خانه / برتری های لیزر / لیزر کل بدن فقط 150 هزار تومن!

لیزر کل بدن فقط 150 هزار تومن!

هر آنچه باید در مورد دستگاه الکساندریت دانست !

شاید اس ام اس و یا تبلیغات مشابه عنوان این مطلب بارها برای شما ارسال شده باشد!

لیزر کل بدن فقط  100 هزار تومن!

سوال اینجاست که آیا اعتماد کنیم یا نه؟

مگر نه اینکه لیزر ارزانتر به صرفه تر است؟

معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره های تخفیف حیرت انگیز و باورنکردنی

اینجا کلیک کنید

برای روشن شدن موضوع چند فاکتور دخیل در انتخاب مرکز لیزر را برای شما شرح می دهیم:

1- نوع دستگاه

دستگاههای لیزر موهای زائد انواع خانگی قیمت زیر یک میلیون تومان دارند,

دستگاههای آی پی ال و اس اچ آر قیمتی بین 10 تا 50 میلیون تومان دارند (بسته به کشور سازنده و…)

دستگاههای دایود و الکساندرایت قیمت بین 100 تا 500 میلیون تومان دارند.

خوب از همین توضیحات ابتدایی میتوانید متوجه شوید که اگر تعرفه لیزر با دستگاههای ارزان قیمت حتی یک سوم تعرفه لیزر با دستگاههای گرانتر باشد باز هم به صرفه تر است که از دستگاههای بهتر استفاده کنید. دقت کنید که یک جلسه لیزر با یک دستگاه خوب معمولا با سه جلسه لیزر با یک دستگاه متوسط برابری می کند! تفاوت بین لیزرهای دایود و الکساندرایت با لیزرهای IPL وایلایت و SHR تفاوت بنیادین در نوع اشعه و میزان تاثیر گذاری است.

2 – مهارت و دقت تکنسین دستگاه

این قسمت نیز به اندازه قسمت اول مهم است,فرض کنید یک راننده تازه کار بهترین ماشین را در اختیار داشته باشد و با یک راننده فرمول یک با ماشینی به مراتب بدتر رقابت کند! همانطور که میشود حدس زد راننده فرمول یک شانس بیشتری خواهد داشت! در مورد لیزر نیز مهارت و تنظیم دقیق دستگاه براساس دانش پزشکی به اندازه کیفیت دستگاه مهم است. اگر کسی بهترین دستگاه دنیا را هم در اختیار داشته باشد ولی به دلیل ازدحام مرکز یا عدم دانش کافی یا علل مشابه برای شما تنظیمات صحیح را انجام ندهد و دقت کافی را بکار نگیرد ممکن است هیج تاثیری از لیزر مو نبینید.

3- بهداشت

پروسه لیزر به دلیل تماس با پوست باید در شرایط کاملا بهداشتی انجام شود و هرگونه عدم رعایت بهداشت توسط کادر درمانی ممکن است منجر به ایجاد مشکلات بهداشتی فراوان شود (معمولا موارد زیادی از انتقال مشکلات پوستی در آرایشگاههای غیرمجاز که کارهای لیزر انجام می دهند دیده میشود)

در مجموع در مراکزی که قیمت های بسیار پایین عرضه می کنند معمولا از دستگاههای بسیار ارزان قیمت و یا دستگاههای دسته دوم استفاده میشود,مراجعین پشت سرهم و به تعداد دوبرابر میزان استاندارد چیده میشوند و شاید تنها چیزی که برای اینگونه مراکز مهم نباشد میزان اثربخشی لیزر موهای زائد است.

البته تجربه ما معمولا نشان میدهد که بیشتر افراد در دام این تبلیغات گرفتار میشوند و جلسات اول لیزرشان را در مراکز اینچنینی صرف میکنند و بعد از مدتی که متوجه عدم اثربخشی و عوارض احتمالی میشوند به دنبال مرکز لیزر معتبر می گردند.

قبل از انتخاب مرکز لیزرتان تحقیق و مطالعه کنید.

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.