خانه / برتری های لیزر / رفع موهای زائد گوش و بینی با لیزر درمانی

رفع موهای زائد گوش و بینی با لیزر درمانی

رفع موهای زائد گوش و بینی با لیزر درمانیReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Aug 25Rating:

Related image

رفع موهای زائد گوش و بینی با لیزر درمانی

شاید یکی از بزرگترین مشکلاتی که ما با پا به سن گذاشتن شدن با آن مواجه می شویم ، بروز ناگهانی توده ای از موها در نواحی ای می باشد که ما هرگز آنها را ندیده ایم .

در حقیقت به نظر می رسد  وقتی موهای مان شروع به ریزش می کنند ، در نواحی دیگری .  به خصوص در بینی و بر روی لاله ی  گوش شروع به رشد می کنند.

حتی این طور به نظر می رسد که در برخی موارد بدون در نظر گرفتن سن ،  ازدیاد موهای زائد گوش و بینی موجب شرمندگی و خجالت بعضی افراد به خصوص در آقایان  می گردد .

Image result for ‫لیزر موهای زائد ناحیه بینی‬‎

روش های مناسب برای رفع موهای زائد گوش و بینی

هنگامی که به فکر از بین بردن موهای زائد گوش یا بینی می افتیم ، گزینه های مختلفی برای انجام این کار در نظر گرفته می شود.  انتخاب  گزینه مناسب به ناحیه مورد نظر و این که چه مدت زمان و چه مقدار هزینه می خواهیم صرف کنیم ، بستگی دارد .

به عنوان مثال ، رفع موهای زائد قسمت لوب (نرمه گوش) و قسمت بیرونی گوش نیاز به فرایند های متفاوتی دارد تا اینکه بتواند به طور مستقیم موهای زائد را از سوراخ بینی یا کانال گوش رفع نماید .

برخی ازاین گزینه ها ممکن است برای از بین بردن هر نوع مویی  به خوبی مورد استفاده قرار گیرد ، اما ممکن است گزینه دیگری برای از بین بردن موهای زائد داخل گوش یا بینی مناسب نباشد .

Image result for ‫لیزر موهای زائد بینی‬‎

از سوی دیگر، برخی از این روش ها مانند استفاده از تمیز کننده های گوش یا بینی ، فقط برای داخل بینی و کانال های گوش طراحی شده اند.  بنابراین انتخاب روش مناسب دقیقاً به محلی که موها در آن ناحیه رشد می کند و همچنین به میزان ازدیاد موهای زائد نیز بستگی دارد.

روش هایی که می توان برای رفع موهای زائد از آن استفاده کرد عبارتند از :

  • استفاده از کرم های موبر
  • استفاده از موچین
  • بند انداختن
  • اپیلاسیون موهای زائد گوش و نواحی اطراف بینی
  • تراشیدن موهای زائد گوش و بینی
  • الکترولیز
  • لیزر درمانی

Image result for ‫لیزر موهای زائد گوش‬‎

ممکن است آقایان فکر ‌کنند که لیزر موهای زائد فقط مخصوص خانم هاست ، اما باید بدانند که امروزه این روش در میان آقایان به یکی از محبوب ترین روش برای رفع موهای زائد تبدیل شده است .

شاید گوش یکی از آخرین نواحی باشد که در آن موهای زائد رشد می کند اما خوشبختانه جای نگرانی نیست زیرا امروزه لیزر به خوبی می‌تواند موهای زائد این نواحی را رفع کند.

موهای زائد گوش معمولاً با افزایش سن بیشترمی شود و رفع آنها هم دردناک تر است.  اما لیزر درمانی موهای زائد گوش را در کمترین زمان و به طور مؤثر و دائمی از بین می برد .

علل رشد موهای داخل گوش

اغلب با افزایش سن موهای گوش نیز بیشترمی شود و این امر در آقایان شایع تر است .

دانشمندان معتقد هستند رشد این موها در اثر افزایش هورموندی هیدروتستوسترون ( هورمونی که باعث ریزش زودرس موها نیز می شود ) ایجاد می شود.

وجود موهای کوتاه و کرکی در گوش طبیعی است ، اما موهای بلند و ضخیم گوش در آقایان سالمند می تواند نشانه ای از نوسان سطح هورمون ها باشد.

رشد موهای زائد گوش در خانم ها به مراتب کمتراست.  انجام لیزر موهای گوش در مردان و زنان هیچ مانعی ندارد و در هر دو جنس انجام می شود .

پروسه لیزر موهای گوش

Image result for ‫لیزر درمانی برای موهای زائد گوش‬‎

رفع موهای زائد گوش با اپیلاسیون و کرم های موبر دشوار و خطرناک است.

در واقع لیزر نوری تک رنگ و با طول موج معین است .  در لیزر درمانی ، موهای زائد عمدتاً نور توسط رنگدانه ملانینی موها جذب شده و تولید گرما می کند و در نهایت سلول های بوجود آورنده مو را تخریب می کند .

لیزر می‌تواند در چند جلسه  پانزده دقیقه ای این موها را از بین ببرد.  در هنگام لیزر درمانی ممکن است فرد کمی احساس سوزش در ناحیه تحت درمان داشته باشد.

آیا لیزر می‌تواند موهای گوش داخلی را از بین ببرد؟

لیزر می‌تواند موهای لاله ی گوش ، اطراف گوش و همچنین ناحیه‌ ی داخلی گوش را که از بیرون مشخص است از بین ببرد .  اما با استفاده از لیزر نمی توان موهای نواحی پشت این قسمت را از بین برد زیرا فاصله خیلی کمی با پرده گوش دارد.

چه کسانی  کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای گوش هستند؟

Image result for ‫لیزر درمانی برای موهای زائد گوش‬‎

لیزر را می توان برای انواع پوست ها و موها استفاده نمود .

اما بهترین کاندید برای لیزر درمانی افرادی با موهای تیره و پوست روشن هستند.  زیرا لیزر می ‌تواند به خوبی رنگدانه های تیره مو را از بین ببرد .

هر چقدر تفاوت رنگ میان پوست و مو بیشتر باشد ، لیزر بهتر می‌تواند موها را یافته و آن‌ها را از بین ببرد.

موهای زائد گوش هم معمولاً تیره وضخیم هستند و با افزایش سن آقایان رشد می‌کنند.   بهتر است که قبل از لیزر موهای زائد با یک متخصص مشورت کنید.

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه گوش

موهای این ناحیه در طی چندین جلسه رفع می‌شوند و هزینه آن هم برای هر فرد متفاوت است.

بعضی از افراد با دو جلسه لیزر به نتیجه دلخواه خود دست می یابند و بعضی دیگر به شش جلسه لیزر درمانی نیاز دارند.

اگر تا به حال از روش لیزر درمانی برای رفع موهای زائد گوش و بینی خود استفاده نکرده‌اید، می ‌توانید از این روش برای رفع  موهای ناحیه گوش به عنوان بخشی کوچک آغاز کنید.

خطرات و عوارض جانبی لیزر موهای زائد ناحیه گوش

Image result for ‫لیزر درمان موهای زائد گوش‬‎

لیزر قادر نیست موهای زائد شما را برای همیشه از بین ببرد.  ممکن است تعدادی از موها در مقابل پرتو های لیزر مقاومت کنند و تعدادی دیگر هم در طی درمان دوباره رشد کنند.

حتی ممکن است به هنگام لیزر درمانی حساسیت پوستی و تغییر رنگدانه ها در ناحیه تحت درمان ایجاد شود که البته موقتی است.

لیزر موهای زائد گوش با خطراتی همراه است زیرا این ناحیه خیلی ظریف بوده و غضروف های زیادی دارد و تنوع پوستی آن هم زیاد است.

معمولاً از لیزر برای رفع موهای زائد کانال گوش استفاده نمی‌شود.  ولی نزدیکی آن به پرده گوش می‌تواند کمی خطرناک باشد. دسترسی به لبه های پینا هم با مشکلات زیادی همراه است.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع

 

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

رفع موهای زائد گوش و بینی با لیزر درمانی شاید یکی از بزرگترین مشکلاتی که ما با پا به سن گذاشتن شدن با آن مواجه می شویم ، بروز ناگهانی توده ای از موها در نواحی ای می باشد که ما هرگز آنها را ندیده ایم . در حقیقت به نظر می رسد  وقتی موهای مان شروع به ریزش می کنند ، در نواحی دیگری .  به خصوص در بینی و بر روی لاله ی  گوش شروع به رشد می کنند. حتی این طور به نظر می رسد که در برخی موارد بدون در نظر گرفتن سن ،  ازدیاد موهای…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی بدهید

User Rating: 4.8 ( 3 votes)

درباره دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.