشد، که در این روش  پوست ملتهب و قرمز شده و برگشت موهای زائد نیز ۱۰۰ درصد است.

۳. روش سوم کرم های مو بر هستند، در این روش فرد باید به مواردی دقت کند، مانند؛ از چه مارک و برندی استفاده می کند و چه مقدار حجم کرمی روی پوست خود بزند و چه مدت زمانی باید این کرم روی پوستش بماند. زیرا اگر فرد در انتخاب کرم دقت نکند و یا مدت زمان و مقدار کرم را رعایت نکند، پوست شخص به شدت صدمه می بیند و این روش نیز ۱۰۰ درصد قابل برگشت است.

بهترین و جدیدترین روش برای حذف موهای زائد از روی بدن لیزر است.

بهترین و جدیدترین روش برای حذف موهای زائد از روی بدن لیزر است.

 بهترین و جدیدترین روش برای حذف موهای زائد از روی بدن لیزر است.

لیزر موهای بدن

لیزر موهای بدن

لیزر دستگاهی است که اشعه های نور را با طول موجی بسیار خاص بر روی پوست شما می تاباند که این اشعه نور به موهای زائد بدن برخورد کرده و جذب رنگدانه های مو می شود و سریع باعث بالا رفتن دمای داخلی مو شده و باعث می شود مو و ریشه مو بسوزد و از بین برود،

البته شایان ذکر است که این اشعه فقط جذب رنگدانه های مو می شود و هیچ تاثیری به پوست و بدن ندارد.

مزایای حذف موهای زائد بدن به کمک لیزر. . . .

مزایای حذف موهای زائد بدن به کمک لیزر. . . .

مزایای حذف موهای زائد بدن به کمک لیزر. . . .

لیزر یا آی پی ال

لیزر موی زاید

دستگاه لیزر نسبت به موارد و روش های پیشین مزایای بسیار زیادی دارد که تعدادی از آن را بیان می ‌کنیم

۱.دقت: همانطور که گفته شد لیزر فقط با اشعه ای که دارد رنگدانه های درون فولیکول مو را هدف می گیرد و از بین می برد پس هیچ  ضرر و زیان یا آسیبی به پوست نمی رساند؛ پس می توان گفت که تمام دقت دستگاه لیزر فقط روی موهای زائد متمرکز شده و هر ناحیه از بدن را که شما در نظر داشته باشید با دقت هرچه تمام تر پاکسازی می کند.

۲.سرعت: لیزر بر خلاف روش های پیشین سرعت بسیار بالایی در از بین بردن موهای زائد بدن دارد. به گونه ای که در چند ثانیه می تواند قسمت وسیعی از بدن را که درای تعداد زیادی فولیکول مو است، هدف قرار دهد و با زدن چند شات (شلیک اشعه ) تمام آن موهای زائد را (در کسری از ثانیه ) از بین ببرد.

۳.سهولت و آسانی کارو درمان شدن  با لیزر: کار با دستگاه لیزر بسیار ساده است و از همین رو هم کسی که با دستگاه کار می کند (تکنیسین دستگاه) و هم کسی که با دستگاه لیزر مورد معالجه قرار می گیرد، بسیار راحت است، مخصوصا برای کسی که می‌ خواهد موهای ناخواسته خود را به طور کامل از بین ببرد، راحتی و آرامش خاطره بسیار زیادی به همراه دارد. زیرا او می ‌داند که بعد از گذشت ۵ الی ۶ جلسه لیزر درمانی دیگر هیچ مویی بر روی بدنش وجود نخواهد داشت.

و در این ۵ و ۶ جلسه نه  دردی را تحمل می کند و نه خراش و یا بریدگی روی بدنش ایجاد می شود.

۴.امنیت: در روش حذف موهای زائد به کمک لیزر امنیت بسیار زیادی وجود دارد.

۱. به دلیل اینکه فرد مورد نظر زیر نظر مستقیم یک پزشک متخصص پوست قرار دارد و پزشک از نزدیک شاهد روند کار می باشد.

۲.دومین دلیل ، تکنیسین آموزش دیده و مجربی است که با دستگاه کار می کند و می تواند تنظیمات دستگاه را دقیقا با نوع پوست شما تنظیم کند.

۳. دلیل سوم و بسیار مهم ، بهداشتی بودن و استریل بودن محیط  کلینیک و خود دستگاه می باشد، که به فرد آرامش  خاطر بسیار زیادی می دهد.

توجه :  اثرات لیزر بر روی پوست های مختلف می تواند متفاوت باشد پس قبل از لیزر کردن حتما از یک پزشک متخصص کمک بگیرید و مهمتر از آن حتما به کلینیک های مجاز لیزر مراجعه کنید که هم مجوز رسمی کار با دستگاه را دارند و تکنسین آموزش دیده دارند و نیز محیطی کاملاً استریل و بهداشتی در اختیار دارند.

لیزر درمانی

لیزر موهای زاید

همانطور که گفته شد؛ اثرات لیزر بر روی پوست های مختلف می‌ تواند متفاوت باشد و در بعضی موارد این تفاوت باعث قرمز شدن پوست و یا به وجود آمدن تاول های مختصری بر روی پوست شما می شود در صورت مشاهده قرمز شدن پوست  و یا  بوجود آمدن تاول اصلاً نگران نباشید؛ زیرا این موارد در دو تا سه روز به طور کامل از بین می ‌رود. و به دلیل اینکه اشعه لیزر موها را می سوزاند احتمال می ‌رود که دمای پوست شما کمی بالا برود و شما در محل لیزر شدن احساس کمی گرما و سوزش کنید، البته این موضوع جای هیچگونه نگرانی نداشته ، زیرا دستگاه خود دارای یک سیستم خنک کننده پوست است که دمای پوست شما را فوراً پایین می آورد.

شایان ذکر است که در بعضی افراد این باور به اشتباه جا افتاده است که موهای زائد با یک بار لیزر باید کاملاً از بین بروند اما باید بدانید که اینگونه نیست، حذف کامل موهای زائد توسط لیزر نیاز به جلسات متداولی دارد، که تعداد دقیق این جلسات را پزشک پوست شما به شما اعلام می کند که اغلب از ۵ تا ۶ جلسه است.

همان طوریکه می دانید در صنعت لیزر نیز دستگاه ها و سیستم های بسیار مختلفی به بازار ارائه شده است که این خود مشکلاتی را برای افراد متقاضی به وجود می آورد که با کدام دستگاه بدن خود را لیزر کنند، گروه متخصصین پوست تهران اسکین به شما بهترین ها را ارائه می دهد که شامل؛

  • الکساندرایت آپوجی
  • الکساندرایت لوترونیک کلاریتی ( ان دی یگ)
  • دایود

(الکساندرایت لوترونیک کلاریتی)

(الکساندرایت لوترونیک کلاریتی)

(الکساندرایت لوترونیک کلاریتی)

این دستگاه با سرعت عمل و دقتی  که در مراکز درمان لیزر از خود نشان داده است توانسته طرفداران زیادی برای خود فراهم کند و گوی سبقت را از دیگر دستگاه ها رو بوده و از آنها پیشی بگیرد.

این دستگاه از دو طول موج مختلف برخوردار است و این سیستم به دستگاه اجازه می دهد که سرعت عمل و قابلیت های فراوانی برای درمان بیماری های مختلف و حذف موهای زائد داشته باشد.

این دستگاه به دلیل دارا بودن دو طول موج متفاوت که عبارتند از (لیزر الکساندرایت با پالس 7۵۵ نانومتر و لیزر ان دی یگ با پالس ۱۰۶۴ نانومتر) توانسته بیماری های مختلفی را در کوتاهترین زمان ممکن و با بالاترین میزان امنیت و راحتی برای بیمار درمان کنند.

بیماری هایی که با لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی قابل درمان هستند شامل موارد زیر می باشند؛

۱.اختلالات رنگدانه ای در سطح پوست

۲. حذف کامل موهای زائد بدن

۳. کاهش و ترمیم چین و چروک های سطحی پوست

۴. درمان بیماری واریس

این دستگاه ضریب امنیت و سرعت بسیار بالایی دارد این دستگاه به دلایلی که نامبرده شده توانسته است یکی از پرطرفدار ترین دستگاه های لیزر حال حاضر جهان در نظر پزشکان و بیماران باشد  و به خاطر همین دلایل است که در معروفترین کلینیک ها و مراکز زیبایی پوست دنیا از این دستگاه استفاده می شود.

محقق : وحید محمدی

 

بهترین مراکز فوق تخصصی پوست و لیزر موهای زائد در تهران

بهترین مراکز فوق تخصصی پوست و لیزر موهای زائد در تهران

 

 

 

جردن مرکز تخصصی لیزر موهای زائد جردن (آفریقا) زیر نظر دکتر اژدری :

لیزر موهای زائد بدن با دستگاههای پیشرفته الکس آمریکایی و دایود 2016 سوپرانو

مطب تحصصی زیبایی و لیزر

 نشانی : تهران ، خ جردن (افریقا)، بالاتر از میرداماد, نبش خ سرو، پ 1 ط 4 واحد 9  شعبه،

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر):  09382676774- 88655867 – 88655866 –  88655865

 

پاسداران مرکز فوق تخصصی لیزر موهای زائد پاسداران (زیر نظر دکتر سارا لطفی) :

مرکز تخصصی لیزر و پوست و مو پاسداران

خدمات لیزر با دستگاه الکساندرایت/ان-دی-یاگ کلاریتی دارای FDA آمریکا مدل 2016

 نشانی  : تهران ، خ پاسداران، بوستان ششم (روبروی برج سفید), پلاک 135 واحد 3

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 22579305 (021) 22579306 (021)

 

 مرکز تخصصی لیزر پونک (دکتر امینی علوی ) :

2

لیزر با دستگاه دایود سوپرانو بدون درد

 

نشانی : انتهای اشرفی اصفهانی چهار دیواری روبروی ایستگاه بی آر تی اشرفی اصفهانی ساختمان شادی طبقه فوقانی داروخانه دکتر واقفی

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 44813133 – 09011040046

 مطب تخصصی لیزر موهای زائد شریعتی (ظفر-دکتر سارا خانجانی)

لیزر با دستگاه دایود 2016 سوپرانو ساخت کمپانی آلما لیزر

 نشانی  : تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از مترو شریعتی – جنب پارکینگ طبقاتی ظفر – پلاک ۱ – واحد ۱  شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 22896841— 22896851

 

مرکز تخصصی شهرستان ها (اینجا کلیک کنید)

مرکز تخصصی شهرستان ها (اینجا کلیک کنید)

 

کرج مرکز تخصصی لیزر موهای زائد کرج-البرز (دکتر حمید مشکی)

مرکز تخصصی لیزر کرج

لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت لوترونیک دارای FDA آمریکا 2017

 

نشانی: 02633419204  کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، فاز دو، بین خیابان 206 و 208، بالای املاک کلید طلایی، جنب بانک ملی، پلاک 495/1، طبقه 2، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد زنجان 

 

خدمات لیزر با دستگاه الکساندریت /ان دیاگ  آمریکا،خدمات پوست و جوانسازی، تزریق ژل-بوتاکس

 

هموطنان عزیز، در شهر زنجان هم اکنون نمایندگی فعالی نداریم  ولی به زودی  مکان شعبه جدید را به اطلاع شما دوستان میرسانیم . میتوانید به تهران یا نزدیک ترین شعبه  مراجعه نمایید

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان (دکتر مهسا سعیدیان ) :

مطب لیزر اصفهان لیزر با دستگاه دایود سوپرانو و همچنین الکساندرایت آپوجی (apogee) ساخت کمپانی سایناشور آمریکا (برترین برند تولید کننده لیزر در دنیا)

خدمات تزریق بوتاکس وژل و لاغری موضعی ،مشاوره تغذیه ، تناسب اندام و لاغری ،جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی : دروازه شيراز ، چهارباغ بالا ، كوچه مسجدالرضا(قبل شركت زمزم)، ساختمان99، طبقه 1 واحد 13  شماره های تماس (شنبه-چهارشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 09103498783 031-36639913

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد مشهد(دکتر زهرا خانی ) :

img_20161107_083346

خدمات لیزر با دستگاه دایود با تکنولوژی آلما لیزر آمریکا،خدمات پوست و جوانسازی، تزریق ژل-بوتاکس

نشانی (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 8 شب): مشهد,احمد آباد,خیابان عرف,عارف 3,پلاک 26 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر):. 09150784617 051-38463883

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اهواز(دکتر محمد علی زکی زاده) :

کلینیک زیبایی

لیزر موهای زائد با دستگاههای الکساندرایت لوترونیک، دایود با تکنولوژی سوپرانو لیزر آمریکا

نشانی: اهواز،سپيدار، سه راهي باهنر، جنب داروخانه دكتر قبله شناس، مطب دكتر زكى زاده شماره های تماس (صبح ها 9 الی 13 و عصرها 17 الی 21) خانم واحديان(نوبت صبح): 09304872136  / خانم زمانى (نوبت عصر): 09169247020

ساير شماره ها: 061-32910880 06132270070

در شهر اهواز مرکز تخصصی لیزر موهای زاید آقایان با اپراتور آقا نیز افتتاح شد. برای نوبت ویزیت برای شعبه ویژه آقایان لطفا با شماره تلفن آقاى قاسمى09167241768 06132270070 تماس بگیرید .

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد رشت(دکتر معصومه امامی سیکارودی ) :

لیزر موی زائد رشت

لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما لیزر

 

نشانی : رشت،گلسار،نبش خیابان 86،برج کاوه،بلوک 2 ، طبقه 5 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 01333111257

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد شیراز (دکتر شایسته حاجیان):

لیزر مو در شیراز

خدمات لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما

نشانی : شیراز-خیابان قصر دشت -نرسیده به چهارراه زرگری-نبش کوچه 54-ساختمان گلبرگ -طبقه چهارم-واحد43 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 1:30 و بعدازظهر ها ساعت 4:30 الی 9شب): 071-36280810 071-36280782 0933710835

مطب تخصصی لیزر موهای زائد همدان (زیر نظر دکتر نسترن کاکه خانی):

لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر دایود (بلومون) ساخت ایتالیا

 

نشانی :  خیابان بوعلی ابتدای کوچه پاساژ چهل ستون (نیلی) ساختمان پزشکان مرکزی طبقه اول واحد 4  (صبح ها 12:30_ 10:30) (عصرها 20:30 _17)  شماره تماس :   081-32530795

مرکز تخصصی بابل (زیر نظر دکتر محمد حبیب زاده عمران) :

photo_2016-09-26_11-56-37

لیزر دایود (بلومون) ساخت ایتالیا

 

نشانی: 01132221009 و 01132295521 09397930685 بابل، چهار راه گنجینه، ساختمان خزر، طبقه سوم

مرکز تخصصی سنندج -کردستان (زیر نظر دکتر غزال آقایی):

مرکز تخصصی لیزر سنندج

خدمات لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت/ان دی یاگ دارای گواهینامه FDA آمریکا

نشانی: 08733560110 و 09188788242 سنندج، انتهای خیابان تعریف (تاج)، بالاتر از شهید قاضی، ساختمان پزشکان امانیه، طبقه 3، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10 صبح تا 8 عصر

مرکز لیزر موهای زائد کرمان (زیر نظر دکتر محمد علی کریمیان):

معرفی بهترین مرکز لیزر موی زاید در شهر کرمان

لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود سوپرانو ساخت امسال و سریع و بدون درد

نشانی: 03432442805 09335742306 کرمان چهار راه طهماسب آباد بلوارجهاد کوچه دوم پلاک 3

مرکز لیزر موهای زائد یزد (زیر نظر دکتر سعید ثوابی نسب متخصص پوست و مو):

معرفی یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زاید یزد

لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود

نشانی: 035-37264114 یزد -بلوار طالقانی-کوچه مجاهد- ساختمان پزشکان حکیم -طبقه دوم

تهران اسکین مرجع اطلاعات تخصصی در حوزه پوست ، مو ، درمان و پیشگیری از بیماری های پوستی ، ارائه دهنده بهترین سرویس ها در حیطه تجهیزات دستگاهی ، لیزر موی زائد ، تکنیک های جوان سازی ، مشاورات پوستی و پاسخگویی به سوالات مردم است .

تیم گروه پزشکان تهران اسکین ، از سال ها پیش فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و نمایندگی های معتبری در سراسر کشور دارد . اطلاعات قرارگرفته از معتبرترین منابع تحقیقاتی دنیا زیر نظر متخصصین این امر فراهم آمده است . قابل توجه همکاران پزشک شاغل در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی مرجع تخصصی تهران اسکین و زیبان ، با تجهیزات مدرن و پیشرفته و شرایط همکاری خاص ، پزشک مهمان میپذیرد.

 

فرصت استثنایی سرمایه گذاری در کار پوست و زیبایی برای همه مردم (اینجا کلیک کنید)

فرصت استثنایی سرمایه گذاری در کار پوست و زیبایی برای همه مردم (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

امروزه دستگاه های فوق جزو جدایی ناپذیر زندگی شده اند. طبیعیست اگر سرمایه گذاری در زمینه خرید این دستگاه ها با پشتوانه حرفه ای تیم تخصصی آلومینا انجام شود، صد در صد بازگشت سرمایه یک سود هنگفت خواهد بود. چند دستگاه لیزر پوست، مو، زیبایی و جوانسازی با استاندارد طلایی و پرکاربرد در سرتاسر جهان

1. لیزر دایود 810 نانومتر و IPL با انواع مدل ها ازجمله بادی واتر جت

2. لیزر 1064 ناومتری Nd:YAG برای رفع موهای زائد

3. لیزرهای تهاجمی Er:YAG 2940 نانومتر 2940 نانومتری (برای آب کردن تومورها و بافت های ناسالم)

4. لیزرهای تهاجمی دی اکسید کربن (که البته نوع غیرتهاجمی بیشتر کاربرد دارد) 600 نانومتر

5. لیزرهای فرکشنال غیرتهاجمی رفع ضایعات پوستی، زخم و جوانسازی: اربیوم گلاس 585 و 595 نانومتری و 1550 نانومتر

6. رادیوفرکانسی

RF 7. لیزر Q-Switch Nd:YAG برای رفع تاتو و ضایعات رنگدانه پوست

8. سیستم های لیزری تکی با یک طول موج و یا سیستم های لیزری پلت فرمی (مانند Etherea با 57 کاربرد) با چندین طول موج و هندپیس های متفاوت

9. و ده ها و ده ها ابزار اندازه گیری، تشخیص و آنالیز پوست، مو و بدن هر کدام از تجهیزات پزشکی بالا از گستردگی مدل، هندپیس، طول موج، پالس، و غیره برخوردارند. مدل های جدید پیشرفته تر مرتب به بازار عرضه می گردد. طبیعی ست سرمایه گذار به پشتیبانی تیم قدرتمندی مانند تهران اسکین می تواند از سرمایه خود محافظت و سودآوری بالا داشته باشد. مهمترین نکته در خرید لیزرها کدام است؟

ویژگی های فیزیکی لیزر، فن آوری های به کار رفته و پیچیدگی ها و مشکلات احتمالی آن تنها اعضا تیم آلومینا هستند که مرتب در کارگاه های آموزشی، سمپوزیم ها، کنفرانس ها و نشست ها شرکت کرده و آگاهی کسب می کنند. پزشکان آلومینا نسبت به مشکلات پوست و زیبایی بیماران ایرانی و بیماران کشورهای دیگر اطلاعات کسب می کنند و سپس تصمیم می گیرند کدام لیزر را برای منطقه خاصی در ایران انتخاب نمایند.

تهران اسکین نظرات بیماران، ظرفیت مالی بیمارات هر منطقه برای درمان، و فرصت های بازاریابی را در نظر می گیرد. نکته: بیماران خود به خوبی بر روش کار دستگاه و پزشک نظارات دارند و بسیار هوشمند شده اند. بنابراین، سرمایه گذاری نیز باید هوشمند باشد. پزشکان و بازاریابان تیم آلومینا مرتب با بیماران و پزشکان سرتاسر کشور سروکار دارند. جمع آوری اطلاعات با ماست! کدام لیزر بیش از همه مشتری دارد؟ لیزر رفع موهای زائد و لیزرهای فرکشنال (با کاربردهای فراوان و ایمنی لازم) رتبه نخست را دارد.

لیزر Q-Switched Nd:YAG درمان ضایعات پوستی رتبه دوم را دارد. سیستم های IPL (لیزر نیستند) با انواع طول موج و انواع کاربرد از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند اما اثرشان نسبت به لیزرها کمتر است. رتبه سوم را دارند. ابزار Eximer Lamp ارزانتر از لیزرهای Eximer 308 نانومترند.

برای درمان پسوریاسوس پوستی و لک و پیسی مناسبند. برای پوست های تیره ایمن و موثرند. رتبه چهارم را دارند. نکات فوق تنها قطره ای در اقیانوس بی کران دانش تجهیزات پزشکی ست.

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است. به آلومینا بپیوندید تا آینده ای بهتر برایتان تضمین شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :77189615-77189675-

09027610748 خانم  بیات -خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
@tehranskin
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.