خانه / انواع روش های لیزر موهای زائد بدن / نکاتی درباره لیزر موهای زائد صورت

نکاتی درباره لیزر موهای زائد صورت

نکاتی درباره لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت و اطلاعاتی در مورد آن

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد برای خانم ها درمانی بسیار قطعی است تا از شر موهای زائد خود به طور دائم خلاص شوند. رویش موهای زائد می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد:

  • اختلالات هورمونی
  • سن
  • ژنتیک
  • شرایط و مواد دارویی فرد متقاضی لیزر

لیزر مو های زائد صورت در مناطقی انجام می شود که دور از چشم ها باشد، مانند:

  • بالای لب
  • چانه
  • خط ریش ها

در گذشته لیزر موهای زائد تنها برای افراد با پوست های روشن و موهای بسیار تیره پیشنهاد می شد. اما با یشرفت خارق العاده ی علم، لیزر هایی برای پوست افراد تیره نیز به بازار آمد.

اطلاعاتی در مورد لیزر موهای زائد صورت

لیزر های پیشرفته ی موهای زائد، این امکان را فراهم آورده اند، که مناطق بسیار نازک و لطیف صورت مثل بالای لب ها بدون هیچ حساسیت و ناراحتی برای بیمار قابل درمان می باشند. این حساسیت ها با استفاده از سیستم های خنک کننده و یا کمپرس یخ پیش و پس و یا در طی لیزر موهای زائد صورت قابل پیشگیری هستند.

لیزر موهای زائد صورت مناطق وسیعی از فولیکول های منطقه ی مورد نظر بر پوست را هدف می گیرد، سپس اشعه های لیزر جذب ملانین های موجود در فولیکول های مو می شوند، و سبب نابودی ریشه و پیاز مو می گردند. این شرایط بسیار راحت و سریع قابل انجام هستند و به بیمار این امکان را می دهند تا موقعیتی قابل تحمل و راحت را در حین لیزر تجربه کنند.

سوالات رایجی که برای بیماران در مورد لیزر موهای زائد صورت پیش می آید

سوال:

احساسی که در هنگام لیزر موهای زائد به فرد دست می دهد چگونه است؟

  • اکثر خانم ها بدون هیچ مشکلی به لیزر موهای زائد خود می پردازند. لیزر موهای زائد به دستگاهی خنک کننده مجهز است که سبب ایجاد تجربه ای راحت و مطلوب برای فرد متقاضی لیزر موهای زائد صورت می شود. برای افراد با پوست های حساس از ژل های خنک کننده نیز بر سطح پوست استفاده می شود.

سوال:

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد صورت چقدر است؟

  • هزینه ی لیزر موهای صورت به سایز و اندازه ی منطقه ی در حال درمان بستگی دارد. به طور کلی در حدود 6 تا 8 جلسه ی درمانی برای مناطق مختلف بدن نیاز است. هر چه منطقه ی لیزر وسیعتر باشد، هزینه ی لیزر نیز بالا تر می رود.

سوال:

آیا می توان از روش های دیگر برای برداشت موهای زائد قبل از لیزر موهای زائد صورت استفاده کرد؟

  • زنان زیادی از محصولات لیزر موهای زائد برای برداشت موهای بدن خود استفاده می کنند، اما نکته ی مهم این است که در حدود 6 هفته قبل از لیزر، شما نباید از هیچ روشی جز شیو کردن و یا تراشیدن موهای بدنتان استفاده نمایید.

محقق و مترجم: میلاد اسد بیگی

 

مطالب مرتبط

آیا لیزر موهای زائد خطرات و عوارضی دارد؟... آیا لیزر موهای زائد خطرات و عوارضی دارد؟ کلینیک لیزر موهای زائد در تهران اگر از روش های قدیمی از بین بردن موهای زائد، مانند استفاده از ژیلت خست...
مناسب ترین لیزر در شهر تهران چیست؟... مناسب ترین لیزر در شهر تهران چیست؟ تهران شهری کوهستانی است چرا که در کنار کوه البرز قرار گرفته است آب و هوای تهران تحت تأثیر سه عامل است او...
7 دلیل برای انتخاب لیزر موهای زائد به جای الکترولی... لیزر موهای زائد یا الکترولیز دو روش محبوب رفع موهای زائد بدن، لیزر موهای زائد و الکترولیز محسوب می شوند. هر دو روش با مورد هدف قرار دادن فولیکول ه...
الکترولیز در مقایسه با لیزر موهای زائد... سوال : الکترولیز در مقایسه با لیزر موهای زائد – کدام بهتر است؟ پاسخ متخصصین در مورد الکترولیز و لیزر موهای زائد: دکتر سونیا بدرشیا بنسال می گوید:" ...
تجربه من در لیزر موهای زائد سارا گلستان سلام به همه کسایی که الان دارن این مطلب رو میخونن. من سارا گلستان، ساکن شهر بادگیرها، شهر کهن و تاریخی ایران، شهر خشتی، شهری نسبتا مذه...
پاسخ گویی به سوالات شما در خصوص لیزر موهای زائد (... 1-پیامد های حاصل از لیزر موهای زائد چیست ؟ ممکن است بلافاصله پس از لیزر ،ناحیه درمانی قرمز و ملتهب شود . چندین روز پس از لیزر هم به نظر میرسد ک...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.