خانه / لیزر موهای زائد / سوال و جواب در مورد لیزرهای خانگی

سوال و جواب در مورد لیزرهای خانگی

سوال و جواب در مورد لیزرهای خانگیReviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Dec 10Rating:
مریم

با سلام.تبلیغاتی راجب دستگاه دایود تریا با طول موج 810 نانومتر که دستگاه لیزر خانگی است در سایت های مختلف هست.آیا این دستگاه قابل اعتماد وکارا هست.وبا توجه به اینکه فردی پرمو باشد این دستگاه نسبت به دستگاه های کلینیکی مقرون به صرفه تر هست؟

محصولات خانگی برای زیباتر شدن

جواب توسط تیم تحقیقات تهران اسکین:

برای تصمیم گیری در مورد به صرفه بودن این لیزرها نقاط ضعف و قدرت این لیزرها را مرور میکنیم:

نقاط قوت لیزرهای خانگی:

1-قیمت ارزان (حتی گران ترین لیزرهای خانگی هم قیمتی کمتر از یک میلیون تومان دارند که این نکته مثبتی است)

2-احتمال سوختگی بسیار بسیار اندک (به دلیل انرژی پایین این دستگاهها احتمال سوختگی با این دستگاهها بسیار اندک است)

3- صرفه جویی در وقت (نیازی به رفتن به کلینیک نیست)

نقاط ضعف لیزرهای خانگی:

1-اثر بخشی بسیار بسیار کمتر از لیزرهای کلینیکی

لیزرهای کلینیکی استاندارد انواع دایود و الکساندرایت هستند. دستگاههای خانگی چندین برابر ضعیف تر از لیزرهای کلینیکی واقعی هستند و حتی ضعیف ترین لیزرهای کلینیکی (انواع IPL ) نیز حدود 2-3 برابر لیزرهای خانگی قدرت تخریبی روی فولیکول مو دارند.

2- احتمال افزایش موها

این عارضه با لیزرهای خانگی با احتمال زیادی و با لیزرهای ضعیف کلینیکی (انواع IPL و SHR) با درصد کمتری وجود دارد. علت این موضوع نیز تا حدودی واضح است, در ساخت لیزرهای خانگی چون متخصص و پزشک در هنگام استفاده دستگاه در منزل حضور ندارند این دستگاهها طوری طراحی میشوند که انرژی شان هیچگاه درحدی بالا نرود که پوست را بسوزاند و این یعنی انرژی پایین اجتناب ناپذیر است و استفاده از انرژی پایین در بسیاری افراد سبب تحریک بیشتر فولیکول های مو بجای تخریب آنها میشود!

3- محدودیت استفاده

اغلب لیزرهای خانگی برای مناطقی مانند ناحیه ژنیتال و یا صورت مجوز ندارند و این محدودیت بزرگی در استفاده ازاین لیزرها ایجاد میکند.

در کشورهای پیشرفته مانند آمریکا هزینه یک جلسه لیزر در مطب پزشک فقط برای زیربغل برابر با هزینه خرید دو عدد دستگاه لیزر خانگی است و با این وجود اغلب مردم ترجیح میدهند این.کار را در مطب پزشک انجام دهند. که با توضیحات فوق احتمالا علت این موضوع برای شما هم روشن گردیده است. در ایران که هزینه لیزر در مطب چندین برابر کمتر از کشورهای پیشرفته است و همچنین هزینه لیزرهای خانگی نیز چند برابر گران تر از امریکا و اروپا است به نظر میرسد گزینه لیزر در مطب برای همه افراد مطلوب تر باشد,حتی از نظر مالی

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

2 نظر

  1. من با مقاله تون موافقم.من آمریکا زندگی میکنم و اینجا هزینه های لیزر خیلی خیلی بالاتر از ایرانه برا همین من پارسال که اومدم ایران اومدم شعبه لیزر یه جلسه لیزر کردم و شاید نصف موهام باهمون یه جلسه کم شد ولی بعدش که برگشتم اینجا یه دستگاه خانگی لیزر تریا خریدم و با اون ادامه دادم که حتی یک درصدم تاحالا ازش اثری ندیدم و فک کنم مجموعا تا الان بالای 15-16 جلسه لیزر خانگی انجام دادم.به شرکتشم ایمیل زدم میگن لیزر خانگی دیرتر جواب میده باید صبر کنین! حالا سوالم اینه که اگه من 30 جلسه باهمین لیزر خانگی لیزر کنم ضرر نداره؟ چون چاره ای ندارم با اینکه اثری ازش ندیدم ولی اینجا هزینه لیزر کلینیک خیلی گرونه از بلیط رفت و برگشت به ایرانم گرونتر درمیاد!

    • گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

      سلام
      تعداد جلسات در این حد زیاد توصیه نمیشود چون مطالعات لیزر اغلب در طی 10 جلسه یا کمتر انجام شده و از لحاظ علمی مشخص نیست که 30 جلسه لیزر امن باشد یا خیر

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.