خانه / آموزش روابط / علاج لذت بردن از رابطه جنسی

علاج لذت بردن از رابطه جنسی

hhw663

برخی از آقایان، همسرانشان را خسته کننده و فاقد جذابیت کافی جنسی در بستر می دانند، به همین علت از رابطه جنسی با او خودداری می کنند، اگرچه او همان زیباترین زنی است که رویای ازدواج با او را داشتند. آقایان، همسرانشان را از نظر جنسی جذاب و دلربا نمی یابند. به مثال زیر توجه بفرمایید:

ff

در اینجا آقای محترمی را داریم که پس از یک سال و نیم آشنایی با دختر مورد علاقه اش، حدود دو ماه است که با او پیوند مقدس زناشویی بسته است. متاسفانه، این آقا همسر خود را فاقد جذابیت کافی جنسی در بستر می داند. او بارها این مسئله را با همسر خود مطرح کرده است، اما آقا بر این عقیده اند که همسرش هنوز به اهمیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی پی نبرده است!

حال به پاسخ کارشناس محترم توجه بفرمایید:

باید در پاسخ به این آقای محترم خیلی بی پرده صحبت کنیم: آقای محترم، چرا از همان ابتدا با کسی ازدواج کرده اید که شما را از نظر جنسی به خود علاقه مند نمی کند؟ مطمئنا شما مقصر بودید که قادر به درک اهمیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی خود نبودید!

woman

آموزش تکنیک هایی که به هنگام رابطه جنسی شما را به شور و هیجان بیاوررد، فراموش کنید، و در عوض به دنبال راه هایی باشید که همسرتان را به راستی برانگیزد. برای مدتی، تنها به دادن لذت جنسی به او فکر کنید و در عین حال رفتار همسرتان را زیر نظر داشته باشید و صبورانه ببینید که چه روش هایی بیشتر او را جذب شما می کند و سعی کنید که از او بازخورد دریافت کنید.

ur111111l

 به محض اینکه متوجه شدید که چگونه او را به وجد بیاورید، نشان دادن آنچه که شما را به وجد میاورد اصلا سخت نخواهد بود و در نهایت شما می توانید با همدیگر رابط جنسی داشته باشید که متقابلا از آن لذت می برید و رضایت خاطر طرفین را فراهم می کند.

 

منبع:

http://www.theguardian.com/lifeandstyle

نگارنده: حدیث بختیاری

کلینیک فوق تخصصی مشاوره آلومینا

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود.
*******************************************************
سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند.

*********************************************
برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.