خانه / لیزر موهای زائد / حذف مو توسط لیزر (لیزر موهای زائد)

حذف مو توسط لیزر (لیزر موهای زائد)

انواع لیزر1

اگر شما با اصلاح ، موچین و یا موم برای برداشت موهای زائد خود رضایت ندارید و یا استفاده از این روش ها شمارا خسته کرده است. به شما نوید می دهیم که روش با ارزشی برای خلاصی از موهای زائد وجود دارد. لیزر موهای زائد روند از بین بردن موهای زائد با استفاده از پالس های نور لیزر است که  فولیکول مو را تخریب می کنند .

لیزر موهای زائد هم اکنون روشی پذیرفته شده و عمومی برای از بین بردن موهای زائد بدن در آقایان و خانمهاست.

مفید بودن برداشت مو توسط لیزر :

 برداشت موهای زائد توسط لیزر از قسمت های زیر بغل ، بازو ، پا ، صورت ، خط بیکینی و دیگر قسمتهای صورت انجام می گیرد.

معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره های تخفیف حیرت انگیز و باورنکردنی

اینجا کلیک کنید

منافع حاصل از برداشت مو توسط لیزر :

دقیق بودن لیزر :

 به کمک لیزر می توان با دقت و بصورت ناحیه به ناحیه موهای ضخیم را برداشت و از آسیب قسمتهای دیگر پوست جلوگیری کرد.( دقت کنید که لیزر IPL فاقد چنین خاصیتی است و بصورت غیر اختصاصی عمل می کند)

سرعت :

 هر ضربه ای که توسط لیزر وارد می شود تنها ثانیه ای زمان می برد و حجم بسیاری از موهای زاید را در بر می گیرد که در هر ثانیه به طور تقریبی در حدود4/1 را از ناحیه ی مورد نظر در بر می گیرد . نواحی کوچک تر مانند بالای لب تنها کمتر از یک دقیقه طول می کشد و مناطق وسیع تر پوست که موهای زائد درآن قرار دارند مانند پشت و یا پاها یک ساعت طول می کشد .

قابل پیش بینی :

 درحدود  90 درصد  بیماران موهای زائد پس از 3 تا 5 جلسه به طور کامل برطرف می شود.

چگونه باید برای برداشت موهای زائد آماده شد؟

برداشت موهای زائد تنها پاک شدن پوست نیست بلکه یک پروسه ی پزشکی است که نیازمند آموزش و  اجرا است و ریسک آن نیز در نظر گرفته می شود که قبل از بکارگیری آن باید صحت و درستی عملکرد و تکنیکهای این روند مدنظر قرار گیرد .

قبل از اینکه بخواهید این کار را انجام دهید از 6 هفته قبل از آغاز لیزر باید عمل وکس الکترو لیزر که توسط لیزر از بین می رود را انجام دهید، موها نباید ضخیم باشند و تا 6 هفته قبل و بعد از قرار گرفتن در مقابل آفتاب پرهیز شود زیرا آفتاب سبب می شود لیزر اثر حقیقی و واقعی خود را بر روی پوست از دست بدهد و نتیجه ی مورد نظر حاصل نشود .

چه چیزی در طی عمل لیزر مورد انتظار است ؟

قبل از لیزر موهای شما باید تا اندازه ای که مورد نظر است بلند شود و سطح پوست را بپوشاند . ابزار لیزر بر طبق رنگ پوست ، ضخامت و محل قرارگیری پوست بکارگیری می شود. بر حسب لیزر و یا نور مورد استفاده ، شما نیاز به یک عینک چشمی و یک ژل خنک کننده دارید زیرا که نور لیزر به قسمت بیرونی پوست بیمار نفوذ می کند.

در مرحله ی بعد پزشک معالج میزان نور اشعة لیزر یا پالس هایی برای منطقه ی مورد نظر که موی زائد در نظر می گیرد ، اطمینان حاصل می کند و تنظیمات صورت گرفته و واکنش های احتمالی و بد پوست را در نظر دارد.

وقتی تمام مراحل طی شده گذرانده می شود یک بسته یخ و یک کرم و یا لوسیون ضد حرارت و یا آب سرد به بیمار داده می شود تا التهاب پوست را برطرف نماید و جلسه ی بعد 4 تا 6 هفته بعد خواهد بود و تا زمانی ادامه می یابد که رشد مو متوقف شود .

خطرات احتمالی و احیای پوست

 برای یک یا دو روز این ناحیه مثل  پوستی است که سوخته باشد و کمپرس سرد و ماساژ بسیار کمک کننده خواهد بود . صورت پس از درمان خود را می توانید پس از یک روز آرایش کنید مگر اینکه پوست شما متورم شده باشد.

در طی ماه بعد مشکل پوست شما کم می شود و باید از ضد آفتاب استفاده کنید تا رنگ قسمت تحت درمان پوست بر اثر آفتاب تغییر نکند . پوست به ندرت متورم می شود اما این مسئله در افرادی که پوست تیره تری دارند ممکن است رخ دهد . از دیگر عوامل مختل کننده روابط اجتماعی در روزهای اول بعد از لیزر قرمزی و ورم و ایجاد زخم است و همچنین تغییر رنگ و یا زخم پوست نیز بسیار به ندرت شکل می گیرد(در صورت انجام این عمل توسط متخصص پوست و مو).

گروه پزشکان تهران اسکین یکی از علمی ترین مراکز لیزر موهای زائد در تهران است . دراین مرکز  لیزر توسط لیزرهای اختصاصی و زیر نظر متخصصین پوست و مو انجام می شود.

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.