خانه / تزریق بوتاکس / جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکسReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Jul 24Rating:

Related image

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس

هدف این مقاله  ارائه اطلاعات صادقانه و دقیق درباره  جوانسازی و درمان چروک های  صورت با بوتاکس است تا شما بتوانید تعیین کنید که آیا بوتاکس برای شما مناسب است یا خیر.

توجه داشته باشید که بوتاکس چروک هایی را کاهش می دهد که در موقع حرکت های عضلات چهره ظاهر می شوند.  و تأثیری بر روی چروک هایی که در حالت عادی و استراحت در صورت مشاهده می شوند، ندارد.

برای از بین بردن این نوع چروک های عمیق شما می توانید از پرکننده های صورت استفاده کنید.

بوتاکس چین و چروک صورت را کاهش می دهد

Picto 1516154956603 - جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس

Image result for ‫چروک های دینامیک‬‎

بوتاکس برای درمان سردرد، کاهش فک، عرق بیش از حد و غیره  مورد استفاده قرار می گیرد.  اما نوع درمان بوتاکس در اینجا محدود به درمان زیبایی بوتاکس برای کاهش چین و چروک است.

بیشتر افراد هنگامی که به دنبال راه چاره ای برای از بین بردن چین و چروک صورت خود هستند، ناخودآگاه به یاد بوتاکس می افتند.   و تصور می کنند که بوتاکس بهترین درمان است.

این درست است که تزریق بوتاکس در درمان های زیبایی بسیار مؤثر است، اما بهتر است  در نظر داشته باشید که بوتاکس معجزه نمی کند.

بوتاکس یکی از محبوب ترین درمان های صورت برای ضد پیری و چین و چروک است. علت عامه پسند بودن بوتاکس سرعت عملکرد آن است.  تنها با تزریق یک واحد بوتاکس شما صاحب چهره ای جوان تر می شوید.

عوامل مؤثر بر بوتاکس چیست؟

Related image

این که تأثیر بوتاکس  برای شما چیست و چه نتایجی می توانید از بوتاکس انتظار داشته باشید به عوامل زیر بستگی دارد :

چه نوع چین و چروک هایی را می خواهید رفع کنید؟

بوتاکس برای چروک های دینامیک کار می کند و تأثیری در از بین بردن  چروک های استاتیک ندارد.

 چروک های دینامیک

Related image

چین و چروک های دینامیک چروک هایی هستند که هنگامی که چهره شما حرکت می کند ظاهر می شوند. مانند خطوط  پیشانی هنگام بالا بردن ابروها  یا  چین و چروک هایی که هنگام لبخند زدن در اطراف چشم دیده می شوند.

چروک های دینامیک تنها زمانی مشاهده می شوند که شما حالات چهره خود را نشان می دهید، بنابراین در غیر این صورت دیده نمی شوند.

چروک های استاتیک

Image result for ‫چروک های دینامیک‬‎

اما  چروک های استاتیک، چروک هایی هستند که در چهره شما حتی در حالت آرامش نیز دیده می شوند.  این ها خطوطی هستند که همیشه درصورت شما وجود دارند.  به عنوان مثال ، اگر شما بین دو ابروی خود دو خط شبیه به عدد 11 دارید،  بدون این که عضلات صورت تان حرکت  داشته باشد، این ها چروک های استاتیک هستند.

از آنجا که  بوتاکس مانع حرکت عضلات می شود، در نتیجه تزریق بوتاکس باعث می شود که  چروک های صورت شما کاهش پیدا کند.

اگر بوتاکس در اطراف عضلات استاتیک تزریق بشود، تفاوت زیادی در صورت ایجاد نمی کند.  زیرا چین و چروک ها همچنان با یا بدون انقباض ماهیچه ای وجود خواهند داشت.

با این حال، با استفاده دراز مدت، بوتاکس می تواند از عمیق تر شدن چروک های کم عمق استاتیک نیز جلوگیری کند.

بوتاکس در چه مناطقی تزریق می شود؟

Related image

بوتاکس معمولاً برای چین و چروک در ناحیه بالایی صورت مانند پیشانی، بین دو ابرو  و چروک های اطراف  چشم  استفاده می شود.  اما  یک پزشک چیره دست می تواند از بوتاکس  برای کاهش چین و چروک در سایر مناطق صورت نیز استفاده کند.

دوز تزریق بوتاکس چگونه تعیین می شود؟

Image result for ‫جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس‬‎

 

تعیین دوز بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد.  این دوز با توجه به منطقه مورد درمان  و تکنیک تزریق مشخص می شود.

از پزشک خود بپرسید که برای رسیدن به نتیجه مطلوب به چند  واحد بوتاکس نیاز دارید.  بوتاکسی که رقیق شده به شرط این که به مقدار کافی تزریق شود، همان تأثیرلازم را خواهد داشت.

از گرفتن بوتاکس در سالن های زیبایی خودداری کنید.  برای گرفتن نتیجه بهتر تزریق بوتاکس باید توسط متخصص پوست و یا جراح زیبایی انجام شود.  تکنیک های متفاوتی برای تزریق بوتاکس وجود دارد که نتایج متفاوت را عرضه می کند.

هزینه تزریق بوتاکس چقدر است؟

Image result for ‫ هزینه تزریق بوتاکس‬‎

قیمت بوتاکس به پزشک، محل تزریق، تعداد واحد های تزریق شده و عوامل مختلف دیگری بستگی دارد.  اگر می خواهید دقیقاً بدانید که برای درمان با بوتاکس چقدر هزینه می کنید، باید تعداد واحد های تزریق شده و قیمت هر واحد را از پزشک بپرسید.

آیا تأثیر بوتاکس دائمی است؟

Image result for ‫ هزینه تزریق بوتاکس‬‎

تأثیر بوتاکس دائمی نیست.  و این خبری است که در عین حال هم خوب و هم بد است.  از این نظر بد است که شما مجبور هستید برای تزریق بوتاکس هر چند مدت یک بار مبلغی پول پرداخت کنید.  خوبی دائمی نبودن بوتاکس هم در این است که اگر بوتاکس خوب تزریق نشود و شما به نتیجه دلخواه تان نرسید، پس از چند ماه صورت تان به حالت عادی خود بر می گردد.

قطعاً تأثیر بوتاکس بیش از چند هفته خواهد بود.  اگر بوتاکس را به اندازه کافی دریافت کنید و تزریق توسط پزشک ماهر و در عضله درست انجام شود،  تأثیر آن تا 3 الی 4 ماه باقی می ماند.

اگر بوتاکس فقط برای دو سه هفته تأثیر داشته باشد، به این معنی است که یکی از عوامل بالا نادرست بوده است.

مزایای تزریق مکرر بوتاکس  

Image result for ‫جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس‬‎

بعضی از افراد تصور می کنند که بوتاکس برای ترمیم سریع چروک ها است.  زیرا اثر آن موقتی است.  اما افرادی که به طور مرتب بوتاکس تزریق می کنند این شانس را دارند که چروک های صورت شان به طور دائمی کاهش پیدا کند.  زیرا بوتاکس از بد تر شدن و عمیق تر شدن چین و چروک ها پیشگیری می کند.

بوتاکس حرکات عضلات صورت را محدود می کند.  در نتیجه چروک ها با گذشت زمان بیشتر نمی شوند.  اگر عادت دارید اخم کنید و یا ابروهای خود را بالا ببرید، با تزریق بوتاکس این عادت که باعث ایجاد چروک می شود، از بین می رود.

تزریق مرتب بوتاکس به ریلکس بودن ماهیچه های صورت کمک می کند.  و در نوبت های بعدی شما دوز پایین تری از بوتاکس دریافت خواهید کرد.

تزریق بوتاکس به همراه درمان های دیگر مانند مراقبت از پوست و استفاده از کرم های ضد آفتاب از عمیق تر شدن و بیشتر شدن چین و چروک های صورت تان پیشگیری می کند.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع لینک منبع

www.botax.ca/

مطالب مرتبط

جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس!!!... جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس!!! تزریق بوتاکس پیش ازاینکه عملی برای فلج عضلات صورت باشد بیشتربرای ایجاد یک ظاهر جوان است. تحقیقات جدید نشان می دهد که...
بهترین کرم های ضد آفتاب بهترین کرم های ضد آفتاب استفاده از کرم های ضد آفتاب مانع از رسیدن اشعه ماوراء بنفش (UV) خورشید به پوست می شود.  دو نوع اشعه UV وجود دارد.  UVA  و ...
برای پیشگیری از عوارض جانبی بوتاکس چه باید کرد ؟... برای پیشگیری از عوارض جانبی بوتاکس چه باید کرد ؟ بوتاکس همانند سایر عمل های زیبایی می تواند موجب عوارض جانبی مختلفی نیز شود . از عوارض جانبی بوتاک...
فواید شگفت انگیز بیوتین در زیبا سازی پوست، مو، ناخ... فواید شگفت انگیز بیوتین در زیبا سازی پوست، مو، ناخن! بیویتین یا ویتامین B7 ویتامینی محلول در آب است .  بیوتین به گروه  ویتامین های B کمپلکس تعلق د...
پوستی زیبا تر با آنتی اکسیدان ها... آنتی اکسیدان مولکول های ناپایدار رادیکال های آزاد، مانند آنهایی که مربوط به آلودگی و تابش خورشید هستند، می توانند بر روی الکترون های سلول های پوستی ...
لیزر درمانی و کرم های از بین برنده لکه های صورت... لیزر درمانی و کرم های از بین برنده لکه های صورت در حالی که انواع محصولات روشن کننده پوست در بازار موجود است ،  استفاده از بعضی از این محصولات می تو...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس

IMG 20170917 174946 - جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس هدف این مقاله  ارائه اطلاعات صادقانه و دقیق درباره  جوانسازی و درمان چروک های  صورت با بوتاکس است تا شما بتوانید تعیین کنید که آیا بوتاکس برای شما مناسب است یا خیر. توجه داشته باشید که بوتاکس چروک هایی را کاهش می دهد که در موقع حرکت های عضلات چهره ظاهر می شوند.  و تأثیری بر روی چروک هایی که در حالت عادی و استراحت در صورت مشاهده می شوند، ندارد. برای از بین بردن این نوع چروک های عمیق شما می توانید از پرکننده های صورت استفاده کنید. بوتاکس چین و چروک صورت را…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی بدهید

User Rating: 4.55 ( 2 votes)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.