خانه / تزریق بوتاکس / درمان و اصلاح لبخند لثه ای با تزریق بوتاکس

درمان و اصلاح لبخند لثه ای با تزریق بوتاکس

درمان و اصلاح لبخند لثه ای با تزریق بوتاکسReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Aug 20Rating:

Image result for ‫لبخند لثه ای با تزریق بوتاکس‬‎

درمان و اصلاح لبخند لثه ای با تزریق بوتاکس

با تزریق بوتاکس با اطمینان لبخند بزنید.  امروزه برای داشتن لبخندی زیبا از تزریق بوتولینوم توکسین (بوتاکس ) استفاده می شود .  حتماً شما هم متوجه شده اید که لثه های بعضی از افراد در هنگام خندیدن کاملاً دیده می شود و این حالت از زیبایی لبخند آنها کم می کند.

لب بالای بعضی از افراد در هنگام لبخند زدن  تا حد زیادی به سمت بالا کشیده می شود و در قسمت بالای دندان ها قرار می گیرد.  و باعث دیده شدن بیش از حد لثه ها می شود.  که ظاهری نه چندان جالب به چهره ی فرد می بخشد.

دیده شدن لثه در هنگام لبخند زدن علت های بسیاری دارد.  یکی از دلایل اصلی آن ، بیش فعال بودن ماهیچه های موجود در لب بالا است. همچنین باریک بودن لب بالا سبب تشدید لبخند لثه ای می شود.

خوشبختانه ، لبخند لثه ای به راحتی با تزریق بوتاکس (سم بوتولونیوم نوع A ) به لب بالا و بی حس کردن ماهیچه های این ناحیه از بین می رود .

بوتاکس چیست؟

Image result for ‫بوتاکس چیست؟‬‎

سم بوتولونیوم که  به نام بوتاکس (اولین مارک این محصول) معروف می باشد ، پروتئینی است که توسط باکتری بوتولینیوم کلستریدیوم تولید می شود.

این ماده راه پیام های عصبی صادر شده از مغز را مسدود می کند و در نتیجه ی این اختلال ، ماهیچه ها به صورت موقتی فلج و بی حس می شوند.

اثرات سم بوتولینوم در روش های زیبایی ابتدا در سال 1989 ثبت شد و توسط  FDA در سال 2002 به تأیید رسید.

تزریق این ماده همچنین برای رفع چین و چروک های ناحیه ی اخم بین دو ابرو ، پیشانی ، و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم تأثیر زیادی دارد.

امروزه بوتاکس توسط بسیاری از زنان و مردان مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا عوارض جانبی این سم  نسبت به عمل های جراحی پلاستیک کمتر است .

روش تزریق بوتاکس برای درمان و اصلاح لبخند لثه ای

Related image

پیش از تزریق بوتاکس برای اصلاح لبخند لثه ای و یا قسمت های دیگر لازم است یک مشاوره کامل پزشکی برای تأیید تزریق صورت بگیرد.

پزشک ممکن است محل تزریق را از نظر حرکات عضلات خاص و استفاده از عضلات و همچنین برای تعیین محل ، و میزان دوز تزریقی  بررسی کند.

سپس در باره  نتایج مورد نظر بیمار با او صحبت کرده و  طرح درمانی برنامه ریزی می شود.

در هنگام شروع درمان مقدار کمی از سم بوتولینوم در هر دو طرف بینی و دهان به منظور تضعیف عضلات تزریق می شود.  در عرض 3 تا 4 روز پس از تزریق ،   لب بالا به تدریج پایین آمده  و لبخند جدید شما ایجاد می شود!

لثه های شما دیگر در هنگام خندیدن کمتر نمایان می شوند و اعتماد به نفس بیشتری برای لبخند زدن پیدا خواهید کرد.  نتیجه کامل 2 هفته پس از درمان به دست می آید.

محدودیت تزریق بوتاکس

Image result for ‫تزریق بوتاکس‬‎

در موارد زیر از تزریق بوتاکس خودداری کنید:

  • اگر دچار ضعف عضلانی و بیماری هایی مانند آن هستید ،
  • اگر به محصولات بوتولینیوم حساسیت دارید ،
  • اگر مصرف دارویی را به تازگی شروع کرده اید ،
  • اگر به تازگی عمل جراحی داشته اید و یا قصد انجام آن را دارید ،
  • اگر خانمی هستید که قصد باردار شدن دارید و یا در دوران شیردهی به نوزاد می باشید.

Image result for ‫تزریق بوتاکس‬‎

اثرات و عوارض جانبی تزریق بوتاکس

عوارض جانبی مرتبط با تزریق بوتاکس اندک و موقتی هستند.  تزریق بوتاکس اثرات جانبی جدی و حاد ندارد و فقط ممکن است با قرمزی ، تورم ، و یا کبودی همراه باشد.

مراقب باشید که پس از تزریق بوتاکس محل تزریق را ماساژ ندهید.  زیرا  به راحتی به دیگر مناطق اطراف منتقل خواهد شد. و در نتیجه نتیجه دلخواه حاصل نمی شود.

اثرات این ماده 4 تا 6 ماه طول می کشد و در صورت قطع تزریق بوتاکس به این نواحی ، لبخند لثه ای شما دوباره باز خواهد گشت.

نتیجه  تزریق بوتاکس پس از چه مدتی قابل مشاهده است؟

اگر تزریق بوتاکس به طور صحیح انجام شود ، نتایج پس از درمان اولیه قابل مشاهده است.  دو تا چهار روز طول می کشد تا بوتاکس اثر کند .

حداکثر زمانی که نتیجه تزریق بوتاکس قابل مشاهده است  در حدود 10 تا 14 روز است .

ماندگاری بوتاکس برای اصلاح لبخند لثه ای تا چند مدت است؟

Related image

نتایج و ماندگاری بوتاکس برای اصلاح لبخند لثه ای بین 4 تا 6 ماه است.  طول ماندگاری بوتاکس در افراد مختلف متغیر است و ممکن است در هر فردی این نتایج متفاوت باشد .

بوتاکس معمولاً در کدام نواحی دیگری از صورت تزریق می شود؟

نواحی که به طور معمول با سم بوتولینوم (بوتاکس) درمان می شود ، عبارت هستند از :

  • چین و چروک پیشانی ،
  • خطوط میان ابرو ها ،
  • اطراف گوشه های چشم ،
  • اطراف لب ها (خطوط لبخند).

در صورت تکرار نکردن  تزریق بوتاکس چه اتفاقی می افتد؟

اگر تزریق را متوقف کنید لبخند لثه ای مجدداً باز می گردد .  اما شما می توانید پس از گذشت مدتی  مجدداً درمان را شروع کنید .

آیا با از بین رفتن تأثیر بوتاکس چین و چروک های صورت بیشتر و بدتر خواهند شد؟

خیر . به هیچ وجه این طور نیست .  با از بین رفتن تاثیر بوتاکس عضلات صورت شما کاملاً  به حالت قبلی خود برگشته و چین و چروک ها بدتر نخواهند شد.

 آیا تزریق بوتاکس کاربرد های دیگری هم دارد؟

Image result for ‫رینوپلاستی غیر جراحی با تزریق بوتاکس‬‎

از سم بوتولینوم (بوتاکس) برای کارهای تکمیلی زیبایی در دندان پزشکی ، برجسته سازی لب ها، رینوپلاستی غیر جراحی (بینی) ،  و کاهش فک با روش غیر جراحی به عنوان یک جایگزین با حداقل تهاجم استفاده می شود.

مراقبت های پس از تزریق بوتاکس

پس از تزریق بوتاکس تا 6 ساعت از دست زدن ، ماساژ دادن و یا استفاده از محصولات آرایشی بر روی محل تزریق خودداری کنید.  این کار احتمال عفونت را کاهش می دهد .

پیش از تزریق بوتاکس پزشک نکات لازم در مورد نحوه مراقبت های پس از تزریق را به شما یاداوری خواهد کرد.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع ینک منبع

 

 

 

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درمان و اصلاح لبخند لثه ای با تزریق بوتاکس با تزریق بوتاکس با اطمینان لبخند بزنید.  امروزه برای داشتن لبخندی زیبا از تزریق بوتولینوم توکسین (بوتاکس ) استفاده می شود .  حتماً شما هم متوجه شده اید که لثه های بعضی از افراد در هنگام خندیدن کاملاً دیده می شود و این حالت از زیبایی لبخند آنها کم می کند. لب بالای بعضی از افراد در هنگام لبخند زدن  تا حد زیادی به سمت بالا کشیده می شود و در قسمت بالای دندان ها قرار می گیرد.  و باعث دیده شدن بیش از حد لثه ها می شود.  که ظاهری…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی بدهید

User Rating: 4.75 ( 2 votes)

درباره دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.