خانه / تزریق بوتاکس / چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!Reviewed by بهترین مرکز بوتاکس on Apr 15Rating: 3.5چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!یه سری گزارش های جدید از دنیای بوتاکس براتون داریم. همچنین، بهترین مرکز تزریق بوتاکس رو معرفی کردیم. www.tehranskin.com

بهترین مرکز بوتاکس تهران

سلام دوستان. امروز یه سری گزارش جدید و غیرتکراری درباره بوتاکس داریم.

بهترین مرکز تزریق بوتاکس در تهران سپهر

بهترین مرکز بوتاکس: گزارش 1

آمار ASPS نشون می ده که در سال 2014 حدود 2/3 میلیون عمل تزریق ژل و بوتاکس انجام شده. مردم به تزریق بوتاکس علاقه دارن چون کمترین تهاجم رو به پوست داره. گفته شده که اسید هیالورونیک طبیعی در ژل ها با بدن حسابی سازگاره. اما یه مشکل هم داریم: ماده ژل (HA) ممکنه از مرحله تولید تا مصرف مقداری از اثر خودشو از دست بده.

ترکیب ژل با بوتاکس

برای حل این مشکل، محققان پیشنهاد می کنن حتما ژل در ترکیب با بوتاکس استفاده شه. این طوری طول عمر ژل و ماندگاری زیبایی تون هم بیشتر میشه.
در مرکز پیشنهادی تهران اسکین، هر دو ژل و بوتاکس به دقت و جداگانه با فاصله زمانی تزریق میشن. اگه پزشک در جلسه مشاوره تشخیص بدن که شما پوست و بدن سالمی بدون حساسیت دارین، ترکیب این دو نتیجه (در زمان های مناسب خود) خوبی میده.

بهترین مرکز بوتاکس: گزارش 2

این یه خبر خوبه واسه اونایی که سردرد میگرنی دارن. یه سری سوزن های بوتاکس جدید با نوک مخصوص طراحی شده که دقت تزریق رو بالاتر می برن. اسم این سوزنِ پیستول مانند و بلند MultiGuide هست که محدوده یک میلی متری رو هم می تونه هدف بگیره. ضمن اینکه این سوزن می تونه به یه صفحه نمایش وصل شه و تصاویری از مغز در نقاطِ مبتلا به میگرن رو نشون بده.

لیزر موهای زائد

بهترین مرکز بوتاکس و نورولوژی

تا مدتی قبل، می گفتن تزریق بوتاکس به پوست می تونه به کاهش سردرد کمک کنه. اما الان بوتاکس مستقیم به نقاط میگرنی و حتی مرکز میگرن در پوست سر تزریق می شه. مرکز میگرن، به ویژه، سردرد خوشه ای، حدود 5 الی 6 سانتی متر زیر پوست سر هست. بوتاکس به همین نقطه مرکزی تزریق میشه. ظرف 3 تا 9 ماه بعد از بوتاکس، علایم میگرن کامل برطرف میشه. اما تزریق هر چند ماه یکبار باید انجام شه تا کامل درمان شین.

فراموش نکنیم بعضی فن آوری های جدیدِ بوتاکس (BrainLab/ CustusX) به سرعت وارد ایران میشه. بهتره یه مرکز درست حسابی انتخاب کنیم. این نوع تزریق عین تیراندازی به مرکز هدف تو سریال امپراطوریس آهن می مونه. یعنی، خیلی دقت می خواد.

بهترین مرکز بوتاکس: گزارش 3
درمان اختلالات مثانه و بی اختیاری ادرار

سم بوتولینوم سه نمونه B، A و C داره که فعلا نمونه A در پزشکی زیبایی (رفع چین و چروک) استفاده میشه. از همین نمونه A برای پزشکی درمانی هم بهره می برن. سال 2015 بود که گروهی از محققان در یه کنفرانس، نتایج  تازه ای از تزریق بوتاکس رو اعلام کردن. این کنفرانس در نیواورلئان برگزار شد. نتایج بهبودی بیماران مبتلا به اختلالات مثانه بیش فعال و عصبی به کمک بوتاکس جالب توجه بود. البته فراموش نکنیم که پزشک باید بدونه بوتاکس رو در چه نقطه ای و با چه مقداری تزریق کنه.

هشدار: طبق برخی گزارشات، ماده بوتاکس در یک سری بیماران خاص سبب برهم خوردن سیستم اداری شده. این حالت از چند ساعت تا چند هفته بعد از تزریق پیش میاد. برای همین، در جلسه مشاوره قبل از زیبایی، حتما بیماری های خاص خود رو با پزشک در میون بذارین.

گزارش 4: اهمیت انتخاب بهترین مرکز و سلامت سیستم عصبی

ماده بوتاکس می تونه از طریق پایانه های عصبی به سیستم اعصاب مرکزی انتقال پیدا کنه. مهمترین کاربرد بوتاکس کاهش فعالیت یا فلج کردن عضلاتِ بیش فعال هست. البته هنوز گزارشی مبنی بر برهم ریختن سیستم عصبی مرکزی ارایه نشده؛ ولی اگه در یه مرکز سطح پایین بوتاکس انجام بدین، امکان تزریق به نقاط اشتباهی وجود داره. بوتاکس می تونه با سرعت بالا از مسیر اعصاب بگذره. اگه تک مولکول های بوتاکس توی این مسیر به ویروس ها و پاتوژن ها در بدن برخورد کنن، عواقب جدی تری در انتظار فرد هست. اینا رو میگم که مراقب باشین هر جایی بوتاکس نکنین.

گزارش 5: بوتاکسِ ضد افسردگی

محققان از مقیاس MADRS برای اندازه گیری اثر بوتاکس بر افسردگی متوسط تا شدید کمک گرفتن. متوجه شدن که علایم افسردگی در اغلب بیمارانِ مبتلا کاهش چشمگیری داشت. این بوتاکس بین دو ابرو برای خط اخمشون تزریق شده بود. فقط هم یه بار تزریق کرده بودن. ضمن اینکه افسردگی اون ها تا حدود 50 درصد افسردگی کمتر شده بود. البته خیلی خیلی مهمه که تزریق بوتاکس با درمان های دیگه تون تداخل نداشته باشه. مخصوصا با مصرف دارو، الکل یا مواد مخدر.

گزارش 6: بوتاکس و یک تجربه تلخ از عدم انتخاب یک مرکز معتبر

حتما می دونین که قبل از بوتاکس یه برگه بهتون داده میشه. این برگه رو باید امضاء کنین و مسوولیت عواقب رو بپذیرین. حتما اگه اهل مصرف مواد مخدر، ترامادول، داروهای خاص یا مشروب هستین، با پزشکتون در میون بذارین. این مواد به شدت با بوتاکس تداخل دارن و حتی به مرگ منجر میشن.

توصیه تهران اسکین برای بوتاکس

در مراکز تهران اسکین حتما جلسه مشاوره انجام میشه. اینو البته خودتون هم باید تاکید کنین. مقداری مسوولیت بر عهده خودتونه. پزشک زیبایی از همه مسائل، بیماری ها و آزمایشات شما خبر نداره. باید حتما درباره مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر، بیماری های روحی-روانی، ترامادول، داروهای خاص و این طور موارد بهش گزارش بدین.

گزارش 7: بوتاکس و خطوط پنجه کلاغی

گاهی سوال پیش میاد بهترین کاربرد بوتاکس چیه. یعنی، کدوم نقاط صورت  برای بوتاکس کردن مناسب ترن. جواب یک سوم بالای صورت هست. به عبارت دیگه، با این همه روش برای زیبایی و جوانسازی، بهتره بیشترین کاربرد هر روش رو در نظر بگیریم. برای مثال، هیچ پزشک کاربلد باتجربه ای نمیاد بوتاکس رو به خط لبخند بزنه مگه در نقطه تلاقی با گونه. بلکه، از تزریق ژل کمک میگیره. جالبه بدونین که اون مرکز نامعتبر فوق همون جلسه اول، بوتاکس رو به خطوط خنده هم تزریق کرده بود.

بیشترین کاربرد بوتاکس همون رفع چین و چروک دور چشم ها+ رفع خط اخم بین دو ابرو + رفع خطوط پیشانی هست. این سه مورد در یک سوم بالای صورت قرار دارن.

بوتاکس های دیسپورت و مَسپورت

بهترین مرکز بوتاکس تهران سپهر

 

در مرکز پیشنهادیِ ما، دو بوتاکسِ دیسپورت و مسپورت نیز تزریق میشن.

دیسپورت: اصل این ماده از بریتانیا میاد. اثرگذاریش هم بارها و بارها به اثبات رسیده. از پزشکای عمومی گرفته تا متخصص های پوست از این بوتاکس تعریف و تمجید می کنن.

برخی مواد سازنده دیسپورت عبارتند از: سرم آلبومین انسانی (125 mcg)، لاکتوز (2/5 mg) + 300 یا 500 واحد سم بوتولینوم خالص+ مقادیری پروتئین از شیر گاو.
بنابراین، انجام تست حساسیت پوست شما به هر یک از این مواد دیسپورت ضروری هست.

مسپورت: یکی از دلایل ساخت و تولید بوتاکس ایرانی اینه که اثرگذاری مفید بوتاکس بستگی به فاصله ی تاریخ تولید تا مصرف داره. اگه بوتاکس در ایرانِ خودمون تولید شه، هم به صرف تره هم اثرش بهتر می مونه. اگه فاصله تولید این ماده تا مصرف بیشتر از دو هفته و به خصوص بیش از یک ماه بشه، تا 50 درصد و بعضا تا 70 درصد از کارآیی خودش رو ممکنه از دست بده.
ضمن اینکه تهران اسکین طرفدار کالای ایرانیِ باکیفیت هم هست. این طوری هزینه ها براتون پایین تر میاد.

معرفی یکی از بهترین مرکز های تزریق ژل در تهران

👨‍🔬👩‍🔬 دوستان خوب. اینکه پزشک شما از چه برندي با كدام كشور سازنده استفاده میکنند خیلی مهمه. متاسفانه برخي پزشكان از برندهاي نامرغوب و گاهي تقلبي استفاده ميكنن و علاوه بر اينكه نتيجه ي مطلوبي نميگيرن، باعث بي اعتمادي بيمار نيز ميشن .لطفا در انتخاب خود دقت کنین.

تمامی خدمات تزریق بوتاکس (از جمله، بوتاکس زیر بغل برای درمان تعرق زیاد) در مرکز زیر انجام میشه. کمی پایین تر از این صفحه تمامی اطلاعات تماس و آدرس درج شده👇👇👇👇👇👇

لینک منبع 1

لینک منبع 2

لینک منبع 3

لینک منبع 4

لینک منبع 5

  + لینک سوال و جواب درباره بوتاکس از پزشکان تهران اسکین

‏‎

‏‎مشاوره و ویزیت رایگان 👇👇👇👇👇👇

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

جشنواره های همیشگی لیزر موهای زائد در سراسر کشور را با دستگاههای پیشرفته الکساندرایت/ان-دی-یاگ (نسل جدید) با انواع دستگاههای آپوجی پلاس، لوترونیک، کندلا ، دایود های پیشرفته و… و استفاده از جدیدترین تکنولوژی آمریکایی نسل جدید (2018) پرسرعت و بدون درد و دارای مجوز رسمی سازمان FDA آمریکا در مراکز تخصصی پوست و لیزر در سراسر کشور در این سایت ببینید

لیست قیمت های لیزر و شماره های تماس

برای افرادی که خدمات لیزر را استفاده می کنند پکیج های تخفیف سایر خدمات مطب جوانسازی،پاکسازی پوست،بوتاکس،تزریق ژل و… در نظر گرفته شده!

بهترین را انتخاب کنید

مرکز تخصصی زیبایی سپهر ارائه کننده ی خدمات جوانسازی در فضایی آرام، با خدماتی نوین پذیرای مراجعینی است که علاقه مند به زیبایی وکسب اطلاع در زمینه ی روش های نوین زیبایی و جوانسازی هستند

هایفوتراپی
بوتاکس
از بین بردن انواع تاتو و خالکوبی
آر اف فرکشنال
پلاسما
لاغری

2 300x300 - چند خبر جدید از بهترین مرکز بوتاکس تهران که احتمالا به گوشتون نخورده!

براى كسب اطلاعات بيشتر و مشاوره رايگان با مركز سپهر تماس بگیرید

22220194
☎22220198
09120396401

www.Niklaser.ir
Insta: Sepehr_clinic
Telegram: @Sepehr_clinic

بهترین مرکز بوتاکس تهران سلام دوستان. امروز یه سری گزارش جدید و غیرتکراری درباره بوتاکس داریم. بهترین مرکز بوتاکس: گزارش 1 آمار ASPS نشون می ده که در سال 2014 حدود 2/3 میلیون عمل تزریق ژل و بوتاکس انجام شده. مردم به تزریق بوتاکس علاقه دارن چون کمترین تهاجم رو به پوست داره. گفته شده که اسید هیالورونیک طبیعی در ژل ها با بدن حسابی سازگاره. اما یه مشکل هم داریم: ماده ژل (HA) ممکنه از مرحله تولید تا مصرف مقداری از اثر خودشو از دست بده. ترکیب ژل با بوتاکس برای حل این مشکل، محققان پیشنهاد می کنن حتما…

مشاهده بازنگری

خلاصه: چند تا ستاره داریم؟

User Rating: 4.9 ( 1 votes)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.