خانه / برطرف کردن پف زیرچشم / راهکار هایی برای از بین بردن پف زیر چشم

راهکار هایی برای از بین بردن پف زیر چشم

راهکار هایی برای از بین بردن پف زیر چشمReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Jul 27Rating:

Image result for ‫پف زیر چشم‬‎

راهکار هایی برای از بین بردن پف زیر چشم

اگر به دلیل پف آلودگی زیر چشم ها یتان پیر و خسته  به نظر می رسید، ما در این مقاله راهکار هایی به شما ارائه می کنیم تا این نشانه ها از بین برود و از دست کیسه های برآمده زیر چشم ها یتان رهایی پیدا کنید. و شاداب و زیبا دیده شوید.

 • نمک خوردن را ترک کنید!

Image result for ‫نمک خوردن را ترک کنید!‬‎

نمک دان ها را جمع کنید. آب بدن ما همیشه خود را از قسمت هایی که کمترین میزان سدیم را دارد به جاهایی می رساند که بیشترین مقدار سدیم را دارند.  از جمله اطراف چشم ها.  به همین دلیل است که وقتی شب ها غذای پر نمک می خوریم، صبح با چشم هایی خسته و پف آلود از خواب بیدار می شویم.

 • استفاده ازماسک سیب زمینی خام!

Related image

سیب زمینی خام را  به مدت دو دقیقه  در فریزر بگذارید.  سپس آن را به دو نیمه تقسیم کنید.  چشم هایتان را ببندید و هر یک از نیمه ها را روی یکی از پلک ها یتان قرار دهید.  به طوری که پلک های پایین را هم بپوشاند.  پس از 15 تا 20 دقیقه سیب زمینی ها را بردارید.   حالا متوجه تغییر فوق العاده ای در پلک های پایین خود می شوید.  زیرا پف آلودگی پلک ها از بین می رود.

 • ماسک شیر !

Image result for ‫ماسک صورت شیر‬‎

اگر چشم هایتان به شدت پف کرده اند، ماسک شیر را امتحان کنید.  دو عدد پد  پنبه ای را در شیر خنک فرو کنید و سپس برای مدت 20 تا 30 دقیقه  بر روی پلک های خود قرار دهید.   این ماسک علاوه بر  حفظ  رطوبت، چشم ها را خنک کرده و پف آلودگی پلک ها را کاهش می دهد .

Picto 1516154956603 - راهکار هایی برای از بین بردن پف زیر چشم

 • ماسک روغن ویتامین E !

Related image

مقداری آب در یک ظرف بریزید و چند قطره روغن ویتامین E  به آن اضافه کنید و به خوبی هم بزنید.  دو عدد پد پنبه ای را به این مخلوط آغشته کرده و  به مدت 20 دقیقه روی چشم هایتان قرار دهید، این ماسک به  کاهش تورم و پف آلودگی اطراف چشم ها کمک می کند.

 • ماسک خیار!

Image result for ‫از بین بردن پف زیر چشم‬‎

خیار یک درمان طبیعی فوق العاده برای رها شدن از پف زیر چشم ها است.  2 تکه خیار تازه خنک را  برای مدت 25 دقیقه روی چشم های خود بگذارید.  در این مدت دراز بکشید و حتی می توانید چرت کوتاهی هم بزنید.

ماسک خیار علاوه بر برطرف کردن پف آلودگی پلک ها ، چهره شما را شاداب می کند.  خاصیت ضد التهابی خیار خنک به طورطبیعی  به کاهش پف آلودگی بافت ها کمک می کند.

 • چای کیسه ای سرد!

Image result for ‫چای کیسه ای سرد برای دور چشم‬‎

اگر برای رفتن به جایی عجله دارید و نمی خواهید با چشمان پف آلوده به آنجا بروید، از چای کیسه ای سرد برای برطرف کردن پف آلودگی چشم ها یتان استفاده کنید.

دو عدد چای کیسه  ای را زیر آب سرد نگه دارید. سپس دراز بکشید و کیسه های چای را به مدت 25 تا 30 دقیقه روی پلک ها یتان قرار دهید. تا چشم ها یتان خنک شوند.  سپس چشم ها را با آب خنک بشویید و  پوست خود را با یک حوله نرم کاملا خشک کنید.  حالا شما احساس آرامش و جوانی خواهید کرد.

 • استفاده از قاشق سرد !

Image result for ‫استفاده از قاشق سرد ! برای دور چشم‬‎

پف آلودگی چشم ها می تواند با استفاده از یک لیوان آب یخ و چهار قاشق از جنس استیل  کاهش یابد. قاشق ها را در آب یخ  فرو کرده  و سپس روی هر یک از پلک های خود قرار دهید.  وقتی قاشق گرم شد آن را با قاشق بعدی که در آب یخ قرار دارد عوض کنید.  چند بار این کار را تکرار کنید تا زمانی که پف آلودگی چشم ها یتان برطرف بشود.

 • ماسک سفیده تخم مرغ !

Image result for ‫ماسک سفیده تخم مرغ‬‎

سفیده چند عدد تخم مرغ را جدا کرده و به وسیله یک برس نرم به اطراف چشم ها یتان بمالید.  سفیده تخم مرغ باعث سفتی و تنگی پوست می شود و در نتیجه پف آلودگی پلک ها برطرف می شود.  ماسک تخم مرغ را برای 20 دقیقه روی پلک ها گذاشته  و سپس صورت خود را در آب سرد بشویید.

 • ماسک چای سبز کیسه ای !

Image result for ‫از بین بردن پف زیر چشم‬‎

یک کیسه چای سبز خنک را به مدت 10 تا 15 دقیقه روی هر یک از چشم هایتان بگذارید و استراحت کنید.

خواص طبیعی این چای  پف چشم ها را کم می کند و چشم های شما را به اندازه طبیعی خود باز می گرداند.

 • به اندازه کافی آب بنوشید!

Image result for ‫آب بنوشید‬‎

تا جایی که می توانید آب بنوشید.  زیرا نوشیدن آب کافی پف چشم ها را کاهش می دهد.  بنا براین هر زمان احساس کردید که پلک ها یتان متورم است بلافاصله آب بنوشید.

 • به پشت بخوابید!

Image result for ‫به پشت بخوابید‬‎

اگر عادت دارید روی پهلو و یا به روی شکم خود بخوابید، نیروی جاذبه زمین باعث تجمع مایعات در زیر چشم هایتان می شود.  برای پیشگیری از پف آلودگی چشم ها به پشت بخوابید و یک بالش اضافی زیر سر خود بگذارید.

 • قبل از خواب آرایش خود را پاک کنید!

Image result for ‫قبل از خواب آرایش خود را پاک کنید!‬‎

اگر با آرایش چشم ها بخوابید ممکن است صبح روز بعد چشم هایتان پف آلوده باشند.  هر شب آرایش خود را با آب و صابون و یا پاک کننده تمیز کنید.

 • دور چشم ها کرم ضد آفتاب بزنید!

Image result for ‫دور چشم ها کرم ضد آفتاب بزنید!‬‎

نور شدید خورشید موجب می شود که چین و چروک و پف آلودگی اطراف چشم هایتان بیشتر شود.  برای پیشگیری از عوارض نور خروشید هر روز کرم ضد آفتاب بزنید، عینک آفتابی استفاده کنید و کلاه بپوشید.

 • استفاده از کرم های دور چشم!

Image result for ‫استفاده از کرم های دور چشم!‬‎

کرم های دور چشم در کاهش پف آلودگی چشم ها تأثیر زیادی دارند.  کرم های دور چشم زیادی در بازار موجود می باشد.  از یک کرم رتینول چشمی استفاده کنید.

 • سیگار نکشید!

Image result for ‫سیگار نکشید!‬‎

سیگار کشیدن باعث می شود که پوست صورت شما خشک و ضعیف شود.  اگر سیگار کشیدن را ترک کنید یعنی با پف آلودگی و چین و چروک اطراف چشمانتان خداحافظی کرده اید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع لینک منبع

مطالب مرتبط

جوانسازی پوست با کرم های حاوی آنتی اکسیدان... جوانسازی پوست با  کرم های حاوی آنتی اکسیدان مولکول های ناپایدار رادیکال های آزاد در اثر آلودگی هوا و اشعه خورشید به الکترو ن های پوست حمله می کنند....
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - راهکار هایی برای از بین بردن پف زیر چشم

IMG 20170917 174946 - راهکار هایی برای از بین بردن پف زیر چشم

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

راهکار هایی برای از بین بردن پف زیر چشم اگر به دلیل پف آلودگی زیر چشم ها یتان پیر و خسته  به نظر می رسید، ما در این مقاله راهکار هایی به شما ارائه می کنیم تا این نشانه ها از بین برود و از دست کیسه های برآمده زیر چشم ها یتان رهایی پیدا کنید. و شاداب و زیبا دیده شوید. نمک خوردن را ترک کنید! نمک دان ها را جمع کنید. آب بدن ما همیشه خود را از قسمت هایی که کمترین میزان سدیم را دارد به جاهایی می رساند که بیشترین مقدار سدیم را دارند.  از جمله…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی بدهید

User Rating: 4.5 ( 4 votes)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.