خانه / لیزر موهای زائد / بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بدن آقایان در اهواز توسط اوپراتور آقا ( تحت نظر دکتر زکی زاده )

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بدن آقایان در اهواز توسط اوپراتور آقا ( تحت نظر دکتر زکی زاده )

با لیزر برای همیشه با موهای زائد گردن خداحافظی کنید

دستگاه ها و روش های لیزر درمانی مختلفی وجود دارد که برای رفع موهای زائد بدن به کار برده می شوند. لیزر بر اساس تولید انرژی به شکل گرما کار می کند. این گرما توسط رنگدانه های موجود در فولیکول و مو جذب می شود و باعث از بین رفتن آنها می شود. لیزر برای افراد دارای موی تیره و پوست روشن بسیار موثر است، اما این مسئله به ین معنا نیست که اگر دارای پوست تیره یا موی روشن هستید نمی توانید از لیزر استفاده کنید.

با دستگاه های جدیدتر لیزر حتی افرادی که دارای موهای روشن یا نازک و یا پوست تیره تر هستند، می توانند از فناوری لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنند. اگر شما از این دسته افراد هستید، نگران نباشید؛ اما بهتر است در رابطه با مرکز درمانی که به آن مراجعه کرده اید تحقیقات کافی انجام دهید و از اطمینان حاصل کنید که مرکز درمانی مورد نظر شما دارای تجهیزات لازم برای انجام این کار است.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بدن آقایان در اهواز توسط اوپراتور آقا ( تحت نظر دکتر زکی زاده ) برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

کلیک کنید

لیزر آنقدر که تصور می شود، دردناک نیست!

لیزر آنقدر که تصور می شود، دردناک نیست!

لیزر موهای زائد بدن آقایان

لیزر موهای زائد بدن آقایان

لیزر آنقدر که تصور می شود، دردناک نیست!

لیزر موهای زائد بدون درد نیست، اما درد آن کاملا قابل تحمل است. به علاوه فرایند انجام لیزر درمانی خیلی سریع انجام می شود. پس از اتمام هر جلسه فرد ممکن است در محل انجام درمان کمی احساس گرما یا خارش کند و یا محل کمی قرمز شود، اما این موادر کاملا طبیعی بوده و طی 20 دقیقه و حداکثر 2 ساعت برطرف می شوند. اگر همچنان نگران درد لیزر درمانی هستید، بهتر است بدانید برخی تجهیزات دارای خنک کننده هایی هستند که پوست را بلافاصله قبل و بعد از درمان خنک می کنند.

نکته مهم دیگری که باید مد نظر داشته باشید، تجربه اپراتور انجام دهنده لیزر است. توصیه می شود مرکزی را برای انجام این کار انتخاب کنید که دارای متخصص پوست و اپراتور با تجربه باشد. در غیر این صورت احتمال بروز عوارض جانبی افزایش خواهد یافت. عوارض جانبی احتمالی لیزر درمانی عبارتند از سوختگی پوست، تاول، تجمع رنگدانه ها و زخم که اگر فردی با تجربه و تحت نظر متخصص پوست این کار را انجام دهد، احتمال بروز این عوارض خیلی کم خواهد بود.

قبل از شروع فرایند لیزر درمانی اپراتور یا پزشک متخصص سوالاتی در مورد سوابق پزشکی و شرایط پوستی تان از شما می پرسد و در زمان انجام درمان نیز از شما می خواهد یک عینک مخصوص به چشم های خود بزنید تا از چشم هایتان در مقابل نور لیزر محافظت کنید. به علاوه قبل از شروع درمان اگر سوالی دارید یا مسئله مبهمی در رابطه با لیزر درمانی در ذهن شما وجود دارد، با اپراتور مطرح کنید، تمام سوالات شما به طور کامل توضیح داده می شوند.

روش های معمول مراقبت از پوست خود را متوقف کنید.

روش های معمول مراقبت از پوست خود را متوقف کنید.

لیزر موهای زائد در بدن آقایان

لیزر موهای زائد در بدن آقایان

روش های معمول مراقبت از پوست خود را متوقف کنید.

روز انجام لیزر درمانی لوسیون ها، کرم ضد آفتاب و مواد آرایشی معمول خود را استفاده نکنید. هر یک از این مواد ممکن است با لیزر واکنش نشان داده و باعث رنگ پریدگی پوست شود. در زمان انجام لیزر درمانی لازم است پوستتان کاملا تمیز بوده و هیچ چیز دیگری روی آن قرار نداشته باشد. اگر از داروهای پوستی و کرم های موضعی با نسخه برای پوست خود استفاده می کنید، بهتر است 2 تا 4 هفته قبل از انجام لیزر درمانی مصرف آنها را متوقف کنید.

یک یا دو روز قبل از جلسه لیزر درمانی موهای بدن خود را اصلاح کنید.

یک یا دو روز قبل از جلسه لیزر درمانی موهای بدن خود را اصلاح کنید.

لیزر موهای زائد بدن آقایان

لیزر موهای زائد بدن آقایان

یک یا دو روز قبل از جلسه لیزر درمانی موهای بدن خود را اصلاح کنید.

وکس ریشه مو را بیرون می کشد، در حالیکه لیزر ریشه مو را هدف قرار می دهد، بنابراین استفاده از وکس قبل از لیزر درمانی انجام این روش را بی فایده می کند. از طرف دیگر بلند بودن موهای زائد انرژی لیزر را به خود جذب کرده و این انرژی در جایی نامناسب استفاده می شود. برای نتیجه بهتر لازم است یک یا دو روز قبل از جلسه لیزر درمانی موهای زائد خود را با استفاده از ژیلت اصلاح کنید. با انجام این کار هنوز ریشه مو در زیر پوست و در فولیکول وجود دارد تا انرژی لیزر را به خود جذب کند.

دقت داشته باشید که در دوره انجام لیزر درمانی و حداقل تا سه هفته قبل از انجام آن استفاده از وکس، نخ اصلاح و یا کمرنگ کردن و بی رنگ کردن موها ممنوع است.

چند نکته ی مهم قبل از لیزر موهای زائد

چند نکته ی مهم قبل از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

از صندلی های سولار استفاده نکنید.

همه شما تقریبا خطر برنزه کردن بدن با استفاده از صندلی های سولار را می دانید. علاوه بر آن زمانی که پوست شما رنگ طبیعی خود را ندارد، خطر بروز عوارضی مانند پیسی و رنگ پریدگی پوست افزایش خواهد یافت. اما افراد با پوستی به رنگ طبیعی، هر رنگی، می توانند از لیزر استفاده کنند. توصیه می شود سه هفته قبل و بعد از انجام لیزر از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید اجتناب کنید.

شاید لازم باشد مصرف برخی داروها را متوقف کنید.

داروهای حساس به نور، مانند آکوتان، پوست شما را به نور UV موجود در لیزر حساس تر خواهد کرد و منجر به بروز واکنش هایی مانند تاول یا تغییر رنگ پوست خواهد شد. معمولا توصیه می کنیم مصرف خوراکی این داروها را متوقف کنند.

فرایند لیزر درمانی زیاد طول نمی کشد.

بسته به مکان تحت درمان، زمان انجام لیزر درمانی متفاوت خواهد بود، اما به هرحال زمان انجام این روش درمانی زیاد طولانی نیست. به عنوان مثال لیزر بالای لب تنها چند دقیقه طول می کشد، در حالیکه لیزر موهای زائد پشت یا پاها ممکن است تا یک ساعت زمان نیاز داشته باشد.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لازم است گاهی لیزر درمانی را تمدید کنید.

لیزر موهای زائد به طور دائم تراکم موهای زائد را به طور قابل توجهی کاهش می دهد، اما آنها را به طور کامل از بین نمی برد. تغییرات هورمونی مربوط به دوران بارداری و داروهای ضد بارداری بر روی میزان رشد موها تاثیر می گذارند و اثر بخشی درمان را تا حدی کاهش می دهند. اغلب مراجعه کنندگان طی یک دوره چهار جلسه ای به کلینیک لیزر درمانی مراجعه می کنند که فاصله هر دو جلسه از یکدیگر چهار هفته است. بسته به پاسخ بدن در مقابل لیزر درمانی ممکن است به جلسات بیشتری احتیاج داشته باشید.

نتیجه را خیلی سریع مشاهده می کنید.

گرچه لازم است برای رسیدن به نتیجه مطلوب جلسه ها را تکرار کنید، اما تغییر میزان رشد و تراکم موها را پس از همان جلسه اول مشاهده خواهید کرد. موها پس از جلسه اول نازک تر و دارای سرعت رشد کمتری خواهد بود.

پس از لیزر درمانی لایه برداری پوستی انجام ندهید.

لیزر موهای زائد در اصل نوعی آسیب گرمایی است، بنابراین ممکن است پس از لیزر کردن موهای خود پوست محل مورد نظر کمی ملتهب شده باشد. این التهاب طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد، اما لایه برداری پوست در این زمان باعث تحریک آن می شود. شستن و مالش دادن پوست در این زمان باعث بروز زخم خواهد شد.

پس از لیزر درمانی انجام برخی فعالیت ها را متوقف کنید.

پس از لیزر درمانی پوست شما 48 ساعت وقت نیاز دارد تا بهبودی کامل پیدا کند. بنابراین برای ورزش کردن به هیچ وجه عجله نکنید. در هنگام انجام حرکات ورزشی مالیده شدن لباس ها به پوست ظریف بدن باعث تحریک آن می شود. به علاوه تا 48 ساعت از رفتن به سونای بخار و آب داغ اجتناب کنید.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد بدن آقایان در اهواز توسط اوپراتور آقا ( تحت نظر دکتر زکی زاده ) برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

کلیک کنید

محقق : میترا کرمانیان

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.