خانه / برتری های لیزر موهای زائد / لیزر موهای زائد ،روشی ایده‌آل برای خانمها و آقایان

لیزر موهای زائد ،روشی ایده‌آل برای خانمها و آقایان

لیزر موهای زائد ،روشی ایده‌آل برای خانمها و آقایانReviewed by مدیر بخش توسعه و تحقیق on Dec 5Rating:
  ازبین بردن کک ومک توسط لیزردرمانی

لیزر موهای زائد 

رشد موهای زائد برای خانمها و آقایان مسأله ای خجالت‌آور و ناراحت‌کننده است .حتی این حالت میتواند باعث بروز موهای زیر پوستی و سایر مشکلات پوستی شود که خود رشد موها را بیشتر نشان میدهند .روشی منطقی برای حل مشکل این است که به دنبال متدهای موجود برای رفع موهای زائد بگردیم که در نهایت شما را به یک گزینه می‌رساند :لیزر موهای زائد .
احتمالاً تا به حال مقالات زیادی در خصوص اثر بخشی لیزر موهای زائد با توجه به نوع پوست و موی فرد و ناحیه درمانی مشاهده کرده‌اید .مسلما موارد یاد شده اثر زیادی بر نتایج حاصل از لیزر موهای زائد دارند ولی باعث می‌شوند تا عده زیادی با خود تصور کنند که کاندیدای خوبی برای لیزر موهای زائد نیستند و این در حالی است که عکس آن صدق میکند .

لیزر موهای زائد چگونه عمل میکند ؟

هر لیزری دسته‌ای از پرتوها را منتشر میکند که رنگدانه مو را هدف قرار میدهند که با نام ملانین شناخته می‌شود .طول موج منتشر شده توسط رنگدانه ها جذب شده و فولیکول مو را به صورت موثری از بین می برد و این در حالی است که هیچ اسیبی به پوست اطراف آن نمی‌رسد .موهای زائد در طی جلسات لیزر رفع می‌شوند ولی مسلماً به جلسات بیشتری نیاز است تا لیزر موهای زائد نتیجه کاملی بدهد .
بهترین کاندیدا برای لیزر درمانی افرادی هستند که موهای ضخیم و تیره ای دارند زیرا رنگدانه بیشتری در این موها وجود دارد و ناحیه بیشتری را نیز هدف قرار میدهد .لیزر موهای زائد روش چندان مناسبی برای افراد دارای موهای روشن نیست زیرا موهای آن‌ها رنگدانه کافی برای جذب طول موج منتشره را ندارد .
متخصصین مربوطه با توجه به رنگ پوست و موی فرد لیزر و روند درمانی متناسب را تعیین میکنند .چرخه رشد موهای فرد نیز میتواند عاملی کلیدی برای نتایج نهایی باشد .این چرخه برای نواحی مختلف بدن متفاوت بوده و مثلاً ممکن است که روند درمانی برای ناحیه زیر بغل متفاوت از سایر نواحی باشد .
چرخه رشد مو و لیزر موهای زائد

دو نوع مو بروی بدن رشد میکند :موهای ضخیم که پس از بلوغ ظاهر شده و موهای نازک و کرک مانند .معمولا بدن خانمها با موهای روشنی پوشیده شده است ولی خانمهایی برای لیزر موهای زائد مراجعه میکنند که موهای ضخمیم و تیره ای دارند .لیزر درمانی باید با روندی منظم و برنامه‌ریزی شده پیش برود تا رفع دائمی موها ممکن شود .
چرخه های رشد مو عبارتند از :اناژن ،کاتاژن و تلوژن .در طی مرحله اناژن موها رشد کرده و فولیکولهای جدید شکل می‌گیرند .ماندگاری هر ناحیه ای از بدن در این مراحل متفاوت است .به عنوان مثال موهای ناحیه بیکینی به مدت 6 هفته در مرحله اناژن باقی می‌مانند .پس از این مرحله کاتاژن آغاز می‌شود که در آن رشد موها کاهش یافته و فولیکول های مو مرگ تدریجی را تجربه میکنند .مشاهده این مرحله بروی سر خیلی راحتتر از سایر نواحی بدن است .مرحله نهایی تلوژن است که رشد مو در آن متوقف می‌شود .از آنجایی که همه موها در یک زمان در یک مرحله از رشد قرار ندارند و لیزر فقط بروی موهای در حال رشد اثر می‌گذارد ،باید تعداد جلسات درمانی بیشتر شوند و در طی 6 هفته و یا بیشتر انجام گیرند .

Picto 1516154956603 - لیزر موهای زائد ،روشی ایده‌آل برای خانمها و آقایان

نگارنده :فرحناز آل احمد

گروه پزشکان تهران اسکین 

تهران اسکین ارائه دهنده ی بهترین خدمات  در زمینه لیزر درمانی با نازلترین قیمت ها  !!

2 عامل اصلی تعیین کننده موفقیت لیزر درمانی است : مهارت متخصص و دستگاه مورد استفاده.

در مطب های تخصصی معرفی شده از طرف این سایت از متخصصین به رسمیت شناخته شده و آموزش دیده در استفاده از تکنولوژی لیزر استفاده می شود. سطح مهارت این افراد بسیار بالا و دارای مدارج علمی شایان توجه ایی هستند که باعث اعتماد مراجعین به آنها می شود.

در شعبه های مختلف این مرکز از دستگاه های به روز و متفاوت استفاده می شود که شانس انتخاب “گزینه مناسب” را به مراجعین می دهد تا بهترین نتیجه را داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

لیزر موهای زائد

مطالب مرتبط

بررسی کلی روش های جوانسازی پوست...   تکنولوژی  های مدرن مراقبت های پوستی باعث شده اند تا دیگر چروک ها و خطوط ایجاد شیده به دلیل افزایش سن و یا شرایط محیطی و سبک زندگی دائمی نباش...
بهترین لیزر الکساندرایت در کرج در چه کلینیکی است؟... بهترین لیزر الکساندرایت در کرج در چه کلینیکی است؟ لیزر موهای زائد با الکساندرایت 755 نانومتر لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی لیزر الکساندرای...
آیا من کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد هستم ؟... لیزر موهای زائد یکی از مدرن ترین انواع روش های رفع موهای زائد است ولی برای همه افراد مناسب نیست .با خواندن این پست میتوانید از تناسب  این روش برای...
لیزر موهای زائد چقدر طول میکشد ؟... پاسخ به این سوال با توجه به فاکتور های متفاوتی تغییر میکند  مانند نوع پوست و موی فرد ،نحوه پاسخگویی و واکنش ناحیه مورد نظر بدن به لیزر و نوع لیزر ...
آیا تابش حاصل از لیزر موهای زائد خطرناک است؟ (بخش ... مطالعه بخش قبل چرخه رشد مو لیزر موهای زائد قادر است تقریبا با سرعت نواحی درمان بزرگ را درمان کند. اما تنها در موهایی موثر است که در مرحله رشد ب...
لیزر موهای زائد در مرکز اصفهان (دکتر سعیدیان) R... مطالعه بخش قبل   من در طول درمان لیزر موهای زائد م در کلینیک دکتر سعیدیان که حدود 2 سال و نیم طول کشید، تجربیات زیادی به دست آوردم که مایلم...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - لیزر موهای زائد ،روشی ایده‌آل برای خانمها و آقایان

IMG 20170917 174946 - لیزر موهای زائد ،روشی ایده‌آل برای خانمها و آقایان

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.