خانه / برتری های لیزر موهای زائد / لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آن

لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آن

لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آنReviewed by مریم اکبری زاده on May 24Rating:
laserhairremvalpic 300x180 - لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آن

لیزر موهای زائد

اگر از اصلاح های مکرر، استفاده از موچین و اپیلاسیون احساس رضایت نمی کنید، شاید وقت آن رسیده است که روش دیگری را برای از بین بردن موهای زائد خود جایگزین کنید؛ روشی که ارزشش را داشته باشد. لیزر موهای زائد، یکی از پر طرفدار ترین روش های زیبایی در سرتاسر دنیا محسوب می شود. در این روش، پرتوهای نور به داخل فولیکول های مو متمرکز می شوند. رنگدانه موجود در فولیکول ها این نور را جذب می کنند و در نتیجه، مو از بین می رود.

 

لیزر موهای زائد چه مزایایی دارد؟

1 16 300x103 - لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آن

مزایای لیزر موهای زائد

لیزر جهت از بین بردن موهای زائد صورت، دست، پا، زیربغل، خط بیکینی و سایر نقاط بدن کاربرد دارد.

مزایای از بین بردن موهای زائد توسط لیزر عبارتند از:

  • دقت. در لیزر موهای زائد می توان بطور انتخابی موهای تیره و خشن را از بین برد، در حالیکه اطراف پوست کاملا سالم باقی خواهد ماند.
  • سرعت. هر پالس لیزر دارای عملکرد یک ثانیه ای است، بنابراین می تواند در آن واحد موهای زائد بسیاری را درمان کند. لیزر قادر است در هر ¼ ثانیه، موهای زائد یک قسمت از بدن را از بین ببرد. لیزر مناطق کوچکی چون پشت لب در کمتر از یک دقیقه و لیزر مناطق بزرگتر، مانند کمر یا پاها حدود یکساعت بطول خواهد انجامید.
  • قابل پیش بینی بودن. به جرات می توان گفت، مراجعین بطور میانگین پس از 3 تا 7 جلسه، بطور دائم موهای زائد خود را از دست خواهند داد.

 

آیا لیزر موهای زائد به آمادگی خاصی نیاز دارد؟

2 16 300x200 - لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آن

آمادگی برای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد، تنها یک روش جهت از بین بردن موهای زائد بدن نیست و چیزی فرا تر از آن است. لیزر، یک روش پزشکی است که به آموزش های خاصی نیاز دارد تا از بروز خطرات بالقوه پیشگیری شود. پیش از هر گونه اقدام جهت لیزر موهای زائد، باید اعتبار پزشک یا تکنسینی که این فرآیند را انجام می دهد، مورد بررسی قرار دهید.

Picto 1516154956603 - لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آن

چنانچه جهت انجام لیزر موهای زائد تان تصمیم قطعی گرفته اید، باید استفاده از وکس، موچین و انجام اپیلاسیون و الکترولیز را در 6 هفته منتهی به زمان لیزر محدود سازید. این بدان خاطر است که لیزر، ریشه مو را مورد هدف قرار می دهد.

همچنین 6 هفته پیش و پس از لیزر موهای زائد باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید بپرهیزید. قرار گیری در معرض آفتاب می تواند اثربخشی لیزر موهای زائد را کاهش دهد و سبب بروز پیامد هایی پس از درمان لیزر شود.

 

در طول لیزر چه اتفاقی می افتد؟

3 18 300x200 - لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آن

فرآیند لیزر موهای زائد

درست کمی قبل از شروع فرآیند لیزر، موهای زائد تان کمتر از چند میلی متر کوتاه می شود. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ، ضخامت و ناحیه موهای زائد تان و همچنین رنگ پوست تان آماده خواهد شد.

بسته به نوع لیزر و منبع نور مورد استفاده، شما و تکنسین مربوطه باید از عینک محافظ چشم استفاده کنید. همچنین لازم است از لایه خارجی پوست با استفاده از یک ژل سرد یا یک دستگاه خنک کننده، محافظت شود.

در مرحله بعد، تکنسین مربوطه پالسی از نور را به ناحیه مورد نظر متساطع می کند و برای چند دقیقه آن ناحیه را بررسی می کند تا مطمئن شود تنظیمات دستگاه مناسب است و پوست هیچ واکنشی بدی نشان نمی دهد.

هنگامی که فرآیند لیزر به پایان می رسد، به شما کمپرس یخ، کرم یا لوسیون ضد التهاب، یا آب سرد داده می شود تا از احساس ناراحتی تان کاسته شود. جلسه بعدی درمان تان 4 الی 6 هفته بعد خواهد بود. این جلسات تا زمانی ادامه پیدا می کند که رشد موهای زائد تان به طور کل متوقف شود.

 

ریکاوری و خطرات لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد

خطرات لیزر موهای زائد

یک یا دو روز پس از لیزر، نواحی تحت درمان دچار وضعیتی مانند آفتاب سوختگی خواهند شد. کمپرس سرد و مرطوب نگه داشتن پوست می تواند بسیار موثر باشد. چنانچه صورت تان را لیزر کرده اید، می توانید از یک روز بعد آرایش کنید، مگر این که پوست تان دچار تاول شده باشد.

طی یک ماه آینده، همگی موهای تحت درمان تان شروع به ریزش می کنند. طی این مدت جهت پیشگیری از تغییرات موقتی در رنگ پوست تان باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

احتمال ایجاد تاول بسیار نادر است، اما در افرادی که پوست تیره تری دارند، بروز این مشکل بیشتر احتمال دارد. سایر عوارض بالقوه لیزر شامل تورم، قرمزی و اسکار می باشد. اسکار دائمی یا تغییر در رنگ پوست نیز جزء مواردی است که احتمال بروز آن بسیار کم است.

 

هزینه لیزر موهای زائد

5 13 300x180 - لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آن

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد به طور گسترده ای متفاوت بوده و به عواملی متعددی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

  • اندازه ناحیه تحت درمان و زمان مورد نیاز جهت درمان
  • تعداد جلسات درمانی مورد نیاز
  • اینکه یک پزشک این فرآیند را انجام دهد یا شخص دیگری
  • مرکزی که خدمات لیزر موهای زائد را ارائه می دهد

بهتر است پیش از انجام لیزر موهای زائد، از قبل در خصوص همه مزایا، خطرات و هزینه های احتمالی آن با مرکز لیزر مشورت نمایید.

 

شاد و زیبا باشید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

لینک 1 لینک 2 لینک 3

 

 

 

 

مطالب مرتبط

آی پی ال (IPL) و اندیاگ (Nd:YAG): لیزر موهای زائد ... دستگاه های لیزر موهای زائد آی پی ال (IPL) و اندیاگ (Nd:YAG)، هر دو راه حلی مناسب برای طیف پوستی نوع 1 تا 6 در جدول مقیاس فیتزپارتریک محسوب می شوند. هد...
آیا می توان زیر بغل را لیزر موهای زائد کرد؟... لیزر موهای زائد زیر بغل بسیاری از زنان، بیش از هزاران مرتبه در طول زندگی، زیر بغلشان را شیو می کنند. شاید یافتن راهی برای متوقف ساختن این کار خسته...
18 مورد که باید قبل از لیزر درمانی بدانید... لیزر موهای زائد صورت 18 مورد که باید قبل از لیزر درمانی بدانید اگر به دنبال یک راه حل دائمی برای از بین بردن موهای زائد خود هستید ، لیزر در...
تست حساسیت پوستی قبل از لیزر درمانی په اهمیتی دارد... تست حساسیت پوستی تست حساسیت پوستی یا تست پچ، پس از مشاوره در مورد لیزر درمانی و اعلام رضایت شما برای انجام این فرایند، تست حساسیت بر روی بخش کوچکی ا...
همه چیز در مورد لیزر موهای زائد... لیزر الکساندریت آپوجی لیزر موهای زائد در حقیقت روشی پزشکی - درمانی ست که با استفاده از لیزر – پرتو های شدید نوری با پالس های قوی – به فولیکول ها (...
انچه که باید درباره رفع اسکار آکنه با لیزر بدانید... از روش های متفاوتی برای بهبود اکنه های پوستی استفاده میشود .یکی از روش های مشهور ترکیب لیزر فروسرخ با خنک کننده های پوستی است که غدد تولید کننده چ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آن

IMG 20170917 174946 - لیزر موهای زائد و همه چیز درباره آن

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

اگر از اصلاح های مکرر، استفاده از موچین و اپیلاسیون احساس رضایت نمی کنید، شاید وقت آن رسیده است که روش دیگری را برای از بین بردن موهای زائد خود جایگزین کنید؛ روشی که ارزشش را داشته باشد. لیزر موهای زائد، یکی از پر طرفدار ترین روش های زیبایی در سرتاسر دنیا محسوب می شود. در این روش، پرتوهای نور به داخل فولیکول های مو متمرکز می شوند. رنگدانه موجود در فولیکول ها این نور را جذب می کنند و در نتیجه، مو از بین می رود.   لیزر موهای زائد چه مزایایی…

مشاهده بازنگری

اگر این مطلب را می پسندید، به آن ستاره دهید!

User Rating: 4.82 ( 3 votes)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.