خانه / جوانسازی / زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلمReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Mar 7Rating:

امروزه لیزر درمانی به روشی  محبوب برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی تبدیل شده است . هم اکنون ، فن آوری های سنتی لیزری  با مشکلات بسیاری بهمراه است اما با روی کار آمدن فن آوری جدیدی همچون میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال این مشکل مرتفع شده است .

محتوای این صفحه

درمان آکنه با لیزر (معایب و مزایای لیزر درمانی)

درمان آکنه با لیزر (معایب و مزایای لیزر درمانی)

%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86 %D8%A2%DA%A9%D9%86%D9%87 %D8%A8%D8%A7 %D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1 - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

لیزر درمانی ، سریع ترین روش برای مقابله با زخم و هیپرپیگمانتاسیون بعد از پشت سر گذاشتن بهبودی آکنه می باشد ، اما همچنین می تواند برای درمان آکنه التهابی نیز مفید و وثر واقع شود . اما اثر بخشی لیزر درمانی در رفع آکنه های کمدوغیر التهابی مشخص نیست .

مزایای اصلی لیزر درمانی و همچنین نقطه ضعف اصلی لیزر برای درمان آکنه این است که دارای اثرات بسیار دقیقی می باشد .

آکنه چگونه ایجاد می شود ؟

آکنه چگونه ایجاد می شود ؟

%D8%A2%DA%A9%D9%86%D9%87 %DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87 %D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF %D9%85%DB%8C %D8%B4%D9%88%D8%AF %D8%9F 300x251 - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

زمانی که منافذ پوست پر از سلول های مرده پوست، غدد چربی و باکتری می شود ، آکنه بوجود می آید و سپس در نهایت ملتهب شده و پشت سر هم می ترکد . هنگامی که این اتفاق در عمق پوست می افتد ، همه ی کثیفی ها و چربی های آلوده در بافتهای عمیق تر ، پخش می شود و در نتیجه موجب ضایعات بزرگترمی گردد.

عوامل موثر در بروز آکنه

عوامل موثر در بروز آکنه

  • افزایش ترشح غدد چربی:

در دوران بلوغ ترشح هورمون تستوسترون(TESTOSTRONE) یا همان هورمون مردانه افزایش می یابد. تستوسترون هم در بدن مردان و هم در بدن زنان موجود میباشد اما میزان آن در بدن مردان ۴ برابر زنان میباشد. هنگامی که ترشح تستوسترون افزایش می یابد، تستوسترون توسط پوست به هیدروتستوسترون تبدیل می گردد و سبب تحریک غدد چربی می شوند. بنابراین حجم و میزان ترشح غدد چربی افزایش می یابد.

  • عدم ریزش طبیعی سلولهای مرده سطح پوست:

برخی اوقات ریزش سلولهای مرده پوست از حال طبیعی خارج میگردد. ریزش نامناسب سبب میگردد که سلولهای مرده پوست به یکدیگر چسبیده و بروی هم انباشته گردند.

  • افزایش سرعت تکثیر سلولهای پوست:

برخی اوقات سرعت تکثیر سلولهای پوست از حالت طبیعی خارج گشته و با سرعت بیشتری تکثیر می یابند (۵ برابر حالت طبیعی). همین امر سبب میگردد تا سلولهای پوستی بموقع ریزش نیابند.

هنگامی که سلولهای مرده پوست بموقع نمیریزند و یا سرعت تکثیرشان افزایش می یابد، سبب انسداد روزنه های فولیکول میگردند. بنابراین ترشحات مترشحه از غدد چربی نمیتوانند مانند قبل بسهولت از کانال فولیکول جریان یافته و به سطح پوست بریزند.

از طرفی هنگامی که ترشحات غدد چربی از میزان طبیعی خود افزایش می یابد دو عامل فوق دست بدست هم داده و سبب احتباس و تجمع مواد چرب(SEBUM) در پشت محل انسداد میگردند.

تجمع ترشحات چربی به همراه سلولهای مرده پوست به زیر روزنه های مسدود یک محیط ایده آل برای رشد و تکثیر باکتریهای بی هوازی پوست فراهم می آورند. بنابراین جوش های موسوم به آکنه تجمع باکتریها، سلولهای مرده پوست و چربی میباشند.

هرگاه محتویات جمع شده در این کانالهای مسدود به داخل پوست اطراف نفوذ کند یک واکنش التهابی رخ می دهد. تجزیه سبوم به اسیدهای چرب و ترشح آنزیم توسط باکتریها نیزمسبب التهاب میباشند.

التهاب جوشها به علت هجوم گلبولهای سفید به سمت جوشها میباشد که برای از میان بردن عامل متجاوز و از میان بردن آنها صورت میپذیرد. بدن برای ترمیم پوست آسیب دیده تلاش می کند تا کلاژن ایجاد کند و پوست به حالت طبیعی خود باز گردد.

انوع زخم آکنه

انوع زخم آکنه

اساسا دو نوع زخم آکنه وجود دارد: هیپتروفی و آتروفی.

  • هیپتروفیک :

این نوع از اسکار آکنه زمانی اتفاق می افتد که کلاژن بیش از حد تولید شود و در نتیجه موجب برآمدگی و فلپ های پوستی می گردد.

  • آتروفیک :

این نوع زخم برعکس نوع قبلی است ، بافتها در طول فرایند بهبودی تحلیل می روند و در نتیجه موجب تورفتگی پوست می شود .

نحوه ی عملکرد لیزر در درمان پوست

نحوه ی عملکرد لیزر در درمان پوست

 

لیزر نور شدید تک رنگی را تولید می کند ، این نور به یک طول موج محدود شده است. نور لیزر هیچ تاثیری در برخی مواد ندارد ،اما ممکن در موارد دیگری اثراتی با شدت بالا داشته باشد .به عنوان مثال ممکن است در موقعیتی با یک تنظیم هموگلوبین را گرم کند اما هیچ تاثیری برسلول های مجاور پوست نداشته باشد .

در تنظیم دیگری ممکن است ملانین ذوب شده و موجب پیگمنتیشن عمیقی بر روی پوست گردد .همچنین ممکن است در حدود یک سوم موجب از بین رفتن جوهر تاتو نیز گردد . اما متخصصین پوست از لیزر برای از بین بردن مواد خاصی در عمق پوست استفاده می کنند .

 

%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86 %D8%AC%D8%A7%DB%8C %D8%AC%D9%88%D8%B4 %D8%A8%D8%A7 %D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1 - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

 

اثرات اولیه نور لیزر در سطح پوست فتوترمال( گرم کردن ماده خاص در پوست) است . فرآیند استفاده از لیزر برای از بین بردن لکه ها در پوست به نام فتوترمولیز ( تجزیه بافت انتخابی در پوست) شناخته می شود . نور لیزر به طور مداوم بافتهای اطراف را مورد هدف قرار می دهد و با گرم کردن این بافت ها آنها را تخریب کرده و از بین می برد ، بنابراین درمان پوست توسط لیزر معمولا با لیزرهای پالسی انجام می شود.

آیا لیزر در درمان آکنه موثر است ؟

آیا لیزر در درمان آکنه موثر است ؟

%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86 %D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C %D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA %D8%A8%D8%A7 %D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%85 %D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%98%D9%86 - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

 

حتی اگر شما پوست خوبی نداشته باشید ، دلایل بسیاری وجو دارد که شما نخواهید آکنه را با لیزر درمان کنید.

درمان آکنه توسط لیزر بسیار گران است و به طور معمول بیمه اینگونه درمانها را تحت پوشش قرار نمی دهد . در نهایت جای جوش به خودی خود برطرف می گردد ، گر چه ممکن است چندین سال طول به طول بیانجامد .

  • اگر از رتین- A، رنووا، یا ترتینوئین موضعی استفاده میکنید ، ممکن پوست ناحیه تخت درمان نازک شود . بعد از مصرف هر یک از این محصولات باید حداقل شش ماه صبر کرده و بعد درمان با لیزر را شروع کنید زیرا ممکن است موجب عوارض ناخواسته گردد.
  • درمان درماتیت تماسی، اگزما و پسوریازیس توسط لیزر تشدید می یابد .

همچنین، همانطورکه ذکر شد، لیزر درمانی بسیار دقیق هستند و ممکن است موجب تغییر رنگ محسوسی بین مناطق تحت درمان و نواحی غیر تحت درمان شود .

لیزر درمانی قطعی ترین روش برای درمان آکنه نیست . درمان آکنه توسط لیزر به طور 100٪ آکنه را از بین نمی برد و شانس بر گشت و عود آکنه نیز وجود دارد . درمان آکنه توسط لیزر جای آکنه را بهبود می بخشد ، اما هرگز آن ها را به طور کامل از بین نمی برد .

2 نکته ی مهم در پیشگیری از بروز جای آکنه

2 نکته ی مهم در پیشگیری از بروز جای آکنه

اگر آکنه دارید و در مورد اسکار آن نگران هستند ، دو چیزمهم اما ساده را باید به خاطر داشته باشید .

آکنه ها را فشار ندهید ؛

زمانی که جوشی یا برآمدگی روی پوستتان ظاهر می شود فشار ندادن جوشها بسیار دشوار است ، اما فشار ندادن و تخلیه نکردن جوش ها از اهمیت بسزایی بر خوردار است . زمانی که شما جوشهای سرسفید را می ترکانید ، شما آسیب بیشتری به پوستتان وارد می کنید .در نتیجه التهاب پوست افزایش می یابد و کلاژن بیشتری از دست داده می شود ، این بدین معنی است که پوست نمی تواند زخم ایجاد شده را التیام ببخشد . همچنین ممکن است باکتری ها در عمق بیشتری از پوست گسترش و نفوذ کند.

sunscreen tips 300x188 - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

قرار گیری در معرض نور خورشید ؛

بطور گسترده ای اعتقاد بر این است که قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند جای آکنه را التیام ببخشد.

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال چیست و چه کاربردی دارد؟

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال چیست و چه کاربردی دارد؟

%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%AF %D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88 %D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C %D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%84 %DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA %D9%88 %DA%86%D9%87 %DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C %D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F 300x300 - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

این نوع لیزر می تواند به راحتی به لایه های زیرین پوست( اپیدرم ) آسیب برساند. کنترل نفوذ لیزر بر عمق پوست بسیار مشکل است . اما لیزر فرکشنال بر این مشکل نیز غلبه کرده است . آخرین دستگاه میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال که به بازار عرضه شده است از تهاجم و آسیب کمتری برخوردار است .

 

میکرونیدل ها سوزن های میکروسکوپی بسیار کوچکی هستند که تنها در عمق پوست نفوذ می کنند. آخرین دستگاه رادیوفرکوئنسی استفاده از میکرونیدل عایق بندی شده و فرکانس رادیویی برای ارائه انرژی برای گرم کردن یک منطقه بسیار خاص در درم پوست است .

 

با استفاده از میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال اجازه داده می شود تا انرژی به یک نقطه بسیار خاص تابیده شود ، بنابراین به طور قابل توجهی خطر آسیب به اپیدرم کاهش می یابد. این تکنولوژی در درمان چین و چروکها ، زخم آتروفیک و اسکارهایپرتروفیک با موفقیت بهمراه می باشد.

درمان جای آکنه با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال

درمان جای آکنه با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال

مطالعه اخیر در مورد اثرات و اقدامات درمان با فرکانس رادیویی غیر مفعول توسط دانشمندان و جراحان پوستی در دانشگاه میامی میلر دانشکده پزشکی انجام شده است .

این تحقیقات نشان داده است که استفاده از میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال طی 3 تا 4 جلسه حدودا 75٪ در بهبود جای جوش موثر بوده است . اما بروز برخی عوارض جانبی جزئی همچون پوسته پوسته شدن پوست یا درد موقتی در این میان دیده شده است . این عوارض جانبی به طور کامل در عرض 2 تا 3 ماه از بین می رود و نتایج حاصل از درمان نمایان می شود .

آیا می توان آکنه راهم با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال درمان کرد ؟

آیا می توان آکنه راهم با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال درمان کرد ؟

%D8%AF%D8%B1%D9%85 %D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%DA%98%D9%86 %D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86 %D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C %D8%A8%D9%87 %DA%86%D9%87 %D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1 %D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87 %D9%85%DB%8C %D8%B4%D9%88%D8%AF %D8%9F - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال پتانسیل درمان آکنه را نیز داراست ، اما در گذشته مطالعات در مورد انجام اینکار با رادیوفرکوئنسی میکرونیدلینگ محدود بود . ایمنی و اثر بخشی میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال در درمان آکنه در یک کارآزمایی بالینی اخیر مورد بررسی قرار گرفته است .

در این کار آزمایی 25 نفر مبتلا به آکنه متوسط تا شدید تحت درمان قرار گرفتند . افراد مورد مطالعه با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال سه مرتبه در یک ماه تحت درمان قرار گرفتند. پارامترهای در نظر گرفته شده عبارتند از تعداد ضایعات آکنه ، سطح ترشح سبوم و عوارض جانبی . این پارامترها قبل از درمان و در 2 ، 4 و 12 هفته پس از درمان اولیه و 4، 8 و 12 هفته پس از آخرین درمان ثبت می شود .

نتایج نشان داده است که تعداد ضایعات آکنه و ضایعات التهابی و غیر التهابی به طور قابل توجهی کاهش یافته است . دفع سبوم و میزان پوسته ریزی پوست در هر نقطه از بدن از نظر آماری نتایج مطلوبی را در پی داشت .

%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86 %D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9 %D8%AC%D9%88%D8%B4 %D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA %D9%88 %D8%A2%DA%A9%D9%86%D9%87  300x236 - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

همچنین مشاهده شده است که ضایعات آکنه التهابی بهتراز ضایعات غیرالتهابی بهبود می یابند . برخی عوارض جانبی جزئی و موقتی مانند خونریزی ، درد و قرمزی نیز مشاهده شده است. اما باید به خاطر داشت که نباید درمان را متوقف کرد .

این تحقیقات به صورت کاملا واضح مزایای میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال را در درمان آکنه ولگاریس نشان داده است .

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال و تغییر زندگی خانم ها

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال و تغییر زندگی خانم ها

این تکنیک در برطرف نمودن جای آکنه با موفقیت چشمگیری بهمراه است. گرچه روش های دیگری برای خلاص شدن از شر آکنه نیز وجود دارد .

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال به خانم هایی که از آکنه شدید رنج می برند ، می تواند کمک کند . معمولا خانم ها روش های زیادی را برای رفع این جوش ها امتحان می کنند مثلا از داروهای خانگی مانند سرکه و عسل برای شستشوی صورت استفاده میکنند . اسیدیته سرکه و خواص ضد باکتریایی عسل می تواند به درمان آکنه کمک کند ، اما در برخی موارد کارساز نیست .

 

همچنین ممکن است تغییر رژیم غذایی در برطرف نمودن جوشهای حاد نیز توصیه شود .استفاده از قرص های ضد بارداری یکی دیگر از روشهای درمانی ضد آکنه است ، اما به دلیل ترس از عوارض این قرص ها معمولا توصیه نمی شود .

 

%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%AF %D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88 %D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C %D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%84 %D9%88 %D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1 %D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C %D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85 %D9%87%D8%A7 300x151 - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

در نهایت ممکن است خانمی تصمیم بگیرد درمان با میکرودرم ابریژن را شروع کند . این درمان به طور کامل زندگی فرد را تغییر می دهد و با شروع اولین جلسات به نتایج دلخواه خود می رسد .

 

اما اگر این درمان نیز موثر واقع نشود می توان از رادیوفرکوئنسی میکرونیدلینگ بهره جست . اما قبل از شروع درمان و پرداخت هزینه های گزاف ما پیشنهاد می کنیم به یک کتخصص پوست مراجعه نمایید .

مترجم و محقق : مرضیه کبیری فر

لینک 1 لینک 2

ویدیوی درمان آکنه با لیزر قبل و بعد

ویدیوی درمان آکنه با لیزر قبل و بعد

مطالب مرتبط

جوانسازی پوست با لیزر اگر افزایش سن یا قرار گرفتن طولانی مدت در برابر نور خورشید باعث چروک شدن پوست صورت شده یا جوش ها و لکه هایی روی پوست ظاهر شده است، لیزر می تواند به ...
مراقبت از پوست در گرمای تابستان... مراقبت از پوست در گرمای تابستان هنگامی که نور شدید خورشید در فصل تابستان به پوست شما می تابد ، چربی پوست را از بین می برد.  همچنین  باعث بروز لکه ه...
آقایانی که میخواهند جذاب به نظر برسند ،این مطلب را...   آیا شما هم میخواهید ظاهری جذاب داشته باشید؟آیا میخواهیدهمچنان جذاب و جوان بمانید ؟به کمک این روش های جوانسازی به هدفتان میرسید: بوتاک...
جوانسازی پوست با استفاده از RF... جوانسازی پوست با استفاده از RF شما بدون جراحی یا انجام تزریقات مختلف می توانید پوستی صاف و سفت داشته باشید. در روش های جدید جوانسازی پوست از انرژی ر...
علت افزایش محبوبیت جوانسازی صورت با روش های غیر جر... افزایش محبوبیت جوانسازی صورت بدون جراحی بر اساس آمار، روشهای زیبایی و جوانسازی بدون جراحی – مانند بوتاکس- محبوبیت روز افزونی پیدا کرده اند. حال...
جوانسازی صورت با امواج رادیویی... این تکنیک جهت بهبود پوست صورت بدون نیاز به جراحی و یا اتلاف وقت زیاد میباشد .در این روش از حالتهای تک قطبی و دوقطبی امواج رادیویی استفاده میشود تا...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

IMG 20170917 174946 - زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.