خانه / از بین بردن موهای زائد با لیزر دیود / لیزر موهای زائد در طول مصرف آکوتان!!! (بخش اول)

لیزر موهای زائد در طول مصرف آکوتان!!! (بخش اول)

لیزر موهای زائد در طول مصرف آکوتان!!! (بخش اول)Reviewed by لیزر موهای زائد و آکوتان on Dec 2Rating: 3.5لیزر موهای زائد در طول مصرف آکوتان!!!مادامی که داروی ایزوترتینوئین را مصرف می کنید و 6 ماه پس از درمان، باید از رفع موهای زائد با اپیلاسیون، درمان های لیزر پوست و درم ابریشن اجتناب کنید. ایزوترتینوئین، خطر ایجاد اسکار پس از زخم ناشی از این درمان ها را افزایش می دهد. در خصوص زمان مناسب دریافت این درمان ها، با پزشک خود مشورت کنید.
بهترین لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

آکوتان، یا به عبارت دیگر ایزوترتینوئین، دارویی است که از چندین دهه پیش جهت درمان آکنه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است. در این مطلب، نگاهی به چندین مطالعه داریم در خصوص این پرسش که آیا لیزر موهای زائد در زمان مصرف آکوتان بی خطر است یا خیر.

 

شرح مختصری درباره آکوتان

آکوتان، به لحاظ توانایی فوق العاده ای که در درمان آکنه دارد، یک داروی معجزه آسا محسوب می شود. آکوتان اساسا ویتامین A ایست که دوزی بیش از 30 میلی گرم دارد و طی یک دوره چند ماهه قادر به از بین بردن حتی سرسخت ترین آکنه ها می باشد.

با این حال، این دارو سراسر فایده نیست و مضراتی هم دارد. عوارض جانبی متعددی در ارتباط با آکوتان وجود دارد که مهم ترین آن ها خشکی شدید پوست، ترک خوردن لب ها، درد مفاصل و بر اساس برخی مطالعات، افسردگی است.

یکی از عوارضی که مربوط به این مطلب می شود، این است که بیمارانی که ایزوترتینوئین خوراکی مصرف می کنند، بیشتر در معرض خطر ابتلا به زخم هستند و توانایی بهبود زخم پس از اقدامات تهاجمی، در آن ها ضعیف می شود.

Picto 1516154956603 - لیزر موهای زائد در طول مصرف آکوتان!!! (بخش اول)

با توجه به این که آکوتان موجب کاهش توانایی بهبود زخم می شود، حال پرسش این است: آیا لیزر موهای زائد، گزینه مناسبی برای افرادی است که در حال حاضر آکوتان مصرف می کنند؟

آموزش نکات آکوتان و لیزر موهای زائد

آکوتان و لیزر موهای زائد

نظر قطعی مدلاین پلاس: درمان لیزر موهای زائد را با مصرف آکوتان ترکیب نکنید!

مدلاین پلاس، یک موسسه ملی بهداشت و درمان برای بیماران و خانواده های آن هاست. اطلاعات موجود در وبسایت مدلاین پلاس بسیار با کیفیت، معتبر و مطمئن است. نوشته زیر، نقل قولی از وبسایت مدلاین پلاس در این خصوص است:

”مادامی که داروی ایزوترتینوئین را مصرف می کنید و 6 ماه پس از درمان، باید از رفع موهای زائد با اپیلاسیون، درمان های لیزر پوست و درم ابریشن اجتناب کنید.

ایزوترتینوئین، خطر ایجاد اسکار پس از زخم ناشی از این درمان ها را افزایش می دهد. در خصوص زمان مناسب دریافت این درمان ها، با پزشک خود مشورت کنید.”

منبع: وبسایت مدلاین پلاس

 

بسیاری از موسسات معتبر پزشکی نیز هشدارهای مشابهی ارائه داده اند مبنی بر این که حین مصرف ایزوترتینوئین از انجام لیزر موهای زائد خودداری کنید. اما آیا داده های علمی موثقی مبنی بر صحت این هشدار وجود دارد؟

 

داده های علمی

بهترین عملکرد لیزر موهای زائد

چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد

مطالعات علمی بسیاری در خصوص مصرف همزمان آکوتان با درمان لیزر موهای زائد صورت گرفته است که ما در ادامه به سه مورد از آن ها اشاره می کنیم:

 

مطالعه شماره یک: آکوتان و لیزر درمانی برای رفع آکنه و موهای زائد (2014)

محققان در مطالعات اخیر که در اکتبر 2014 صورت گرفت، به بررسی همزمان شدن مصرف آکوتان و درمان لیزر موهای زائد بر روی 110 بیمار پرداختند.

نیمی از این بیماران که به اسکار آکنه یا پرمویی مبتلا بودند و همزمان با مصرف ایزوترتینوئین خوراکی، تحت درمان لیزر نیز قرار گرفتند. نیمی دیگر تنها داروهای موضعی دریافت کردند.

نتایج بسیار شگفت انگیز بود و با باورهای رایج تفاوت بسیاری داشت:

” ایزوترتینوئین هیچ اثر نامطلوبی در بیماران تحت درمان لیزر نداشت. هیچ اسکار معمولی، تاخیر در بهبود زخم، کلوئید یا اسکار هیپرتروفیک در هیچ یک از بیماران رویت نشد.”

 

ادامه مطلب …

مطالب مرتبط

ایزوترتینوئین (آکوتان) چیست و چه کاربردی دارد؟... مورد مصرف کپسول ایزوترتینوئین از داروی ایزوترتینوئین یا آکوتان (Accuntane) که یکی از مشتقات ویتامین A است، جهت درمان آکنه کیستیک شدید (شناخته شده با ...
بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بدن آقایان در اهواز ... با لیزر برای همیشه با موهای زائد گردن خداحافظی کنید دستگاه ها و روش های لیزر درمانی مختلفی وجود دارد که برای رفع موهای زائد بدن به کار برده می شون...
معرفی کامل و کارایی دستگاههای لیزر موهای زائد... معرفی کامل و کارایی دستگاههای لیزر موهای زائد در حالیکه امروزه تکنولوژی لیزردرمانی به سرعت در حال بهبود و پیشرفت است ، در این میان نیز تکنیک های ج...
آنچه لازم است درباره لیزر موهای زائد پا بدانید (بخ... لیزر موهای زائد پا اگر از اصلاح های مکرر، استفاده از موچین و اپیلاسیون احساس رضایت نمی کنید، شاید وقت آن رسیده است که روش دیگری را برای از بین برد...
کلینیک لیزر موهای زائد در یزد... کلینیک لیزر موهای زائد در یزد تهران اسکین در اکثر شهرهای ایران دارای شعبه و کلینیک لیزر موهای زائد است. یکی دیگر از این شهرها شهر یزد است. کلینیک ...
آیا باید از کرمهای بی حسی قبل از لیزر درمانی استفا... کرمهای بی حسی کرمهای بی حسی معمولاً برای کاهش درد و یا سوزش ناشی از لیزر موها و قبل از آغاز جلسه درمانی بروی ناحیه درمانی زده می‌شوند .ولی آیا...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - لیزر موهای زائد در طول مصرف آکوتان!!! (بخش اول)

IMG 20170917 174946 - لیزر موهای زائد در طول مصرف آکوتان!!! (بخش اول)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

آکوتان، یا به عبارت دیگر ایزوترتینوئین، دارویی است که از چندین دهه پیش جهت درمان آکنه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است. در این مطلب، نگاهی به چندین مطالعه داریم در خصوص این پرسش که آیا لیزر موهای زائد در زمان مصرف آکوتان بی خطر است یا خیر.   شرح مختصری درباره آکوتان آکوتان، به لحاظ توانایی فوق العاده ای که در درمان آکنه دارد، یک داروی معجزه آسا محسوب می شود. آکوتان اساسا ویتامین A ایست که دوزی بیش از 30 میلی گرم دارد و طی یک دوره چند…

مشاهده بازنگری

اگر این مطلب را می پسندید به آن ستاره دهید.

User Rating: 4.9 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.