خانه / لیزر موهای زائد / بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان ( تحت نظر دکتر کریمیان)

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان ( تحت نظر دکتر کریمیان)

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان ( تحت نظر دکتر کریمیان)Reviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Apr 22Rating:
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

سوالات رایج در مورد لیزر موهای زائد

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان ( تحت نظر دکتر کریمیان)

1.آیا من گزینه ای مناسب برای لیزر موهای زائد هستم؟

1.آیا من گزینه ای مناسب برای لیزر موهای زائد هستم؟

 1. آیا من گزینه ای مناسب برای لیزر موهای زائد هستم؟

قطعا شما گزینه ای مناسب برای لیزر موهای زائد هستید – اکثریت مردم گزینه ای مناسب هستند. اشعه ی لیزر توسط رنگدانه های تیره موجود در فولیکول و ریشه ی موها جذب می شود. پس هر چقدر این رنگ مو و فولیکول ها تیره تر باشند، لیزر موهای زائد، اثر بخش تر خواهد بود. لیزر موهای زائد درمانی قطعی برای رفع موهای ناخواسته ی بدن نیست. بلکه تنها با استفاده از این روش می توان رشد موهای زائد را تا مدت زمانی به تعویق انداخت. البته افراد با موهای روشن و بلوند، خاکستری، سفید و قرمز باید بدانند که لیزر موهای زائد بر روی این افراد اثر بخش نخواهد بود و حتما باید روش ها ی دیگر را (مانند الکترولیز) مورد بررسی قرار دهند.

برای اطلاعات بیشتر به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان ( تحت نظر دکتر کریمیان) سر بزنید. اینجا کلیک کنید.

تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

2.لیزر موهای زائد چیست؟

2.لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد
 1. لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد برای خانم ها و آقایان بسیار مفید است، و اکثر افراد در حال کشف فواید لیزر موهای زائد هستند. بیش از 70 درصد از آقایان و 85 درصد از خانم ها پس از استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد خود موفق به از دست دادن موهای زائد خود بین 85 تا 99 درصد شدند. این موفقیت تنها 6 تا 10 جلسه ی درمانی به طول انجامیده است. لیزر های الکساندرایت و ان دی یگ یا لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی موهای زائد بدن را از ریشه از بین می برند.

3.لیزر موهای زائد در مقایسه با سایر روش های رفع موهای زائد چگونه عمل می کند؟

3.لیزر موهای زائد در مقایسه با سایر روش های رفع موهای زائد چگونه عمل می کند؟

 1. لیزر موهای زائد در مقایسه با سایر روش های رفع موهای زائد چگونه عمل می کند؟

روش های سنتی رفع موهای زائد مثل؛ تراشیدن، وکس کردن، موچین کردن و یا بند انداختن موها، و استفاده از کرم های مو بر همه به طور موقتی هستند و اما به این صورت که به سرعت پس از بین رفتن موها شاهد رشد مجدد موها خواهیم بود. این روش ها معمولا وقت گیر، درد آور، و با سوزش همراه هستند. وکس کردن معمولا بسیار دردناک است و به لایه ی سطحی پوست آسیب می رساند. کرم های موبر نیز کاملا سمی هستند و با استفاده از تغییرات شیمیایی همراهند. اما لیزر موهای زائد کاملا سریع، دقیق و قابل پیش بینی است و فرد به راحتی می تواند از آن در امنیت کامل بهره ببرد.

4.برای لیزر موهای زائد به چه آمادگی هایی نیاز است؟

4.برای لیزر موهای زائد به چه آمادگی هایی نیاز است؟

 1. برای لیزر موهای زائد به چه آمادگی هایی نیاز است؟

در صورتی که شما قبل از لیزر موهای زائد آفتاب گرفته اید باید صبر کنید تا پوستتان به حالت اولیه ی خود باز گردد و سپس به لیزر موهای زائد خود اقدام نمایید. در حدود 4 تا 6 هفته قبل از لیزر و 2 هفته بعد از لیزر باید از قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید اجتناب کنید.

برای اطلاعات بیشتر با بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرمان تماس بگیرید. اینجا کلیک کنید.

تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

5.در طی لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد؟

5.در طی لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد؟

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد
 1. در طی لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد؟

لیزر موهای زائد فرآیندی کاملا ایمن است که با توجه به رنگ پوست و نوع پوست و رنگ موی شما انجام می شود. معمولا اگر شما قبل از لیزر موهای زائد پوستتان را شیو نکرده باشید، پزشک و یا تکنسین به شیو محل درمان می پردازد. هندپیس دستگاه در محل درمان شروع به حرکت می کند و اشعه های لیزر را به سر تا سر بدن می تاباند. در این میان به دلیل اینکه لیزر موهای زائد با تولید گرما سبب از بین رفتن موهای زائد می شود، شما نیز احساس گرما و سوزش را بر سطح پوست خود خواهید داشت. موها پس از لیزر در حدود دو هفته بعد شروع به ریزش می کنند.

6.آیا لیزر موهای زائد به بدن آسیب می رساند؟

6.آیا لیزر موهای زائد به بدن آسیب می رساند؟

 1. آیا لیزر موهای زائد به بدن آسیب می رساند؟

لیزر موهای زائد در مقایسه با سایر روش ها از درد کمتری بر خوردار است. همچنین این روش نسبت به سایر روش ها غیر تهاجمی تر است و به لایه ی سطحی پوست بسیار کم آسیب می رساند. شما لیزر را اینگونه حس می کنید که باعث قلقلک و یا حتی در مواردی نیشگون شما می شود.

 • لیزر موهای زائد تا چه مدت طول می کشد؟

با توجه به وسعت سطح محل درمان لیزر موهای زائد نیز به طول می انجامد، لیزر موهای زائد معمولا در نواحی کوچک تر 5 دقیقه و در محل های وسیع تر در حدود 20 دقیقه تا 1 ساعت و نیم به طول می انجامد.

 • به چند جلسه ی درمانی لیزر موهای زائد نیاز است؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد به رنگ مو و پوست و جنس مو ها و تراکم آن ها بستگی دارد. به همین دلیل بین 6 تا 10 جلسه ی درمانی لیزر موهای زائد به افراد توصیه می شود.

7.آیا تمام موهای منطقه ی لیزر شده درمان می شوند و دیگر خبری از رشد مجدد موها نخواهد بود؟

7.آیا تمام موهای منطقه ی لیزر شده درمان می شوند و دیگر خبری از رشد مجدد موها نخواهد بود؟

 1. آیا تمام موهای منطقه ی لیزر شده درمان می شوند و دیگر خبری از رشد مجدد موها نخواهد بود؟

خیر – در پاسخ به این سوال باید بگویم که لیزر موهای زائد با توجه به رنگ موها بسیار محدود می شود و نه رنگ پوست. و اما اینکه لیزر موهای زائد بر روی موهایی که در مرحله ی رشد هستند تاثیر دارد و بر موهایی که در مراحل جداسازی و ریزش هستند بی اثر است.

برای اطلاعات بیشتر با بهترین کلینیک لیزر موهای زائد کرمان ( تحت نظر دکتر کریمیان ) تماس حاصل نمایید.

تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

8.آیا لیزر موهای زائد دارای عوارض بسیاری ست؟

8.آیا لیزر موهای زائد دارای عوارض بسیاری ست؟

 1. آیا لیزر موهای زائد دارای عوارض بسیاری ست؟

لیزر موهای زائد در صورتیکه توسط فردی کاردان و با تجربه انجام شود هیچ گونه عارضه و مشکلی برای پوست شما ایجاد نخواهد کرد.  عوارض شایع پس از لیزر موهای زائد شامل؛ تورم، قرمزی و کمی سوزش است. البته دارای عوارض نادری است که کمتر کسی با رعایت نکردن دستورالعمل های پزشک به آن دچار خواهد شد، مانند؛ تاول، کهیر، عفونت، تغییر رنگ پوست و در نهایت سوختگی و جای زخم. که البته تمام این عوارض موقتی هستند و پس از چندی مشکل پوستی شما قابل درمان خواهد بود.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد
 1. چه زمانی نتایج برای فرد بیمار قابل روئیت خواهد بود؟

نتایج در جلسه ی اول پس از گذشت 2 هفته قابل روئیت است به این گونه که موها شروع به ریزش می کنند.

 

منابع

لینک 1

لینک 2

محقق : میترا کرمانیان

 

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.