خانه / دسته‌بندی نشده / مراکز تخصصی و زیبایی در یزد

مراکز تخصصی و زیبایی در یزد

مراکز تخصصی و زیبایی در یزدReviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Mar 8Rating:

کلینیک های پوست و مو – فاکتور های مهم برای انتخاب بهترین کلینیک پوست و مو

در این روزها که رقابت در بین متخصصین بسیار زیاد است و بیش از پیش مردم به پوست و موی خود توجه نشان می دهند، برای داشتن بهترین کلینیک ها روش ها و کارهای بسیاری باید انجام داد.  باید کاملا جذاب و دلپذیر بود. مردم به دنبال مهارت و تخصص پزشک در عرصه ی پوست و مو هستند و برای داشتن این شرایط تا جای ممکن تلاش می کنند.

این روز ها افراد همه به دنبال داشتن پوستی زیبا و خوب هستند و برای جذب افراد به کلینیک باید نکته هایی بسیار مهم را دنبال نمود.

خانم ها و آقایان برای تزریق ژل، بوتاکس و زیبا سازی پوست با لیزر نقشه های فراوان می کشند.

افراد برای داشتن بدن لاغر و تراشیده دست به لیپوساکشن، لیپولیز ، لیپوماتیک و کویتیشن می زنند. خالکوبی های خود را با لیزر از بین می برند. پوست خود را با لیزر لیفت می کنند و غیره. همه و همه این روزها بسیار بر روال زیبایی افراد تاثیر گذاشته است.

زیبایی از دید افراد با گذشت زمان تغییر یافته است. معنای زیبایی شکلی جدبد به خود گرفته است.

نقش یک کلینیک پوست عالی و حرفه ای بر زیبایی افراد

نقش یک کلینیک پوست عالی و حرفه ای بر زیبایی افراد

نقش یک کلینیک پوست عالی و حرفه ای بر زیبایی افراد

نقش یک کلینیک پوست عالی و حرفه ای بر زیبایی افراد

افراد با انواع مختلف رنگ پوست ، مو و نوع پوستی وجود دارند. یک کلنیک پوست خوب باید مجهز به امکانات لازم برای درمان پوست های خشک، چرب، پوسته پوسته، پیر و پوست ترکیبی باشد. حتی پوست هایی که دچار کک و مک ، خطوط ریز، آکنه، زخم، لکه های سیاه، و وجود رنگدانه های بیش از حد بر پوست هستند نیز توسط یک کلینیک حرفه ای باید درمان شود.

یک کلینیک برای رسیدن به این سطح بالا از کار باید راه درازی را پشت سر بگذارد. باید به مشتریان خود اطمینان دهد که از تکنسین ها ، اوپراتورها و کارشناسان ماهر و با تجربه ای را درخدمت دارد و برای امنیت آن ها تا جای ممکن تلاش می کند. باید سطح دانش و اطلاعات خود را از تمام راه های درمانی پوست و مو به بیماران نشان دهند و توانایی خود را در تحلیل نوع پوستی به افراد نشان دهند.

خدمات درمانی

قبل از اینکه شما کلینیک مورد نظر خود را انتخاب نمایید باید مطمئن شوید که آن کلینیک سرویس ها و خدمات مورد نظر شما را انجام می دهد یا خیر….

بنابراین یک کلینیک حرفه ای انواع خدمات پوستی و مویی را باید برای مشتریان مهیا سازد.  برای مثال؛ یک کلینیک با تجربه و محبوب باید انمواع درمان ها را برای افراد مانند درمان ریزش مو، رفع موهای زائد، درمان رفع آکنه؛ و به همین ترتیب می توان ادامه داد تا جایی که بی پایان باشد و به همین دلیل باید از تمام خدمات یک کلینیک و سطح دانش متخصصین مشغول به کار در آن کلینیک توسط مشتریان حتما بررسی گردد.

تجربه ی تکنسین ها و کارمندان یک کلینیک

قبل از اینکه شما به هرگونه درمانی اقدام نمایید باید آن را مورد تجزیه و تحلیل بسیار قرار دهید و با پزشک متخصص خود در جلسه ی مشاوره مطالب را مورد بررسی قرار دهید؛ برای مثال تمام موارد میزان موفقیت، عوارض جانبی، مزایا و فواید یک روش و غیره را با پزشک خود در جریان بگذارید. برای رسیدن به نتایجی عالی، سریع و مثبت برای بیماران، یک کلینیک حرفه ای به انجام بهترین راه ممکن برای مراقبت های حرفه ای اقدام می کند.

وجود تجهیزات و ابزارهای پیشرفته

مراکز و کلینیک های تخصصی برای رسیدن به موفقیت باید از بهترین تجهیزات و ابزار ها برای ارائه ی بالاترین سطح خدمات استفاده نمایند. تکنسینی که با این ابزارها کار می کند باید کاملا با تجربه و ماهر باشد و در صورت بروز مشکل باید بداند که چطور با آن دست گاه کار کند و یا در صورت آسیب رسیدن به پوست باید قادر به درمان پوست باشد.

کلینیک حرفه ای با هزینه های کاملا مناسب

کلینیک های حرفه ای باید معمولا کاملا مقرون به صرفه و با دسترسی سریع باشند. این موضوع بسیار اهمیت دارد که در اولین جلسه تمام موارد مانند؛

 • هزینه ی کامل درمان
 • مدت زمان درمان
 • تعداد جلسات درمان
 • تمام هزینه های جانبی

برای بیماران شفاف سازی گردد تا افراد در پایان درمان دچار گیجی و شوکه شدن از هزینه ها نگردند. پزشکان همچنین باید داروهایی برای مراقب و نگهداری از شرایط به بیماران تجویز نمایند که برای افراد مقرون به صرفه باشد و فرد توانایی خرید و استفاده ی آن را در خانه داشته باشد.

تمام این نکات از موارد مهم و ضروری برای افراد برای رسیدن به بهترین نتایج بوده است.

کلینیک های پوست و مو در یزد

کلینیک های پوست و مو در یزد

کلینیک های پوست و مو در یزد

کلینیک های پوست و مو در یزد

در این قسمت تنها به معرفی چند تن از پزشکان متخصص در شهر یزد می پردازیم ( این لیست شامل تمام پزشکان متخصص در شهر یزد نیست).

دکتر سعید ثوابی

دکتر سعید ثوابی

متخصص پوست، مو و زیبایی_  کلینیک او مجهز به دستگاه های روز برای

 • درمان چاقی با لیزر،
 • جوانسازی و لیفت پوست با لیزر
 • رفع خالکوبی با لیزر
 • رفع موهای زائد با لیزر

است. در این کلینیک به کاشت موی طبیعی و دائمی نیز پرداخته می شود. انواع جراحی های زیبایی پوست در این کلینیک صورت میپذیرد. برای تماس با کلینیک دکتر سعید ثوابی اینجا کلیک کنید

دکتر نور بالا تفتی

کلینیک ساختمان پزشکان امید در یزد – متخصص در درمان بیماری های پوستی ( درمانولوژی)

دکتر محمد باقر الاولیا – فوق تخصص روماتولوژیست

دکتر پریچهر کفایی – متخصص پوست ، مو و زیبایی

کدام پزشک متخصص پوست ، مو و زیبایی را در یزد پیشنهاد می کنید؟

  10 نکته ی کلیدی در مورد یک داروخانه ی حرفه ای

  10 نکته ی کلیدی در مورد یک داروخانه ی حرفه ای

  10 نکته ی کلیدی در مورد یک داروخانه ی حرفه ای

  10 نکته ی کلیدی در مورد یک داروخانه ی حرفه ای

  رشته ی داروسازی این روز ها برای دانشجویان بسیار رونق یافته است. انتخاب یک داروخانه مناسب تصمیمی بسیار مهم برای تهیه ی دارو است. در این قسمت نکاتی بسیار مهم برای داشتن و انتخاب داروخانه ای حرفه ای به شما گفته خواهد شد؛

  1. دسترسی آسان و ساده ی داروخانه – یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب داروخانه، در دسترس بودن آن است. که دارای چند جنبه قابل توجه است:
  • شما از نزدیک بودن یک داروخانه به محل زندگی خود معمولا بسیار راضی و خرسند می شوید. هیچگاه یک فرد بیمار توانایی رفتن به داروخانه ی دور برای تهیه ی دارو را ندارد.
  • ساعات کاری داروخانه – همچنین برای شما بسیار اهمیت دارد که بدانید، داروخانه ساعات مناسب و معقولی برای عمل دارد. شما به یک داروخانه 24 ساعته حتما لازم ندارید ( اما می تواند یکی از خدمات آن داروخانه باشد.) اما میخواهید مطمئن شوید که داروخانه حداقل 8 صبح باز و ساعت 7 بعد از ظهر بسته است.
  1. بیمه
  • بیمه نسخه های پزشکی به طور دائم – شما می خواهید مطمئن شوید که آیا دارو خانه ی انتخابی شما برنامه های بیمه را می پذیرد یا خیر! برنامه ها و تعرفه های بیمه به طور مداوم در حال تغییر و تحول است. اگر از پذیرش این تعرفه های بیمه توسط داروخانه ی خود مطمئن هستید ، دیگر نیازی به نگرانی نیست.
  • مدیکر و مراقبت های دارویی D : اگر شما یک گیرنده ی مدیکر لازم دارید، مطمئن شوید که داروخانه تمام برنامه ی مراقبت های دارویی را می پذیرد. گاهی هزینه ها متفاوت می شوند و شما نیاز دارید تا مطمئن شوید در صورت تغییر برنامه مراقبت های دارویی تان نیاز به تغییر داروخانه نیست.
  1. خدمات بدون بیمه
  • از داشتن خدمات بدون بیمه در آن داروخانه نیز مطمئن شوید تا با خیال راحت تر در صورت نداشت بیمه به آن مکان مراجعه نمایید.
  1. از اینکه داروخانه ی انتخابی تان به شما در مورد داروی مد نظرتان مشاوره می دهد مطمئن شوید…
  2. هنگامیکه داروی جدیدی در کنار داروی انتخابی تان استفاده می شود، در دارو خانه ی مد نظرتان پیدا شود و نیازی نباشد تا برای تهیه ی آن به داروخانه ای دیگر بروید.
  3. پزشکان داروساز با تجربه و با اطلاعات بسیار در محل داروخانه حاضر باشند. تکنسین های خوش برخورد با اطلاعات بالا به کار مشغول باشند.
  4. یک داروخانه ی حرفه ای باید همیشه دارای میزان و مقدار بالایی از یک دارو برای رفع نیاز بیماران باشد. تا نیازی به پس زدن بیمار به علت تمام شدن دارو نباشد.

  در این قسمت به معرفی چند دارو خانه ی حرفه ای در یزد می پردازیم

  در این قسمت به معرفی چند دارو خانه ی حرفه ای در یزد می پردازیم

  در این قسمت به معرفی چند دارو خانه ی حرفه ای در یزد می پردازیم ( این لیست شامل تمامی دارو خانه ها نمی باشد. )

  داروخانه ی دکتر حیدری

  داروخانه ی دکتر پور شفیعی

  دارو خانه ی دکتر فخار

  داروخانه ی دکترر موسوی

  داروخانه ی دکتر رشیدی

  کدام دارو خانه را در یزد پیشنهاد می کنید؟

   چگونه سالن آرایشی حرفه ای و موفق داشته باشیم؟

   چگونه سالن آرایشی حرفه ای و موفق داشته باشیم؟

   چگونه سالن آرایشی حرفه ای و موفق داشته باشیم؟

   چگونه سالن آرایشی حرفه ای و موفق داشته باشیم؟

   1. دسترسی و موقعیت یک سالن زیبایی بسیار اهمیت دارد. – بسیار مهم است که سالن انتخابی دارای جای پارک مناسب برای ماشین، مسیری مستقیم با آدرسی مناسب باشد که به راحتی توسط افراد پیدا شود.
   2. سالن حرفه ای باید دارای کادر و پرسنلی مجرب و حرفه ای باشد. افرادی که به ارائه ی خدمات در این محل می پردازند باید بسیار خوشرو و خوش برخورد باشند.
   3. پرسنل سالن ها باید برای هر کار زیبایی مدرک تخصصی و جداگانه ای داشته باشند. برای مثال: مدارک تخصصی رنگ، مدارک تخصصی برداشتن ابرو و غیره داشته باشند.
   4. کادر یک آرایشگاه و سالن زیبایی حرفه ای باید همیشه به روز باشد.
   5. در صورت نیاز برای مشتریان خود توضیحاتی در مورد نحوه ی عملکرد ماده و یا روش بدهند.
   6. قبل از انجام هر کاری با مشتری در مورد رنگ پوست و مدل مو و آرایشش و فصل و هوای مناسب برای فرد، صحبت هایی شود.
   7. ظاهر سالن زیبایی در انتخاب آن بسیار اهمیت دارد.
   8. داشتن مدارک خارجی و تخصص های متفاوت باعث ایجاد اطمینان کافی برای فرد خواهد شد.

   در این قسمت به معرفی چند آرایشگاه در شهر یزد می پردازیم ( این لیست تنها تعدادی از سالن های زیبایی موجود در شهر یزد است).

   سالن زیبایی میخک طلایی

   سالن زیبایی آنیتا

   سالن زیبایی حدیث

   سالن زیبایی بانو مهدیان

   سالن زیبایی سایه

   سالن زیبایی زهره

   سالن زیبایی مژان

   سالن زیبایی سایا

   کدام سالن زیبایی در یزد را پیشنهاد می کنید؟

    10 نکته ی اساسی که شما باید قبل از لیزر موهای زائد بدانید

    10 نکته ی اساسی که شما باید قبل از لیزر موهای زائد بدانید

    لیزر IPL

    10 نکته ی اساسی که شما باید قبل از لیزر موهای زائد بدانید

    آیا می دانستید که لیزر موهای زائد ماه ها طول می کشد؟

    آیا می دانستید که در صورت برنزه کردن پوست خود، قادر به لیزر موهای زائد نیستید؟

    آیا می دانستید که لیزر موهای زائد گاهی سبب افزایش موهای زائد شما می شود؟

    لیزر موهای زائد روشی موثر و ایمن برای از بین بردن موهای زائد ناحیه ی تناسلی، زیر بغل، پاها، قفسه ی سینه، پشت و حتی صورت است. این روش برای هر کسی توصیه نمی شود.

    1. لیزر موهای زائد از پرتوهای نوری منسجمی تشکیل شده است که توسط رنگدانه های موجود در پوست جذب می گردد. اگر موها رنگدانه نداشته باشند ( مانند، موهای سفید، بلوند، قرمز روشن، خاکستری) لیزر به خوبی بر پوست عمل نخواهد کرد. چرا که با جذب این پرتو ها با ضربه یا پالس های نوری شدید در ریشه و فولیکول مو گرما تولید می شود و ریشه ی موها را می سوزاند.
    2. هر چه پوست شما تیره تر باشد، ریسک و خطر آسیب و سوختگی پوست شما بالاتر است. در واقع لیزر رنگدانه ها را هدف می گیرد ( چه این رنگدانه های در پوست باشند و چه آن ها در مو قرار داشته باشند). بنابراین در صورت تیره بودن بیش از حد پوست احتمال جذب شدن پرتوهای نوری لیزر توسط رنگدانه های موجود در پوست نیز بالاست.
    3. شما نمی توانید قبل و بعد از لیزر موهای زائد به هر طریقی به برنزه کردن پوست خود اقدام نمایید. زیرا دوباره موضوع تیرگی پیگمنت یا رنگدانه های پوستی تکرار می شود و فرد در معرض سوختگی قرار می گیرد.
    4. انتخاب یک کلینیک در رفع موهای زائد بسیار اهمیت دارد. به یاد داشته باشید برای جلوگیری از ایجاد عوارض احتمالی به پزشکی متخصص مراجعه نمایید. باید در مقابل تمام عوارض این روش احساس ایمنی و امنیت داشته باشید.
    5. قبل از لیزر موهای زائد تمام قسمت های بدن به خصوص صورت، با پزشک خود در ارتباط باشید و او را از تمام داروهایی که مصرف می کنید، مطلع سازید. زیرا گاهی به دلایل هورمونی و یا مصرف دارویی خاص، با لیزر موهای زائد موهای آن قسمت از بدن افزایش می یابد و با در میان گذاشتن سابقه ی پزشکی خود با پزشکتان به راحتی می توان از وقوع چنین حوادثی پیشگیری نمود.
    6. شما باید به موهای زائد خود پس از لیزر اجازه دهید تا حداقل در حدود 2 هفته رشد کنند.
    7. قیمت لیزر موهای زائد از کلینیک به کلینیک دیگر متفاوت است. این تفاوت به دلیل نوع دستگاه، نوع مو، میزان تراکم موها، تعداد جلسات تعیین شده برای فرد و شخصی که به لیزر موهای زائد بدن شما اقدام می کند بستگی دارد.
    8. به این علت که جلسات درمانی متعددی برای رفع موهای زائد به طور دائمی با لیزر نیاز است، در بین جلسات فواصلی تعیین می گردد.
    9. از این موضوعات قبل از لیزر موهای زائد بدن خود اطمینان حاصل کنید؛
    • چه نوع دستگاه لیزری توسط آن ها برای شما مورد استفاده قرار می گیرد؟
    • بهترین نوع لیزر برای پوست شما چیست؟
    • چه عوارض احتمالی برای لیزر موهای زائد شما را تهدید می کند؟
    • چه مزایای دیگری برای شما خواهد داشت؟
    • به چه تعداد جلسه ی درمانی برای شما نیاز است؟

    استفاده از لیزر نامناسب با تنظیمات نامناسب برای پوست مراجعین، سبب ایجاد تغییر رنگ در پوست، عمل نکردن لیزر برای پوست، درد و قرمزی، و حتی ایجاد اسکار و زخم ی شود.

    1. لیزر موهای زائد به علت تولید گرما و آسیب رساندن به فولیکول های مو کمی دردناک است. اکثر افراد درد لیزر را به اصابت یک کش به پوست توصیف می کنند.

    مرکز لیزر زیبان (آلومینا) در شهر یزد

    مرکز لیزر زیبان (آلومینا) در شهر یزد تحت نظر دکتر سعید ثوابی ( متخصص پوست، مو و زیبایی) است. در این کلینیک از جدیدترین دستگاه لیزر دایود بهره گرفته شده است. برای تماس با کلینیک دکتر سعید ثوابی اینجا کلیک کنید

    منابع

    لینک منبع 1 لینک منبع 2 لینک منبع 3 لینک منبع 4

    محقق: میترا کرمانیان

     

    بهترین مراکز فوق تخصصی پوست و لیزر موهای زائد در تهران

    بهترین مراکز فوق تخصصی پوست و لیزر موهای زائد در تهران

     

     

     

    جردن مرکز تخصصی لیزر موهای زائد جردن (آفریقا) زیر نظر دکتر اژدری :

    لیزر موهای زائد بدن با دستگاههای پیشرفته الکس آمریکایی و دایود 2016 سوپرانو

    مطب تحصصی زیبایی و لیزر

     نشانی : تهران ، خ جردن (افریقا)، بالاتر از میرداماد, نبش خ سرو، پ 1 ط 4 واحد 9  شعبه،

    شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر):  09382676774- 88655867 – 88655866 –  88655865

     

    پاسداران مرکز فوق تخصصی لیزر موهای زائد پاسداران (زیر نظر دکتر سارا لطفی) :

    مرکز تخصصی لیزر و پوست و مو پاسداران

    خدمات لیزر با دستگاه الکساندرایت/ان-دی-یاگ کلاریتی دارای FDA آمریکا مدل 2016

     نشانی  : تهران ، خ پاسداران، بوستان ششم (روبروی برج سفید), پلاک 135 واحد 3

    شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 22579305 (021) 22579306 (021)

     

     مرکز تخصصی لیزر پونک (دکتر امینی علوی ) :

    2

    لیزر با دستگاه دایود سوپرانو بدون درد

     

    نشانی : انتهای اشرفی اصفهانی چهار دیواری روبروی ایستگاه بی آر تی اشرفی اصفهانی ساختمان شادی طبقه فوقانی داروخانه دکتر واقفی

    شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 44813133 – 09011040046

     مطب تخصصی لیزر موهای زائد شریعتی (ظفر-دکتر سارا خانجانی)

    لیزر با دستگاه دایود 2016 سوپرانو ساخت کمپانی آلما لیزر

     نشانی  : تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از مترو شریعتی – جنب پارکینگ طبقاتی ظفر – پلاک ۱ – واحد ۱  شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 22896841— 22896851

     

    مرکز تخصصی شهرستان ها (اینجا کلیک کنید)

    مرکز تخصصی شهرستان ها (اینجا کلیک کنید)

     

    کرج مرکز تخصصی لیزر موهای زائد کرج-البرز (دکتر حمید مشکی)

    مرکز تخصصی لیزر کرج

    لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت لوترونیک دارای FDA آمریکا 2017

     

    نشانی: 02633419204  کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، فاز دو، بین خیابان 206 و 208، بالای املاک کلید طلایی، جنب بانک ملی، پلاک 495/1، طبقه 2، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10

    مرکز تخصصی لیزر موهای زائد زنجان 

     

    خدمات لیزر با دستگاه الکساندریت /ان دیاگ  آمریکا،خدمات پوست و جوانسازی، تزریق ژل-بوتاکس

     

    هموطنان عزیز، در شهر زنجان هم اکنون نمایندگی فعالی نداریم  ولی به زودی  مکان شعبه جدید را به اطلاع شما دوستان میرسانیم . میتوانید به تهران یا نزدیک ترین شعبه  مراجعه نمایید

    مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان (دکتر مهسا سعیدیان ) :

    مطب لیزر اصفهان لیزر با دستگاه دایود سوپرانو و همچنین الکساندرایت آپوجی (apogee) ساخت کمپانی سایناشور آمریکا (برترین برند تولید کننده لیزر در دنیا)

    خدمات تزریق بوتاکس وژل و لاغری موضعی ،مشاوره تغذیه ، تناسب اندام و لاغری ،جوانسازی پوست صورت و بدن

    نشانی : دروازه شيراز ، چهارباغ بالا ، كوچه مسجدالرضا(قبل شركت زمزم)، ساختمان99، طبقه 1 واحد 13  شماره های تماس (شنبه-چهارشنبه از 10 صبح الی 7 بعدازظهر): 09103498783 031-36639913

    مرکز تخصصی لیزر موهای زائد مشهد(دکتر زهرا خانی ) :

    img_20161107_083346

    خدمات لیزر با دستگاه دایود با تکنولوژی آلما لیزر آمریکا،خدمات پوست و جوانسازی، تزریق ژل-بوتاکس

    نشانی (شنبه-پنجشنبه از 10 صبح الی 8 شب): مشهد,احمد آباد,خیابان عرف,عارف 3,پلاک 26 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر):. 09150784617 051-38463883

    مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اهواز(دکتر محمد علی زکی زاده) :

    کلینیک زیبایی

    لیزر موهای زائد با دستگاههای الکساندرایت لوترونیک، دایود با تکنولوژی سوپرانو لیزر آمریکا

    نشانی: اهواز،سپيدار، سه راهي باهنر، جنب داروخانه دكتر قبله شناس، مطب دكتر زكى زاده شماره های تماس (صبح ها 9 الی 13 و عصرها 17 الی 21) خانم واحديان(نوبت صبح): 09304872136  / خانم زمانى (نوبت عصر): 09169247020

    ساير شماره ها: 061-32910880 06132270070

    در شهر اهواز مرکز تخصصی لیزر موهای زاید آقایان با اپراتور آقا نیز افتتاح شد. برای نوبت ویزیت برای شعبه ویژه آقایان لطفا با شماره تلفن آقاى قاسمى09167241768 06132270070 تماس بگیرید .

    مرکز تخصصی لیزر موهای زائد رشت(دکتر معصومه امامی سیکارودی ) :

    لیزر موی زائد رشت

    لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما لیزر

     

    نشانی : رشت،گلسار،نبش خیابان 86،برج کاوه،بلوک 2 ، طبقه 5 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 7 بعدازظهر): 01333111257

    مرکز تخصصی لیزر موهای زائد شیراز (دکتر شایسته حاجیان):

    لیزر مو در شیراز

    خدمات لیزر با دستگاه لیزر موهای زائد دایود با تکنولوژی آلما

    نشانی : شیراز-خیابان قصر دشت -نرسیده به چهارراه زرگری-نبش کوچه 54-ساختمان گلبرگ -طبقه چهارم-واحد43 شماره های تماس (شنبه-پنجشنبه از 9 صبح الی 1:30 و بعدازظهر ها ساعت 4:30 الی 9شب): 071-36280810 071-36280782 0933710835

    مطب تخصصی لیزر موهای زائد همدان (زیر نظر دکتر نسترن کاکه خانی):

    لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر دایود (بلومون) ساخت ایتالیا

     

    نشانی :  خیابان بوعلی ابتدای کوچه پاساژ چهل ستون (نیلی) ساختمان پزشکان مرکزی طبقه اول واحد 4  (صبح ها 12:30_ 10:30) (عصرها 20:30 _17)  شماره تماس :   081-32530795

    مرکز تخصصی بابل (زیر نظر دکتر محمد حبیب زاده عمران) :

    photo_2016-09-26_11-56-37

    لیزر دایود (بلومون) ساخت ایتالیا

     

    نشانی: 01132221009 و 01132295521 09397930685 بابل، چهار راه گنجینه، ساختمان خزر، طبقه سوم

    مرکز تخصصی سنندج -کردستان (زیر نظر دکتر غزال آقایی):

    مرکز تخصصی لیزر سنندج

    خدمات لیزر با دستگاه اختصاصی لیزر الکساندریت/ان دی یاگ دارای گواهینامه FDA آمریکا

    نشانی: 08733560110 و 09188788242 سنندج، انتهای خیابان تعریف (تاج)، بالاتر از شهید قاضی، ساختمان پزشکان امانیه، طبقه 3، واحد 4  ساعت کار روزانه از 10 صبح تا 8 عصر

    مرکز لیزر موهای زائد کرمان (زیر نظر دکتر محمد علی کریمیان):

    معرفی بهترین مرکز لیزر موی زاید در شهر کرمان

    لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود سوپرانو ساخت امسال و سریع و بدون درد

    نشانی: 03432442805 09335742306 کرمان چهار راه طهماسب آباد بلوارجهاد کوچه دوم پلاک 3

    مرکز لیزر موهای زائد یزد (زیر نظر دکتر سعید ثوابی نسب متخصص پوست و مو):

    معرفی یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زاید یزد

    لیزر موهای زائد با دستگاه اختصاصی لیزر دایود

    نشانی: 035-37264114 یزد -بلوار طالقانی-کوچه مجاهد- ساختمان پزشکان حکیم -طبقه دوم

    تهران اسکین مرجع اطلاعات تخصصی در حوزه پوست ، مو ، درمان و پیشگیری از بیماری های پوستی ، ارائه دهنده بهترین سرویس ها در حیطه تجهیزات دستگاهی ، لیزر موی زائد ، تکنیک های جوان سازی ، مشاورات پوستی و پاسخگویی به سوالات مردم است .

    تیم گروه پزشکان تهران اسکین ، از سال ها پیش فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و نمایندگی های معتبری در سراسر کشور دارد . اطلاعات قرارگرفته از معتبرترین منابع تحقیقاتی دنیا زیر نظر متخصصین این امر فراهم آمده است . قابل توجه همکاران پزشک شاغل در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی مرجع تخصصی تهران اسکین و زیبان ، با تجهیزات مدرن و پیشرفته و شرایط همکاری خاص ، پزشک مهمان میپذیرد.

     

    فرصت استثنایی سرمایه گذاری در کار پوست و زیبایی برای همه مردم (اینجا کلیک کنید)

    فرصت استثنایی سرمایه گذاری در کار پوست و زیبایی برای همه مردم (اینجا کلیک کنید)

    مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

    از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

    سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

    آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

    ◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

    ◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

    ◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

    ◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

    ◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

    ◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

    ◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

    ◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

    ◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

     

    امروزه دستگاه های فوق جزو جدایی ناپذیر زندگی شده اند. طبیعیست اگر سرمایه گذاری در زمینه خرید این دستگاه ها با پشتوانه حرفه ای تیم تخصصی آلومینا انجام شود، صد در صد بازگشت سرمایه یک سود هنگفت خواهد بود. چند دستگاه لیزر پوست، مو، زیبایی و جوانسازی با استاندارد طلایی و پرکاربرد در سرتاسر جهان

    1. لیزر دایود 810 نانومتر و IPL با انواع مدل ها ازجمله بادی واتر جت

    2. لیزر 1064 ناومتری Nd:YAG برای رفع موهای زائد

    3. لیزرهای تهاجمی Er:YAG 2940 نانومتر 2940 نانومتری (برای آب کردن تومورها و بافت های ناسالم)

    4. لیزرهای تهاجمی دی اکسید کربن (که البته نوع غیرتهاجمی بیشتر کاربرد دارد) 600 نانومتر

    5. لیزرهای فرکشنال غیرتهاجمی رفع ضایعات پوستی، زخم و جوانسازی: اربیوم گلاس 585 و 595 نانومتری و 1550 نانومتر

    6. رادیوفرکانسی

    RF 7. لیزر Q-Switch Nd:YAG برای رفع تاتو و ضایعات رنگدانه پوست

    8. سیستم های لیزری تکی با یک طول موج و یا سیستم های لیزری پلت فرمی (مانند Etherea با 57 کاربرد) با چندین طول موج و هندپیس های متفاوت

    9. و ده ها و ده ها ابزار اندازه گیری، تشخیص و آنالیز پوست، مو و بدن هر کدام از تجهیزات پزشکی بالا از گستردگی مدل، هندپیس، طول موج، پالس، و غیره برخوردارند. مدل های جدید پیشرفته تر مرتب به بازار عرضه می گردد. طبیعی ست سرمایه گذار به پشتیبانی تیم قدرتمندی مانند تهران اسکین می تواند از سرمایه خود محافظت و سودآوری بالا داشته باشد. مهمترین نکته در خرید لیزرها کدام است؟

    ویژگی های فیزیکی لیزر، فن آوری های به کار رفته و پیچیدگی ها و مشکلات احتمالی آن تنها اعضا تیم آلومینا هستند که مرتب در کارگاه های آموزشی، سمپوزیم ها، کنفرانس ها و نشست ها شرکت کرده و آگاهی کسب می کنند. پزشکان آلومینا نسبت به مشکلات پوست و زیبایی بیماران ایرانی و بیماران کشورهای دیگر اطلاعات کسب می کنند و سپس تصمیم می گیرند کدام لیزر را برای منطقه خاصی در ایران انتخاب نمایند.

    تهران اسکین نظرات بیماران، ظرفیت مالی بیمارات هر منطقه برای درمان، و فرصت های بازاریابی را در نظر می گیرد. نکته: بیماران خود به خوبی بر روش کار دستگاه و پزشک نظارات دارند و بسیار هوشمند شده اند. بنابراین، سرمایه گذاری نیز باید هوشمند باشد. پزشکان و بازاریابان تیم آلومینا مرتب با بیماران و پزشکان سرتاسر کشور سروکار دارند. جمع آوری اطلاعات با ماست! کدام لیزر بیش از همه مشتری دارد؟ لیزر رفع موهای زائد و لیزرهای فرکشنال (با کاربردهای فراوان و ایمنی لازم) رتبه نخست را دارد.

    لیزر Q-Switched Nd:YAG درمان ضایعات پوستی رتبه دوم را دارد. سیستم های IPL (لیزر نیستند) با انواع طول موج و انواع کاربرد از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند اما اثرشان نسبت به لیزرها کمتر است. رتبه سوم را دارند. ابزار Eximer Lamp ارزانتر از لیزرهای Eximer 308 نانومترند.

    برای درمان پسوریاسوس پوستی و لک و پیسی مناسبند. برای پوست های تیره ایمن و موثرند. رتبه چهارم را دارند. نکات فوق تنها قطره ای در اقیانوس بی کران دانش تجهیزات پزشکی ست.

    تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است. به آلومینا بپیوندید تا آینده ای بهتر برایتان تضمین شود.

    برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :77189615-77189675-

    09027610748 خانم  بیات -خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

    درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

    سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
    @tehranskin
    عضویت در خبرنامه ثبت نام
    ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
    در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
    برترین مراکز لیزر را بیابید
    بستن
    شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.