خانه / از بین بردن موهای زائد با لیزر دیود / لیزر درمانی برای موهای زائد دست مردان

لیزر درمانی برای موهای زائد دست مردان

لیزر درمانی برای موهای زائد دست مردانReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Jul 26Rating:

Related image

لیزر درمانی برای موهای زائد دست مردان

از بین بردن موهای زائد در افزایش اعتماد به نفس بسیار مؤثر می باشد.   بسیاری از افراد از زیادی موهای دست خود خجالت می کشند.   دلیل اصلی برای از بین بردن موهای زائد  زنان و مردان زیبا پسندی انسان است.  به همین دلیل افراد زیادی مایل هستند با لیزر درمانی مو های زائد بدن خود را از بین ببرند.

از بین بردن دائمی موهای زائد توسط  لیزر درمانی برای مناطقی مانند  سینه ، شکم ، گردن ، پشت و دست ها  و پا ها مورد توجه بسیاری از افراد است.

لیزر موهای زائد دست

Image result for ‫لیزر موهای زائد دست مردان‬‎

بسیاری از مردان تصور می کنند که پرپشت بودن موهای دستانشان از جذابیت ظاهری آنها می کاهد.  و اعتماد به نفس شان را کاهش می دهد.   استفاده از روش هایی مانند  تراشیدن و وکس  تنها راه حل های موقت هستند که وقت گیر و گاهی غیر بهداشتی نیز هستند.  الکترولیز دردناک و گران است  و قبل از رسیدن به نتیجه مطلوب به جلسات درمان زیادی نیاز دارد.   حذف موهای زائد با لیزر درمانی گزینه ای سریع، آسان ، بدون درد و تمیز است.

از بین بردن موهای زائد با روش  لیزر درمانی  نیاز به چندین جلسه مراجعه دارد.  اگر چه تعداد جلسات لیزر درمانی بسیار کمتر از جلسات الکترولیز می باشد.

علاوه بر این، زمان جلسات درمان با لیزر بسیار کوتاه تر است.  زیرا لیزر می تواند در یک زمان یک منطقه بسیار وسیع را  پوشش دهد.   نتایج لیزر درمانی برای از بین بردن موهای زائد پس از جلسه اول درمان به طور قابل توجهی بهتر از الکترولیز می باشد.

چه تعداد جلسه برای لیزر درمانی لازم است؟

Image result for ‫لیزر موهای زائد دست مردان‬‎

تعداد جلسات مورد نیاز برای از بین بردن موهای زائد دست توسط لیزر به چندین عامل بستگی دارد.

از جمله :

  • مقدار مو هایی که باید برداشته شوند،
  • تیرگی و ضخامت رشته های مو ،
  • رنگ پوست.

تعداد جلسات  درمان برای از بین بردن موهای دست به طور متوسط حدود سه تا شش جلسه می باشد.   در مراکز لیزر ما، تکنسین های متخصص با توجه به نظر کاربر بهترین طرح درمانی را  برای شما انتخاب خواهند کرد.

موهای ضخیم و زبر دست ها و انگشتان علاوه بر این که ناراحت کننده و آزار دهنده و نازیبا هستند ، بلکه حتی برای برخی از مشاغل خطرناک است.

گاهی هم دلیل ناراحتی مراجعه کننده بسیار ساده است:  از داشتن این موها ناراحت است و اعتماد به نفس پایینی دارد.

اگر مایل هستید  موهای دست هایتان از بین بروند و یا نازک بشوند،  از روش لیزر درمانی استفاده کنید.  لیزر درمانی روشی راحت و در مقایسه با بعضی از روش ها کم هزینه تر است.

مزایای لیزر درمانی برای موهای زائد دست

Image result for ‫لیزر موهای زائد دست مردان‬‎

یکی از مزایای لیزر درمانی این است که در این روش پوست زخمی نمی شود و آسیب نمی بیند.  زیرا در لیزر درمانی  بر خلاف روش های قدیمی مانند موم  و وکس  لازم نیست که موهای دستان شما برای جلسه بعدی بلند بشوند  و پس از آن جلسه بعدی درمان آغاز شود.

از آنجا که  درمان با  لیزر بلافاصله رشد مو را در ناحیه تحت درمان متوقف می کند، شما دیگر از رشد سریع موهای خود ناراحت نمی شوید.  و جای موها دچار خارش و التهاب نخواهد شد.  و چون درمان لیزری بلافاصله رشد مو را در ناحیه تحت درمان   متوقف می کند، شما دیگر از موهای زودرس رنج نخواهید برد. علاوه بر این، توجه داشته باشید که همه موهای در حال رشد ، بلافاصله پس از شروع درمان از بین می روند.

بنابراین، وقت و پول خود را بر روی روش های قدیمی  برداشت مو نگذارید.  هر سؤالی در مورد لیزر موهای زائد  دارید  با ما تماس بگیرید. ما در اولین فرصت به سؤالات شما پاسخ می دهیم.

آیا لیزر درمانی روش مناسبی برای از بین بردن موهای زائد مردان است؟

Image result for ‫دستگاه لیزر موهای زائد دست مردان‬‎

از بین بردن موهای زائد  محبوب ترین انتخاب برای  حذف مو های زائد  در میان مردان است.  زیرا این روش به مراتب درد کمتری نسبت به روش های قدیمی مانند وکس و یا الکترولیز دارد.

نتیجه لیزر درمانی  بهتر و بسیار طولانی مدت است.  و وقتی که  هزینه مناسب لیزر درمانی را در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که چرا  بسیاری از مردان به مراکز لیزر ما مراجعه می کنند!

لیزر درمانی برای از بین بردن موهای زائد دست مردان با استفاده از جدید ترین تکنولوژی لیزر انجام می شود.  کلینیک های لیزر ما  روش هایی را به مراجعه کنندگان  ارائه می دهند که نه تنها موجب کاهش رشد مو در طول زمان می شود و همچنین مانع فرو رفتن مو در پوست می شود،  بلکه باعث می شود فاصله بیشتری  در میان جلسات درمانی ایجاد شود.

لیزر درمانی برخلاف اپیلاسیون، تراشیدن و اصلاح کردن  به فولیکول مو آسیب می رساند .  به طوری که فولیکول مو ها دیگر رشد نمی کنند.

روش کار لیزر بسیار ساده است.  لیزر با  استفاده از انرژی نور و تبدیل آن به انرژی حرارتی  ملانین موجود در هر رشته مو را هدف قرار می دهد.   این پروسه برای از بین بردن ریشه مو فقط  مدت بسیار کوتاهی کمتر از یک ثانیه طول می کشد.

حرارت لیزر موهای فرو رفته در پوست را نیز از بین می برد. و موهای زیر پوستی دیگر هرگز رشد نخواهند کرد.

حتی اگر موهای زیر پوستی مجدداً رشد کنند، نازک تر و روشن تر خواهند بود.

پس از لیزر درمانی صاحب دستانی نرم تر و صاف تر بدون مو های انبوه  می شوید.

 محقق و مترجم: مینو شفیعی

لینک منبع لینک منبع

 

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

لیزر درمانی برای موهای زائد دست مردان از بین بردن موهای زائد در افزایش اعتماد به نفس بسیار مؤثر می باشد.   بسیاری از افراد از زیادی موهای دست خود خجالت می کشند.   دلیل اصلی برای از بین بردن موهای زائد  زنان و مردان زیبا پسندی انسان است.  به همین دلیل افراد زیادی مایل هستند با لیزر درمانی مو های زائد بدن خود را از بین ببرند. از بین بردن دائمی موهای زائد توسط  لیزر درمانی برای مناطقی مانند  سینه ، شکم ، گردن ، پشت و دست ها  و پا ها مورد توجه بسیاری از افراد است. لیزر موهای زائد…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی بدهید

User Rating: 4.8 ( 2 votes)

درباره دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.