خانه / لیزر موهای زائد / عوارض لیزر موهای زائد چیست؟

عوارض لیزر موهای زائد چیست؟

عوارض لیزر موهای زائد چیست؟Reviewed by عوارض لیزر موهای زائد on Nov 6Rating: 3.5عوارض لیزر موهای زائد چیست؟مهم ترین مسئله ای که باید به یاد داشته باشید این است که خطرات و عوارض ناشی از لیزر موهای زائد در صورتی که در یک کلینیک لیزر موهای زائد مجهز و توسط یک اپرتور با تجربه انجام شود، خیلی کمتر خواهد شد. از این رو یکی از بزرگترین خطرات استفاده ااز لیزرهای خانگی این است که فرد استفاده کننده هیچ آموزش و تجربه ای در زمینه لیزر درمانی ندارد و همچنین با یک درمانگر مشورت نمی کند.
بهترین لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد یک روش محبوب برای افرادی است که به دنبال رهایی از شر موهای زائد خود هستند. این روش یک راه حل بسیار مناسب برای راحت شدن از شیو کردن و وکس کردن های مداوم است و اگر توسط یک اپراتور آموزش دیده و با تجربه و در یک کلینیک مجهز انجام شود، بی خطر و ایمن خواهد بود. با این حال زمانی که به یک روش درمانی برای پوست خود فکر می کنید، بهتر است به خطرات و عوارض آن نیز کاملا آگاه باشید.

عوارض معمول مربوط به لیزر موهای زائد عبارتند از:

  • قرمزی. پس از لیزر درمانی بخش تحت درمان ممکن است به طور موقت قرمز شود. این قرمزی ممکن است تا چند روز طول بکشد و پس از آن به خودی خود برطرف می شود.
  • التهاب. التهاب خفیف یا تحریک پذیری پوست در محل فولیکول ها پس از هر جلسه لیزر درمانی بروز می کند که این عارضه نیز موقت است و ظرف چند روز به خودی خود برطرف می شود.
  • خارش. خارش و ناراحتی ممکن است در ناحیه تحت درمان در جلسات لیزر درمانی رخ دهد که نگران کننده نیست.
مهمترین نکات لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

برخی عوارض لیزر به ندرت بروز می کنند، اما نیاز به مراقبت های بیشتری دارند. این عوارض عبارتند از:

  • تجمع رنگدانه ها یا تیره شدن پوست و یا hyperpigmentation
  • کم شدن رنگدانه ها یا روشن شدن پوست و یا hypopigmenation

در برخی بیماران این تغییر رنگدانه ها دائمی است، اما در اکثر مواقع این تغییرات موقتی بوده و پس از مدتی برطرف می شوند. قبل از شروع جلسه های لیزر موهای زائد پزشک متخصص پوست شما را مورد بررسی قرار داده و میزان احتمال بروز hypopigmenation یا hyperpigmentation تعیین می کند.

دیگر عوارض لیزر موهای زائد که باز هم عوارض کمیاب محسوب می شوند، عبارتند از سوختگی، خونریزی، تاول و یا بروز اسکار که تما این عوارض بر اثر استفاده از دستگاه نامناسب و یا اپراتور بی تجربه بروز می کنند. دستگاه های لیزر خانگی نیز احتمال بروز اینگونه عوارض راا افزایش می دهند، زیرا لیزرهای خانگی توسط متخصص انجام نمی شوند.

مهم ترین مسئله ای که باید به یاد داشته باشید این است که خطرات و عوارض ناشی از لیزر موهای زائد در صورتی که در یک کلینیک لیزر موهای زائد مجهز و توسط یک اپرتور با تجربه انجام شود، خیلی کمتر خواهد شد. از این رو یکی از بزرگترین خطرات استفاده ااز لیزرهای خانگی این است که فرد استفاده کننده هیچ آموزش و تجربه ای در زمینه لیزر درمانی ندارد و همچنین با یک درمانگر مشورت نمی کند. ممکن است فرد کاندیدای خوبی برای لیزر نباشد، اما خودش اطلاعی در این مورد ندارد.

بنابراین بدون جلسه مشاوره و اطمینان از تجربه اپراتور نباید اجازه دهید لیزر بر روی پوست شما استفاده شود. به همین دلیل اولین اقدامی که پس از مراجعه به کلینیک لیزر موهای زائد انجام می شود، تعیین یک جلسه مشاوره است که در ان نکات لازم برای مراجعه کننده مشخص می شوند و شرایط پوستی وی نیز مورد بررسی قرار می گیرند. نکته مهم دیگر در مورد جلسه مشاوره این است که مراجعه کننده نیز تمام سوابق پزشکی خود، از جمله بیماری های خاصی که به آنها مبتلا بوده، سابقه تب خال اگر دارد و تمام داروهایی که در حال مصرف آنهاست و یا اخیرا مصف کرده، تمام این موارد را به پزشک یا اپراتور اطلاع دهد.

لینک منبع

نگارنده: سمیه محمدی

مطالب مرتبط

اقدامات اولیه جهت انجام لیزر موهای زائد... لیزر موهای زائد، یک روش پزشکی است که در آن از دستگاه لیزر استفاده می شود. در طول لیزر موهای زائد، پرتو لیزر با عبور از پوست به فولیکول مو می رسد. گ...
اهمیت تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد ب... به طور کلی اینطور پذیرفته شده است که استفاده از انواع روش های لیزر موهای زائد می تواند نتایج مطلوبی را برای فرد مراجعه کننده بهمراه داشته باشد، با ا...
آیا لیزر موهای زائد یک روش دائمی است یا موقتی؟ (بخ... مطالعه بخش اول لیزر موهای زائد پا لزوم جلسات پیگیرانه لیزر موهای زائد چیست؟ جهت بهره برداری از درمان لیزر و بهینه شدن آن، شرکت در جلسات پیگیرانه...
لیزر موهای زائد مناطق مختلف بدن... لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد در عصری که رعایت بهداشت فردی و نظافت و البته زیبایی یکی از مهمترین نیازهای بشر بشمار میرود. دانشمندان به ساخت دست...
لیزر موهای زائد روی پستان لیزر موهای زائد پستان وجود موی زائد بر روی پستان های خانم ها زیبا نیست و همچنین یک مسئله آزار دهنده برای بسیاری از خانم ها محسوب می شود. لیزر با است...
لیزر موهای زائد صورت شاید بتوانید موهای زائد بخش هایی از بدن خود را که در معرض دید نیستند پنهان کنید، اما موهای زائد صورت خود را هرگز نمی توانید پنهان کنید. صورت همیشه د...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

لیزر موهای زائد یک روش محبوب برای افرادی است که به دنبال رهایی از شر موهای زائد خود هستند. این روش یک راه حل بسیار مناسب برای راحت شدن از شیو کردن و وکس کردن های مداوم است و اگر توسط یک اپراتور آموزش دیده و با تجربه و در یک کلینیک مجهز انجام شود، بی خطر و ایمن خواهد بود. با این حال زمانی که به یک روش درمانی برای پوست خود فکر می کنید، بهتر است به خطرات و عوارض آن نیز کاملا آگاه باشید. عوارض معمول مربوط به لیزر…

مشاهده بازنگری

اگر خوشتان آمده 5 ستاره بدهید.

User Rating: Be the first one !
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.