خانه / برتری های لیزر / لیزر موهای زائد برای انواع پوست ها

لیزر موهای زائد برای انواع پوست ها

لیزر موهای زائد برای انواع پوست هاReviewed by مدیر بخش توسعه و تحقیق on Jan 9Rating:
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

رشد موهای زائد بروی بدن برای خانمها و آقایان خجالت‌آور است و حتی میتواند موهای زیر پوستی و برامدگی ها و ناراحتی‌های دیگری را بوجود آورد ویا به رشد بیشتر موهای زائد منجر شود .لیزر موهای زائد تنها روشی است که به صورت دائمی این مشکل را حل میکند .

احتمالاً مطالب بسیاری در خصوص میزان اثر بخشی لیزر برای افرادی با رنگ‌های متفاوتی از پوست و مو و یا نواحی مختلف بدن مطالعه کردید .بله موارد یاد شده میتوانند قاکتوری تعیین کننده برای تعیین نتایج حاصل از لیزر موهای زائد باشند ولی میتوان از لیزر برای افراد تیره پوست نیز استفاده نمود .

در این پست به تأثیر لیزر بروی انواع پوست ها می‌پردازیم :

لیزر موهای زائد بروی پوست های روشن یا زیتونی روشن

افرای با پوست روشن و موهای تیره بهترین کاندیدا برای لیزر هستند زیرا در این حالت بیشترین تفاوت بین رنگ مو و پوست بوجود می‌آید و امواج لیزر به راحتی میتوانند رنگدانه های مو را شناسایی کرده و هدف قرار دهند .این شانس برای افرادی با پوست های روشن و پوست روشن کمتر است .زمانی که تفاوت رنگی میان مو و پوست کم باشد ،لیزر نمیتواند به راحتی رنگدانه مو را پیدا کند و در نتیجه فرایند لیزر موهای زائد به درستی صورت نخواهد گرفت .البته اگر متخصص مربوطه از لیزر ی متناسب با شرایط شما استفاده نماید ،به احتمال زیادی به نتایج دلخواهتان دست خواهید یافت .

لیزر موهای زائد بروی پوست های قهوه ای رنگ

کسب بهترین نتایج ممکن در این افراد با دشواری کمی همراه است زیرا رنگ پوست با مو تفاوت چندانی ندارد و لیزر نمیتواند به راحتی رنگدانه مو را هدف قرار دهد .همچنین لیزر های قدیمی و یا عدم استفاده صحیح لیزر میتواند باعث بروز رنگ پریدگی پوست شود و در‌واقع به رنگدانه های پوستی آسیب رساند .حتما باید پیش از آغاز جلسات درمانی ،لیزر مناسب شما انتخاب شود .

نحوه تشخیص نوع پوست برای لیزر موهای زائد

در فرایند لیزر درمانی از مقیاس فیتزپاتریک دانشگاه هاروارد استفاده می‌شود که در آن پنج دسته از انواع پوست ها با توجه به نحوه واکنش آن‌ها به اشعه فرابنفش تقسیم‌بندی شده‌اند .متخصصین لیزر از این مقیاس برای بررسی احتمال سوختگی و زخم در طی درمان استفاده میکنند .توجه به این مقیاس برای افرادی با پوست تیره اهمیت زیادی دارد زیرا انتخاب دستگاه لیزر اشتباه میتواند باعث جراحات و مشکلات دائمی پوستی شود .همچنین اگر برای افرادی با پوست خیلی روشن از لیزر اشتباهی استفاده شود ،عوارضی مانند پرمویی بوجود می‌آید زیرا یک لیزر ضعیف خود باعث افزایش رشد موهای زائد خواهد شد .

مقیاس فیتزپاتریک :

  • پوست نوع یک :روشن و یا رنگ پریده ،هیچ وقت تیره نمیشود ولی همیشه میسوزد
  • پوست نوع دو :سفید ،گاهی اوقات تیره می‌شود و معمولاً می سوزد
  • پوست نوع سه :زیتونی ،همیشه تیره می‌شود و گاهی اوقات میسوزد .
  • پوست نوع چهار :قهوه ای ،گاهی اوقات میسوزد و تیره می‌شود
  • پوست نوع پنج :قهوه ای تیره ،به احتمال خیلی کم میسوزد و تیره می‌شود .

نگارنده :فرحناز ال احمد 

گروه پزشکان تهران اسکین 

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره مدیر بخش توسعه و تحقیق

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.