خانه / جوانسازی / رفع افتادگی صورت از طریق بسامد رادیویی

رفع افتادگی صورت از طریق بسامد رادیویی

که از طریق امواج رادیویی نادرون رو (پزشكي : بدون ورود در حفره ى بدني يا رسوخ در پوست ) می توان افتادگی صورت و گردن را به طور قابل ملاحظه ای درمان و رفع کرد.

که از طریق امواج رادیویی نادرون رو (پزشكي : بدون ورود در حفره ى بدني يا رسوخ در پوست ) می توان افتادگی صورت و گردن را به طور قابل ملاحظه ای درمان و رفع کرد.

مطالعات و تحقیقات جامعی که بر روی بیماران گوناگون صورت گرفته است، نشان می دهد که از طریق امواج رادیویی نادرون رو (پزشكي : بدون ورود در حفره ى بدني يا رسوخ در پوست ) می توان افتادگی صورت و گردن را به طور قابل ملاحظه ای درمان و رفع کرد.

مدت از کار افتادگی یا دوره نقاهت بیمار بین دو تا چهار روز متفاوت است و عوارض جانبی درمان عبارتند از: ظاهر شدن لكه هاى قرمز روى پوست (در اثر خونريزى زير پوستي ) در محیط درمان و وجود خال های پوستی بر قسمت های مختلف بدن.

530973639_225

کهنسالی و گذر از دوره میانسالی به دوران پیری سبب سستی تدریجی بافتهای صورت و گردن میشود که چنین شرایطی بیشتر در ناحیه بین گردن و پایین ترین نقطه زیر چانه  و بین پایین ترین نقطه زیر چانه و قدامی ترین یا برجسته ترین نقطه در مقابل چانه بوجود می آید. از لحاظ تاریخی، بیماران به منظور ترمیم، درمان و برگرداندن پوست به شکل اولیه خود به چنین روش های تخریبی و فرسایشی روی آوردند. در طی آزمایشات مقدماتی  به منظور بررسی دقیق و موشکافانه روش های جایگزین غیر تخریبی و غیر فرسایشی،  دانشمندان از یک سوزن بسیار کوچک دو قطبی شکنش شده (شيمي : از راه تقطير يا تبلور و غيره ) تعبیه شده در دستگاه ساطع کننده امواج رادیویی که شامل هندپیس و سوزن میکروسکوپی یکبار مصرف  عایق شده به طول یک سانتی متر مربع است، استفاده کردند.  این مطالعه مطالعه و آزمایش بر روی 7 مرد و 23 زن 37 تا 71 ساله صورت گرفت. تنها از یک پزشک برای درمان بیماران کمک گرفته شد و هر بیمار تحت سه روش درمانی مختلف قرار گرفت. هر جلسه درمان مدت 45 دقیقه به طول انجامید و هر یک از روش های درمانی با فاصله یک ماه از هم بر روی بیمار تست شدند.

gallery1

در هر جلسه درمان پزشک تلاش خود را به کار می بنند تا از طریق امواج رادیویی به  ناحیه پایین صورت و زیر چانه و در عمق یک تا سه میلی متری بافت زیر چانه نفوذ کند. برای  بیمارانی که از پوست ضخیم تری برخوردار هستند، نیاز است که از سوزن قطورتری استفاده شود که در عین حال به انرژی درمانی بیشتر و پالس های الکتریکی بیشتر نیاز دارد. بنابراین، درمانگر اولین مرحله درمان را از عمق 2.5 میلی متری با میزان انرژی تنظیم شده بر روی اعداد 11-9 و شوک الکتریکی به مدت 320-290 میلی ثانیه آغاز می کند. مرحله دوم درمان از عمق 1.5 میلی متری و با میزان انرژی تنظیم شده بر روی اعداد 9-8 و شوک الکتریکی به مدت 250-230 میلی ثانیه آغاز می شود. مرحله سوم و نهایی نیز از عمق یک میلی متری و با میزان انرژی تنظیم شده بر روی عدد 6 و پالس الکتریکی به مدت 160 میلی ثانیه آغاز می شود.

معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره های تخفیف حیرت انگیز و باورنکردنی

اینجا کلیک کنید

شش ماه پس از اتمام کامل فرآیند درمان، بیماران تحت سنجش و ارزیابی های کامپیوتری قرار میگیرند و برخی از محققان به بررسی و مقایسه تصاویر تهیه شده پیش و پس از درمان بیمار اقدام میکنند. به طور متوسط، زاویه بین ناحیه گردن و پایین ترین نقطه زیر چانه به اندازه 27 درجه افزایش پیدا کرد و ناحیه  بین پایین ترین نقطه زیر چانه و قدامی ترین یا برجسته ترین نقطه در مقابل چانه تا 16 درجه و کمتر از بیست درجه افزایش پیدا کرد. نتایج آزمایش نشان می دهد که این دستگاه کاملا قابل اطمینان، موثر و بی خطر است.

منبع:

www.pm360online.com

نگارنده: حدیث بختیاری

کلینیک فوق تخصصی لاغری، پوست و زیبایی آلومینا

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه تهران اسکین
با عضویت در خبرنامه، از بهترین اخبار و همچنین تخفیف های ویژه مجموعه سبز و سالم با خبر شوید. این تخفیف ها فقط برای اعضای خبرنامه در دسترس خواهند بود...
اطلاعات شما بطور نزد ما محفوظ بوده و در اختیار اشخاص دیگر قرار نمیگیرد.
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.