خانه / لیزر موهای زائد / بدترین شرایط برای انجام لیزر موهای زائد که کسی به شما نگفته!

بدترین شرایط برای انجام لیزر موهای زائد که کسی به شما نگفته!

بدترین شرایط برای انجام لیزر موهای زائد که کسی به شما نگفته!Reviewed by شرایط لیزر موهای زائد on Apr 7Rating: 3.5بدترین شرایط برای انجام لیزر موهای زائد که کسی به شما نگفته!پیش بینی و در نظر گرفتن هزینه لیزر موهای زائد برای پیشبرد روند کامل درمان بسیار حائز اهمیت است. حتی در صورتی که هیچ نتیجه ای از درمان دریافت نکنید (اتفاقی که امکان وقوع دارد)، باید هزینه را تمام و کمال پرداخت کنید. بسیاری از مراکز لیزر موهای زائد، طرح های مختلفی برای پرداخت هزینه های درمان لیزر دارند که باعث می شود بار هزینه آن را کمتر حس کنید.
بهترین لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد سینه

لیزر موهای زائد، روشی برای رفع موهای زائد است که به طور فزاینده ای در حال محبوب شدن می باشد. با این حال، انجام آن در هر شرایط و موقعیتی صحیح نیست. مطالب بسیاری با محتوای تخصصی لیزر موهای زائد در منابع اینترنتی موجود می باشد که تنها بر روی در خصوص مزایای آن تاکید دارند. اما شاید آن روی سکه برای ما نامشخص باشد. به همین دلیل، تلاش ما در این مطلب این بوده است که سطح آگاهی شما در خصوص موارد و شرایطی که باید از انجام لیزر موهای زائد اجتناب کنید را افزایش دهیم.

 

1- عدم انتخاب این روش در صورت عدم توانایی پرداخت هزینه های لیزر موهای زائد

در لیزر موهای زائد، اغلب بحث مالی آن نادیده گرفته می شود. درمان موثر لیزر موهای زائد به تعداد جلسات متعددی نیاز دارد که اغلب طی یک دوره چند ماهه کامل می شود. با توجه به این که هر جلسه لیزر متحمل چند صد هزار تومان می شود (بسته به ناحیه تحت درمان متغیر است)، هزینه کل به راحتی می تواند به سقف یک میلیون تومان نیز برسد.

به همین دلیل، پیش بینی و در نظر گرفتن هزینه لیزر موهای زائد برای پیشبرد روند کامل درمان بسیار حائز اهمیت است. حتی در صورتی که هیچ نتیجه ای از درمان دریافت نکنید (اتفاقی که امکان وقوع دارد)، باید هزینه را تمام و کمال پرداخت کنید. بسیاری از مراکز لیزر موهای زائد، طرح های مختلفی برای پرداخت هزینه های درمان لیزر دارند که باعث می شود بار هزینه آن را کمتر حس کنید.

به هر حال توصیه می شود در صورت انتخاب لیزر موهای زائد، موقعیت مالی خود را نیز لحاظ کنید تا از این بابت نگرانی ای نداشته باشید. و در صورتی که توانایی پرداخت آن را ندارید، از انجام این روش خودداری کنید.

لیزر موهای زائد

%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8C%DA%A9 %D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1 %D9%85%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C %D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%AF %D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%B9%D8%AA%DB%8C 1 - بدترین شرایط برای انجام لیزر موهای زائد که کسی به شما نگفته!

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد

2- عدم انجام لیزر موهای زائد در صورت عدم اعتماد به مرکز لیزر

ما در خصوص تحقیق و تفحص پیش از مراجعه به یک مرکز لیزر موهای زائد، مطالب بسیاری نوشته ایم. اما باز هم لازم به ذکر و تاکید است که: انتخاب یک کلینیک خوب و معتبر جهت لیزر موهای زائد بسیار حائز اهمیت است.

بیشتر بخوانید: چطوری یه مرکز لیزر موهای زائد معتبر پیدا کنم؟

در برخی موارد، لیزر موهای زائد، تحت پوشش هیچ قاعده و نظارتی نیست و این بدان معناست که بسیاری از افراد سود جو می توانند مدعی انجام لیزر موهای زائد باشند.

اما شما به عنوان یک مراجعه کننده باید این نکته را در نظر داشته باشید که لیزر موهای زائد هنگامی بهترین نتیجه را می دهد که تحت نظارت یک متخصص، در یک مرکز تخصصی لیزر و با تنظیمات صحیح دستگاه انجام شود. تنها در این صورت است که لیزر موهای زائد، کاملا ایمن و موثر خواهد بود.

فهرست مراکز معتبر لیزر موهای زائد در ایران

چنانچه لیزر موهای زائد توسط یک فرد غیر متخصص انجام شود یا دستگاه لیزر به طور صحیح تنظیم نشود، می تواند منجر به سوختگی پوست و سایر عوارض جدی شود.

 

3- ممانعت از انجام لیزر موهای زائد در صورت تحت فشار قرار گرفتن توسط کارکنان مرکز لیزر

متاسفانه برخی از کلینیک های لیزر موهای زائد از یک سری تاکتیک های فروش برای نگه داشتن مشتریان خود استفاده کرده و مشتریان را مجبور به انتخاب این روش می کنند که به ضرر مراجعین تمام می شود.

البته گاهی اوقات مراکز لیزر، به صورت دوره تخفیف هایی برای مشتریان می گذارند. اما برخی از مراکز با گذاشتن تخفیف های عجیب و دور از ذهن، فرصت تصمیم گیری را برای بررسی این روش درمان از مشتریان می گیرند و در حقیقت به نوعی، آن ها را فریب می دهند و در آخر هم افراد با عوارض و نتیجه نامطلوب مواجه می شوند.

بنابراین توصیه می کنیم که فریب هزینه کمتر را نخورید و تنها به مراکز معتبر و با تجربه لیزر موهای زائد که متخصصین آن دارای مجوز هستند، مراجعه کنید.

5 - بدترین شرایط برای انجام لیزر موهای زائد که کسی به شما نگفته!

از بین بردن تاتو و خالکوبی توسط لیزر

4- خودداری از انجام لیزر موهای زائد در صورت داشتن خالکوبی

بزرگ ترین معضل لاینحل در لیزر موهای زائد، داشتن خالکوبی در ناحیه درمان است.

رنگ دانه های تیره خالکوبی، بیش از پوست بدون خالکوبی جذب قدرت لیزر می شوند. بنابراین می تواند منجر به سوختگی شدید بر روی سطح پوست هدف گردد. در برخی موارد نیز این موضوع می تواند منجر به ایجاد اسکار دائمی در فرد شود.

 

5- عدم انجام لیزر موهای زائد در صورت نداشتن تاییدیه FDA دستگاه لیزر

هیچ شک و تردیدی در داشتن تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای یک دستگاه لیزر وجود ندارد. اما لازم به ذکر است که برخی از دستگاه های لیزر موجود در بازار، این تاییدیه را ندارند و تضمینی برای استفاده از آن ها نیز وجود ندارد. پیش از آغاز فرایند درمان لیزر، درباره دارا بودن تاییدیه FDA دستگاه از متخصص خود سوال کنید. این تاییدیه تحت نظارت اداره غذا و داروی آمریکا به دستگاه های لیزر داده می شود.

پوست های تیره گروه 6

پوست های تیره

6- خودداری از انجام لیزر موهای زائد در صورت تیره بودن پوست

چنانچه در مقیاس فیتزپاتریک (دسته بندی انواع پوست)، پوست تان تیره تر از نوع 4 است، شما فرد مناسبی برای انجام لیزر موهای زائد محسوب نمی شوید.

جدول زیر برای اطلاع دقیق از نوع پوست تان است:

مهترین تقسیم بندی انواع رنگ پوست

تقسیم بندی انواع رنگ پوست (جدول فیتزپاتریک)

تنها لیزرهای خاص می توانند با خیالی آسوده در افراد دارای پوست تیره مورد استفاده قرار گیرند. اگر پوست تان تیره است، دستگاه های مناسب شما شامل الکساندرایت (تا حدودی) و اندیاگ (به طور کامل) می باشد.

برای اطلاع از این که کاندید مناسبی برای درمان لیزر موهای زائد هستید یا خیر، می توانید مقاله زیر را مطالعه فرمایید:

آیا من کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد هستم؟

 

7- ممانعت از انجام لیزر موهای زائد در صورتی که قادر به انجام تست پچ نیستید

گذاشتن وقت برای انجام تست پچ، پیش از آغاز درمان لیزر موهای زائد بسیار حائز اهمیت است. در این تست چگونگی واکنش پوست شما به درمان مشخص می شود و در صورت ایجاد حساسیت، از بروز عوارض حاد پیشگیری می شود.

خوشبختانه، همگی مراکز معتبر لیزر موهای زائد، تست پچ را انجام می دهند تا متوجه شوند شما کاندید مناسبی برای این کار هستید و آیا لیزر برای پوست شما عوارضی دارد یا خیر. اگر به هر دلیل، مرکزی از انجام این تست سر باز زد، از انجام لیزر موهای زائد در آن مرکز خودداری کنید.

لیزر موهای زائد

حقایقی در مورد نتایج حاصل از لیزر موهای زائد

8- عدم انجام لیزر موهای زائد، اگر انتظار نتایج 100% را از آن دارید

اگر چه اثربخشی درمان لیزر موهای زائد در مطالعات بالینی متعدد اثبات شده است، اما برخی افراد به این درمان پاسخ نمی دهند.

در حقیقت، برخی مطالعات نشان می دهد که با وجود این که به نظر می رسد افراد دارای این ویژگی ها برای لیزر موهای زائد مناسبند اما حدود 15 درصد افراد به درمان های لیزر پاسخ مطلوبی نمی دهند. علی رغم تحقیقات انجام شده در این حوزه، هنوز علت آن مشخص نمی باشد.

شما هیچگاه نمی توانید از قبل مطمئن باشید که به درمان لیزر پاسخ مطلوبی می دهید یا خیر. به تعبیری دیگر، نتیجه لیزر موهای زائد مانند یک هندوانه سر بسته است!

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع خارجی برای مطالعه بیشتر:

لینک مرجع

 

مطالب مرتبط

لیزر موهای زائد برای پوست های تیره (جنوبی های عزیز... ادامه بخش اول لیزر موهای زائد برای پوست های تیره سوالات متداول در خصوص لیزر موهای زائد برای پوست های تیره همیشه سوالاتی وجود دارند که جهت حصول ا...
لیزر موهای زائد در مرکز لیزر اهواز (بخش دوم)... مطالعه بخش قبل مرکز لیزر اهواز خلاصه با حمیدرضا قرار گذاشتیم و با هم به مرکز لیزر رفتیم. این کلینیک زیر نظر دکتر زکی زاده، متخصص پوست و زیبایی ...
لیزر یا آی پی ال – کدام بهتر است؟ ( مردم عزیز کرما... لیزر یا آی پی ال لیزر یا IPL – کدام بهتر است؟ مردم عزیز کرمان و یزد در شعب مجموعه ی تهران اسکین منتظر شما هستیم...... برای تماس با ما بر...
سوال هایی که قبل از لیزر درمانی باید پرسیده شوند.... لیزر درمانی پایان دادن به شیو کردن های روزانه، پیشگیری از دردهای ناشی از وکس و کاهش سوختگی و التهاب ناشی از تیغ همه دلایل منطقی در انتخاب لیزر برای ...
لیزر موهای زائد من در کلینیک دکتر کریمیان (کرمان) ... مطالعه بخش قبل مرکز لیزر موهای زائد کرمان لیزر موهای زائد من در کلینیک دکتر کریمیان روزی که برای اولین بار به کلینیک دکتر کریمیان برای مشاوره مر...
جشنواره تخفیف لیزر موهای زائد در تهران و سراسر ایر... سایت لیزر تهران اسکین با سابقه چند ساله معرفی مراکز معتبر دارای بیشترین تخفیف لیزر موهای زائد در حال حاضر بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات معرفی بهترین...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

جشنواره های همیشگی لیزر موهای زائد در سراسر کشور را با دستگاههای پیشرفته الکساندرایت/ان-دی-یاگ (نسل جدید) با انواع دستگاههای آپوجی پلاس، لوترونیک، کندلا ، دایود های پیشرفته و… و استفاده از جدیدترین تکنولوژی آمریکایی نسل جدید (2018) پرسرعت و بدون درد و دارای مجوز رسمی سازمان FDA آمریکا در مراکز تخصصی پوست و لیزر در سراسر کشور در این سایت ببینید

لیست قیمت های لیزر و شماره های تماس

برای افرادی که خدمات لیزر را استفاده می کنند پکیج های تخفیف سایر خدمات مطب جوانسازی،پاکسازی پوست،بوتاکس،تزریق ژل و… در نظر گرفته شده!

بهترین را انتخاب کنید

لیزر موهای زائد، روشی برای رفع موهای زائد است که به طور فزاینده ای در حال محبوب شدن می باشد. با این حال، انجام آن در هر شرایط و موقعیتی صحیح نیست. مطالب بسیاری با محتوای تخصصی لیزر موهای زائد در منابع اینترنتی موجود می باشد که تنها بر روی در خصوص مزایای آن تاکید دارند. اما شاید آن روی سکه برای ما نامشخص باشد. به همین دلیل، تلاش ما در این مطلب این بوده است که سطح آگاهی شما در خصوص موارد و شرایطی که باید از انجام لیزر موهای زائد…

مشاهده بازنگری

اگر مورد پسند بود، ستاره دهید.

User Rating: 4.9 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.