خانه / از بین بردن موهای زائد با لیزر دیود / علت رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانی

علت رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانی

علت رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانیReviewed by لیزر درمانی on Jan 6Rating: 4.0علت رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانیاگر چه از بین بردن مو های زائد توسط لیزری مانع رشد موها به طور دائم نمی شود . اما نتیجه لیزر درمانی این است که شما می توانید چندین سال از شر مو های زائد خود رها شوید.

نتیجه تصویری برای رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانی

علت رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانی

چگونه و چرا موهای زائد پس از حذف با لیزر مجدداً رشد می کنند؟

حذف مو های زائد توسط لیزر درمانی یک راه حل دائمی برای موهای ناخواسته نیست.

بنابراین شما پس از انجام پروسه لیزر درمانی ممکن است رشد مو ها را تجربه کنید.

رشد مجدد مو ها عمدتاً به دلیل این واقعیت است که این روش از بین بردن موها تنها فولیکول هایی  را از بین می برد که در دوران نهفتگی نیستند.

Picto 1516154956603 - علت رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانی

لیزر پرتو نور کم انرژی را که به پوست نفوذ می کند ، منتشر می کند.

این انرژی پس از جذب ملانین مسئول رنگدانه مو ، فولیکول و اساساً ساختار آن را توسط گرما از بین می برد.

مو حذف می شود ، اما فولیکول باقی می ماند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر درمانی حذف مو های زائد از فردی به فرد دیگر و بر اساس تعدادی از عوامل مختلف از جمله رنگ پوست ، رنگ مو ، محل تحت درمان و انتظارات شخصی متفاوت می باشد.

رشد مو

نتیجه تصویری برای رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانی

برای رسیدن به نتایج مورد نظر باید بین شش تا هشت جلسه لیزر درمانی انجام شود.

جلسات هر چهار تا شش هفته انجام می شود.

این امر به این دلیل است که تنها موهایی که توسط لیزر تحت تأثیر قرار می گیرند ، آنهایی هستند که در حال حاضر در فاز آناژن هستند ، که فاز فعال است و در این فاز موهای شما رشد می کنند.

هر مویی در مرحله کاتاژن یا تلوژن لزوما به نقطه کاهش رشد آسیب نمی رساند.

این به این معنی است که پس از اولین جلسه لیزر درمانی برای رفع مو های زائد ممکن است مو ها دوباره رشد کنند.

هرچند که معمولاً بسیار کم اتفاق می افتد.

بر طبق آکادمی پوست آمریکا ، هر جلسه درمان باید موجب کاهش بین 10 تا 25 درصد رشد مو شود.

تأثیر بافت و رنگ پوست و مو

نتیجه تصویری برای رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانی

اگر چه از بین بردن مو های زائد توسط لیزری مانع رشد موها به طور دائم نمی شود ، اما نتیجه لیزر درمانی این است که شما می توانید چندین سال از شر مو های زائد خود رها شوید.

اما نباید جلسات لیزر درمانی خود را فراموش کنید.

زیرا پزشک یا متخصص پوست ، از لیزر درمانی در نقاطی که قبلاً تحت درمان قرار گرفته اند استفاده می کند.

مو هایی که در نهایت دوباره رشد می کنند نازک تر و نرم تر از قبل هستند

بنابراین مناطقی که یک بار مشکل ایجاد کرده اند ، حتی زمانی که مو های آن مناطق دوباره  رشد می کنند ، ممکن است کمتر آزار دهنده باشند.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع لینک منبع

مطالب مرتبط

چه نوع لیزری برای پوست تان مناسب است ؟... چه نوع لیزری برای پوستتان مناسب است ؟ رفع موهای زائد یک گام مهم در زیبایی است. بسیاری از مردان و زنان روشهایی مانند اصلاح و اپیلاسیون را انتخاب می...
نکات مؤثر در لیزر مو های زائد... نکات مؤثر در لیزر مو های زائد نکات مؤثری وجود دارد که منجر به دریافت بهترین نتایج در هنگام لیزر درمانی برای مو های زائد می شود. تکنولوژی لیزر با...
درمان قرمزی و برافروختگی صورت با لیزر آی پی ال (IP... درمان قرمزی و برافروختگی صورت با لیزر آی پی ال (IPL) دستگاه لیزرآی پی ال (IPL) پالس نور شدید یا جوانسازی با ارسال طول موج های مختلف (و نه فقط یک طو...
آیا داروی آکوتان را همراه با لیزر موهای زائدم مصرف... لیزر موهای زائد و مصرف داروی آکوتان آیا مصرف داروی آکوتان با لیزر موهای زائد سازگار است؟ لیزر موهای زائد: شعبه جردن و توصیه های دارویی (آکوتان...
پرسش و پاسخ های شرم آور در باره لیزر مو های زائد 2... پرسش و پاسخ های شرم آور در باره لیزر مو های زائد 2 آیا لیزر حذف موهای زائد صورت پوست را نرم و صاف می کند؟ در حالی که مردان به منظور کاهش  التهاب ب...
الکترولیز یا لیزر موهای زائد؟ شما کدام را انتخاب م... الکترولیز یا لیزر موهای زائد الکترولیز یا لیزر موهای زائد؟ شما کدام را انتخاب می کنید؟ اگر چه تراشیدن، تیغ زدن یا اپیلاسیون روش هایی برای از بین بر...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - علت رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانی

IMG 20170917 174946 - علت رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانی

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

علت رشد مجدد مو های زائد پس از لیزر درمانی چگونه و چرا موهای زائد پس از حذف با لیزر مجدداً رشد می کنند؟ حذف مو های زائد توسط لیزر درمانی یک راه حل دائمی برای موهای ناخواسته نیست. بنابراین شما پس از انجام پروسه لیزر درمانی ممکن است رشد مو ها را تجربه کنید. رشد مجدد مو ها عمدتاً به دلیل این واقعیت است که این روش از بین بردن موها تنها فولیکول هایی  را از بین می برد که در دوران نهفتگی نیستند. لیزر پرتو نور کم انرژی را که به پوست نفوذ می کند ، منتشر می…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی دهید

User Rating: 4.73 ( 2 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.