خانه / لیزر درمانی برای موهای زائد نوجوانان / مزیت های استفاده ز لیزر موهای زائد

مزیت های استفاده ز لیزر موهای زائد

مزیت های استفاده ز لیزر موهای زائدReviewed by مریم اکبری زاده on Oct 10Rating:

لیزر درمانی

زمانی که یکی از دوستانم پس از چند جلسه لیزر درمانی دست هایش ر به من نشان داد و نتیجه آن را مشاهده کردم، کاهش چشمگیر تراکم موهای زائد و صاف و لطیف شدن پوست دست ها، علاقمند شدم که این روش ر امتحان کنم. به عنوان فردی که موهای زائد نسبتا زیادی دارم، برطرف کردن آنها از دوران دبیرستان یک مسئله مهم برایم بوده است.

من معمولا موهای زائد بدن خود را با استفاده از تیغ اصلاح می کردم که استفاده از تیغ باعث التهاب پوستم می شد و موهای زیر پوستی را زیاد می کرد، به علاوه گاهی نیز پوست خود را زخمی می کردم. با استفاده از روش لیزر درمانی امیدوار بودم بتوانم تراکم موهای زائد خود را کاهش دهم و از بروز آسیب های پوستی جلوگیری کنم.

در ابتدا که استفاده از لیزر را شروع کردم کمی اضطراب داشتم، چرا که این روش برایم کاملا جدید بود و اطلاعات زیادی در مورد آن نداشتم، اما پس از اتمام جلسه اول و مشاهده نتیجه به ادامه جلسات مطمئن تر شدم.

اکنون چند سال از اولین جلسه درمان گذشته و من برای از بین بردن موهای زائد خود هزینه کرده ام، اما بسیار خوشحالم چرا که به آنچه مد نظرم بودم رسیدم. استفاده از لیزر از وکس کردن و استفاده از دیگر روش های سنتی گران تر است، اما نتیجه آن ماندگارتر خواهد بود. در فرایند لیزر درمانی نکات مهمی را کتوجه شدم که در ادامه بیان می کنم:

  • لیزر موهای زائد برای افرادی که دارای پوست روشن و موی تیره هستند، تاثیر فوق العاده ای دارد. البته با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه های جدید امکان استفاده از لیزر درمانی برای افراد تیره پوست نیز فراهم شده است.
  • لیزر برای تمام بدن قابل استفاده است. تنها بخشی که استفاده از لیزر در آن توصیه نمی شود، اطراف چشم هاست.
  • گفته می شود لیزر درمانی خیلی پرهزینه است، اما در واقع تفاوتی با روش های سنتی ندارد. در استفاده از روش های سنتی هزینه باید به طور مداوم تکرار شود، اما در استفاده از لیزر ماندگاری آن بسیار طولانی مدت خواهد بود. به علاوه هزینه لیزر برای بخش های مختلف بدن و با توجه به مساحت آن، تراکم و ضخامت موها متفاوت خواهد بود.
  • ناحیه ای که تحت لیزر درمانی است باید یک یا دو روز قبل از جلسه اصلاح شود. به علاوه حداقل یک ماه قبل از شروع لیزر درمانی از روش هایی مانند اصلاح با نخ، وکس، موچین و موکن های برقی در بخش های مورد نظر استفاده نکنید.
  • درد ناشی از لیزر قابل کنترل است. اگر آستانه درد شما پایین است قبل از هر جلسه می توانید از کرم ها و پمادهای بی حس کننده موضعی استفاده کنید. به هرحال به یاد داشته باشید هر چه فاصله بین جلسات بیشتر شود، درد ناشی ز لیزر نیز بیشتر خواهد شد. فاصله بین جلسات معمولا 6 هفته است.
  • جلسات لیزر درمانی خیلی سریع انجام می شوند و مدت زمان آن بستگی به مساحت منطقه تحت درمان دارد. برخی از بخش های بدن مانند بالای لب یا زیر بغل بیشتر از 5 دقیقه طول نمی کشند و برخی بخش های دیگر زمان بیشتری نیاز دارند.
  • نتایج مربوط به لیزر درمانی در همه افراد و برای همه بخش های بدن یکسان نیست. لیزر بر روی موهای خیلی تیره و ضخیم بهترین تاثیر را خواهد داشت. به همین دلیل این روش در بخش هایی مانند زیر بغل و بیکینی موفقیت آمیزتر خواهد بود و بخش هایی مانند دست ها یا صورت که تراکم موها کم بوده و موها نازک هستند، نتیجه موفقیت مورد نظر را ندارد.
  • حداقل چهار هفته قبل از لیزر درمانی و دو هفته پس از آن از برنزه کردن پوست خود اجتناب کنید. بنابراین توصیه می شود لیزر درمانی را در پاییز شروع کنید، زیرا فرایند درمان معمولا تا یک سال طول می کشد و به این ترتیب در جلسات ابتدایی درمان و به این ترتیب بیشتر جلسات در پاییز و زمستان انجام خواهند شد که تابش خورشید قدرت کمتری دارد.

علاوه بر تمام نکاتی که در مورد فرایند لیزر درمانی بیان شد، نکته مهم دیگر در مورد سالن یا کلینیکی است که برای درمان انتخاب می کنید. توصیه می کنیم قبل از انتخاب قطعی سالن تحقیقات لازم را در مورد تجهیزات و تکنیسین های آن انجام دهید و از انجام درست لیزر درمانی مطمئن شوید.

لینک منبع

نگارنده سمیه محمدی

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

زمانی که یکی از دوستانم پس از چند جلسه لیزر درمانی دست هایش ر به من نشان داد و نتیجه آن را مشاهده کردم، کاهش چشمگیر تراکم موهای زائد و صاف و لطیف شدن پوست دست ها، علاقمند شدم که این روش ر امتحان کنم. به عنوان فردی که موهای زائد نسبتا زیادی دارم، برطرف کردن آنها از دوران دبیرستان یک مسئله مهم برایم بوده است. من معمولا موهای زائد بدن خود را با استفاده از تیغ اصلاح می کردم که استفاده از تیغ باعث التهاب پوستم می شد و موهای زیر پوستی را…

مشاهده بازنگری

اگر خوشتان آمده 5 ستاره بدهید.

User Rating: 4.9 ( 1 votes)

درباره مریم اکبری زاده

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.