خانه / جوانسازی / رفع افتادگی صورت از طریق بسامد رادیویی

رفع افتادگی صورت از طریق بسامد رادیویی

رفع افتادگی صورت از طریق بسامد رادیوییReviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Jul 11Rating:
که از طریق امواج رادیویی نادرون رو (پزشكي : بدون ورود در حفره ى بدني يا رسوخ در پوست ) می توان افتادگی صورت و گردن را به طور قابل ملاحظه ای درمان و رفع کرد.

که از طریق امواج رادیویی نادرون رو (پزشكي : بدون ورود در حفره ى بدني يا رسوخ در پوست ) می توان افتادگی صورت و گردن را به طور قابل ملاحظه ای درمان و رفع کرد.

مطالعات و تحقیقات جامعی که بر روی بیماران گوناگون صورت گرفته است، نشان می دهد که از طریق امواج رادیویی نادرون رو (پزشكي : بدون ورود در حفره ى بدني يا رسوخ در پوست ) می توان افتادگی صورت و گردن را به طور قابل ملاحظه ای درمان و رفع کرد.

مدت از کار افتادگی یا دوره نقاهت بیمار بین دو تا چهار روز متفاوت است و عوارض جانبی درمان عبارتند از: ظاهر شدن لكه هاى قرمز روى پوست (در اثر خونريزى زير پوستي ) در محیط درمان و وجود خال های پوستی بر قسمت های مختلف بدن.

530973639_225

کهنسالی و گذر از دوره میانسالی به دوران پیری سبب سستی تدریجی بافتهای صورت و گردن میشود که چنین شرایطی بیشتر در ناحیه بین گردن و پایین ترین نقطه زیر چانه  و بین پایین ترین نقطه زیر چانه و قدامی ترین یا برجسته ترین نقطه در مقابل چانه بوجود می آید. از لحاظ تاریخی، بیماران به منظور ترمیم، درمان و برگرداندن پوست به شکل اولیه خود به چنین روش های تخریبی و فرسایشی روی آوردند. در طی آزمایشات مقدماتی  به منظور بررسی دقیق و موشکافانه روش های جایگزین غیر تخریبی و غیر فرسایشی،  دانشمندان از یک سوزن بسیار کوچک دو قطبی شکنش شده (شيمي : از راه تقطير يا تبلور و غيره ) تعبیه شده در دستگاه ساطع کننده امواج رادیویی که شامل هندپیس و سوزن میکروسکوپی یکبار مصرف  عایق شده به طول یک سانتی متر مربع است، استفاده کردند.  این مطالعه مطالعه و آزمایش بر روی 7 مرد و 23 زن 37 تا 71 ساله صورت گرفت. تنها از یک پزشک برای درمان بیماران کمک گرفته شد و هر بیمار تحت سه روش درمانی مختلف قرار گرفت. هر جلسه درمان مدت 45 دقیقه به طول انجامید و هر یک از روش های درمانی با فاصله یک ماه از هم بر روی بیمار تست شدند.

gallery1

در هر جلسه درمان پزشک تلاش خود را به کار می بنند تا از طریق امواج رادیویی به  ناحیه پایین صورت و زیر چانه و در عمق یک تا سه میلی متری بافت زیر چانه نفوذ کند. برای  بیمارانی که از پوست ضخیم تری برخوردار هستند، نیاز است که از سوزن قطورتری استفاده شود که در عین حال به انرژی درمانی بیشتر و پالس های الکتریکی بیشتر نیاز دارد. بنابراین، درمانگر اولین مرحله درمان را از عمق 2.5 میلی متری با میزان انرژی تنظیم شده بر روی اعداد 11-9 و شوک الکتریکی به مدت 320-290 میلی ثانیه آغاز می کند. مرحله دوم درمان از عمق 1.5 میلی متری و با میزان انرژی تنظیم شده بر روی اعداد 9-8 و شوک الکتریکی به مدت 250-230 میلی ثانیه آغاز می شود. مرحله سوم و نهایی نیز از عمق یک میلی متری و با میزان انرژی تنظیم شده بر روی عدد 6 و پالس الکتریکی به مدت 160 میلی ثانیه آغاز می شود.

شش ماه پس از اتمام کامل فرآیند درمان، بیماران تحت سنجش و ارزیابی های کامپیوتری قرار میگیرند و برخی از محققان به بررسی و مقایسه تصاویر تهیه شده پیش و پس از درمان بیمار اقدام میکنند. به طور متوسط، زاویه بین ناحیه گردن و پایین ترین نقطه زیر چانه به اندازه 27 درجه افزایش پیدا کرد و ناحیه  بین پایین ترین نقطه زیر چانه و قدامی ترین یا برجسته ترین نقطه در مقابل چانه تا 16 درجه و کمتر از بیست درجه افزایش پیدا کرد. نتایج آزمایش نشان می دهد که این دستگاه کاملا قابل اطمینان، موثر و بی خطر است.

منبع:

www.pm360online.com

نگارنده: حدیث بختیاری

کلینیک فوق تخصصی لاغری، پوست و زیبایی آلومینا

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.