خانه / برتری های لیزر موهای زائد / تعداد جلسات لیزر موهای زائد چند تا است؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد چند تا است؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد چند تا است؟Reviewed by لیزر درمانی on Mar 6Rating: 3.5تعداد جلسات لیزر موهای زائد چند تا است؟به طور کلی کاهش موهای دائمی با لیزر موهای زائد به حدود 6 تا 9 جلسه جداگانه صورت می گیرد که نیاز به 4 تا 8 هفته فاصله بین هر دو جلسه دارد. موهای زائد پس از درمان با لیزر تا 70 - 90 ٪ کاهش می یابند.
لیزر موهای بدن

جلسات لیزر موهای زائد صورت

تعداد جلسات لیزر موهای زائد چند تا است؟

جلسات لیزر موهای زائد به بزرگی و کوچکی منطقه تحت درمان ربطی ندارد. عاملی که در تعیین تعداد جلسات لیزر موهای زائد تأثیر دارد ، داشتن زمان کافی برای انجام کار است.  لیزر موهای زائد نیاز به چند جلسه درمانی برای انجام کار به طور مؤثر دارد.

یکی از جنبه های مثبت لیزر موهای زائد کوتاه بودن جلسات است. در حالی که معمولا 3 تا 5 جلسه لازم است تا رشد مو را به طور دائم متوقف کنید ، با توجه به مشخصات کاربر و ناحیه تحت درمان هر جلسه تقریباً همیشه یک ساعت طول می کشد تا تکمیل شود.

مرحله های مختلف رشد مو

موها در چند سیکل رشد می کنند ، موها با توجه به مناطق مختلف بدن معمولاً هر 4 تا 6 هفته ، رشد تازه ای را تجربه می کند. در طول این دوره ها، هر یک از موهای بدن شما برای رشد کردن از سه مرحله مجزا عبور می کند :

  • آناژان (مرحله رشد) ؛
  • کاتاژن (فاز شکنی) ؛
  • تلوژن (مرحله استراحت) ؛

خبر بد : حذف موهای لیزر تنها در یکی از این سه مرحله یعنی مرحله آناژن مؤثر است.

خبر خوب : حذف موهای زائد توسط  لیزر در مرحله آناژن مؤثر است.

در حالی که مرحله های رشد کاتاژن و تلوژن به مدت تقریباً 2 هفته تا 3 ماه طول می کشد. مرحله رشد آناژان به مدت 2 تا 3 سال و گاهی اوقات طولانی تر ادامه خواهد داشت.

در هر زمان ، تقریبا 75٪ از موهای بدن در مرحله رشد آناژن قرار خواهند گرفت. این فاز به درمان لیزر واکنش نشان می دهد زیرا فازی است که طی آن فولیکول مو می تواند پرتو لیزر را جذب کند.

پس از اولین جلسه ، جلسات لیزر درمانی دیگری به منظور فولیکول موهایی که قبلا در فاز آناژن نبوده اند ، انجام خواهد شد. درمانگر لیزر شما معمولاً  نیاز به 3 تا 5 جلسه برای درمان به طور کامل دارد و تمام موهای منطقه مورد هدف را به طور دائم از بین می برد.

یک درمان منحصر به فرد برای یک شخص منحصر به فرد

مهمترین جلسات لیزر موهای زائد

جلسات لیزر موهای زائد

جلسات لیزر درمانی به همان اندازه منحصر به فرد است که شخصی که درمان می شود منحصر به فرد است.  تعیین تعداد جلسات لیزر موهای زائد بستگی به برخی از ویژگی های بدن شما مانند رنگ پوست ، رنگ مو و ضخامت موها دارد.

لیزر موهای زائد هنگامی مؤثر تر است که تناقض میان رنگ پوست و رنگ مو بیشتر باشد. به عنوان مثال ، پوست های رنگ پریده با موهای تیره و ضخیم  یک ترکیب ایده آل برای لیزر موهای زائد است.

قبل از شروع لیزر درمانی یکی از پرستاران با تجربه ما در مورد رنگ پوست ، مدت زمان هر جلسه و تعداد جلسات درمانی با شما مشاوره می کند.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لیزر موهای زائد و همچنین مدت زمان هر جلسه بستگی به عوامل متعدد و منحصر به فرد برای شما خواهد داشت. تن پوست ، رنگ مو و ضخامت مو همه در تعیین تعداد جلسات درمان مؤثر هستند.  اما معمولاً این مدت کمتر از یک ساعت درهرجلسه است و از 3 تا 5 جلسه نیز تجاوز نمی کند.

حذف لیزر موهای زائد هرگز نمی تواند در یک جلسه انجام شود. زیرا رشد مو در سه مرحله صورت می گیرد که در ابتدای مقاله در مورد آن توضیحات کافی داده شد. از آنجا که حذف موهای زائد توسط  لیزر تنها در مرحله آناژن مؤثر است ، شما مجبور خواهید بود برای جلسات دیگری به کلینیک بازگردید تا موهایی که درجلسات قبلی در مراحل دیگر رشد بودند ، لیزر شوند.

به طور کلی کاهش موهای دائمی با لیزر موهای زائد به حدود  6 تا  9  جلسه جداگانه صورت می گیرد که نیاز به  4 تا 8 هفته فاصله بین هر دو جلسه دارد. موهای زائد پس از درمان با لیزر تا 70 – 90 ٪  کاهش می یابند.

مانند همه چیزهای خوب ، حذف موهای زائد با لیزر زمان می برد. اگر چه شما باید چند جلسه لیزر درمانی انجام دهید اما در نهایت در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد پاسداران

کلینیک لیزر موهای زائد پاسداران

با مراجعه به یک کلینیک معتبر و خوش نام مانند تهران اسکین با خیال راحت لیزردرمانی را انجام دهید.  تجهیزات لیزر کلینیک های تهران اسکین در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات و به خصوص لیزر موهای زائد می باشند.  بهترین کلینیک ها دستگاه های مختلف لیزر دارند زیرا هیچ لیزری به تنهایی نمی تواند بر روی انواع پوست عمل کند. لیزر الکساندریت به عنوان موثر ترین لیزر مو برای پوست های روشن و متوسط پوست مورد ارزیابی قرار گرفته است و لیزر هایی با پالس طولانی برای پوست تیره یا برنزه مؤثر واقع می شود.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع

لینک منبع

مطالب مرتبط

تفاوت بین لیزر موهای زائد و استفاده از روش IPL... درک تفاوت های بین IPL و لیزر موهای زائد تا حدی باعث سردرگمی افراد می شود. در هر دو روش انرژی تولید می شود تا چرخه رشد مو را مختل کرده و بدون آسیب رس...
همه چیز در مورد استفاده از لیزر موهای زائد... استفاده از لیزر موهای زائد با گرم تر شدن هوا و تمایل بیشتر به رفتن استخر نیاز به از بین بردن موهای زائد نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند. به علاوه از آن...
موهای زائد چندش آور پا، خوشحالم که دیگه هیچوقت نمی... همه ما دوست داریم پاهایمان حداقل برای چند روز صاف و براق باشد. پا بزرگترین قسمتی از بدن است که به اصلاح یا اپیلاسیون احتیاج دارد. اما هنگامیکه مدت ز...
این افراد کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای زائد نیس... بیشتر افرادی که وضعیت سلامتی مناسبی دارند میتواند از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده کنند ولی در این میان استثناهایی هم وجود دارد . لیست افراد...
با کاربردهای جدید لیزر درمانی آشنا شوید !!!... با کاربردهای جدید لیزر درمانی آشنا شوید !!! بیش از 40 سال قبل اولین لیزردر درمان بیماری های پوستی استفاده شد .در ابتدا  لیزر آرگون و دی اکسید ...
بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای زائد... بهترین دستگاه ها برای لیزر موهای زائد شاید سوال بسیاری از مراجعه کنندگان این باشد که بهترین دستگاه لیزر کدام است؟ مطمئنا پاسخ به این سوال بستگی به ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

تعداد جلسات لیزر موهای زائد چند تا است؟ جلسات لیزر موهای زائد به بزرگی و کوچکی منطقه تحت درمان ربطی ندارد. عاملی که در تعیین تعداد جلسات لیزر موهای زائد تأثیر دارد ، داشتن زمان کافی برای انجام کار است.  لیزر موهای زائد نیاز به چند جلسه درمانی برای انجام کار به طور مؤثر دارد. یکی از جنبه های مثبت لیزر موهای زائد کوتاه بودن جلسات است. در حالی که معمولا 3 تا 5 جلسه لازم است تا رشد مو را به طور دائم متوقف کنید ، با توجه به مشخصات…

مشاهده بازنگری

به این مقاله چند ستاره می دهید

User Rating: Be the first one !
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.