خانه / جوانسازی / آنچه باید در باره لیزر جوانسازی صورت بدانید + فیلم عملکرد لیزر اربیوم

آنچه باید در باره لیزر جوانسازی صورت بدانید + فیلم عملکرد لیزر اربیوم

آنچه باید در باره لیزر جوانسازی صورت بدانید + فیلم عملکرد لیزر اربیومReviewed by مریم اکبری زاده on May 9Rating:

لیزر جوانسازی صورت

لیزر جوانسازی صورت، درمانی جهت کاهش چین و چروک صورت یا مشکلات پوستی، مانند لک یا جای جوش می باشد. در این روش، پرتو های پالس دار نور به سمت معایب پوست هدایت می شوند و پوست را به صورت دقیق، لایه به لایه ترمیم می کند. به این فرآیند محبوب، لِیزاِبریشن، لایه برداری با لیزر یا تبخیر لیزری نیز گفته می شود.

 

چه کسی کاندیدای مناسبی جهت انجام لیزر جوانسازی صورت است؟

چه کسی کاندیدای مناسبی جهت انجام لیزر جوانسازی صورت است؟

لیزر جوانسازی

چنانچه خطوط ریز یا چین و چروک در اطراف چشم، دهان یا پیشانی تان دارید، اسکار های سطحی ناشی از آکنه دارید، یا پوست تان به جراحی کشیدن صورت پاسخ مثبتی نشان نداده است، می توانید جهت انجام لیزر جوانسازی صورت به یک مرکز لیزر مراجعه کنید.

اما اگر پوست تان دارای آکنه است یا پوست بسیار تیره ای دارید، کاندیدای خوبی برای این فرآیند محسوب نمی شوید. این روش همچنین برای افرادی که ترک پوستی دارند نیز توصیه نمی شود. شما باید از قبل در خصوص مناسب بودن لیزر جوانسازی با پزشکتان مشورت نمایید.

عملکرد لیزر جوانسازی صورت چگونه است؟

عملکرد لیزر جوانسازی صورت چگونه است؟

لیزر جوانسازی صورت

در لیزر جوانسازی صورت معمولا از دو روش استفاده می شود: لیزر دی اکسید کربن (یا CO2) و لیزر اربیوم. هر دو لیزر، سلول های آسیب دیده پوست را در لایه سطحی پوست تبخیر می کنند.

لیزر جوانسازی CO2

لیزر جوانسازی CO2

 

سال هاست که از این روش جهت درمان مشکلات متعدد پوستی، از جمله چین و چروک، جای جوش و زخم، زگیل، غدد چربی تجمع یافته روی بینی و سایر شرایط استفاده می شود.

در جدید ترین نسخه لیزر جوانسازی CO2، با نام لیزر فراکشنال CO2 از انرژی نور با پالس های بسیار کوتاه استفاده می شود که با عنوان اولتراپالس (ultrapulse) نیز شناخته می شود. یا پرتو های مداوم نور که بر روی یک الگوی اسکن هدایت می شوند، لایه های نازک پوست را با حداقل آسیب ناشی از حرارت از بین می برند. معمولا بهبودی تا 2 هفته به طول خواهد انجامید.

لیزر جوانسازی اربیوم

لیزر جوانسازی اربیوم

لیزر اربیوم

لیزر جوانسازی اربیوم جهت از بین بردن لایه سطحی و خطوط و چین و چروک های تقریبا عمیق صورت، دست، گردن و قفسه سینه طراحی شده است. یکی از مزایای لیزر جوانسازی اربیوم، حداقل سوزش بافت های اطراف است. این لیزر دارای عوارض جانبی (تورم، کبودی و قرمزی) کمتری است و به همین دلیل زمان بهبودی آن سریع تر از لیزر جوانسازی CO2 می باشد. در برخی موارد، ممکن است بهبودی در عرض 1 هفته حاصل شود. در خصوص این موضوع می توانید بیشتر با پزشکتان مشورت کنید.

چنانچه پوست تیره ای دارید، لیزر جوانسازی اربیوم برای تان مناسب تر است.

در ویدئوی زیر با عملکرد لیزر اربیوم آشنا خواهید شد:

آمادگی برای لیزر جوانسازی صورت

آمادگی برای لیزر جوانسازی صورت

آمادگی برای لیزر

کار را ابتدا با مشورت با یک جراح پلاستیک یا یک متخصص پوست آغاز کنید تا متوجه شوید که آیا کاندید مناسبی برای انجام لیزر جوانسازی صورت هستید یا خیر. نسبت به انتخاب یک پزشک آموزش دیده و با تجربه در زمینه لیزر جوانسازی صورت اطمینان حاصل کنید. پزشک پس از بررسی سوابق پزشکی، سلامت عمومی و نتایج مورد نظر باید بتواند تشخیص دهد که چه درمان لیزری برای شما مناسب تر است.

چنانچه تبخال یا تاولی در اطراف دهانتان وجود دارد، حتما پزشک را در جریان بگذارید. لیزر جوانسازی صورت ممکن است منجربه شیوع جوش در افرادی که مستعد تبخال یا تاول هستند، شود.

اگر تصمیم دارید لیزر جوانسازی صورت را انجام دهید، پزشک تان ممکن است شما را برای 10 روز قبل از لیزر در خصوص مصرف هرگونه دارو یا مکمل که می تواند برانعقاد خون تاثیر گذارد (آسپیرین، ایبوپروفن یا ویتامین E) منع کند.

چنانچه سیگار می کشید، باید تا 2 هفته قبل و بعد از لیزر، آن را متوقف سازید. کشیدن سیگار می تواند دوره بهبودی را طولانی تر کند.

ممکن است پزشک برایتان آنتی بیوتیک تجویز کند تا از بروز عفونت های باکتریایی جلوگیری به عمل آید. همچنین چنانچه مستعد ابتلا به تبخال یا تاول هستید، پزشک برایتان یک داروی ضد ویروسی نیز تجویز خواهد کرد.

چه انتظاراتی می توان از لیزر جوانسازی صورت داشت؟

چه انتظاراتی می توان از لیزر جوانسازی صورت داشت؟

لیزر جوانسازی صورت

بطور کل، لیزر جوانسازی صورت، یک روش سرپایی است و بدین معناست که نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارید.

پزشک ممکن است چین و چروک های اطراف چشم، دهان یا پیشانی را به صورت تک به تک درمان کند یا کل صورت را یکجا درمان کند. پزشک جهت درمان نواحی کوچک، با بیحسی موضعی آن ناحیه را بیحس می کند. همچنین ممکن است پزشک به شما داروی آرامبخش تزریق کند. در صورتی که پزشک بخواهد کل صورت را یکجا درمان کند، از داروی بیهوشی عمومی استفاده می کند.

چنانچه پزشک تنها بخشی از صورت تان را درمان کند، فرآیند لیزر بین 30 تا 45 دقیقه به طول خواهد انجامید. درمان کل صورت نیز حدود 2 ساعت طول خواهد کشید.

پزشک پس از اتمام فرآیند لیزر، ناحیه تحت درمان را پانسمان می کند. در 24 ساعت اولیه پس از درمان لازم است 4، 5 مرتبه در روز محل درمان را پاکسازی کنید. پس از آن باید از یک پماد، مانند وازلین جهت پیشگیری از ایجاد جای زخم استفاده کنید. بسته به شرایط تان نواحی تحت درمان در عرض 10 الی 21 روز بهبود خواهد یافت.

ایجاد تورم پس از انجام لیزر کاملا طبیعی است. پزشک جهت کنترل تورم اطراف چشم، استروئید تجویز خواهد کرد. قرار دادن یک بالش اضافه زیر سر در هنگام خواب به کاهش تورم کمک خواهد کرد. قرار دادن کیسه یخ روی نواحی تحت درمان در 24 یا 48 ساعت اولیه پس از لیزر نیز می تواند به کاهش تورم کمک کند.

ممکن است 12 الی 72 ساعت پس از انجام لیزر احساس خارش یا سوزش کنید. 5 تا 7 روز پس از آن نیز پوست تان خشک و پوسته پوسته خواهد شد. پس از بهبودی پوست می توانید از لوازم آرایش بدون چربی برای کم کردن قرمزی تان استفاده کنید.

استفاده از کرم های ضد آفتاب وسیع الطیف که از پوست در مقابل اشعه های ماورای بنفش A و B محافظت می کنند، بسیار حائز اهمیت است. حین انتخاب کرم ضد آفتاب، این را در نظر بگیرید که دارای مسدود کننده های فیزیکی، مانند اکسید روی (زینک اکسید) و فاکتور محافظت کننده در برابر نور خورشید (SPF) بالای 30 باشد. همچنین سعی کنید زمان قرارگیری در معرض نور خورشید را  به خصوص در ساعات بین 10 صبح تا 2 بعدازظهر کاهش دهید و جهت محافظت پوست در مقابل اشعه های مضر خورشید از کلاه لبه دار استفاده کنید.

همچنین بسیار مهم است که پوست جدید خود را مرطوب نگاه دارید. چنانچه از محصولات حاوی رتین آ یا اسید گلیکولیک استفاده می کنید، باید 6 هفته پس از انجام لیزر نیز از آنها استفاده کنید.

قرمزی ناحیه درمان معمولا در عرض 2، 3 ماه از بین خواهد رفت؛ اما ممکن است این روند در برخی افراد تا 6 ماه طول بکشد.

افرادی که دارای پوست تیره هستند، ممکن است پوستشان تیره شود. در این صورت می توانید از یک عامل سفید کننده پیش و پس از لیزر جوانسازی استفاده کنید.

پیامدهای لیزر جوانسازی صورت

پیامدهای لیزر جوانسازی صورت

عوارض لیزر جوانسازی

اگرچه لیزر جوانسازی صورت نمی تواند تمام معایب پوست را بر طرف کند، اما بطور چشمگیری ظاهر آن را بهبود می بخشد. عوارض و پیامدهای بالقوه لیزر جوانسازی عبارتند از:

  • سوزش یا سایر آسیب های ناشی از حرارت
  • اسکار
  • تغییر رنگ پوست (تیره تر یا روشن تر شدن)
  • تحریک در جهت ایجاد تبخال
  • عفونت باکتریایی

میلیا که نام پزشکی برجستگی های سفید، سفت و کوچکی است که اغلب روی صورت ایجاد می شوند، ممکن است در نواحی تحت درمان لیزر بروز پیدا کند. در این صورت با پزشک مشورت نمایید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

web md youtube chatelaine

 

05/09/2017

 

بهترین مراکز فوق تخصصی پوست و لیزر موهای زائد در تهران

بهترین مراکز فوق تخصصی پوست و لیزر موهای زائد در تهران

 

 

 

جردن مرکز تخصصی لیزر موهای زائد جردن (آفریقا) زیر نظر دکتر اژدری :

لیزر موهای زائد بدن با دستگاههای پیشرفته الکس آمریکایی و دایود 2016 سوپرانو

مطب تحصصی زیبایی و لیزر

 نشانی : تهران ، خ جردن (افریقا)، بالاتر از میرداماد, نبش خ سرو، پ 1 ط 4 واحد 9  شعبه،

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر):  09382676774- 88655867 – 88655866 –  88655865

 

پاسداران مرکز فوق تخصصی لیزر موهای زائد پاسداران (زیر نظر دکتر سارا لطفی) :

مرکز تخصصی لیزر و پوست و مو پاسداران

خدمات لیزر با دستگاه الکساندرایت/ان-دی-یاگ کلاریتی دارای FDA آمریکا مدل 2016

 نشانی  : تهران ، خ پاسداران، بوستان ششم (روبروی برج سفید), پلاک 135 واحد 3

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 22579305 (021) 22579306 (021)

 

 مرکز تخصصی لیزر پونک (دکتر امینی علوی ) :

2

لیزر با دستگاه دایود سوپرانو بدون درد

 

نشانی : انتهای اشرفی اصفهانی چهار دیواری روبروی ایستگاه بی آر تی اشرفی اصفهانی ساختمان شادی طبقه فوقانی داروخانه دکتر واقفی

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 44813133 – 09011040046

 مطب تخصصی لیزر موهای زائد شریعتی (ظفر-دکتر سارا خانجانی)

لیزر با دستگاه دایود 2016 سوپرانو ساخت کمپانی آلما لیزر

 نشانی  : تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از مترو شریعتی – جنب پارکینگ طبقاتی ظفر – پلاک ۱ – واحد ۱  شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 22896841— 22896851

 

مرکز تخصصی شهرستان ها (اینجا کلیک کنید)

مرکز تخصصی شهرستان ها (اینجا کلیک کنید)

 

کرج مرکز تخصصی لیزر موهای زائد کرج-البرز (دکتر حمید مشکی)

مرکز تخصصی لیزر کرج

لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت لوترونیک دارای FDA آمریکا 2017

 

نشانی: 02633419204  کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، فاز دو، بین خیابان 206 و 208، بالای املاک کلید طلایی، جنب بانک ملی، پلاک 495/1، طبقه 2، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد زنجان 

 

خدمات لیزر با دستگاه الکساندریت /ان دیاگ  آمریکا،خدمات پوست و جوانسازی، تزریق ژل-بوتاکس

 

هموطنان عزیز، در شهر زنجان هم اکنون نمایندگی فعالی نداریم  ولی به زودی  مکان شعبه جدید را به اطلاع شما دوستان میرسانیم . میتوانید به تهران یا نزدیک ترین شعبه  مراجعه نمایید

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان (دکتر مهسا سعیدیان ) :

مطب لیزر اصفهان لیزر با دستگاه دایود سوپرانو و همچنین الکساندرایت آپوجی (apogee) ساخت کمپانی سایناشور آمریکا (برترین برند تولید کننده لیزر در دنیا)

خدمات تزریق بوتاکس وژل و لاغری موضعی ،مشاوره تغذیه ، تناسب اندام و لاغری ،جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی : دروازه شيراز ، چهارباغ بالا ، كوچه مسجدالرضا(قبل شركت زمزم)، ساختمان99، طبقه 1 واحد 13  شماره های تماس (شنبه-چهارشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 09103498783 031-36639913

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد مشهد(دکتر زهرا خانی ) :

img_20161107_083346

خدمات لیزر با دستگاه دایود با تکنولوژی آلما لیزر آمریکا،خدمات پوست و جوانسازی، تزریق ژل-بوتاکس

نشانی (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 8 شب): مشهد,احمد آباد,خیابان عرف,عارف 3,پلاک 26 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر):. 09150784617 051-38463883

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اهواز(دکتر محمد علی زکی زاده) :

کلینیک زیبایی

لیزر موهای زائد با دستگاههای الکساندرایت لوترونیک، دایود با تکنولوژی سوپرانو لیزر آمریکا

نشانی: اهواز،سپيدار، سه راهي باهنر، جنب داروخانه دكتر قبله شناس، مطب دكتر زكى زاده شماره های تماس (صبح ها 9 الی 13 و عصرها 17 الی 21) خانم واحديان(نوبت صبح): 09304872136  / خانم زمانى (نوبت عصر): 09169247020

ساير شماره ها: 061-32910880 06132270070

در شهر اهواز مرکز تخصصی لیزر موهای زاید آقایان با اپراتور آقا نیز افتتاح شد. برای نوبت ویزیت برای شعبه ویژه آقایان لطفا با شماره تلفن آقاى قاسمى09167241768 06132270070 تماس بگیرید .

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد رشت(دکتر معصومه امامی سیکارودی ) :

لیزر موی زائد رشت

لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما لیزر

 

نشانی : رشت،گلسار،نبش خیابان 86،برج کاوه،بلوک 2 ، طبقه 5 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 01333111257

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد شیراز (دکتر شایسته حاجیان):

لیزر مو در شیراز

خدمات لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما

نشانی : شیراز-خیابان قصر دشت -نرسیده به چهارراه زرگری-نبش کوچه 54-ساختمان گلبرگ -طبقه چهارم-واحد43 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 1:30 و بعدازظهر ها ساعت 4:30 الی 9شب): 071-36280810 071-36280782 0933710835

مطب تخصصی لیزر موهای زائد همدان (زیر نظر دکتر نسترن کاکه خانی):

لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر دایود (بلومون) ساخت ایتالیا

 

نشانی :  خیابان بوعلی ابتدای کوچه پاساژ چهل ستون (نیلی) ساختمان پزشکان مرکزی طبقه اول واحد 4  (صبح ها 12:30_ 10:30) (عصرها 20:30 _17)  شماره تماس :   081-32530795

مرکز تخصصی بابل (زیر نظر دکتر محمد حبیب زاده عمران) :

photo_2016-09-26_11-56-37

لیزر دایود (بلومون) ساخت ایتالیا

 

نشانی: 01132221009 و 01132295521 09397930685 بابل، چهار راه گنجینه، ساختمان خزر، طبقه سوم

مرکز تخصصی سنندج -کردستان (زیر نظر دکتر غزال آقایی):

مرکز تخصصی لیزر سنندج

خدمات لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت/ان دی یاگ دارای گواهینامه FDA آمریکا

نشانی: 08733560110 و 09188788242 سنندج، انتهای خیابان تعریف (تاج)، بالاتر از شهید قاضی، ساختمان پزشکان امانیه، طبقه 3، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10 صبح تا 8 عصر

مرکز لیزر موهای زائد کرمان (زیر نظر دکتر محمد علی کریمیان):

معرفی بهترین مرکز لیزر موی زاید در شهر کرمان

لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود سوپرانو ساخت امسال و سریع و بدون درد

نشانی: 03432442805 09335742306 کرمان چهار راه طهماسب آباد بلوارجهاد کوچه دوم پلاک 3

مرکز لیزر موهای زائد یزد (زیر نظر دکتر سعید ثوابی نسب متخصص پوست و مو):

معرفی یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زاید یزد

لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود

نشانی: 035-37264114 یزد -بلوار طالقانی-کوچه مجاهد- ساختمان پزشکان حکیم -طبقه دوم

تهران اسکین مرجع اطلاعات تخصصی در حوزه پوست ، مو ، درمان و پیشگیری از بیماری های پوستی ، ارائه دهنده بهترین سرویس ها در حیطه تجهیزات دستگاهی ، لیزر موی زائد ، تکنیک های جوان سازی ، مشاورات پوستی و پاسخگویی به سوالات مردم است .

تیم گروه پزشکان تهران اسکین ، از سال ها پیش فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و نمایندگی های معتبری در سراسر کشور دارد . اطلاعات قرارگرفته از معتبرترین منابع تحقیقاتی دنیا زیر نظر متخصصین این امر فراهم آمده است . قابل توجه همکاران پزشک شاغل در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی مرجع تخصصی تهران اسکین و زیبان ، با تجهیزات مدرن و پیشرفته و شرایط همکاری خاص ، پزشک مهمان میپذیرد.

 

فرصت استثنایی سرمایه گذاری در کار پوست و زیبایی برای همه مردم (اینجا کلیک کنید)

فرصت استثنایی سرمایه گذاری در کار پوست و زیبایی برای همه مردم (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

امروزه دستگاه های فوق جزو جدایی ناپذیر زندگی شده اند. طبیعیست اگر سرمایه گذاری در زمینه خرید این دستگاه ها با پشتوانه حرفه ای تیم تخصصی آلومینا انجام شود، صد در صد بازگشت سرمایه یک سود هنگفت خواهد بود. چند دستگاه لیزر پوست، مو، زیبایی و جوانسازی با استاندارد طلایی و پرکاربرد در سرتاسر جهان

1. لیزر دایود 810 نانومتر و IPL با انواع مدل ها ازجمله بادی واتر جت

2. لیزر 1064 ناومتری Nd:YAG برای رفع موهای زائد

3. لیزرهای تهاجمی Er:YAG 2940 نانومتر 2940 نانومتری (برای آب کردن تومورها و بافت های ناسالم)

4. لیزرهای تهاجمی دی اکسید کربن (که البته نوع غیرتهاجمی بیشتر کاربرد دارد) 600 نانومتر

5. لیزرهای فرکشنال غیرتهاجمی رفع ضایعات پوستی، زخم و جوانسازی: اربیوم گلاس 585 و 595 نانومتری و 1550 نانومتر

6. رادیوفرکانسی

RF 7. لیزر Q-Switch Nd:YAG برای رفع تاتو و ضایعات رنگدانه پوست

8. سیستم های لیزری تکی با یک طول موج و یا سیستم های لیزری پلت فرمی (مانند Etherea با 57 کاربرد) با چندین طول موج و هندپیس های متفاوت

9. و ده ها و ده ها ابزار اندازه گیری، تشخیص و آنالیز پوست، مو و بدن هر کدام از تجهیزات پزشکی بالا از گستردگی مدل، هندپیس، طول موج، پالس، و غیره برخوردارند. مدل های جدید پیشرفته تر مرتب به بازار عرضه می گردد. طبیعی ست سرمایه گذار به پشتیبانی تیم قدرتمندی مانند تهران اسکین می تواند از سرمایه خود محافظت و سودآوری بالا داشته باشد. مهمترین نکته در خرید لیزرها کدام است؟

ویژگی های فیزیکی لیزر، فن آوری های به کار رفته و پیچیدگی ها و مشکلات احتمالی آن تنها اعضا تیم آلومینا هستند که مرتب در کارگاه های آموزشی، سمپوزیم ها، کنفرانس ها و نشست ها شرکت کرده و آگاهی کسب می کنند. پزشکان آلومینا نسبت به مشکلات پوست و زیبایی بیماران ایرانی و بیماران کشورهای دیگر اطلاعات کسب می کنند و سپس تصمیم می گیرند کدام لیزر را برای منطقه خاصی در ایران انتخاب نمایند.

تهران اسکین نظرات بیماران، ظرفیت مالی بیمارات هر منطقه برای درمان، و فرصت های بازاریابی را در نظر می گیرد. نکته: بیماران خود به خوبی بر روش کار دستگاه و پزشک نظارات دارند و بسیار هوشمند شده اند. بنابراین، سرمایه گذاری نیز باید هوشمند باشد. پزشکان و بازاریابان تیم آلومینا مرتب با بیماران و پزشکان سرتاسر کشور سروکار دارند. جمع آوری اطلاعات با ماست! کدام لیزر بیش از همه مشتری دارد؟ لیزر رفع موهای زائد و لیزرهای فرکشنال (با کاربردهای فراوان و ایمنی لازم) رتبه نخست را دارد.

لیزر Q-Switched Nd:YAG درمان ضایعات پوستی رتبه دوم را دارد. سیستم های IPL (لیزر نیستند) با انواع طول موج و انواع کاربرد از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند اما اثرشان نسبت به لیزرها کمتر است. رتبه سوم را دارند. ابزار Eximer Lamp ارزانتر از لیزرهای Eximer 308 نانومترند.

برای درمان پسوریاسوس پوستی و لک و پیسی مناسبند. برای پوست های تیره ایمن و موثرند. رتبه چهارم را دارند. نکات فوق تنها قطره ای در اقیانوس بی کران دانش تجهیزات پزشکی ست.

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است. به آلومینا بپیوندید تا آینده ای بهتر برایتان تضمین شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :77189615-77189675-

09027610748 خانم  بیات -خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره مریم اکبری زاده

@tehranskin
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.