خانه / جوانسازی / زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلم

زیبایی تا شب عید با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال + فیلمReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Mar 7Rating:

امروزه لیزر درمانی به روشی  محبوب برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی تبدیل شده است . هم اکنون ، فن آوری های سنتی لیزری  با مشکلات بسیاری بهمراه است اما با روی کار آمدن فن آوری جدیدی همچون میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال این مشکل مرتفع شده است .

درمان آکنه با لیزر (معایب و مزایای لیزر درمانی)

درمان آکنه با لیزر (معایب و مزایای لیزر درمانی)

لیزر درمانی ، سریع ترین روش برای مقابله با زخم و هیپرپیگمانتاسیون بعد از پشت سر گذاشتن بهبودی آکنه می باشد ، اما همچنین می تواند برای درمان آکنه التهابی نیز مفید و وثر واقع شود . اما اثر بخشی لیزر درمانی در رفع آکنه های کمدوغیر التهابی مشخص نیست .

مزایای اصلی لیزر درمانی و همچنین نقطه ضعف اصلی لیزر برای درمان آکنه این است که دارای اثرات بسیار دقیقی می باشد .

آکنه چگونه ایجاد می شود ؟

آکنه چگونه ایجاد می شود ؟

زمانی که منافذ پوست پر از سلول های مرده پوست، غدد چربی و باکتری می شود ، آکنه بوجود می آید و سپس در نهایت ملتهب شده و پشت سر هم می ترکد . هنگامی که این اتفاق در عمق پوست می افتد ، همه ی کثیفی ها و چربی های آلوده در بافتهای عمیق تر ، پخش می شود و در نتیجه موجب ضایعات بزرگترمی گردد.

عوامل موثر در بروز آکنه

عوامل موثر در بروز آکنه

  • افزایش ترشح غدد چربی:

در دوران بلوغ ترشح هورمون تستوسترون(TESTOSTRONE) یا همان هورمون مردانه افزایش می یابد. تستوسترون هم در بدن مردان و هم در بدن زنان موجود میباشد اما میزان آن در بدن مردان ۴ برابر زنان میباشد. هنگامی که ترشح تستوسترون افزایش می یابد، تستوسترون توسط پوست به هیدروتستوسترون تبدیل می گردد و سبب تحریک غدد چربی می شوند. بنابراین حجم و میزان ترشح غدد چربی افزایش می یابد.

  • عدم ریزش طبیعی سلولهای مرده سطح پوست:

برخی اوقات ریزش سلولهای مرده پوست از حال طبیعی خارج میگردد. ریزش نامناسب سبب میگردد که سلولهای مرده پوست به یکدیگر چسبیده و بروی هم انباشته گردند.

  • افزایش سرعت تکثیر سلولهای پوست:

برخی اوقات سرعت تکثیر سلولهای پوست از حالت طبیعی خارج گشته و با سرعت بیشتری تکثیر می یابند (۵ برابر حالت طبیعی). همین امر سبب میگردد تا سلولهای پوستی بموقع ریزش نیابند.

هنگامی که سلولهای مرده پوست بموقع نمیریزند و یا سرعت تکثیرشان افزایش می یابد، سبب انسداد روزنه های فولیکول میگردند. بنابراین ترشحات مترشحه از غدد چربی نمیتوانند مانند قبل بسهولت از کانال فولیکول جریان یافته و به سطح پوست بریزند.

از طرفی هنگامی که ترشحات غدد چربی از میزان طبیعی خود افزایش می یابد دو عامل فوق دست بدست هم داده و سبب احتباس و تجمع مواد چرب(SEBUM) در پشت محل انسداد میگردند.

تجمع ترشحات چربی به همراه سلولهای مرده پوست به زیر روزنه های مسدود یک محیط ایده آل برای رشد و تکثیر باکتریهای بی هوازی پوست فراهم می آورند. بنابراین جوش های موسوم به آکنه تجمع باکتریها، سلولهای مرده پوست و چربی میباشند.

هرگاه محتویات جمع شده در این کانالهای مسدود به داخل پوست اطراف نفوذ کند یک واکنش التهابی رخ می دهد. تجزیه سبوم به اسیدهای چرب و ترشح آنزیم توسط باکتریها نیزمسبب التهاب میباشند.

التهاب جوشها به علت هجوم گلبولهای سفید به سمت جوشها میباشد که برای از میان بردن عامل متجاوز و از میان بردن آنها صورت میپذیرد. بدن برای ترمیم پوست آسیب دیده تلاش می کند تا کلاژن ایجاد کند و پوست به حالت طبیعی خود باز گردد.

انوع زخم آکنه

انوع زخم آکنه

اساسا دو نوع زخم آکنه وجود دارد: هیپتروفی و آتروفی.

  • هیپتروفیک :

این نوع از اسکار آکنه زمانی اتفاق می افتد که کلاژن بیش از حد تولید شود و در نتیجه موجب برآمدگی و فلپ های پوستی می گردد.

  • آتروفیک :

این نوع زخم برعکس نوع قبلی است ، بافتها در طول فرایند بهبودی تحلیل می روند و در نتیجه موجب تورفتگی پوست می شود .

نحوه ی عملکرد لیزر در درمان پوست

نحوه ی عملکرد لیزر در درمان پوست

 

لیزر نور شدید تک رنگی را تولید می کند ، این نور به یک طول موج محدود شده است. نور لیزر هیچ تاثیری در برخی مواد ندارد ،اما ممکن در موارد دیگری اثراتی با شدت بالا داشته باشد .به عنوان مثال ممکن است در موقعیتی با یک تنظیم هموگلوبین را گرم کند اما هیچ تاثیری برسلول های مجاور پوست نداشته باشد .

در تنظیم دیگری ممکن است ملانین ذوب شده و موجب پیگمنتیشن عمیقی بر روی پوست گردد .همچنین ممکن است در حدود یک سوم موجب از بین رفتن جوهر تاتو نیز گردد . اما متخصصین پوست از لیزر برای از بین بردن مواد خاصی در عمق پوست استفاده می کنند .

 

 

اثرات اولیه نور لیزر در سطح پوست فتوترمال( گرم کردن ماده خاص در پوست) است . فرآیند استفاده از لیزر برای از بین بردن لکه ها در پوست به نام فتوترمولیز ( تجزیه بافت انتخابی در پوست) شناخته می شود . نور لیزر به طور مداوم بافتهای اطراف را مورد هدف قرار می دهد و با گرم کردن این بافت ها آنها را تخریب کرده و از بین می برد ، بنابراین درمان پوست توسط لیزر معمولا با لیزرهای پالسی انجام می شود.

آیا لیزر در درمان آکنه موثر است ؟

آیا لیزر در درمان آکنه موثر است ؟

 

حتی اگر شما پوست خوبی نداشته باشید ، دلایل بسیاری وجو دارد که شما نخواهید آکنه را با لیزر درمان کنید.

درمان آکنه توسط لیزر بسیار گران است و به طور معمول بیمه اینگونه درمانها را تحت پوشش قرار نمی دهد . در نهایت جای جوش به خودی خود برطرف می گردد ، گر چه ممکن است چندین سال طول به طول بیانجامد .

  • اگر از رتین- A، رنووا، یا ترتینوئین موضعی استفاده میکنید ، ممکن پوست ناحیه تخت درمان نازک شود . بعد از مصرف هر یک از این محصولات باید حداقل شش ماه صبر کرده و بعد درمان با لیزر را شروع کنید زیرا ممکن است موجب عوارض ناخواسته گردد.
  • درمان درماتیت تماسی، اگزما و پسوریازیس توسط لیزر تشدید می یابد .

همچنین، همانطورکه ذکر شد، لیزر درمانی بسیار دقیق هستند و ممکن است موجب تغییر رنگ محسوسی بین مناطق تحت درمان و نواحی غیر تحت درمان شود .

لیزر درمانی قطعی ترین روش برای درمان آکنه نیست . درمان آکنه توسط لیزر به طور 100٪ آکنه را از بین نمی برد و شانس بر گشت و عود آکنه نیز وجود دارد . درمان آکنه توسط لیزر جای آکنه را بهبود می بخشد ، اما هرگز آن ها را به طور کامل از بین نمی برد .

2 نکته ی مهم در پیشگیری از بروز جای آکنه

2 نکته ی مهم در پیشگیری از بروز جای آکنه

اگر آکنه دارید و در مورد اسکار آن نگران هستند ، دو چیزمهم اما ساده را باید به خاطر داشته باشید .

آکنه ها را فشار ندهید ؛

زمانی که جوشی یا برآمدگی روی پوستتان ظاهر می شود فشار ندادن جوشها بسیار دشوار است ، اما فشار ندادن و تخلیه نکردن جوش ها از اهمیت بسزایی بر خوردار است . زمانی که شما جوشهای سرسفید را می ترکانید ، شما آسیب بیشتری به پوستتان وارد می کنید .در نتیجه التهاب پوست افزایش می یابد و کلاژن بیشتری از دست داده می شود ، این بدین معنی است که پوست نمی تواند زخم ایجاد شده را التیام ببخشد . همچنین ممکن است باکتری ها در عمق بیشتری از پوست گسترش و نفوذ کند.

قرار گیری در معرض نور خورشید ؛

بطور گسترده ای اعتقاد بر این است که قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند جای آکنه را التیام ببخشد.

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال چیست و چه کاربردی دارد؟

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال چیست و چه کاربردی دارد؟

این نوع لیزر می تواند به راحتی به لایه های زیرین پوست( اپیدرم ) آسیب برساند. کنترل نفوذ لیزر بر عمق پوست بسیار مشکل است . اما لیزر فرکشنال بر این مشکل نیز غلبه کرده است . آخرین دستگاه میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال که به بازار عرضه شده است از تهاجم و آسیب کمتری برخوردار است .

 

میکرونیدل ها سوزن های میکروسکوپی بسیار کوچکی هستند که تنها در عمق پوست نفوذ می کنند. آخرین دستگاه رادیوفرکوئنسی استفاده از میکرونیدل عایق بندی شده و فرکانس رادیویی برای ارائه انرژی برای گرم کردن یک منطقه بسیار خاص در درم پوست است .

 

با استفاده از میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال اجازه داده می شود تا انرژی به یک نقطه بسیار خاص تابیده شود ، بنابراین به طور قابل توجهی خطر آسیب به اپیدرم کاهش می یابد. این تکنولوژی در درمان چین و چروکها ، زخم آتروفیک و اسکارهایپرتروفیک با موفقیت بهمراه می باشد.

درمان جای آکنه با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال

درمان جای آکنه با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال

مطالعه اخیر در مورد اثرات و اقدامات درمان با فرکانس رادیویی غیر مفعول توسط دانشمندان و جراحان پوستی در دانشگاه میامی میلر دانشکده پزشکی انجام شده است .

این تحقیقات نشان داده است که استفاده از میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال طی 3 تا 4 جلسه حدودا 75٪ در بهبود جای جوش موثر بوده است . اما بروز برخی عوارض جانبی جزئی همچون پوسته پوسته شدن پوست یا درد موقتی در این میان دیده شده است . این عوارض جانبی به طور کامل در عرض 2 تا 3 ماه از بین می رود و نتایج حاصل از درمان نمایان می شود .

آیا می توان آکنه راهم با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال درمان کرد ؟

آیا می توان آکنه راهم با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال درمان کرد ؟

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال پتانسیل درمان آکنه را نیز داراست ، اما در گذشته مطالعات در مورد انجام اینکار با رادیوفرکوئنسی میکرونیدلینگ محدود بود . ایمنی و اثر بخشی میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال در درمان آکنه در یک کارآزمایی بالینی اخیر مورد بررسی قرار گرفته است .

در این کار آزمایی 25 نفر مبتلا به آکنه متوسط تا شدید تحت درمان قرار گرفتند . افراد مورد مطالعه با میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال سه مرتبه در یک ماه تحت درمان قرار گرفتند. پارامترهای در نظر گرفته شده عبارتند از تعداد ضایعات آکنه ، سطح ترشح سبوم و عوارض جانبی . این پارامترها قبل از درمان و در 2 ، 4 و 12 هفته پس از درمان اولیه و 4، 8 و 12 هفته پس از آخرین درمان ثبت می شود .

نتایج نشان داده است که تعداد ضایعات آکنه و ضایعات التهابی و غیر التهابی به طور قابل توجهی کاهش یافته است . دفع سبوم و میزان پوسته ریزی پوست در هر نقطه از بدن از نظر آماری نتایج مطلوبی را در پی داشت .

همچنین مشاهده شده است که ضایعات آکنه التهابی بهتراز ضایعات غیرالتهابی بهبود می یابند . برخی عوارض جانبی جزئی و موقتی مانند خونریزی ، درد و قرمزی نیز مشاهده شده است. اما باید به خاطر داشت که نباید درمان را متوقف کرد .

این تحقیقات به صورت کاملا واضح مزایای میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال را در درمان آکنه ولگاریس نشان داده است .

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال و تغییر زندگی خانم ها

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال و تغییر زندگی خانم ها

این تکنیک در برطرف نمودن جای آکنه با موفقیت چشمگیری بهمراه است. گرچه روش های دیگری برای خلاص شدن از شر آکنه نیز وجود دارد .

میکرونیدلینگ رادیو فرکانسی فرکشنال به خانم هایی که از آکنه شدید رنج می برند ، می تواند کمک کند . معمولا خانم ها روش های زیادی را برای رفع این جوش ها امتحان می کنند مثلا از داروهای خانگی مانند سرکه و عسل برای شستشوی صورت استفاده میکنند . اسیدیته سرکه و خواص ضد باکتریایی عسل می تواند به درمان آکنه کمک کند ، اما در برخی موارد کارساز نیست .

 

همچنین ممکن است تغییر رژیم غذایی در برطرف نمودن جوشهای حاد نیز توصیه شود .استفاده از قرص های ضد بارداری یکی دیگر از روشهای درمانی ضد آکنه است ، اما به دلیل ترس از عوارض این قرص ها معمولا توصیه نمی شود .

 

در نهایت ممکن است خانمی تصمیم بگیرد درمان با میکرودرم ابریژن را شروع کند . این درمان به طور کامل زندگی فرد را تغییر می دهد و با شروع اولین جلسات به نتایج دلخواه خود می رسد .

 

اما اگر این درمان نیز موثر واقع نشود می توان از رادیوفرکوئنسی میکرونیدلینگ بهره جست . اما قبل از شروع درمان و پرداخت هزینه های گزاف ما پیشنهاد می کنیم به یک کتخصص پوست مراجعه نمایید .

مترجم و محقق : مرضیه کبیری فر

لینک 1 لینک 2

ویدیوی درمان آکنه با لیزر قبل و بعد

ویدیوی درمان آکنه با لیزر قبل و بعد

 

بهترین مراکز فوق تخصصی پوست و لیزر موهای زائد در تهران

بهترین مراکز فوق تخصصی پوست و لیزر موهای زائد در تهران

 

 

 

جردن مرکز تخصصی لیزر موهای زائد جردن (آفریقا) زیر نظر دکتر اژدری :

لیزر موهای زائد بدن با دستگاههای پیشرفته الکس آمریکایی و دایود 2016 سوپرانو

مطب تحصصی زیبایی و لیزر

 نشانی : تهران ، خ جردن (افریقا)، بالاتر از میرداماد, نبش خ سرو، پ 1 ط 4 واحد 9  شعبه،

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر):  09382676774- 88655867 – 88655866 –  88655865

 

پاسداران مرکز فوق تخصصی لیزر موهای زائد پاسداران (زیر نظر دکتر سارا لطفی) :

مرکز تخصصی لیزر و پوست و مو پاسداران

خدمات لیزر با دستگاه الکساندرایت/ان-دی-یاگ کلاریتی دارای FDA آمریکا مدل 2016

 نشانی  : تهران ، خ پاسداران، بوستان ششم (روبروی برج سفید), پلاک 135 واحد 3

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 22579305 (021) 22579306 (021)

 

 مرکز تخصصی لیزر پونک (دکتر امینی علوی ) :

2

لیزر با دستگاه دایود سوپرانو بدون درد

 

نشانی : انتهای اشرفی اصفهانی چهار دیواری روبروی ایستگاه بی آر تی اشرفی اصفهانی ساختمان شادی طبقه فوقانی داروخانه دکتر واقفی

شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 44813133 – 09011040046

 مطب تخصصی لیزر موهای زائد شریعتی (ظفر-دکتر سارا خانجانی)

لیزر با دستگاه دایود 2016 سوپرانو ساخت کمپانی آلما لیزر

 نشانی  : تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از مترو شریعتی – جنب پارکینگ طبقاتی ظفر – پلاک ۱ – واحد ۱  شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 22896841— 22896851

 

مرکز تخصصی شهرستان ها (اینجا کلیک کنید)

مرکز تخصصی شهرستان ها (اینجا کلیک کنید)

 

کرج مرکز تخصصی لیزر موهای زائد کرج-البرز (دکتر حمید مشکی)

مرکز تخصصی لیزر کرج

لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت لوترونیک دارای FDA آمریکا 2017

 

نشانی: 02633419204  کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، فاز دو، بین خیابان 206 و 208، بالای املاک کلید طلایی، جنب بانک ملی، پلاک 495/1، طبقه 2، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد زنجان 

 

خدمات لیزر با دستگاه الکساندریت /ان دیاگ  آمریکا،خدمات پوست و جوانسازی، تزریق ژل-بوتاکس

 

هموطنان عزیز، در شهر زنجان هم اکنون نمایندگی فعالی نداریم  ولی به زودی  مکان شعبه جدید را به اطلاع شما دوستان میرسانیم . میتوانید به تهران یا نزدیک ترین شعبه  مراجعه نمایید

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان (دکتر مهسا سعیدیان ) :

مطب لیزر اصفهان لیزر با دستگاه دایود سوپرانو و همچنین الکساندرایت آپوجی (apogee) ساخت کمپانی سایناشور آمریکا (برترین برند تولید کننده لیزر در دنیا)

خدمات تزریق بوتاکس وژل و لاغری موضعی ،مشاوره تغذیه ، تناسب اندام و لاغری ،جوانسازی پوست صورت و بدن

نشانی : دروازه شيراز ، چهارباغ بالا ، كوچه مسجدالرضا(قبل شركت زمزم)، ساختمان99، طبقه 1 واحد 13  شماره های تماس (شنبه-چهارشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 09103498783 031-36639913

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد مشهد(دکتر زهرا خانی ) :

img_20161107_083346

خدمات لیزر با دستگاه دایود با تکنولوژی آلما لیزر آمریکا،خدمات پوست و جوانسازی، تزریق ژل-بوتاکس

نشانی (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 8 شب): مشهد,احمد آباد,خیابان عرف,عارف 3,پلاک 26 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر):. 09150784617 051-38463883

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اهواز(دکتر محمد علی زکی زاده) :

کلینیک زیبایی

لیزر موهای زائد با دستگاههای الکساندرایت لوترونیک، دایود با تکنولوژی سوپرانو لیزر آمریکا

نشانی: اهواز،سپيدار، سه راهي باهنر، جنب داروخانه دكتر قبله شناس، مطب دكتر زكى زاده شماره های تماس (صبح ها 9 الی 13 و عصرها 17 الی 21) خانم واحديان(نوبت صبح): 09304872136  / خانم زمانى (نوبت عصر): 09169247020

ساير شماره ها: 061-32910880 06132270070

در شهر اهواز مرکز تخصصی لیزر موهای زاید آقایان با اپراتور آقا نیز افتتاح شد. برای نوبت ویزیت برای شعبه ویژه آقایان لطفا با شماره تلفن آقاى قاسمى09167241768 06132270070 تماس بگیرید .

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد رشت(دکتر معصومه امامی سیکارودی ) :

لیزر موی زائد رشت

لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما لیزر

 

نشانی : رشت،گلسار،نبش خیابان 86،برج کاوه،بلوک 2 ، طبقه 5 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 01333111257

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد شیراز (دکتر شایسته حاجیان):

لیزر مو در شیراز

خدمات لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما

نشانی : شیراز-خیابان قصر دشت -نرسیده به چهارراه زرگری-نبش کوچه 54-ساختمان گلبرگ -طبقه چهارم-واحد43 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 1:30 و بعدازظهر ها ساعت 4:30 الی 9شب): 071-36280810 071-36280782 0933710835

مطب تخصصی لیزر موهای زائد همدان (زیر نظر دکتر نسترن کاکه خانی):

لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر دایود (بلومون) ساخت ایتالیا

 

نشانی :  خیابان بوعلی ابتدای کوچه پاساژ چهل ستون (نیلی) ساختمان پزشکان مرکزی طبقه اول واحد 4  (صبح ها 12:30_ 10:30) (عصرها 20:30 _17)  شماره تماس :   081-32530795

مرکز تخصصی بابل (زیر نظر دکتر محمد حبیب زاده عمران) :

photo_2016-09-26_11-56-37

لیزر دایود (بلومون) ساخت ایتالیا

 

نشانی: 01132221009 و 01132295521 09397930685 بابل، چهار راه گنجینه، ساختمان خزر، طبقه سوم

مرکز تخصصی سنندج -کردستان (زیر نظر دکتر غزال آقایی):

مرکز تخصصی لیزر سنندج

خدمات لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت/ان دی یاگ دارای گواهینامه FDA آمریکا

نشانی: 08733560110 و 09188788242 سنندج، انتهای خیابان تعریف (تاج)، بالاتر از شهید قاضی، ساختمان پزشکان امانیه، طبقه 3، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10 صبح تا 8 عصر

مرکز لیزر موهای زائد کرمان (زیر نظر دکتر محمد علی کریمیان):

معرفی بهترین مرکز لیزر موی زاید در شهر کرمان

لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود سوپرانو ساخت امسال و سریع و بدون درد

نشانی: 03432442805 09335742306 کرمان چهار راه طهماسب آباد بلوارجهاد کوچه دوم پلاک 3

مرکز لیزر موهای زائد یزد (زیر نظر دکتر سعید ثوابی نسب متخصص پوست و مو):

معرفی یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زاید یزد

لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود

نشانی: 035-37264114 یزد -بلوار طالقانی-کوچه مجاهد- ساختمان پزشکان حکیم -طبقه دوم

تهران اسکین مرجع اطلاعات تخصصی در حوزه پوست ، مو ، درمان و پیشگیری از بیماری های پوستی ، ارائه دهنده بهترین سرویس ها در حیطه تجهیزات دستگاهی ، لیزر موی زائد ، تکنیک های جوان سازی ، مشاورات پوستی و پاسخگویی به سوالات مردم است .

تیم گروه پزشکان تهران اسکین ، از سال ها پیش فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و نمایندگی های معتبری در سراسر کشور دارد . اطلاعات قرارگرفته از معتبرترین منابع تحقیقاتی دنیا زیر نظر متخصصین این امر فراهم آمده است . قابل توجه همکاران پزشک شاغل در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی مرجع تخصصی تهران اسکین و زیبان ، با تجهیزات مدرن و پیشرفته و شرایط همکاری خاص ، پزشک مهمان میپذیرد.

 

فرصت استثنایی سرمایه گذاری در کار پوست و زیبایی برای همه مردم (اینجا کلیک کنید)

فرصت استثنایی سرمایه گذاری در کار پوست و زیبایی برای همه مردم (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

امروزه دستگاه های فوق جزو جدایی ناپذیر زندگی شده اند. طبیعیست اگر سرمایه گذاری در زمینه خرید این دستگاه ها با پشتوانه حرفه ای تیم تخصصی آلومینا انجام شود، صد در صد بازگشت سرمایه یک سود هنگفت خواهد بود. چند دستگاه لیزر پوست، مو، زیبایی و جوانسازی با استاندارد طلایی و پرکاربرد در سرتاسر جهان

1. لیزر دایود 810 نانومتر و IPL با انواع مدل ها ازجمله بادی واتر جت

2. لیزر 1064 ناومتری Nd:YAG برای رفع موهای زائد

3. لیزرهای تهاجمی Er:YAG 2940 نانومتر 2940 نانومتری (برای آب کردن تومورها و بافت های ناسالم)

4. لیزرهای تهاجمی دی اکسید کربن (که البته نوع غیرتهاجمی بیشتر کاربرد دارد) 600 نانومتر

5. لیزرهای فرکشنال غیرتهاجمی رفع ضایعات پوستی، زخم و جوانسازی: اربیوم گلاس 585 و 595 نانومتری و 1550 نانومتر

6. رادیوفرکانسی

RF 7. لیزر Q-Switch Nd:YAG برای رفع تاتو و ضایعات رنگدانه پوست

8. سیستم های لیزری تکی با یک طول موج و یا سیستم های لیزری پلت فرمی (مانند Etherea با 57 کاربرد) با چندین طول موج و هندپیس های متفاوت

9. و ده ها و ده ها ابزار اندازه گیری، تشخیص و آنالیز پوست، مو و بدن هر کدام از تجهیزات پزشکی بالا از گستردگی مدل، هندپیس، طول موج، پالس، و غیره برخوردارند. مدل های جدید پیشرفته تر مرتب به بازار عرضه می گردد. طبیعی ست سرمایه گذار به پشتیبانی تیم قدرتمندی مانند تهران اسکین می تواند از سرمایه خود محافظت و سودآوری بالا داشته باشد. مهمترین نکته در خرید لیزرها کدام است؟

ویژگی های فیزیکی لیزر، فن آوری های به کار رفته و پیچیدگی ها و مشکلات احتمالی آن تنها اعضا تیم آلومینا هستند که مرتب در کارگاه های آموزشی، سمپوزیم ها، کنفرانس ها و نشست ها شرکت کرده و آگاهی کسب می کنند. پزشکان آلومینا نسبت به مشکلات پوست و زیبایی بیماران ایرانی و بیماران کشورهای دیگر اطلاعات کسب می کنند و سپس تصمیم می گیرند کدام لیزر را برای منطقه خاصی در ایران انتخاب نمایند.

تهران اسکین نظرات بیماران، ظرفیت مالی بیمارات هر منطقه برای درمان، و فرصت های بازاریابی را در نظر می گیرد. نکته: بیماران خود به خوبی بر روش کار دستگاه و پزشک نظارات دارند و بسیار هوشمند شده اند. بنابراین، سرمایه گذاری نیز باید هوشمند باشد. پزشکان و بازاریابان تیم آلومینا مرتب با بیماران و پزشکان سرتاسر کشور سروکار دارند. جمع آوری اطلاعات با ماست! کدام لیزر بیش از همه مشتری دارد؟ لیزر رفع موهای زائد و لیزرهای فرکشنال (با کاربردهای فراوان و ایمنی لازم) رتبه نخست را دارد.

لیزر Q-Switched Nd:YAG درمان ضایعات پوستی رتبه دوم را دارد. سیستم های IPL (لیزر نیستند) با انواع طول موج و انواع کاربرد از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند اما اثرشان نسبت به لیزرها کمتر است. رتبه سوم را دارند. ابزار Eximer Lamp ارزانتر از لیزرهای Eximer 308 نانومترند.

برای درمان پسوریاسوس پوستی و لک و پیسی مناسبند. برای پوست های تیره ایمن و موثرند. رتبه چهارم را دارند. نکات فوق تنها قطره ای در اقیانوس بی کران دانش تجهیزات پزشکی ست.

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است. به آلومینا بپیوندید تا آینده ای بهتر برایتان تضمین شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :77189615-77189675-

09027610748 خانم  بیات -خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
@tehranskin
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.