خانه / از بین بردن موهای زائد با لیزر دیود / لیزر موهای زائد برای پوست های تیره (جنوبی های عزیز) – بخش اول

لیزر موهای زائد برای پوست های تیره (جنوبی های عزیز) – بخش اول

لیزر موهای زائد برای پوست های تیره (جنوبی های عزیز) - بخش اولReviewed by لیزر موهای زائد برای پوست های تیره on Feb 15Rating: 3.5لیزر موهای زائد برای پوست های تیره (جنوبی های عزیز)خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی، امروزه این امکان برای افراد تیره پوست نیز فراهم شده تا از مزایای لیزر موهای زائد به طور کامل برخوردار شوند. خبر خوب این است که، این تکنولوژی هم اکنون در دسترس گروه تهران اسکین نیز قرار گرفته و مراکزمان مجهز به دستگاه های لیزر مخصوص پوست های تیره شده است و عزیزانی که در خطه جنوب کشورمان (بوشهر، بندر گناوه، کنگان، برازجان، عسلویه و ...) زندگی می کنند و پوست تیره ای دارند، می توانند از خدمات ما بهره مند شوند.
لیزر بهترین لیزر موهای زائد پوست های تیره

-lasertherapy

دیگر فواید و مزایای لیزر موهای زائد بر کسی پوشیده نیست و همه افرادی هم که این تجربه درمانی را داشته اند، از نتیجه آن رضایت کامل دارند. اما یکی از دغدغه هایی که برخی افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند، داشتن پوست تیره است. همانطور که می دانید، لیزر موهای زائد بر روی پوست های روشن با موهای زائد تیره اثربخشی بسیار به سزایی دارد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی، امروزه این امکان برای افراد تیره پوست نیز فراهم شده تا از مزایای لیزر موهای زائد به طور کامل برخوردار شوند. خبر خوب این است که، این تکنولوژی هم اکنون در دسترس گروه تهران اسکین نیز قرار گرفته و مراکزمان مجهز به دستگاه های لیزر مخصوص پوست های تیره شده است و عزیزانی که در خطه جنوب کشورمان (بوشهر، بندر گناوه، کنگان، برازجان، عسلویه و …) زندگی می کنند و پوست تیره ای دارند، می توانند از خدمات ما بهره مند شوند.

در این مطلب، سعی شده حقایقی در خصوص لیزر موهای زائد در پوست های تیره، دستگاه های مخصوص آن و پاسخ به سوالات مرتبط گنجانده شود.

 

باور غلط: لیزر موهای زائد بر روی پوست های تیره موثر نیست!

پوست های تیره گروه 6

پوست های تیره

افراد دارای پوست تیره اغلب تمایلی به انجام لیزر موهای زائد ندارند؛ زیرا همیشه شنیده اند که لیزر بر روی پوست های تیره اثری ندارد یا منجر به بروز آسیب پوستی می گردد. اما واقعیت این است که پیشرفت های اخیر در تکنولوژی و دستگاه های لیزر، این امکان را برای تمام تن های پوستی و نوع مو فراهم کرده است که قابلیت درمان لیزر موهای زائد را داشته باشند.

در حال حاضر، سه تکنولوژی لیزری که به طور امن و موثر همگی تن های پوستی تیره را درمان می کند، لیزر های اندیاگ (Nd:YAG)، دایود (Diode) و پلاتینیوم سوپرانو (Soprano Platinum) می باشند.

 

لیزر اندیاگ (Nd:YAG)

درباره لیزر اندیاگ

لیزر اندیاگ

لیزر اندیاگ، یکی از جدیدترین لیزرهای موجود در بازار است. این دستگاه، قابلیت فوق العاده ای در تشخیص رنگدانه پوست و مو دارد و به طور موثری مو را در هر تن پوستی ای از بین می برد. از آنجایی که لیزر اندیاگ، بلند ترین پرتو نور را داراست، به پالس های کمتری جهت رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز است. این بدان معناست که تعداد جلسات لیزر کمتری لازم است، ناراحتی کمتری متحمل می شوید و خطر بروز عوارض کاهش می یابد.

 

لیزر دایود (Diode)

بهترین دستگاه لیزر دایود

لیزر دایود

لیزر دایود بسیار ملایم تر است و در عین محافظت از پوست، موهای زائد را از بین می برد. دایود این اطمینان را به شما می دهد که آسیب به بافت به حداقل ممکن برسد. لیزر دایود به طور معمول بر روی تن های پوستی روشن تا متوسط موثر است، اما در پوست های تیره تر نیز به خوبی عمل می کند.

 

لیزر پلاتینیوم سوپرانو (Soprano Platinum)

پلاتینیوم

لیزر سوپرانو

لیزر پلاتینیوم جدیدترین و موثرترین لیزر در فرایند لیزر موهای زائد دائمی برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به TEC (سیستم خنک کننده بسیار قوی) برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون ایجاد درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.

لیزر پلاتینیوم با ترکیب سه طول موج 755، 808 و1064 نانومتر، با عمق نفوذ بالا و انرژی 20 ژول بر سانتی متر مربع برای هر تک پالس و جذب بالاتر در کلروفرم ملانین درون لایه اپیدرم نفوذ می کند و توسط ملانین موجود در فولیکول های مو جذب می شود.

در طول فرایند درمان، انرژی لیزر به انرژی گرمایی تبدیل شده و بدون وارد نمودن آسیب به بافت های اطراف، فولیکول های مو را از بین برده و باعث حذف موثر تر مو می گردد.

 

پوست تیره ای دارید؟

لیزر موهای زائد برای پوست های تیره

لیزر موهای زائد برای پوست های تیره

چنانچه پوست تیره ای دارید و از یکی از دستگاه های ذکر شده جهت لیزر موهای زائد خود استفاده کنید، بدون هیچ نگرانی، آسیب و عوارضی می توانید شاهد همان نتیجه ای باشید که در پوست های روشن حاصل می شود. اگر چه در پوست های تیره احتمال بروز هیپرپیگمانتاسیون (لک های تیره پوستی) و هیپوپیگمانتاسیون (لک های روشن پوستی)، سوختگی یا آسیب ناشی از لیزر موهای زائد وجود دارد، اما در صورت درمان با این سه دستگاه لیزر، هیچ یک از این خطرات شما را تهدید نخواهد کرد. این بدان خاطر است که تکنولوژی های نامبرده نسبت به رنگ و ملانین حساس هستند. به تعبیر دیگر، می توانند به طور دقیق و بدون آسیب به بافت اطراف، به فولیکول های مو نفوذ کنند.

در صورتی که پوست تان تیره است، یکی دیگر از مواردی که بسیار اهمیت پیدا می کند این است که به یک مرکز معتبر با دستگاه های پیشرفته و متخصصی با تجربه مراجعه کنید. این امر از آن جهت مهم است که تنها در صورتی شاهد نتایج فوق العاده لیزر موهای زائد خواهید بود که فرایند توسط یک متخصص با تجربه و با استفاده از نوع لیزر مناسب بر روی شما صورت گیرد. چنانچه دستگاه بر روی تنظیمات اشتباه تنظیم شود، موهای زائد زیادی از بین نخواهد رفت. بدتر از آن اینکه در نهایت با سوختگی، هیپرپیگمانتاسیون و یا حتی افزایش رشد موهای زائد مواجه می شوید. به همین دلیل، انتخاب یک مرکز معتبر از عناصر مهم در حصول نتیجه لیزر موهای زائد بر روی پوست های تیره محسوب می شود.

 

ادامه مطلب …

مطالب مرتبط

لیزر موهای زائد بلوند و روشن ممکن است؟... لیزر موهای زائد بلوند لیزر موهای زائد بلوند و پوست های روشن لیزر موهای زائد بلوند سوال: بیمار: من پوستی بسیار روشن با موهای بلوند و فراوانی دارم....
رفع دائمی موهای زائد با لیزر ،شایعه یا حقیقت ؟... در  روش لیزر موهای زائد ،انرژی تولید شده توسط لیزر به داخل پوست نفوذ میکند و توسط رنگدانه های ملانین مو جذب میشود و به فولیکول مو اسیب میرساند و د...
چطور عوارض ناشی از لیزر را درمان کنیم؟... عوارض لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد نیز مانند تمام روش های دیگر در رفع موهای زائد عوارضی در پی دارد که برخی از عوارض لیزر خفیف هستند و خیلی زود بر...
حقایقی در خصوص لیزر موهای زائد... لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد، تنها یک روش جهت از بین بردن موهای زائد بدن نیست و چیزی فرا تر از آن است. لیزر، یک روش پزشکی است که به آموزش های خ...
این بیماری همه افراد را مبتلا میکند !!... ما در حال ورود به دوره ای نوین در پوست شناسی هستیم که در ان به پیری به عنوان یک بیماری نگاه میشود که برای درمان ان باید از محصولات و روش های درمان...
انچه که باید درباره رفع اسکار آکنه با لیزر بدانید... از روش های متفاوتی برای بهبود اکنه های پوستی استفاده میشود .یکی از روش های مشهور ترکیب لیزر فروسرخ با خنک کننده های پوستی است که غدد تولید کننده چ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

دیگر فواید و مزایای لیزر موهای زائد بر کسی پوشیده نیست و همه افرادی هم که این تجربه درمانی را داشته اند، از نتیجه آن رضایت کامل دارند. اما یکی از دغدغه هایی که برخی افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند، داشتن پوست تیره است. همانطور که می دانید، لیزر موهای زائد بر روی پوست های روشن با موهای زائد تیره اثربخشی بسیار به سزایی دارد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی، امروزه این امکان برای افراد تیره پوست نیز فراهم شده تا از مزایای لیزر موهای زائد به طور کامل برخوردار شوند. خبر…

مشاهده بازنگری

اگر پسندیدید، ستاره دهید.

User Rating: 4.9 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.