خانه / از بین بردن موهای زائد با لیزر دیود / لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) – بخش دوم

لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) – بخش دوم

لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) - بخش دومReviewed by دکتر مهسا سعیدیان on Dec 9Rating: 3.5لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) مو دارای چرخه رشد است و درمان لیزر موهای زائد تنها هنگامی موثر واقع می گردد که مو در مرحله رشد به سر برد. این دوره، تنها چند هفته طول می کشد و پس از آن، مو وارد مرحله استراحت می شود که تا 24 هفته (بسته به ناحیه مورد نظر) به طول می انجامد.

مطالعه بخش قبل

 

من در طول درمان لیزر موهای زائد م در کلینیک دکتر سعیدیان که حدود 2 سال و نیم طول کشید، تجربیات زیادی به دست آوردم که مایلم اون ها رو با شما هم در میون بذارم. سوالات زیر، سوالاتی هستن که برای خود من پیش اومده بود و خانم دکتر سعیدیان با صبر و حوصله زیاد به اون ها رو پاسخ داد و ابهامات منو رفع کرد. من هم الان قصد دارم اون ها رو به شما بگم تا ابهامات تون بر طرف بشه.

چند جلسه لیزر موهای زائد لازم است؟

بیشتر متخصصان بر این عقیده استوارند که برای رسیدن به نتایج مطلوب به طور میانگین، حداقل 6 جلسه لیزر نیاز است. این در حالی است که امکان دارد نتایج پس از یک جلسه هم محرز شود. اما در هر صورت، شما به 6 الی 7 جلسه نیاز دارید تا بتوانید به نتیجه نیمه دائمی کاهش موهای زائد دست یابید.

همچنین بسیار حائز اهمیت است که برنامه های درمانی را در فواصل زمانی منظم و به طور متوسط بین 4 تا 6 هفته تنظیم کنید تا موهایی که در مرحله استراحت هستند نیز فعال شوند و مورد هدف لیزر قرار گیرند. چنانچه فاصله زمانی برای مراجعه بعدی شما بسیار طولانی باشد نیز ممکن است چرخه رشد مو بهم بریزد و هیچوقت شاهد نتایج چشمگیر نباشید.

Picto 1516154956603 - لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) - بخش دوم

پس از اولین جلسه لیزر موهای زائد ممکن است شاهد تفاوت 5 تا 20 درصدی در رشد موهای زائدتان باشد. این نتایج تا جلسه ششم به مرز 80 درصد خواهد رسید. بنابراین پیروی از برنامه درمان لیزر بسیار حائز اهمیت است.

نتایج به طور گسترده ای به عوامل مختلفی از جمله نوع پوست، نوع مو و رنگ مو بستگی دارد. و این همان چیزی است که پزشک را قادر می سازد بر این اساس شما را مورد ارزیابی قرار دهد.

 

چرا برخی نواحی بدن به جلسات بیشتری نیاز دارند؟

مو دارای چرخه رشد است و درمان لیزر موهای زائد تنها هنگامی موثر واقع می گردد که مو در مرحله رشد به سر برد. این دوره، تنها چند هفته طول می کشد و پس از آن، مو وارد مرحله استراحت می شود که تا 24 هفته (بسته به ناحیه مورد نظر) به طول می انجامد.

به منظور از بین بردن هر چه بیشتر موهای زائد در مرحله رشدشان لازم است درمان لیزر موهای زائد را در این دوره تکرار کنید. به همین دلیل است که پس از اتمام یک دوره کامل درمان به جلسات سالانه نیاز است.

دلیل دیگر در خصوص لزوم جلسات متعدد لیزر موهای زائد، عامل هورمونی است. نواحی از قبیل پشت لب و چانه به نسبت دست و پا بیشتر تابع عوامل هورمونی هستند.این بدان معناست که این نواحی در مقایسه با دست و پا به جلسات بیشتری نیاز دارند. زیرا ممکن است به دلیل نوسانات هورمونی، مو در این نواحی کمتر یا بیشتر باشد.

اغلب پس از تغییرات هورمونی مهم بدن، نظیر بارداری یا یائسگی، فولیکول های مو به طور ناگهانی در دراز مدت فعال شده و موجب طغیان رشد موی زائد می شوند. این بدان معنا نیست که تغییرات هورمونی بر نتایج لیزر موهای زائد تاثیر گذاشته و آن را به حالت قبل باز می گرداند، بلکه بدین معناست که موهایی که هیچ گاه تحت درمان لیزر قرار نگرفته اند، ناگهان شروع به رشد می کنند.

در نهایت پزشک تان بسته به میزان موهایی که تحت تاثیر لیزر قرار گرفته اند، تعداد جلسات درمان کامل لیزر موهای زائد و همچنین جلسات سالانه را برای شما تعیین خواهد کرد.

 

ادامه مطلب …

مطالب مرتبط

لیزر دایود در مقایسه با لیزر الکساندرایت – کدامیک ... مطالعه بخش قبل دستگاه لیزر موهای زائد یافته های حاصل از مطالعات بالینی با وجودی که هر دوی این لیزرها برای طیف پوستی 1 تا 4 مورد استفاده قرار می ...
کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان با دکتر کریمیان... کلینیک لیزر موهای زائد کرمان امروز به کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان آمده ایم. کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان زیر نظر دکتر کریمیان اداره می شود. ا...
لیزر موهای زائد برای پوست های تیره (جنوبی های عزیز... -lasertherapy دیگر فواید و مزایای لیزر موهای زائد بر کسی پوشیده نیست و همه افرادی هم که این تجربه درمانی را داشته اند، از نتیجه آن رضایت کامل دارن...
لیزر موهای زائد برای انواع پوست ها... لیزر موهای زائد رشد موهای زائد بروی بدن برای خانمها و آقایان خجالت‌آور است و حتی میتواند موهای زیر پوستی و برامدگی ها و ناراحتی‌های دیگری را بوجود آ...
هورمونها و نقش آن‌ها در رشد موها ی زائد... رشد موهای زائد تعداد زیادی از فاکتور ها میتوانند زمان رشد مجدد موها را تعیین نمایند .لیزر قادر است تا رشد موهای زائد را به مدتی طولانی متوقف نماید ...
با کاربرد های لیزر الکساندرایت آشنا شوید... از لیز الکساندرایت برای درمان این اختلالات پوستی استفاده میشود : ضایعات پوستی  ورید های عنکبوتی روی صورت و پاها مشکلات عروقی مادرزادی ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) - بخش دوم

IMG 20170917 174946 - لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) - بخش دوم

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

مطالعه بخش قبل   من در طول درمان لیزر موهای زائد م در کلینیک دکتر سعیدیان که حدود 2 سال و نیم طول کشید، تجربیات زیادی به دست آوردم که مایلم اون ها رو با شما هم در میون بذارم. سوالات زیر، سوالاتی هستن که برای خود من پیش اومده بود و خانم دکتر سعیدیان با صبر و حوصله زیاد به اون ها رو پاسخ داد و ابهامات منو رفع کرد. من هم الان قصد دارم اون ها رو به شما بگم تا ابهامات تون بر طرف بشه. چند جلسه لیزر موهای زائد لازم است؟ بیشتر متخصصان بر این عقیده…

مشاهده بازنگری

اگر می پسندید، ستاره دهید.

User Rating: 4.85 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.