خانه / برتری های لیزر / لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغلReviewed by مریم اکبری زاده on Oct 9Rating:

لیزر موهای زائد

همه خانم ها چندین بار در طول زندگی خود زیر بغل خود را شیو می کنند. تصور اینکه این عمل خسته کننده و ناخوشایند را انجام ندهید، بسیار لذت بخش است، اما چطور ممکن است دیگر نیازی به اصلاح کردن موهای زائد زیر بغل نباشد؟ استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد این بخش جایگزین خوبی محسوب می شود. اما از آنجایی که زیر بغل بخش حساسی است، آیا استفاده از لیزر برای این بخش خطرناک نیست؟

گرچه لیزر موهای زائد کمی خشن به نظر می رسد، اما در واقع یک روش بی خطر برای تمام بخش های بدن و از جمله زیر بغل محسوب می شود. لیزر یک روش ملایم با پوست است و در طول انجام فرایند یا پس از آن درد کمی حس می شود. زیر بغل بخش کوچکی است، به همین دلیل فرایند لیزر درمانی این بخش کمتر از 10 دقیقه طول می کشد، به همین دلیل است که افراد بسیاری قبل از استفاده از لیزر برای بخش های بزرگتر بدن از آن برای زیر بغل خود استفاده می کنند.

لیزر از پرتو نور شدید استفاده می کند تا موهای زائد را به طور دائم از بین ببرد. در زمان انجام فرایند لیزر درمانی پالس های لیزر وارد فولیکول مو شده و فولیکول را می سوزاند و به این ترتیب از رشد موها جلوگیری می کند. گاهی نیز لیزر برای رفع جای زخم استفاده می شود، به این شکل که لایه سالم پوست زیرین را آشکار می کند. لیزر درمانی برای همه مناسب نیست. این فرایند برای افرادی که دارای پوست سفید و موی تیره هستند، اثربخشی بهتری دارد. برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیز چند جلسه درمانی نیاز خواهد بود. در زمان انجام فرایند لیزر درمانی تکنیسین باید مراقبت های خاصی به عمل آورد تا از بروز عوارض جانبی پیشگیری کند.

با این حال استفاده از لیزر نیز مانند هر فرایند بهداشتی – آرایشی ممکن است دارای عوارضی باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

تحریک پوست

تحریک پوست یکی از عوارض خفیف لیزر زیر بغل است. به خاطر گرما و نور ناشی از لیزر، تحریک پوستی ممکن است پس از لیزر درمانی اتفاق بیفتد. تحریک های پوستی شامل قرمزی خفیف است که طی چند ساعت برطرف می شود و یا جای زخم.

تحریک پوستی یک عارضه موقت است که طی چند روز به خودی خود برطرف می شود. برای پیشگیری از تحریک پوستی پس از درمان، بخش تحت درمان را تمیز و خشک نگه دارید و از صابون و ضد عرق استفاده نکنید و تا زمانی که پوست قرمز و تحریک شده است از اصلاح کردن آن اجتناب کنید.

تغییر رنگدانه ها

انجام لیزر درمانی با تنظیمات نامناسب منجر به بروز تغییراتی در رنگدانه ها می شود، به ویژه در افرادی که دارای پوست تیره هستند. در صورت تغییر رنگدانه ها پوست ممکن است روشن تر یا تیره تر شود، اما این تغییرات معمولا موقت هستند. تغییرات رنگ پوست ممکن است چند هفته یا چند ماه طول بکشد. اگر پس از لیزر درمانی دچار تغییر رنگدانه ها شده اید، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنید، زیرا شرایط ر بدتر می کند.

بروز زخم

یکی از عوارض نادر مربوط به لیزر درمانی بروز جای زخم است. این عارضه معمولا زمانی بروز می کند که تنظیمات دستگاه لیزر بالاتر از حد مورد نیاز باشد و بیشتر در افراد دارای پوست تیره اتفاق می افتد. زمانی که این عارضه اتفاق افتاد، پوست همراه با فولیکول ها می سوزد. این شرایط ممکن است بسیار ناراحت کننده باشد، به ویژه در ناحیه زیر بغل. برخی روش های درمانی برای تسکین این مشکل استفاده می شود، اما بهتر است ابتدا به پزشک اطلاع دهید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد زیر بغل، مانند سایر بخش های بدن، بین 6 تا 8 جلسه خواهد بود. تعداد این جلسات به تراکم موها و ضخامت آنها بستگی دارد، اما معمولا نتایج پس از جلسه اول قابل مشاهده خواهد بود. تکرار جلسات به دلیل رسیدن به نتیجه مطلوب تر است.

نکته مهم

قبل از هر جلسه انجام لیزر درمانی، زیر بغل خود را تمیز و خشک کنید و از هیچ گونه اسپری ضد عرق یا خوشبو کننده در این بخش استفاده نکنید.

منبع 1

منبع 2

نگارنده سمیه محمدی

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

همه خانم ها چندین بار در طول زندگی خود زیر بغل خود را شیو می کنند. تصور اینکه این عمل خسته کننده و ناخوشایند را انجام ندهید، بسیار لذت بخش است، اما چطور ممکن است دیگر نیازی به اصلاح کردن موهای زائد زیر بغل نباشد؟ استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد این بخش جایگزین خوبی محسوب می شود. اما از آنجایی که زیر بغل بخش حساسی است، آیا استفاده از لیزر برای این بخش خطرناک نیست؟ گرچه لیزر موهای زائد کمی خشن به نظر می رسد، اما در واقع یک روش بی…

مشاهده بازنگری

اگر خوشتان آمده 5 ستاره دهید

User Rating: Be the first one !

درباره مریم اکبری زاده

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.