خانه / جراحی پلاستیک / کاربرد لیزر در جراحی زیبایی چیست؟

کاربرد لیزر در جراحی زیبایی چیست؟

کاربرد لیزر در جراحی زیبایی چیست؟Reviewed by لیزردرمانی on Dec 20Rating: 4.0کاربرد لیزر در جراحی زیبایی چیست؟در روش لیزر درمانی برای جوان سازی پوست ، لیزر لایه اپیدرم پوست را برداشته می شود. و با نفوذ به داخل خطوط پوست موجب می شود که به تولید کلاژن جدید پاسخ دهد.

تصویر مرتبط

کاربرد لیزر در جراحی زیبایی چیست؟

پیوند مو با لیزر

در این روش ، از لیزر ها برای آماده سازی منطقه کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرند.

لیزر های جدید

پیشرفت های تکنولوژیکی مداومی وجود دارد که منجر به کاربرد های جدیدی از نسل های آینده لیزر می شود.

نحوه جراحی با لیزر

پس از اینکه جراح تشخیص داد که لیزر می تواند در عمل جراحی مفید باشد ،  لیزر انتخابی و نحوه انجام کار آن را برای بیمار توضیح می دهد.

همانند سایر جراحی ها ، لیزر نیز محدودیت های خود را دارد.

Picto 1516154956603 - کاربرد لیزر در جراحی زیبایی چیست؟

در اغلب موارد نتایج لیزر درمانی بسیار خوب است.

بعضی از جراحان ممکن است پیش از عمل جراحی ، از بی حس کننده موضعی استفاده کنند.

گاهی اوقات ممکن است جراحی در مطب پزشک  انجام شود ؛ دیگر موارد جراحی در مراکز سرپایی در یک کلینیک یا بیمارستان انجام می شود.

جراح شما روش مناسبی را انتخاب می کند  که با عمل جراحی تطابق داشته باشد.

از آنجائی که ایمنی جزء اصلی لیزر درمانی است ، جراح شما قبل از جراحی با لیزر باید اقدامات احتیاطی را انجام دهد.

در روش لیزر درمانی برای جوان سازی پوست ، لیزر لایه اپیدرم  پوست را برداشته و با نفوذ به داخل خطوط پوست موجب می شود که به  تولید کلاژن جدید پاسخ  دهد.

امروزه  تکنیک های متعددی برای لیزر درمانی در دسترس هستند که جراحان پلاستیک صورت را قادر می سازد تا از لیزر درمانی برای درمان طیف گسترده ای از مشکلات پوستی در هر زمان دیگری استفاده کنند.

پس از جراحی با لیزر چه مراقبت هایی لازم است؟

نتیجه تصویری برای لیزر در جراحی زیبایی

پس از جراحی ، احتمالاً تا چندین روز پوست دچار تورم و قرمزی خواهد بود.

استفاده از پماد آنتی بیوتیک می تواند در طول پروسه  بهبودی مورد استفاده قرار گیرد.

مهم است که بیمار تمام تجویز های پزشک پس از عمل جراحی با لیزر ، به ویژه در مورد استفاده از کرم ضد آفتاب و اجتناب از قرار گرفتن در معرض آفتاب را دنبال کند.

اثر کامل لیزر درمانی تا یک یا دو ماه ، به خصوص با تغییر شکل عروقی آشکار می شود.

جلسات درمان اضافی تا زمان بهبودی کامل بیمار برای یک درمان خاص  دیگر اجرا نخواهد شد.

مهم است که بیمار متوجه شود که از لیزر درمانی می توان برای درمان های خاص استفاده کرد.

انتخاب جراح پلاستیک صورت با تجربه مناسب ترین گزینه برای استفاده از لیزر است.

جراح پلاستیک صورت بهترین منبع اطلاعات در مورد این است که آیا جراحی با لیزر برای وضعیت شما مناسب است یا خیر.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبعلینک منبع

لینک منبع   لینک منبع

مطالب مرتبط

با فواید و مضرات تزریق بوتاکس آشنا شوید !... با فواید و مضرات تزریق بوتاکس آشنا شوید ! یکی ازبرترین مزایای تزریق بوتاکس ، محبوبیت فراوان در مقایسه با سایر روش های جوان سازی پوست است . تزریق ب...
لیزر و جوانسازی پوست معمولا در این شرایط از لیزر برای جوان سازی پوست استفاده میشود . لکه های حاصل از پیری  اثر زخم  پوست های افتاب سوخته  چروک  از این...
جراحی افتادگی پلک با لیزر بهتر است یا با جراحی؟... جراحی افتادگی پلک با لیزر بهتر است یا با جراحی؟ امروزه بسیاری ازپزشکان جراح ، جراحی  افتادگی  پلک را با لیزر  CO2 انجام می دهند.  جراحی بلفاروپلاست...
علت خال های قرمز روی پوست چیست؟... خال های قرمز به برآمدگی های کوچکی اطلاق می شود که تقریبا در همه جای بدن، به ویژه گردن، صورت، قفسه سینه یا کمر تشکیل می شوند. مشخصه های خال های قرمز ای...
آیا داروی آکوتان را همراه با لیزر موهای زائدم مصرف... لیزر موهای زائد و مصرف داروی آکوتان آیا مصرف داروی آکوتان با لیزر موهای زائد سازگار است؟ لیزر موهای زائد: شعبه جردن و توصیه های دارویی (آکوتان...
باور های نادرست در مورد لیزر مو های زائد (بخش1)... باور های نادرست در مورد لیزر مو های زائد (بخش1) همانطور که تکنولوژی در طول سال ها تغییر کرده است ، حذف موهای زائد توسط لیزر نیز به طور قابل توجهی ب...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - کاربرد لیزر در جراحی زیبایی چیست؟

IMG 20170917 174946 - کاربرد لیزر در جراحی زیبایی چیست؟

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

کاربرد لیزر در جراحی زیبایی چیست؟ پیوند مو با لیزر در این روش ، از لیزر ها برای آماده سازی منطقه کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرند. لیزر های جدید پیشرفت های تکنولوژیکی مداومی وجود دارد که منجر به کاربرد های جدیدی از نسل های آینده لیزر می شود. نحوه جراحی با لیزر پس از اینکه جراح تشخیص داد که لیزر می تواند در عمل جراحی مفید باشد ،  لیزر انتخابی و نحوه انجام کار آن را برای بیمار توضیح می دهد. همانند سایر جراحی ها ، لیزر نیز محدودیت های خود را دارد. در اغلب موارد نتایج لیزر…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی دهید

User Rating: 4.9 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.