خانه / پاک کردن تاتو / Q سوئیچ و سوالاتی که همه درباره آن می پرسند!

Q سوئیچ و سوالاتی که همه درباره آن می پرسند!

Q سوئیچ و سوالاتی که همه درباره آن می پرسند!

آیا این لیزر ایمن است؟

بیمار:

من میخوام اطلاعاتی در مورد لیزر Q سوئیچ داشته باشم، برای مثال؛ این لیزر چه معایب و عوارض جانبی داره، آیا لیزری ایمن ست؟ و از این قبل سوالات مهم…. لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ متخصصین:

دکتر سونیا بدریشیا

دکتر سونیا بدریشیا

دکتر سونیا بدریشیا در این مورد می گوید: “ممنونم که این سوال را پرسیدید. لیزر های Q سوئیچ متفاوتی وجود دارد و هر کدام مصرف متفاوتی دارند و هر کدام به نوبه ی خود می توانند با بهره گیری از انرژی، پالس های عریض و طول موج های متنوع به بهترین وجه برای بیماران عمل کنند. حتما شما باید فردی مناسب برای انجام لیزر در نوع خود باشید. معمولا این نوع لیزر ها برای از بین بردن ضایعات رنگدانه ای، حذف تاتو حتی گاهی درمان ملاسما کاربرد دارند. اگر به دنبال لیزری ایمن و به دور از مشکلات ناشی از آن هستید، مطمئن باشید که تحت درمان و لیزر پزشکی متخصص قرار میگیرید.”

 

دکتر جیسون پوزنر

دکتر جیسون پوزنر

دکتر جیسون پوزنر نیز در این مورد چنین می گوید: ” لیزر Q سوئیچ، پالس هایی کوتاه با انرژی نوری بالا ایجاد می کنند که به طور معمول، از این لیزر ها در رفع رنگدانه های تاتو و ضایعات رنگی پوست استفاده می شود. این لیزر اگر توسط افراد کارآزموده انجام شوند بسیار عالی و موثر هستند و اما اگر در دست افراد بی تجربه باشند بسیار خطرناک خواهند بود.”

بیمار:

یک ماه قبل من لیزر Q سوئیچ برای پاهایم انجام دادم. پس از آن حدود 2 هفته طول کشید که آثار زخم از بین بروند. حالا زخم ها جای خودشون رو به نقطه های صورتی رنگی دادند، من خیلی نگرانم. لکه ها ممکن است پاک شوند، اما خیلی زمان میبرد. چه مدت باید صبر کنم قبل از اینکه به این موضوع به عنوان یک مشکل فکر کنم؟

پاسخ متخصص:

دکتر جیسون امر

دکتر جیسون امر

دکتر جیسون امر می گوید: ” متاسفانه معمولا این اتفاق می افتد و به آن تغییر رنگ پوست و تیره شدن پوست شدید پس از لیزر می گویند. شما باید این مشکل رو با کرم های روشن کننده و ضد آفتاب درمان نمایید. این حالت 3 تا6 ماه طول می کشد تا بهبود یابد. توصیه می کنم در طول این دوره از دارو هایی که پزشکتان تجویز کرده برای بهبود شرایطتان استفاده کنید.”

بیمار:

من فردی سفید پوست با پوستی کاملا روشن هستم که به تازگی لکه های روی گونه هایم را پاک نموده ام. پزشک من از لیزر Q سوئیچ برای این کار استفاده نمود. پس از درمان مشاهده کردم که این لکه ها به مراتب تیره تر شده اند.  حدود 8 روز گذشت و دوباره به رنگ اولیه ی خود باز گشتند.  ولی لایه برداری نشده اند.  من اصلا به آن ها دست نمی زنم ولی الان حدود 8 روز است که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنم. آیا من پولم را بیهوده خرج کرده ام؟

 

دکتر جکولین کالکین

پاسخ متخصصین:

دکتر جکولین کالکیندکتر جکولین کالکین می گوید: ” شما گول نخوردید، برای حذف کک و مک ها شما باید 2 تا 3 جلسه ی درمانی را پشت سر بگذارید. آن ها الان کم رنگ تر شدند. پیش پزشک خود بروید و از او بخواهید که عکس قبل از لیزرتان را به شما نشان دهد. اگه اصلا روشنتر نشده اند، در جلسه ی دوم درمانی قدرت و تهاجم دستگاه و لیزر را کمی بیشتر می کنند. حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. من به شما کرم ها و لوسیون های حاوی ویتامین سی را نیز توصیه می کنم.”

بیمار:

من چند لیزر روی چشم سمت راستم داشته ام.  و حالا لکه هایی آبی و کبود بر روی پوستم نقش بسته است. 4 بار به در مان پرداخته ام اما بی نتیجه بوده است! تکلیف چیست لطفا کمکم کنید!

پاسخ متخصص:

دکتر ریچارد اورت

دکتر ریچارد اورت

دکتر ریچارد اورت در این باره می گوید: ” به نظر می رسد که شما درمانی با لیزر Q سوئیچ داشته اید ( 755 نانومتر) شما بهتر است لیزر Nd:YAG را با قدرت 1964 نانومتر امتحان کنید که به لایه های عمیق تر پوست نفوذ می کند. لیزر های Q سوئیچ معمولا برای درمان خال های مادر زادی اوتا به خوبی عمل می کنند. اما جلسات متعدد برای خلاصی از این مشکل نیاز است. من معمولا از محافظ های چشمی برای بیمارام استفاده می کنم به طوری که مانند لنز در داخل چشم افراد قرار داده می شود.”

بیمار:

آیا لیزر Q سوئیچ قادر است تا لکه های موجود روی پیشانی ام را که حدود 12 سال پیش با روش لایه برداری اسید گلیکولیک ایجاد شده ان را درمان کند؟

پاسخ متخصص:

دکتر جیسون امر

دکتر جیسون امر

دکتر جیسون امر عقیده دارد که: ” درمانی برای این مشکل وجود ندارد و اگر هم دست به لیزر آن ها به بزنید تنها یک جلسه کافی نخواهد بود. به نظر من به یک متخصص زیبایی / رنگدانه مراجعه نمایید. ممکن از شما به روشی مکمل با لیزر نیاز داشته باشید. من طرفدار لیزر Q سوئیچ برای رفع تیره گی های پوست نیستم. شما برای درمان این مشکل نیاز به پروسه ای طولانی مدت دارید. پس صبور باشید.”

بیمار:

ابرو هایم در زمان درمان با لیزر Q سوئیچ برای رفع کک و مک های پوستی ام آسیب دید و کم پشت شد. آیا دوباره موهای این ناحیه رشد خواهد کرد؟

پاسخ متخصص:

دکتر دیود. اس. ا.رنتریچ

دکتر دیود. اس. ا.رنتریچ

دکتر دیود. اس. ا.رنتریچ معتقد است که : ” معمولا در روش استفاده از لیزر Q سوئیچ برای رفع کک و مک های صورت تنها موهایی که در سطح پوست هستند دچار تغییراتی می شوند. مو فولیکول ها و مو هایی که در عمق پوست قرار دارند به رشد و فعالیت های خود ادامه می دهند. خوب باید به این نکته نیز توجه داشته باشد که مو هایی که در ابرو های شما می رویند نسبت به موهای سرتان از رشد کمتری برخوردار هستند.  حدود چندین ماه رشد مجدد ابرو های شما به طول می انجامد. صبور باشید و به پزشکتان اعتماد کنید.!

محقق و مترجم: میلاد اسد بیگی

مطالب مرتبط

با لیزر به راحتی از شر خالکوبی های قدیمی تان راحت ... پاک کردن تاتو با لیزر حدود سی در صد از مردم آمریکا حداقل یک تاتو بروی بدن خود دارند و نیمی از متولدین سالهای 2000 به بعد هم تاتو را زیبا می‌دانند ...
عوارض جانبی لیزر های Q سوئیچ را بشناسیم... عوارض جانبی لیزر های Q سوئیچ را بشناسیم اگر چه لیزر Q سوئیچ در درمان بسیاری از مشکلات پوست مفید است اما خالی از معایب و عوارض نیست. ایجاد لکه های سف...
پرسش و پاسخ های متداول پیرامون لیزر Qسوئیچ... پرسش و پاسخ های متداول پیرامون لیزر Qسوئیچ -در حین انجام کیوسوییچ،ابروهایم اسیب دیدند، می خواهم بدانم دوباره رشد می کنند؟ پاسخ دکتر دیوید اس.اورنت...
رفع تاتو با لیزر Q سوئیچ رفع تاتو با لیزر Q سوئیچ افرادی که از تاتو های خود خسته شده اند و یا از انجام آن احساس پشیمانی می کنند می توانند با مراجعه به متخصصین پوست در رفع آن ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.