خانه / انواع روش های لیزر موهای زائد بدن / بهترین لیزر الکساندرایت در کرج در چه کلینیکی است؟

بهترین لیزر الکساندرایت در کرج در چه کلینیکی است؟

بهترین لیزر الکساندرایت در کرج در چه کلینیکی است؟Reviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on May 14Rating:

بهترین لیزر الکساندرایت در کرج در چه کلینیکی است؟

لیزر موهای زائد با الکساندرایت 755 نانومتر

لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی

لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی

لیزر الکساندرایت یکی از انواع بسیار سریع و قدرتمند در بین لیزر هاست، به طوری که افراد به راحتی می توانند، بخش وسیعی از سطح پوست خود را توسط این دستگاه لیزر کرده و از شر موهای زائد آن قسمت ها به کل خلاص شوند. این اناوع لیزر ها برای پوست های روشن تا گندمی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین یکی از انواع محبوب در میان مردم و پزشکان کل کشور است.

مجموعه ی تخصصی  پوست و لیزر موهای زائد تهران اسکین نیز از این امر مستثنی نبوده و هم اکنون در شعب بزرگ خود در سراسر کشور در حال استفاده از این دستگاه کار آمد است.

یکی از این شعب، شعبه ی کرج بوده، که با بهره گیری از این تکنولوژی ( لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی) توانسته جزو بهترین ها در این امر باشد.

مقیاس رنگ و نوع پوست فیتزپاتریک

مقیاس رنگ و نوع پوست فیتزپاتریک

لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی

لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی

لیزر الکساندرایت برای کدام یک از انواع مقیاس رنگ و نوع پوست فیتزپاتریک است؟

این لیزر برای افراد با تن و رنگ پوست روشن یا تن های روشن پوست مناسب است. اگر بر اساس نوع پوستی مقیاس فیتز پاتریک در صدد باشیم که عددی را اعلام کنیم، باید اینگونه گفت که مرتبط به نوع و رنگ پوستی 1 یا اول هستند.

مزایای استفاده از لیزر الکساندرایت

مزایای استفاده از لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی

لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی

مزایای استفاده از لیزر الکساندرایت چیست؟

 • این لیزر نفوذ خوب و موثری بر پوست دارد.
 • این لیزر به این موضوع نیز شهرت دارد که می تواند بر روی موهای ظریف تر و نازک تر نسبت به سایر لیزر ها تاثیر بیشتری بگذارد.
 • این لیزر برای پوست های با تن روشن بسیار موثر است.

عوارض و معایب استفاده از لیزر الکساندرایت

عوارض و معایب استفاده از لیزر الکساندرایت

عوارض و معایب استفاده از لیزر الکساندرایت چه چیز هایی هستند؟

 • این لیزر نیز مانند تمامی لیزر ها ممکن است سبب تغییر در رنگ و مدل موهای زائد شود.
 • حتی ممکن است سبب ایجاد تغییراتی در سطح پوست افراد شود.
 • برای افراد با پوست های تیره به هیچ عنوان مناسب نمی باشد.

انواع لیزر های الکساندرایت

انواع لیزر های الکساندرایت

الکساندرایت لوترونیک کلاریتی

الکساندرایت لوترونیک کلاریتی

انواع لیزر های الکساندرایت کدامند؟

لیزر های الکساندرایت محبوب در میان مردم و کلینیک های لیزر موجود شامل؛

 • الکساندرایت لوترونیک کلاریتی
 • آپوجی
 • جنتل لیز
 • اپی تاچ پلاس

ما با افتخار در این زمینه اعلام می کنیم که لیزر الکساندرایت لوترونیک کلاریتی توانسته از سایر دستگاه ها پیشی بگیرد و در شعب ما به زیبایی بدرخشد و مراجعین بسیاری را راضی و خرسند کند.

الکساندرایت آپوجی

الکساندرایت آپوجی

مجموعه ی پزشکی و تخصصی پوست و زیبایی تهران اسکین با شما صادق است و تمام موارد را چه در مورد مزایا و چه در مورد معایب این دستگاه ها با شما به اشتراک می گذارد.

جالب آن است که بدانید یکی از ویژگی های دستگاه الکساندرایت لوترونیک کلاریتی این است که نه تنها برای پوست های روشن موثر و مفید است، بلکه با بهره گیری از تکنولوژی لیزر ان دی یگ قادر به لیزر موهای زائد پوست های تیره نیز می باشد.

لیزر الکساندرایت کندلا

لیزر الکساندرایت کندلا

شعب ما در ایران در انتظار شما برای ارائه خدمات می باشند. به مجموعه ی ما بپیوندید و از تمامی اطلاعات پوست، مو و زیبایی و لیزر موهای زائد مطلع شوید.

این مجموعه با داشتن لیزر الکساندرایت در کرج، برای شما عزیزان رضایت خاطر را به ارمغان خواهد داشت.

موارد استفاده و کاربرد لیزر الکساندرایت

موارد استفاده و کاربرد لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندرایت آپوجی

لیزر الکساندرایت آپوجی

موارد استفاده و کاربرد لیزر الکساندرایت چیست؟

سازمان غذا و داروی آمریکا در این میان لیزر الکساندرایت را برای مواردی خاص از قبیل ماشین های لیزر 755 نانومتر مورد تایید قرار داده که موارد بسیاری از اختلالات پوست را نیز درمان کنند. این اختلالات می تواندد شامل موارد زیر شوند:

 • اختلالات مربوط به عروق ( رگ ها)

 1. اختلالات موجود در رگ های صورت و پاها که به عروق عنکبوتی مشهور هستند.
 2. هدف گرفتن پوست های قرمز ( هموگلوبین) برای مثال افرادی که به سرخی پوست مبتلا هستند.
 • اختلالات موجود در رنگ پوست

 1. اختلالاتی که در اثر نور شدید خورشید ، ایجاد کک و مک و لکه های مادر ذاتی در افراد بوجود می آید.
 2. از بین بردن تیرگی های پوستی ، به این صورت که با استفاده از اشعه های نرم و کم توان این لیزر می توان ملانین های موجود در پوست را هدف قرار داد و به راحتی تیرگی های پوستی را برطرف نمود.
 • از بین بردن موهای زائد

 1. اشعه ی موجود در لیزر ملانین های مویی را هدف قرار می دهند و توسط آن ها جذب می گردند، در نتیجه در این محل ها تولید گرما کرده و سبب از بین رفتن فولیکول ها و ریشه های موهای زائد می شوند.
 2. از این روش برای از بین بردن موهای تمام مناطق بدن می توان استفاده نمود. مثل؛ صورت، دست ها، پاها، زیر بغل، اندام تناسلی، گردن و ……
 3. این دستگاه ها معمولا برای موهای با تن روشن موثر نیستند، برای مثال برای پوست هایی با تن روشن و برای موهایی با تن تیره مناسبند، اما برای موهایی که بلوند، قرمز، خاکستری و سفید هستند، کار ساز نیستند.
 • از بین بردن جای تاتو و خال های پوستی

 1. استفاده از لیزر های کیو سوئیچ الکساندرایت، به راحتی به شما این قابلیت را می دهند که رنگ های موجود در تاتو را از بین ببرید.
 2. لیزر های الکساندرایت این توانایی را دارند که رنگ های سیاه، آبی و سبز را از روی پوست شما به طور کامل پاک نمایند.
 3. لیزر الکساندرایت در واقع سبب می شود که این رنگ در بدن تخریب شوند و سپس توسط گلبول های سفید از بدن رانده شوند.
 4. وجود پالس ها و پرتوهای فوق سریع 50 تا 100 نانو ثانیه اشعه های این لیزر به آن این ویژگی را داده تا نسبت به لیزر های با طول موج بالا بهتر اثر کند.
 5. در هر پرتوی اشعه ی لیزر الکساندرایت، مقدار زیادی انرژی به رنگدانه های موجود در پوست منتقل می شود و این موضوع سبب می شود تا رنگدانه ها شکسته و متلاشی شوند و رنگ های تاتو به راحتی از بین بروند.
 6. تاتو هایی که با روش ها ی مختلف پاک نشده اند را می توان با استفاده از لیزر الکساندرایت پاک نمود و حرف آخر را روش استفاده از لیزر برای پاک کردن تاتو می زند. در این روش به هیچ عنوان هیچ صدمه ای به لایه های خارجی پوست شما وارد نمی شود.

ما در شعبه ی لیزر کرج تحت نظر متخصصین با درایت به تمام این توانایی ها با استفاده از لیزر الکساندرایت در کرج رسیده ایم . برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید. 

محقق : میترا کرمانیان

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
@tehranskin
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.