خانه / داروهای پوست و مو / شوره سرو ریزش مو درآقایان

شوره سرو ریزش مو درآقایان

نتیجه تصویری برای ریزش مو و شوره سر آقایان

شما تنها کسی نیستید که به شوره سرو ریزش مو دچاراست!  بسیاری ازآقایان نگران ریزش مو و شوره سرخود هستند.  شما ممکن است دانه های شوره سفید سررا بر روی شانه ها و یا یقه خود ببینید.  علت بروزشوره سربا علت نازک شدن موفرق می کند.  علت بروزشوره سرپوست سرمی باشد.  یک متخصص پوست می گوید درمان هایی که برخی ازافراد برای برطرف کردن شوره سرخود بکارمی برند ممکن است باعث شدیدترشدن شوره بشود.

بعضی ازآقایان موهای خود را هرروز شستشو می دهند تا ازریزش آن جلوگیری کنند اما شستشوی موتأثیری درریزش مو ندارد بشرط آنکه فاصله شستن موها بیشتراز 3- 4 روزنشود.  دیربه دیرشستن موها نیزباعث ریزش مو می شود.

اما اگربه شوره سرمبتلا هستید بهتراست موهای خود را هرروز یا یکروز درمیان بشویید.

درمان شوره سرو ریزش مو

داروی مینوکسیدیل که برای درمان ریزش مو ازآن استفاده می شود، ممکن است عوارض جانبی مانند شوره سر داشته باشد.  الکل موجود در مینوکسیدیل ممکن است پوست سررا خشک کند و پس ازگذشت چند ماه ازشروع درمان، شوره سر ازبین برود.

مشکل شوره سرپس ازمصرف مینوکسیدیل در اغلب موارد با تعویض دارو و یا با استفاده از یک شامپو شوره سر حل می شود و یا اگر آن واقعاً تأثیر بدی داشته باشد،  پزشک یک کرم استروئید تجویزخواهد کرد.

نتیجه تصویری برای ریزش مو و شوره سر آقایان

فیناستراید ، داروی دیگری برای ریزش مو است که قابل استفاده برای آقایان است و پوسته و شوره ایجاد نمی کند.

شوره سری که براثرمصرف لوازم آرایشی و بهداشتی بوجود می آید بیماری  نیست اما اگر درمان نشود موجب خارش و التهاب شده و باعث ریزش موقتی مو می شود که دلیل دیگری برای شستن موها با شامپو ضد شوره است.

هنگامی که پوست سرشما مداوا شود موها هم مجدداً رشد خواهند کرد.

شوره درقسمتهایی ازسربوجود می آید که دارای مو باشد و شما درقسمت هایی که دچارریزش مو شده است دیگرشوره ای نمی بینید.

منبع: http://www.webmd.com/

مترجم و نگارنده: مینو شفیعی

 

گروه پزشکان تهران اسکین 

تهران اسکین ارائه دهنده بهترین خدمات  در زمینه لیزر درمانی با نازلترین قیمت ها  !!

2 عامل اصلی تعیین کننده موفقیت لیزر درمانی است : مهارت متخصص و دستگاه مورد استفاده.

در شعبه های مختلف این مرکز از دستگاه های جدید و مختلفی استفاده می شود که شانس انتخاب “گزینه مناسب” را جهت رسیدن به نتیجه مطلوب به مراجعین می دهد.

درباره مینو شفیعی

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه تهران اسکین
با عضویت در خبرنامه، از بهترین اخبار و همچنین تخفیف های ویژه مجموعه سبز و سالم با خبر شوید. این تخفیف ها فقط برای اعضای خبرنامه در دسترس خواهند بود...
اطلاعات شما بطور نزد ما محفوظ بوده و در اختیار اشخاص دیگر قرار نمیگیرد.
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.