خانه / انواع روش های لیزر موهای زائد بدن / بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش سوم)

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش سوم)

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش سوم)Reviewed by مریم اکبری زاده on Jul 25Rating:

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش سوم)

 

… بخش اول

… بخش دوم

 

5- دستگاه لیزر موهای زائد Tanda Me My Elos Syneron

دستگاه لیزر خانگی Tanda

افرادی که دارای پوست تیره ای هستند کمی مورد کم لطفی سازندگان دستگاه های لیزر واقع شده اند. اما ما می خواهیم دستگاه لیزری را  معرفی کنیم که بسیار مناسب این عزیزان است. در دستگاه لیزر Tanda فناوری ELOS به کار رفته که مشابه IPL است. این دستگاه تحت نظارت سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد. هر ویژگی ای که سایر دستگاه های لیزر IPL دارند، دستگاه لیزر Tanda نیز داراست؛ به همین دلیل دیگر وارد جزئیات نمی شویم. این دستگاه را می توان برای صورت و کل بدن استفاده کرد. دستگاه لیزر Tanda دارای یک سر بزرگ است تا به راحتی بتوان آن را در قسمت های بزرگ بدن مانند پا مورد استفاده قرار داد. در این دستگاه لیزر، کارتریج کوارتز به کار رفته و از 126.000 فلاش پشتیبانی می کند.

متاسفانه این دستگاه لیزر نیز مانند سایر دستگاه ها، قیمت بالایی دارد. اما هنگامی که تعداد فلاش های آن را در نظر بگیرید، دیگر هزینه گزاف محسوب نمی شود و یک گزینه خوب در بین دستگاه های IPL به شمار می رود.

 

مشخصات کلی دستگاه لیزر موهای زائد Tanda Me My Elos Syneron

  • ابعاد: 7.5 * 10 * 15
  • وزن: 450 گرم
  • میزان شدت انرژی: 1 سطح
  • تعداد فلاش ها: 126.000
  • کارتریج قابل تعویض: دارد
  • منبع قدرت: برق شهری (از طریق سیم)
  • گارانتی: دو ساله

 

مواردی که باید پیش از خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی بدانید

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

عوامل متعددی تعیین می کنند که کدام یک از دستگاه برای شما مناسب تر است و دستگاه های نام برده، تنها تعدادی از صد ها نوع موجود در بازار هستند. هر یک از این دستگاه ها دارای مزایایی است و آنچه که شما انتخاب می کنید به نیاز های شما بستگی دارد.

بر اساس شواهد عینی و با در نظر گرفتن نظر اکثریت مردم، تا کنون بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی، لیزر تریا 4X بوده است؛ زیرا استفاده از آن آسان است و هزینه های اجرایی کمی در بر دارد.

با این حال، هر یک از این دستگاه ها دارای نقاط منفی نیز می باشند. برای مثال می توان به محدود بودن فلاش های دستگاه یا کارتریج اشاره کرد.

معایب و مزایای دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی را می توانید در اینجا مطالعه کنید.

با در نظر گرفتن همه این موارد شاید بتوان به این نتیجه رسید که مراجعه به یک مرکز معتبر لیزر موهای زائد، بهترین و در عین حال کم هزینه ترین روش جهت از بین بردن موهای زائد محسوب می شود. شاید هزینه تک تک جلسات، مبلغ چشمگیری به نظر برسد، اما در نهایت با یک محاسبه سر انگشتی متوجه خواهید شد که این روش بسیار کم هزینه تر از اصلاح های مکرر با تیغ، اپیلاسیون کردن، یا خرید دستگاه لیزر خانگی می باشد. پس بهتر از همه گزینه ها را بررسی کرده و سپس با انتخاب بهترین راه، موهای زائد خود را از بین ببرید.

 

شاد باشید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

لینک مطلب

 

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی (بخش سوم)   ... بخش اول ... بخش دوم   5- دستگاه لیزر موهای زائد Tanda Me My Elos Syneron افرادی که دارای پوست تیره ای هستند کمی مورد کم لطفی سازندگان دستگاه های لیزر واقع شده اند. اما ما می خواهیم دستگاه لیزری را  معرفی کنیم که بسیار مناسب این عزیزان است. در دستگاه لیزر Tanda فناوری ELOS به کار رفته که مشابه IPL است. این دستگاه تحت نظارت سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد. هر ویژگی ای که سایر دستگاه های لیزر IPL…

مشاهده بازنگری

اگر این مطلب را می پسندید، به آن ستاره دهید!

User Rating: 4.9 ( 2 votes)

درباره مریم اکبری زاده

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.