خانه / لیزر مو های زائد بدن زنان / میخواید لیزر موهای زائد نوک سینه انجام بدید اما نگرانید؟!

میخواید لیزر موهای زائد نوک سینه انجام بدید اما نگرانید؟!

میخواید لیزر موهای زائد نوک سینه انجام بدید اما نگرانید؟!Reviewed by لیزر موهای زائد نوک سینه on Mar 11Rating: 3.5میخواید لیزر موهای زائد نوک سینه انجام بدید اما نگرانید؟!خوشبختانه یک روش دائمی تر برای از بین بردن موهای زائد نوک سینه وجود دارد که دیگر باعث ناراحتی تان نمی شود. این روش، لیزر موهای زائد است. اما شاید این سوال در ذهن بسیاری از شما نقش ببندد که "آیا استفاده از لیزر در ناحیه نوک سینه بی خطر است؟" در ادامه این مطلب، ما به بررسی هر چه بیشتر این موضوع پرداخته ایم.

لیزر موهای زائد نوک سینه

رویش موهای ریز و نازک در اطراف نوک سینه، امری کاملا طبیعی است. بسته به نژادتان ممکن است موهای تیره تر و ضخیم تری در اطراف نوک سینه داشته باشید. همچنین اگر به طور ذاتی انسان پر مویی باشید، احتمال رشد موهای سیاه و ضخیم در اطراف هاله سینه نیز بیشتر است. نوسانات طبیعی (مانند دوران قاعدگی، بارداری و یائسگی) که در طول زندگی یک زن در سطح هورمون ها رخ می دهند نیز می توانند بر رشد موهای زائد بدن اثر گذار باشند. پا گذاشتن به دوران بلوغ و نوجوانی، باردار شدن، و یائسگی، همگی نشانه های شناخته شده ای هستند که سبب ایجاد تغییرات متفاوتی در زنان و رشد موهای زائد در آن ها می شود. به طور کلی، این تغییرات کاملا طبیعی هستند؛ اگر چه ممکن است در ابتدا باعث خجالت یا نگرانی در شما گردد.

زنان بسیاری از موهای زائد اطراف نوک سینه رنج می برند. در حقیقت این ناراحتی کاملا طبیعی است. رشد موهای زائد این ناحیه نیز مانند موهای زائد پا یا زیر بغل، کاملا طبیعی است و اکثر زنان تمایل دارند از شر آن ها خلاص شوند. در واقع داشتن موی زائد روی نوک سینه خیلی بیشتر از موهای زائد سایر نقاط بدن برای زنان شرم آور است. حذف موهای زائد دور نوک سینه باید با مهارت خاصی انجام شود، زیرا این ناحیه از هر لحاظ بسیار حساس است. روش های متعددی برای از بین بردن موهای زائد نوک سینه وجود دارد.

به طور کل، اپیلاسیون ناحیه نوک سینه به هیچ وجه توصیه نمی شود؛ زیرا می تواند بسیار دردناک و به واسطه وجود غدد متعدد در آن، خطرناک نیز باشد. روش های سنتی و قدیمی از قبیل استفاده از موچین یا ژیلت نیز وجود دارند که البته دردناک و بیهوده است، چراکه مجددا در عرض یک هفته رشد پیدا می کند. به همین دلیل روش موثری نمی باشند. شیو کردن موهای زائد نوک سینه دردی ندارد، اما مو را تنها از روی سطح از بین می برد. علاوه بر این، مو به سرعت رشد مجدد پیدا می کند و شما مجبورید هر روز یا چند روز یک بار آن ها را شیو کنید. در این بین اگر گاهی یادتان برود موهای زائد نوک سینه تان را از بین ببرید یا حوصله این کار را نداشته باشید، سبب خجل شدن دو چندان شما خواهد شد.

مؤثرترین روش لیزردرمانی

lasertherapy

خوشبختانه یک روش دائمی تر برای از بین بردن موهای زائد نوک سینه وجود دارد که دیگر باعث ناراحتی تان نمی شود. این روش، لیزر موهای زائد است. اما شاید این سوال در ذهن بسیاری از شما نقش ببندد که “آیا استفاده از لیزر در ناحیه نوک سینه بی خطر است؟” در ادامه این مطلب، ما به بررسی هر چه بیشتر این موضوع پرداخته ایم.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در خصوص لیزر موهای زائد نوک سینه در نظر بگیرید، طبیعت و مدت زمان رشد موهای زائد در این ناحیه است. لازم است همه زنان بر تغییرات ایجاد شده بر روی سینه خود نظارت داشته باشند. این نظارت نباید تنها به تشکیل توده های جدید و غیر معمول، تورم یا تغییر رنگ محدود شود، بلکه باید شامل رشد هر گونه موی زائد غیر طبیعی و ناگهانی در نوک آن نیز باشند. در صورت بروز هر یک از علائم ذکر شده، باید حتما با یک متخصص مشورت نمایید.

درمان لیزر موهای زائد نوک سینه باید توسط یک فرد متخصص در این زمینه صورت گیرد. پوست ناحیه نوک سینه بسیار حساس است و کمی بیشتر از سایر نواحی مستعد عوارض بالقوه ای چون سوزش یا اسکار است. پیش از لیزر موهای زائد سینه، متخصص لیزر از کرم بی حسی بر روی سینه های تان استفاده می کند تا حتی کوچکترین دردی را هم حس نکنید.  مدت زمان لیزر موهای زائد در هر نوک سینه حدود 5 الی 10 دقیقه به طول می انجامد و در مجموع به 6 الی 12 جلسه درمانی جهت رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز دارد.

لیزر موهای زائد نوک سینه، روشی بی خطر است. این روش در هر نوع رنگدانه پوستی موثر است؛ به ویژه افرادی که موهای زائد تیره تری در این ناحیه دارند.

لیزر موهای زائد نوک سینه

در چه مواردی باید نگران بود و از لیزر اجتناب کرد؟

در مواردی که موهای زائد دور نوک سینه یا روی سینه ناگهان رشد پیدا کنند و یا به طور غیر معمولی افزایش یابند، جای نگرانی دارد. هر گونه تغییر در سینه ها، تغییر رنگ یا ایجاد توده باید فورا تحت بررسی پزشک متخصص قرار گیرد. رشد ناگهانی موهای زائد نوک سینه می تواند نشانه ای از یک مشکل جدی باشد.

 

آیا می توان از دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی برای از بین بردن موهای نوک سینه استفاده کرد؟

به طور کلی، برای لیزر موهای زائد هر نقطه از بدن از جمله نوک سینه ها، دستگاه های لیزر حرفه ای موجود در کلینیک ها و مراکز لیزر بیشتر توصیه می شوند؛ زیرا این دستگاه ها تحت نظارت یک پزشک متخصص و با تنظیمات خاصی استفاده می شوند. بنابراین وقوع هر گونه عوارض جانبی از جمله سوختگی یا اسکار در این دستگاه ها تقریبا به صفر می رسد. این موضوع به خصوص در مورد لیزر موهای زائد نوک سینه، به لحاظ حساسیت و اهمیت بیشتر این ناحیه، به شدت صدق می کند.

بیشتر بخوانید: 6 مورد از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی 

لیزر موهای زائد تریا – Precision

اما در میان دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی، لیزر تریا – Precision وجود دارد که به نسبت سایرین بسیار امن و بی خطر بوده و طراحی آن به گونه ای است که جهت از بین بردن موهای زائد نوک سینه بسیار مناسب تعبیه شده است. تریا در حال حاضر جزء برترین های لیزر های خانگی محسوب می شود. به همین دلیل می توان گفت، بدون شک این شرکت از پیشگامان در زمینه دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی است که از روی دستگاه های لیزر موهای زائد حرفه ای شبیه سازی شده است. هدف از عرضه این محصول جدید تریا، لیزر موهای زائد نواحی کوچک تر و حساس تر بدن است. این دستگاه به طور ویژه ای جهت دسترسی به نواحی منحنی دار بدن، مانند خط بیکینی طراحی شده است. دستگاه لیزر موهای زائد تریا – Precision، باریک و بدون سیم است و بسیار مناسب نواحی حساس، مانند نوک سینه و صورت می باشد.

 

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع خارجی جهت مطالعه بیشتر:

لینک اول لینک دوم لینک سوم
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

رویش موهای ریز و نازک در اطراف نوک سینه، امری کاملا طبیعی است. بسته به نژادتان ممکن است موهای تیره تر و ضخیم تری در اطراف نوک سینه داشته باشید. همچنین اگر به طور ذاتی انسان پر مویی باشید، احتمال رشد موهای سیاه و ضخیم در اطراف هاله سینه نیز بیشتر است. نوسانات طبیعی (مانند دوران قاعدگی، بارداری و یائسگی) که در طول زندگی یک زن در سطح هورمون ها رخ می دهند نیز می توانند بر رشد موهای زائد بدن اثر گذار باشند. پا گذاشتن به دوران بلوغ و نوجوانی،…

مشاهده بازنگری

اگر می پسندید، ستاره دهید.

User Rating: 4.8 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.