خانه / دانستنی ها / رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده موReviewed by مریم اکبری زاده on May 2Rating:

رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد!

landscape 1426623983 hollywood 300x150 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

بازیگران مشهور هالیوود

به نظر می رسد افراد مشهور همه چیز تمام هستند؛ لباس های شیک، اندامی زیبا، و از همه مهم تر صورتی زیبا و بدون نقص. اما راز زیبایی و جذابیت آن ها چیست؟ قطعا هر کدام از آن ها روش خاصی در زمینه زیبایی پیش می گیرند که ما از آن بی خبریم. ما در این مطلب به 15 نکته آرایشی اشاره کرده ایم که بازیگران معروف هالیوود قدیم آن ها را در جهت مضائف کردن زیبایی خود به کار می گرفتند. شاید بد نباشد نگاهی به آن ها بیاندازید و از آن ها پیروی کنید.

مرلین مونرو

مرلین مونرو

1 1 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

مرلین مونرو

مرلین مونرو برای پر تر به نظر رسیدن لب هایش از آرایشگر اختصاصی خود در خواست می کرد از 5 رنگ مختلف رژ لب جامد و مایع استفاده کند تا به لب هایش بُعد ببخشد. شما هم برای این کار از رنگ قرمز تیره برای گوشه های بیرونی و از رنگ سفید در قسمت وسط لب تان استفاده کنید.

الیزابت تیلور

الیزابت تیلور

2 1 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

الیزابت تیلور

لیز تیلور در صفحه ای از کتاب کلئوپاترا خوانده بود که این الهه زیبایی عادت به تراشیدن موهای صورت داشته است؛ لیز نیز از این موضوع پیروی می کرد. شاید عجیب به نظر برسد، اما با این کار همه کرک های ریز صورت و لایه سطحی سلول های پوستی از بین می روند و شادابی و درخشش خاصی به صورت تان می بخشد.

آدری هپبورن

آدری هپبورن

3 1 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

آدری هپبورن

آیا می دانید راز مژه های بلند و پر پشت هپبورن چه بود؟ او پس از استفاده از ریمل، از یک سوزن ته گرد برای جدا کردن تک تک ریمل هایش از هم استفاده می کرد. شما هم این کار را امتحان کنید. با این کار دیگر ریمل تان گلوله گلوله نمی شود و مژه های تان به هم نمی چسبند.

کارول لومبارد

کارول لومبارد

4 1 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

کارول لومبارد

لومبارد در طول فعالیت هنری اش تصادف شدیدی کرد که در آن مجروح شد. این تصادف سبب شد بینی اش کمی کج شود. به همین دلیل، او همیشه پیش از آرایش کردن، یک خط سفید نازک رو بینی اش می کشید. به عقیده وی، این کار کمک می کرد بینی اش صاف تر به نظر برسد.

گریس کِلی

گریس کِلی

5 1 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

گریس کِلی

بر خلاف باور عموم، کانتورینگ (بعد دادن به صورت)، نه تکنیک جدیدی در آرایش محسوب می شود و نه توسط کیم کارداشیان کشف شده است. گریس کلی، پرنسس موناکو برای برجسته تر شدن استخوان گونه هایش از یک سایه روشن در زیر گونه ها و یک سایه تیره تر بر روی گونه هایش استفاده می کرد.

ویوین لی

ویوین لی

6 1 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

ویوین لی

لب های پر از همان ابتدا یکی از ویژگی های زیبایی محسوب می شد که همه آرزوی آن را داشتند. لی نیز از این قاعده مستثنی نبود؛ زیرا لب تحتانی اش نازک بود. او برای جبران این نقص، خط لب را بیرون لبش می کشید و با این ترفند لبش پر تر به نظر می رسید.

مارلین دیتریش

مارلین دیتریش

7 1 236x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

مارلین دیتریش

این هنرپیشه آلمانی-آمریکایی از ترفند های بسیاری استفاده می کرد، اما زیبایی اش به دلیل کشیدن دندان عقل خدشه دار شده بود. این موضوع سبب شده بود استخوان گونه اش بسیار برجسته تر شود. به همین دلیل از نوار جراحی استفاده می کرد تا صورتش به طور موقتی کشیده شود.

ریتا هِیورث

ریتا هِیورث

8 1 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

ریتا هِیورث

موهای مواج و قرمز رنگ هیورث، ویژگی بارز وی به شمار می رفت. به همین دلیل، طبیعتا او مجبور بود به بهترین نحو ممکن از موهایش مراقبت کند. او پس از هر بار شستشوی موهایش، مقداری روغن به آن ها می مالید. سپس موهایش را در حوله ای می پیچید و به مدت 15 دقیقه به همان حال رهایشان می کرد. پس از آن، موهایش را با آب گرم و آب لیمو آبکشی می کرد تا چربی اش از بین برود.

گرتا گاربو

گرتا گاربو

9 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

گرتا گاربو

گاربو برای جذاب و گیرا تر شدن چشمانش در صحنه نمایش، یک لایه نازک وازلین روی پلک تحتانی خود می زد و از یک سایه چشم تیره استفاده می کرد. وی همچنین خط چشم خود را با مخلوطی از رنگ دانه زغال چوب و وازلین تهیه می کرد.

مای وست

مای وست

10 1 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

مای وست

شاید امروزه مصرف روغن نارگیل به دست فراموشی سپرده شده باشد، اما این ستاره دههء 30 میلادی در سر تا سر زندگی خود به صورت روزانه از آن استفاده می کرد. وی از روغن نارگیل به عنوان مرطوب کننده استفاده می کرد و با این کار شادابی و جوابی را برای پوست خود به ارمغان می آورد.

گلوریا سوانسون

گلوریا سوانسون

11 1 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

گلوریا سوانسون

تغذیه سالم، تنها چیزی بود که سوانسون جهت دو چندان کردن زیبایی خود از آن بهره می گرفت. او در مصاحبه با یکی از شبکه ها خبری گفته بود “بهترین راز زیبایی من، سبزیجات خام است. من آن ها را به صورتم می مالم و همچنین به طور منظم می خورم. تا جایی که من می دانم، هیچ محصول زیبایی ای بهتر از سبزیجات خام وجود ندارد.”

اینگرید برگمن

اینگرید برگمن

12 1 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

اینگرید برگمن

برگمن به دلیل رویکرد طلایی که در زمینه زیبایی داشت به شهرت رسیده بود. او تنها برای بازی در نقش هایش آرایش می کرد. وی همچنین برای بلند تر به نظر رسیدن پیشانی، 1 سانتی متر از موهای رستنگاهش را اصلاح می کرد.

سوفیا لورن

سوفیا لورن

13 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

سوفیا لورن

لورن از یک برنامه غذایی مدیترانه ای مذهبی پیروی می کرد؛ به همین دلیل همیشه یک بطری روغن زیتون در دست داشت. او همیشه عادت داشت در یک وان پر از آب گرم و روغن بخوابد و با این کار پوست خود را نرم و درخشان نگه می داشت.

گلوریا گراهام

گلوریا گراهام

14 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

گلوریا گراهام

گراهام در طول دوران حرفه ای خود همیشه نسبت به لب بالایی خود که بسیار نازک بود، هوشمندانه عمل می کرد. او عادت داشت برای بهتر دیده شدن، بین لب بالایی و دندان هایش را با پنبه یا دستمال کاغذی پر کند. به همین دلیل هم صحنه های بوسیدن در فیلم هایش ناشیانه به نظر می رسد.

بت دیویس

بت دیویس

15 216x300 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

بت دیویس

دیویس چشمان بسیار زیبایی داشت. او همیشه شب ها با گذاشتن خیار روی پلک ها، چشمانش را براق و درخشنده نگه می داشت. او همچنین برای بر طرف کردن سیاهی دور چشم، زیر چشم هایش وازلین می مالید.

 

حالا یک روش قدیمی که هندی های باستان از آن استفاده تا موهایی صاف و خوش حالت داشته باشند را در ویدئوی زیر به شما آموزش می دهیم.

روش تهیه کرم صاف کننده مو:

زیبا بمانید!

Picto 1516154956603 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

marie claire youtube

مطالب مرتبط

تزریق ژل (فیلر) و سوالات متداول در این باره (بخش س... تزریق ژل (فیلر) و سوالات متداول در این باره    ... ادامه مطلب قبلی   مزایای فیلر های پوستی تزریق ژل (فیلر) با افزودن حجم به نواحی مختلف ...
تزریق ژل به لب( از سیر تا پیاز )?...   تزریق ژل به لب زیبایی بیشتر با تزریق پرکننده به لبها لب قسمت بسیارمهمی در صورت است که وجود آن زیبایی صورت را بیشترمی کند.   با...
تزریق ژل (فیلر) و سوالات متداول در این باره (بخش ا... تزریق ژل (فیلر) و سوالات متداول در این باره تزریق ژل اگر می خواهید بدون انجام اقداماتی مانند روش های تهاجمی، پوست خود را جوانسازی کنید، فیلر یا د...
با متدهای جدید جوانسازی صورت 10 سال جوانتر به نظر ... با متدهای جدید جوانسازی صورت 10 سال جوانتر به نظر رسید بسیاری از افراد با افزایش سن ، خاصیت ارتجاعی پوست صورت و گردن خود را از دست می دهند . قرار ...
میکرودرم ابریشن (Microdermabrasion)؛ روش جوان سازی... درمانی موثر و ارزان برای برخورداری از پوستی محکم و سالم میکرودرم ابریشن یک از روش های موثر در بهبود بافت پوست، رفع چین و چروک از طریق حذف بالات...
از بین بردن چین و چروک بدون بوتاکس!... دستور العمل طبیعی بجای بوتاکس     اکثر ما خواهان چیزهایی مانند مقام بالا (یا شغل خوب)، یک موجود خیالی، پیشانی صاف، و مقداری پول ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

IMG 20170917 174946 - رمز و راز های قدیمی در زیبایی هالیوودی ها که باور نخواهید کرد! + فیلم تهیه کرم صاف کننده مو

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.