خانه / لیزر موهای زائد / لیزر موهای زائد برای پوست های تیره (جنوبی های عزیز) – بخش دوم

لیزر موهای زائد برای پوست های تیره (جنوبی های عزیز) – بخش دوم

لیزر موهای زائد برای پوست های تیره (جنوبی های عزیز) – بخش دومReviewed by لیزر موهای زائد بر روی پوست های تیره on Feb 24Rating: 3.5لیزر موهای زائد برای پوست های تیره (جنوبی های عزیز) چنانچه فرایند لیزر موهای زائد در یک مرکز حرفه ای و توسط یک متخصص با تجربه و تنظیمات متناسب دستگاه لیزر انجام شود، چه بر روی پوست های روشن و چه تیره تنها در عرض چند جلسه نتایج دائمی و چشمگیری در بر خواهد داشت.

ادامه بخش اول

لیزر موهای زائد برای پوست های تیره

لیزر موهای زائد برای پوست های تیره

سوالات متداول در خصوص لیزر موهای زائد برای پوست های تیره

همیشه سوالاتی وجود دارند که جهت حصول اطمینان باید از کارشناس لیزر موهای زائد بپرسید تا متوجه شوید کدام لیزر برای چه نوع پوستی مناسب می باشد.

در ادامه مطلب ما به 5 سوال متداول شما عزیزان در این زمینه پاسخ داده ایم.

 

شما از چه لیزرهایی برای پوست های تیره استفاده می کنید؟

درباره لیزر اندیاگ

لیزر اندیاگ

در حال حاضر، سه تکنولوژی لیزری که به طور امن و موثر همگی تن های پوستی تیره را درمان می کند، لیزر های اندیاگ (Nd:YAG)، دایود (Diode) و پلاتینیوم سوپرانو (Soprano Platinum) می باشند.

خوشبختانه این دستگاه های لیزر هم اکنون در دسترس گروه تهران اسکین نیز قرار گرفته و مراکزمان مجهز به آن ها برای پوست های تیره شده است و عزیزانی که در خطه جنوب کشورمان (بوشهر، بندر گناوه، کنگان، برازجان، عسلویه و …) زندگی می کنند و پوست تیره ای دارند، می توانند از خدمات ما بهره مند شوند.

 

کدام یک از دستگاه های لیزر موهای زائد برای من مناسب تر است و چرا؟

دستگاه الکس دایود پلاتینیوم

این موضوع که کدام لیزر بر روی پوست شما اثربخشی بیشتر و بهتری دارد را تنها متخصصی که تجربه کار با دستگاه های لیزر را دارد می تواند تعیین کند. یک پزشک متخصص با در نظر گرفتن تن پوست، بافت موی زائد و رنگ آن و عوارض جانبی احتمالی، می تواند به طور دقیق تعیین کند کدام دستگاه لیزر برای شما مناسب است.

 

شما تا کنون چه تعداد فرایند لیزر موهای زائد انجام داده اید؟

مهمترین نکات لیزر موهای زائد در پوست های تیره

لیزر موهای زائد در پوست های تیره

هیچ سقف استانداردی برای لیزر موهای زائد وجود ندارد. بنابراین نمی توان معیار سنجش خوب یا بد بودن کار یک مرکز را تعداد لیزر هایی که انجام داده است، بنا کرد. بهترین و تنها ابزار برای سنجش این موضوع، در نظر گرفتن سطح تجربه مرکز و متخصص لیزر موهای زائد می باشد. اما به طور کل می توان گفت یک متخصص باید دست کم چند صد فرایند لیزر موهای زائد را انجام داده باشد.

 

من به چه تعداد جلسه لیزر موهای زائد نیاز دارم؟

افراد تیره پوست به طور میانگین به 5 جلسه لیزر موهای زائد نیاز دارند تا موهای زائدشان به طور دائم کاهش یابد. اما این تعداد در افراد مختلف متفاوت است و ممکن است فردی به جلسات کمتر و فردی به جلسات بیشتری نیاز پیدا کند.

 

آیا می توان در دورانی که پوستم را برنزه کرده ام، از درمان لیزر موهای زائد برخوردار شوم؟

برنزه کردن بدن

این موضوعی است که در تابستان بسیار اتفاق می افتد و افرادی که پوست خود را برنزه کرده برای انجام لیزر موهای زائد اقدام می کنند. اما باید به خاطر داشته باشید که لیزر موهای زائد بر روی پوست های برنزه شده به هیچ وجه میسر نمی باشد؛ چرا که می تواند منجر به سوختگی، اسکار و تیره شدن دائمی پوست گردد. لیزر موهای زائد با تمرکز پرتوهای نور لیزر بر روی ناحیه درمانی صورت می گیرد. پوست، مقداری از پرتو های لیزر را پیش از گسیل به فولیکول مو جذب می کند. اما پوست های برنزه شده میزان بیشتری از این پرتوها را جذب می کنند. در نتیجه پوست ناحیه درمانی دچار سوختگی می ‌شود.

برنزه کردن پوست، منجر به تغییر رنگ رنگدانه های پوستی می شود ولی رنگدانه های مو تغییری نمی کنند. در نتیجه اثر بخشی لیزر نیز کاهش می ‌یابد.

پس چنانچه تمایل به برنزه کردن پوست تان دارید، باید درمان لیزر خود را به وقت دیگری موکول کنید یا پس از اتمام دوره درمان لیزر جهت برنزه کردن پوست خود اقدام نمایید. این موضوع در خصوص اسپری ها و محصولات برنزه کننده نیز صدق می کند.

 

نتایج لیزر موهای زائد بر روی پوست های تیره

پوست های تیره گروه 6

پوست های تیره

هیچ شکی در این وجود ندارد که لیزر موهای زائد، یک راهگشای دائمی برای کاهش موهای زائد محسوب می شود. لیزر موهای زائد به دلیل امنیت و رویکردی که در کاهش دائمی موهای زائد دارد، به نسبت سایر روش ها از جمله اپیلاسیون، استفاده از ژیلت و موچین و الکترولیز یک روش ارجح به شمار می رود. شاید در گذشته این امر تنها برای افراد دارای پوست روشن با موهای تیره میسر بود، اما پیشرفت های تکنولوژی، امروزه این امکان را برای افرادی که پوست تیره ای دارند نیز میسر کرده است. چنانچه فرایند لیزر موهای زائد در یک مرکز حرفه ای و توسط یک متخصص با تجربه و تنظیمات متناسب دستگاه لیزر انجام شود، چه بر روی پوست های روشن و چه تیره تنها در عرض چند جلسه نتایج دائمی و چشمگیری در بر خواهد داشت.

چنانچه شما نیز پوست تیره ای دارید و در شهرهای جنوبی کشورمان (بوشهر، بندر گناوه، کنگان، برازجان، عسلویه و …) زندگی می کنید، همین امروز با شماره های تماس ما در شهرهای مختلف تماس حاصل کنید، مشاوره بگیرید و زمان مراجعه خود را تنظیم کنید.

چنانچه در خصوص لیزر موهای زائد برای پوست های تیره هر گونه سوالی دارید، آن را در قسمت نظرات مطرح سازید تا در کاشناسان ما در اسرع وقت به آن پاسخ دهند.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

لینک مطلب

 

مطالب مرتبط

با برترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی آشنا شو... با برترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی آشنا شوید (بخش دوم) ...ادامه بخش قبلی دستگاه لیزر موهای زائد Silk’n Flash & Go لیزر خانگی Silk’n Fl...
احتیاط های لازم قبل و بعد از درمان با لیزر... احتیاط های لازم قبل و بعد از درمان با لیزر امروزه در میان اقدامات درمانی و غیر درمانی رایج در حوزه ی زیبایی ، یک از موارد پرطرفدار ، رهایی از موها...
آی پی ال (IPL) و اندیاگ (Nd:YAG): لیزر موهای زائد ... مطالعه بخش اول   لیزر موهای زائد و آی پی ال بررسی مقابله ای لیزر اندیاگ و آی پی ال در پوست های نوع 4 تا 6 جدول مقیاس فیتزپاتریک نشا...
مزایای لیزر مو نسبت به روش های سنتی درمان موهای زا... برخی مزایای لیزر مو  نسبت به روش های سنتی درمان موهای زائد:       کاهش موی دائمی در انواع رنگ پوست با ایجاد ناراحتی اندک.      کاهش ...
لیزر ناحیه بیکینی لیزر ناحیه بیکینی یکی از پر طرفدارترین گزینه ها در میان لیزرهای موهای زائد بدن، لیزر ناحیه بیکینی است. این ناحیه، یکی از آسانترین و سریعترین نواحی د...
حقایقی در مورد نتایج حاصل از لیزر موهای زائد... حقایقی در مورد نتایج حاصل از لیزر موهای زائد به طور قطع نمی توان تعیین کرد که آیا نتایج  حاصل از لیزر موهای زائد دائمی است یا خیر . عوامل ز...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

ادامه بخش اول سوالات متداول در خصوص لیزر موهای زائد برای پوست های تیره همیشه سوالاتی وجود دارند که جهت حصول اطمینان باید از کارشناس لیزر موهای زائد بپرسید تا متوجه شوید کدام لیزر برای چه نوع پوستی مناسب می باشد. در ادامه مطلب ما به 5 سوال متداول شما عزیزان در این زمینه پاسخ داده ایم.   شما از چه لیزرهایی برای پوست های تیره استفاده می کنید؟ در حال حاضر، سه تکنولوژی لیزری که به طور امن و موثر همگی تن…

مشاهده بازنگری

اگر میپسندید، لطفا رای دهید.

User Rating: 4.85 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.