خانه / انواع روش های لیزر موهای زائد بدن / سؤالات رایج در مورد لیزر موهای زائد در نوجوانان

سؤالات رایج در مورد لیزر موهای زائد در نوجوانان

سؤالات رایج در مورد لیزر موهای زائد در نوجوانانReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Aug 19Rating:

Image result for ‫لیزر موهای زائد در نوجوانان‬‎

سؤالات رایج در مورد لیزر موهای زائد در نوجوانان

رشد موهای زائد در نوجوانان بویژه در دختران جوان می تواند امری ناخوشایند  و ناراحت کننده باشد . اما امروزه با انجام لیزر موهای زائد بخصوص در دوران نوجوانی می توان این مشکل قابل حل می باشد.

ممکن است تعجب کنید  اگر بدانید لیزر درمانی از امن ترین گزینه ها برای رفع موهای زائد برای نوجوانان محسوب می شود .

آیا لیزر موهای زائد در نوجوانان روشی مطمئن است؟

پاسخ مثبت است.  اما اگر لیزر مناسب برای این کار انتخاب شود و توسط یک پزشک و یا تکنسین حرفه ای و با تجربه  و در مراکز حرفه ای معتبر انجام شود .

البته حضور والدین برای افراد زیر 18 سال   در جلسه اول مشاوره و رضایت کتبی از پدر و مادر لازم می باشد.   زیرا خطرات ناشی از لیزر موهای زائد برای نوجوانان همانند بزرگسالان است .

انواد روش های از بین بردن موهای زائد در نوجوانان

Image result for ‫لیزر موهای زائد در نوجوانان‬‎

تراشیدن موهای زائد می تواند باعث “جوشهای زیر پوستی ” شود.

کرم های موبر گاهی می تواند موجب سوختگی پوست شود.

برای انجام اپیلاسیون ابتدا باید  موهای زائد رشد کنند و بلند شوند تا بتوان این کار را انجام داد .

اما ، لیزر موهای زائد روش مطمئن و بی خطری است  و مهم نیست کدام منطقه از بدن تحت درمان قرار می گیرد .

در لیزر درمانی از انرژی غیر یون ساز استفاده می شود که  هیچ خطری ندارد و موجب سرطان پوست نمی شود .

از چه سنی می توان  لیزر موهای زائد را شروع کرد ؟

Image result for ‫لیزر موهای زائد در نوجوانان‬‎

حداقل سن برای رفع موهای زائد  14 سال است .  اگر چه بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند لیزر درمانی برای رفع موهای زائد بعد از زمان  بلوغ در پسران  و شروع دوره قاعدگی در دختران انجام شود .

خانم ها در ابتدا باید به ثبات هورمونی برسند  و در صورت ابتلا به هر گونه بیماری مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) حتماً به پزشک معالج خود اطلاع رسانی کنند.

ممکن است در اوایل سنین نوجوانی لیزر درمانی برای موهای زائد موقتی باشد ، زیرا در این سنین هورمون ها به سرعت در حال تغییرهستند و رشد موهای زائد نیز در این سنین افزایش می یابد ، و ممکن است به همین علت احتمال دارد به جلسات درمانی  بیشتر از حد معمول نیاز  باشد .  در نتیجه کاربر باید هزینه ی بالایی را پرداخت کند.

معمولاً سنین بین 17 تا  19 سالگی بهترین زمان برای رفع موهای زائد است.  زیرا هورمون های بدن تنظیم شده اند و درمان در این سنین دائمی و مؤثرتر م باشد.

از آنجا که دوره نوجوانی بسیار حساس است و مهم ترین زمان برای کسب اعتماد به نفس است ، اگر در مورد ظاهر خود ناراحت هستید و این امر موجب عدم رضایت تان شده است ، حتما با والدین و پزشک معالج خود در مورد اینکه آیا  لیزر درمانی برای تان مناسب است یا خیر مشورت کنید .

آیا انجام لیزر موهای زائد در نوجوانان موجب عوارض جانبی خاصی می شود؟

Image result for ‫لیزر موهای زائد در نوجوانان‬‎

بعضی از متخصصان لیزر درمانی برای موهای زائد ، از بین بردن موهای زائد را برای نوجوانان  به دلایل مختلفی منع می کنند.

یکی از اصلی ترین دلایلی که متخصصان مانع از انجام لیزر درمانی در این سنین می شوند ، هورمون های فعال در نوجوان می باشد .  زیرا احتمال دارد این موهای تحت درمان  پس از انجام یک جلسه درمانی دچار رشد بیشتری بشوند.

در حالی که لیزر درمانی روشی است برای از بین بردن موهایی  که در حال رشد هستند ،  اما بر روی موهایی که در هفته ها یا ماه های پس از درمان رشد می کنند ، هیچ تاثیری نمی گذارد.

بسیاری از نوجوانان پس از انجام لیزر درمانی متوجه می شوند که مو های زائد بدن شان از بین نرفته و طول مدت درمان شان به  چندین بار در سال برای دریافت نتایج دلخواه می انجامد .

از آنجا که رفع موهای زائد توسط لیزر یکی از گران ترین گزینه های درمانی می باشد ، ممکن است والدین  تصمیم بگیرند تا روش ارزان تری را نسبت به این روش پیدا کنند .

اما امروزه پزشکان می توانند از انواع مختلف لیزر ها برای رفع موها زائد استفاده کنند ، همچنین پزشکان با توجه به  رنگ پوست و جنس موی بیمار می توانند لیزر مناسب را انتخاب کنند .

لیزر درمانی برای نوجوانانی با پوست های برنزه

Image result for ‫لیزر موهای زائد در نوجوانان‬‎

لیزر بر روی پوست های برنزه تأثیر چندانی ندارد ، بنابراین اگر شما زمان زیادی را در مقابل نور خورشید به سر می برید  و یا  پوست خود را برنزه کرده اید ، ممکن است لیزر درمانی بهترین گزینه برای موهای زائد صورت و یا بدن تان نباشد.

اگر چه رفع موهای زائد توسط لیزر روشی دائمی در نوجوانان نمی باشد ، اما برای افرادی که مایل به تکرار این روش  هستند ، گزینه ای مطمئن و مؤثر است.  اگر نوجوان شما  می خواهد از شر موهای زائد بدن خود خلاص شود ، کلینیک های تهران اسکین در سراسر کشور آماده خدمت به شما و نوجوانان شما می باشند .

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع

لینک منبع لینک منبع

 

 

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

سؤالات رایج در مورد لیزر موهای زائد در نوجوانان رشد موهای زائد در نوجوانان بویژه در دختران جوان می تواند امری ناخوشایند  و ناراحت کننده باشد . اما امروزه با انجام لیزر موهای زائد بخصوص در دوران نوجوانی می توان این مشکل قابل حل می باشد. ممکن است تعجب کنید  اگر بدانید لیزر درمانی از امن ترین گزینه ها برای رفع موهای زائد برای نوجوانان محسوب می شود . آیا لیزر موهای زائد در نوجوانان روشی مطمئن است؟ پاسخ مثبت است.  اما اگر لیزر مناسب برای این کار انتخاب شود و توسط یک پزشک و یا تکنسین حرفه ای و…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی بدهید

User Rating: 4.65 ( 2 votes)

درباره دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.