خانه / دانستنی ها / تمرینی برای از بین بردن غبغب

تمرینی برای از بین بردن غبغب

تمرینی برای از بین بردن غبغبReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Jun 23Rating:

تمرینی برای از بین بردن غبغب

 

افزایش وزن در ناحیه صورت باعث جمع شدن چربی در خط فک و چانه می شود. عضلات ضعیف در اطراف گردن، خط فک و صورت باعث افتادگی پوست و بد شکل شدن صورت می شوند به طوریکه زاویه خط فک از بین می رود. از آنجا که کاهش موضعی وزن در این مناطق بسیار دشوار است، شما به کاهش وزن کل بدن نیاز دارید. داشتن رژیم غذایی مناسب به همراه روزی 30 دقیقه ورزش قلبی عروقی چربی سوز ،کاهش وزن را تسریع می کند. انجام نرمش و تمرینات مربوط به ناحیه صورت به سفت شدن عضلات و برگشت زوایه خط فک کمک می کند.

قدم اول

بنشینید، کمر خود را صاف نگه دارید، شانه ها را به سمت پایین رها کنید، سر را کمی به جلو به صورت موازی و هم تراز با زمین نگه دارید.

قدم دوم

نوک انگشتان هر دو دست را بر روی پیشانی بگذارید. نفس گرفته، دندانهای عقب را به اهستگی تو کشیده سعی کنید روی هم قرار دهید. حال باید حس کنید که فک شما کشیده می شود.

قدم سوم

این حالت را به مدت 5 یا 8 شماره نگه دارید. کشیدگی عضله فک را حس کنید. چشمانتان را ببندید و عضلات صورت در اطراف چشم ها، گونه ها و گردن را منقبض کنید.

قدم جهارم

نفس خود را رها کنید، عضلات را منبسط کرده و به آرامی نوک انگشتان را به سمت چانه هدایت کرده و در کنار بدن رها کنید. حال، یک نفس عمیق بگیرید و به آهستگی آن را رها کنید.

قدم پنجم

این توالی را 3 تا 5 بار تکرار کنید. پس از آخرین تکرار نفس بگیرید و با قدرت صورت خود را تکان دهید.

 

قبل از شروع هر تمرین جدید و یا گرفتن رژیم غذایی، حتما با پزشک خود مشورت کنید.

نگارنده: شیرین قلی زاده

کلنیک فوق تخصصی پوست و لیزر آلومینا

 

مطالب مرتبط

چگونه گردنی زیبا داشته باشیم؟... چگونه گردنی زیبا داشته باشیم؟ برای این که گردنی زیبا داشته باشیم، باید پوست گردن مان سفت باشد.  یکی از عللی که باعث می شود عضلات گردن ضعیف شده و هم...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.