خانه / آرایش چشم در تابستان / در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟Reviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Jul 31Rating:

Image result for ‫در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟‬‎

در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟

تابستان فصلی است که به دلیل گرمای هوا نمی شود از بسیاری از لوازم آرایشی مانند خط چشم مایع و رژلب های ضخیم استفاده کرد.   ما از آرایشگران ماهر خود خواستیم بهترین نکات  را برای از بین نرفتن آرایش و داشتن چهره ای شاداب حتی در گرم ترین هوا با شما در میان بگذارند.

همان قدر که روش های  مراقبت از پوست اهمیت دارد،  به همان نسبت نیز آرایش کردن شما دارای  اهمیت است.  فیونا استایلز، هنرمند مشهور، می گوید: ” در هوای گرم هر روز صبح   از یک مرطوب کننده بدون چربی استفاده کنید.  اگر دقیقاً نمیدانید چه نوع مرطوب کننده برای پوست شما مناسب است، از مشاوران زیبایی و پوست کمک بگیرید.”

انتخاب کرم پودر مناسب

Image result for ‫انتخاب کرم پودر مناسب‬‎

پس از استفاده از مرطوب کننده چند لحظه تأمل کنید.  سپس  کرم پودر مناسب آرایش تان را قبل از آرایش کردن به صورت خود بزنید.  یک  هنرمند آرایشگر در نیویورک می گوید: ” زیر سازی مناسب  آرایش در تابستان بسیار اهمیت دارد.  اگر زیر سازی به خوبی انجام شود، پوست صورت تان سنگین نمی شود و شما وجود یک لایه سنگین را روی پوست خود احساساس نمی کنید.  در این صورت آرایش تان نیز بهتر حفظ خواهد شد.”

استفاده از پودر  برنزه کننده  

 Image result for ‫استفاده از پودر  برنزه کننده‬‎

تروی   هنرمند آرایشگر نیویورک سیتی می گوید: “پوست برنزه چشم هایتان را روشن تر می کند، و دندان هایتان را سفید تر نشان می دهد.  پوست برنزه همه را زیباتر می کند.  برای اینکه رنگ برنز پوست تان غیر طبیعی به نظر نرسد، تروی توصیه می کند که پودر برنزه را فقط به قسمت های بالایی چهره خود، دقیقاً همان جایی که خورشید به صورت طبیعی بیشتر بر آنها می تابد، بزنید.  مانند: پیشانی، گونه ها،  چانه  و بینی.

همچنین با استفاده از پودر برنزه جای جوش و برآمدگی های پوست خود را بپوشانید.  پودر برنزه را به سادگی و راحتی به پوست خود بمالید.  شما می توانید از این پودر برای کناره های صورت در نزدیکی گوش ها و همچنین گردن خود نیز استفاده کنید.   به خصوص  اگر موهای کوتاه دارید یا موهی تان را مدل دم اسبی آرایش می کنید.

آرایش ملایم مناسب برای تابستان

Image result for ‫آرایش ملایم مناسب برای تابستان‬‎

اگر می خواهید آرایش صورت تان ماندگار باشد، کمتر آرایش کنید.   اگر می توانید  فقط از یک مرطوب کننده و کانسیلر برای پوشاندن لک ها و تیرگی های روی پوست صورت تان  استفاده کنید. زیرا  در هوای گرم آرایش ذوب می شود.  بنا براین  بهترین راه برای جلوگیری از ذوب شدن آرایش  این است که کمتر از لوازم آرایشی استفاده کنید.

آرایش لب ها

Image result for ‫آرایش لب ها در تابستان‬‎

از آنجایی که روزهای تابستان بسیار طولانی و گرم هستند، لب های شما در تابستان خشک و پوسته پوسته می شوند.  برای پیشگیری از این اتفاق از نرم کننده های لب همراه  با    SPF استفاده بکنید تا بتوانید به راحتی رژ لب زیبا و خوشرنگی به لب هایتان بزنید.

همه دوست دارند که زیبا باشند اما تفاوت زیادی میان زیبایی و آرایش تند و براق وجود دارد.  از کرم های براق برای پایه آرایش خود استفاده نکنید. زیرا گرما و رطوبت هوا به اندازه کافی صورت شما را براق نشان می دهد.

استفاده از رژلب و رژ گونه و سایه های پررنگ بسیار زیبا است اما برای فصل تابستان و گرما مناسب نمی باشد.  برای یک آرایش سبک به سراغ رژ لب ها و سایه های چشم خود بروید.  ابتدا خط لب بکشید سپس از یک رژ لب با رنگ روشن استفاده کنید.

برای آرایش چشم از سایه مایع استفاده کنید  

Image result for ‫سایه مایع‬‎

برای اینکه سایه ای که پشت چشم هایتان استفاده می کنید مدت بیشتری بماند، بجای استفاده ازسایه های چرب از سایه مایع استفاده کنید.  شارونا شویتزر، هنرمند آرایشگر می گوید: “استفاده از سایه های چرب موجب ایجاد چروک و چسبیده شدن آن به پلک ها می شود.  برای اینکه سایه شما در تمام طول روز  ماندگار باشد، یک لایه پودر را روی سایه مایع بمالید. سپس با استفاده  از مداد چشم در گوشه چشم خود زاویه ای درست کنید و روی آن سایه تیره بزنید.  تا ماندگاری  بیشتری داشته باشد.”

استفاده از لوازم آرایش چشم ضد آب

Image result for ‫لوازم آرایش چشم ضد آب‬‎

هیچ چیز بدتر از ریختن ریمل مژه ها یا خط چشم نیست.  از استفاده از لوازم آرایش چشم بخصوص در فصل تابستان که حرارت بدن بالا می رود و گرمای خورشید طاقت فرسا است خودداری کنید.

فقط از ریمل ها و خط چشم های واترپروف استفاده کنید تا زیر چشم ها یتان سیاه نشود. شما حتی می تونید با خط چشم ضد آب در استخر شنا کنید !

 لوازم آرایش واترپروف مصرف کنید!

Image result for ‫لوازم آرایش واترپروف‬‎

هنگامی که شما کلمات لوازم آرایشی “ضد آب” را می شنوید، به احتمال زیاد فقط به یاد ریمل مژه و ابرو یا خط چشم می افتید.   اما به غیر از ریمل و خط چشم محصولات واتر پروف آرایشی دیگری مانند کرم پودر، کانسیلر، رژ گونه و غیره وجود دارد که به منظور مقاومت در برابر گرما، رطوبت، عرق و آب ساخته شده اند.

استفاده از رژ گونه

Image result for ‫استفاده از رژ گونه‬‎

 

استفاده از رژ گونه زیبایی صورت شما را افزایش می دهد.  مصرف رژگونه های پودری هنگامی که با عرق ترکیب می شود بسیار ناخوشایند است.  بنا بر این بهتر است در هوای گرم از رژ گونه مایع به صورت یک لایه بسیار نازک استفاده کنید تا صورت تان را براق نشان ندهد.

انتخاب پنکیک مناسب

Image result for ‫انتخاب پنکیک مناسب‬‎

در فصل تابستان بهتر است از پنکیک های فشرده استفاده نکنید.  زیرا بر اثر گرما و همچنین عرق کردن این پنکیک غلیظ و سفت می شود و پوست  شما را ناهموار نشان می دهد.

محقق و مترجم : مینو شفیعی 

لینک منبع لینک منبع لینک منبع

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

در گرما و فصل تابستان چگونه آرایش کنیم؟ تابستان فصلی است که به دلیل گرمای هوا نمی شود از بسیاری از لوازم آرایشی مانند خط چشم مایع و رژلب های ضخیم استفاده کرد.   ما از آرایشگران ماهر خود خواستیم بهترین نکات  را برای از بین نرفتن آرایش و داشتن چهره ای شاداب حتی در گرم ترین هوا با شما در میان بگذارند. همان قدر که روش های  مراقبت از پوست اهمیت دارد،  به همان نسبت نیز آرایش کردن شما دارای  اهمیت است.  فیونا استایلز، هنرمند مشهور، می گوید: " در هوای گرم هر روز صبح   از یک مرطوب کننده بدون…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی بدهید

User Rating: 4.87 ( 3 votes)

درباره دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.