خانه / از بین بردن موهای زائد با لیزر دیود / لیزر درمانی برای موهای زائد مردان

لیزر درمانی برای موهای زائد مردان

لیزر درمانی برای موهای زائد مردانReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Jul 23Rating:

Image result for ‫لیزر درمانی برای موهای زائد مردان‬‎

لیزر درمانی برای موهای زائد مردان

برخلاف باور عمومی، از بین بردن موهای زائد توسط  لیزر برای هر فردی که دوست دارد  موهای زائد بدن خود را از بین ببرد از جمله آقایان مناسب است .  مراجعه کنندگان مرد اغلب برای درمان به ما مراجعه می کنند تا مو های زائد کمر و سینه ، دست ها و حتی صورت خود را با لیزر درمانی  از بین ببرند.

ما می دانیم که برای برخی از مردان این موضوع بسیار حساس است!

آیا شما به دنبال درمان دائمی برای موهای زائد بدن خود هستید؟  آیا تا به حال وقت و هزینه زیادی برای رفع موهای زائد بدن تان صرف کرده اید و به نتیجه نرسیده اید؟  حالا درمان با لیزر را امتحان کنید.

لیزر دایود با سرعت بالا ، روشی سریع ، مؤثر و مقرون به صرفه است .  و برای کاهش دائمی مو های زائد مورد تأئید FDA   قرار گرفته  است.   و مهمتر از همه  برای بسیاری از مشتریان مرد روشی  واقعاً بدون درد است.

از بین بردن موهای زائد بدن آقایان با لیزر

Image result for ‫لیزر درمانی برای موهای زائد مردان‬‎

از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر روش مورد علاقه آقایان است.  در واقع بیش از 30 درصد از کاربران لیزر درمانی برای حذف موهای زائد مردان هستند.

بیشترین مناطق تحت درمان برای مردان  پشت، شانه ها، سینه  و شکم هستند.  همچنین بسیاری از مرد ها مایل هستند که مو های صورت و گردن شان لیزر شود.  زیرا از ته ریش داشتن و یا رشد موهای زیر پوستی ریش و همچنین مو های فرو رفته در پوست که موجب فولیکولیت در ناحیه صورت و گردن شان می شود، ناراضی هستند.

بسیاری از مردان فقط می خواهند با کاهش موهای صورت ، پاها ، سینه ، و دست های خود اصلاح کردن را آسان تر کنند و کم تر دچار التهاب بعد از اصلاح بشوند.

فقط پس از چند جلسه لیزر درمانی برای از بین بردن موهای زائد  صورت، شما متوجه تفاوت های قابل توجهی خواهید شد.  اینکه چقدر ساده تر و بدون ایجاد خراش و بریدگی ریش خود را اصلاح می کنید.

بسیاری از مرد ها پس از لیزر درمانی از دست موهای فرو رفته در پوست که معمولاً درجلوی گردن اتفاق می افتد راحت می شوند.

اولین قدم برای لیزر درمانی

Related image

ابتدا تکنسین مربوطه نوع پوست و موی مراجعه کننده را بررسی می کند.  این کار برای تعیین نوع مناسب درمان صورت می گیرد.

در ابتدا تست بر روی بخش بسیار کوچکی از پوست انجام می شود.  در این مرحله مراجعه کننده باید هر نوع بیماری خود را به اطلاع پزشک برساند.

سپس  آماده سازی پوست شروع می شود.  اگر شما خالکوبی داشته باشید، برای جلوگیری از برخورد نور لیزر ، این قسمت پوشش داده می شود.  برای محافظت از چشم ها نیز کاربر باید از عینک محافظ استفاده کند.    سپس دستگاه لیزر بر روی سطح پوست قرار گرفته و فعال می شود.

در طول پروسه لیزر درمانی برای از بین بردن موهای زائد بدن ، شما به احتمال زیاد هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

نحوه عملکرد لیزر برای از بین بردن موهای زائد

Image result for ‫لیزر دایود‬‎

برخلاف لیزر Intense Pulse Light)  IPL)  پرتو لیزر دایود از پالس دقیقاً کنترل شده انرژی است.  انرژی لیزر توسط ملانین یا رنگدانه های مو جذب می شود و به فولیکول های مو که در زیر پوست قرار دارد، می رسد.   این انرژی ریشه مو را گرم کرده و آن را  بدون آسیب رساندن به بافت پوست  اطراف مو از بین می برد.

ما برای درمان  مناطق مختلف بدن از تکنیک پراکندگی استفاده می کنیم  تا با  الگوی رشد مو در بدن شما ترکیب شود.  به عنوان مثال، هنگام لیزر درمانی برای کمر و شانه ها و همچنین بازو ها ما به صورت سه گوش و پراکنده پیش می رویم  تا موهای بدن پس از لیزر درمانی طبیعی به نظر برسند.

پس از لیزردرمانی پوست کاربر ممکن است کمی زرد یا قرمز باشد.  در این مرحله پزشک از ژل خنک کننده مانند ژل آلوئه ورا برای کاهش التهاب پوست استفاده می کند.  به محض از بین رفتن قرمزی پوست شما تقریباً بلافاصله پس از اولین جلسه نتیجه را مشاهده خواهید کرد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر درمانی

Image result for ‫لیزر درمانی برای موهای زائد مردان‬‎

ما توصیه می کنیم تمام مشتریان برای رسیدن به نتیجه مطلوب  حدود 6 تا 8 جلسه درمان با لیزر را انجام بدهند.  این تعداد جلسات به این منظور است که لیزر بتواند مو را در مرحله رشد فعال درمان کند. زیرا ممکن است  مو  در یک مرحله از هر چهار مرحله رشد خود باشد.

آیا لیزر درمانی درد دارد؟

Image result for ‫لیزر دایود‬‎

اکثر مردان درمان با لیزر را به خوبی تحمل می کنند.  لیزر دایود  با سرعت بالا ،  سریع ، مؤثر و مقرون به صرفه است و برای کاهش دائمی مو های زائد  نه تنها  دردی ندارد بلکه  یک روش انقلابی جدید  برای از بین بردن موهای زائد است.

تکنسین ها با توجه به تحمل مراجعه کننده هر گاه که نیاز باشد دست از کار می کشند تا شما احساس راحتی و آرامش داشته باشید.

چرا آقایان لیزر درمانی را انتخاب می کنند؟

Image result for ‫لیزر درمانی برای موهای زائد مردان‬‎

لیزر درمانی مزایایی دارد که باعث می شود آقایان این روش را برای از بین بردن موهای زائد بدن خود انتخاب کنند.  از جمله:

  • کاهش سریع و چشمگیر موها همراه با نرمی و لطافت پوست
  • استفاده ازتکنولوژی روز و سیستم های پیشرفته لیزر درمانی
  • لیزر درمانی مناسب انواع مختلف پوست می باشد
  • نیاز به اصلاح روزانه را کاهش می دهد
  • افزایش اعتماد به نفس

عوارض جانبی لیزر درمانی برای رفع موهای زائد بدن

Image result for ‫لیزر درمانی برای موهای زائد مردان‬‎

عوارض جانبی مشاهده شده در بیشتر مراجعه کنندگان قرمزی اندک در محل لیزر درمانی بوده است.   پوست بعضی از افراد نیز حساس تر بوده و

برای این افراد از ژل آلوئه ورا به صورت موضعی به منظور کاهش التهاب و راحتی کاربر استفاده می شود.

مراقبت های پس از لیزر درمانی

Image result for ‫لیزر درمانی برای موهای زائد مردان‬‎

پس از لیزر درمانی از قرار گرفتن در معرض گرما  خودداری کنید.

همچنین از انجام موارد زیر اجتناب کنید:

  • دوش یا حمام با آب گرم
  • سونا و حمام بخار
  • شنا کردن در آب های حاوی مواد شیمیایی مانند کلر

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع لیک منبع لینک منبع

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

لیزر درمانی برای موهای زائد مردان برخلاف باور عمومی، از بین بردن موهای زائد توسط  لیزر برای هر فردی که دوست دارد  موهای زائد بدن خود را از بین ببرد از جمله آقایان مناسب است .  مراجعه کنندگان مرد اغلب برای درمان به ما مراجعه می کنند تا مو های زائد کمر و سینه ، دست ها و حتی صورت خود را با لیزر درمانی  از بین ببرند. ما می دانیم که برای برخی از مردان این موضوع بسیار حساس است! آیا شما به دنبال درمان دائمی برای موهای زائد بدن خود هستید؟  آیا تا به حال وقت و هزینه…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی بدهید

User Rating: 4.6 ( 2 votes)

درباره دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.