خانه / سلامت پوست / بهترین تیغ ها و ژیلت ها

بهترین تیغ ها و ژیلت ها

بهترین تیغ ها و ژیلت هاReviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on May 9Rating:

بهترین تیغ ها و ژیلت ها

best-cartridge-razor-by-gillette

best-cartridge-razor-by-gillette

همانطور که می دانید در زمینه ی زیبایی بهداشت حرف اول را می زند.

بهداشت در تمام زمینه ها:

 • بهداشت در زمینه ی طریقه ی تولید مواد مورد استفاده در زیبایی
 • بهداشت در زمینه ی طریقه ی تولید مواد مورد استفاده در زیبایی

اگر وسیله ای که از آن در حذف موهای زائد استفاده می کنید مانند تیغ، در خط تولید آن بهداشت رعایت نشده باشد، استفاده از آن تیغ تا حد زیادی ممکن است برای فرد و افراد تولید کننده ی آن بسیار خطرناک باشد. زیرا سبب انتقال بیماری ها و حتی ایجاد قارچ ها وبیماری های پوستی می شود.

بهترین تیغ و ژیلت

بهترین تیغ و ژیلت

هنگامیکه شما قصد استفاده از برندی مطرح را دارید باید حتما از برند های کاملا شناخته شده و بهداشتی استفاده نمایید و سراغ برندهایی که نامی در بین معتبرترین ها ندارند، اجتناب کنید.

همیشه به جنس تیغ مورد استفاده ی خود دقت نمایید. جنس تیغ مشخص کننده ی میزان تیزی و ایجاد شفافیت پوست شما خواهد بود. همچنین جنس تیغ باید برای پوست کاملا بی ضرر باشد. حتی طریقه ی تیز شدن یک تیغ می تواند در موارد یاد یاد شده موثر واقع شود. برخی موارد جانبی دیگر که ممکن است تیزی تیغ و بهداشت آن را تحت تاثیر خود قرار دهد شامل؛

 • نحوه ی بسته بندی
 • طریقه ی نگهداری در انبار ها
 • حمل و نقل
 • طریقه ی نگهداری در سوپر مارکت ها
Gillette-Fusion-Razor-

Gillette-Fusion-Razor-

تمام این موارد به دلیل این که تیغ با پوست شما در ارتباط مستقیم است بر شمرده شد. حتی می توان اینگونه گفت که در صورت بریده شدن یا زخم بودن پوستتان از قبل ، تیغ به طور مستقیم با خون شما در تماس است. در نتیجه انتقال بیماری ها و میکروب ها یا قارچ ها از طریق تیغ به بدن بسیار آسان است.

تیغ ها به دو دسته تقسیم می شوند؛

 • تیغ های تکی و قدیمی
 • ژیلت های جدید چند تیغ

2

2

بهترین تیغ و ژیلت

بهترین تیغ و ژیلت

تیغ های تک

تیغ های تک و قدیمی به دلیل داشتن 1 لبه ی تیغ، آن هم بسیار ضخیم، قادر به اصلاح به طور کامل و عالی نبودند. و اغلب پوست را دچار قرمزی و التهاب می کردند. مهمتر از آن تیغ های تک قدیمی نسبت به ژیلت های جدید امروزی، لبه ی کلفت تری دارند و همین لبه باعث زیر پوستی شدن اکثر موی صورت می شود.

1

1

ژیلت ونوس

ژیلت ونوس

ژیلت ها ی چند تیغ

ژیلت های چند تیغ از فناوری جدید تری برخورد دار هستند. اول این که از آلیار استیل در ساختار آن ها استفاده شده است. دوم اینکه ضخامت تیغ های استفاده شده در ژیلت بسیار کم تر از تیغ های تک قدیمی است، در نتیجه ی احتمال ایجاد موهای زیر پوستی را تا حد زیادی کاهش می دهد. این نازکی و ضخامت کم همچنین موجب می شود تا اصلاحی یکنواخت داشته باشید. مورد سوم اینکه ، ژیلت ها ، در عوض یک تیغ، دارای چندین تیغ هستند. و این تعداد تیغ ها باعث می شود که دیگر مویی بر روی صورت باقی نماند. همچنین دیگر نیازی به تراشیدن مجدد صورت نیست و از التهاب و قرمزی پوست نیز تا حد زیادی جلوگیری می شود. با پیشرفت تکنولوژی راحتی و آسایش و گاهی سلامت بیشتری برای انسان ها فراهم می گردد.

تیغ تا شو

تیغ تا شو

مواردی که در اصلاح صورت بسیار اهمیت دارد؛

 1. زمان
 2. پاکسازی
 3. دما

1

1

زمان

در هنگام اصلاح صورتتان به هیچ عنوان عجله نکنید. صورتتان را کاملا بشوئید و از پاک کننده ها و نرم کننده ها تا حد زیادی استفاده نمایید. زیرا این نرم کننده ها و پاک کننده سبب نرمی مو می شوند و باعث راحت تراشیده شدن موها می شوند.

موضوع مهتر آن است که چه مدت و چقدر نرم کننده و پاک کننده را بر روی پوست بگذاریم؟! در پاسخ به این سوال اینگونه می توان گفت که تقریبا 1 دقیقا کافی ست. و سپس کرم یا ژل شیو را باید 3 الا 4 دقیقه روی پوست خود قرار دهید.

2

2

پاکسازی

مقداری ژل مخصوص اصلاح را برداشته و روی ریش خود کاملا ماساژ دهید تا موها را از پوست جدا کرده و آن ها را بلند کند، و همچنین لایه ای بلند و نازک بین پوست و تیغ نیز باشد. همیشه سعی کنید که از ژل های شفاف استفاده نمایید تا تارهای مو به راحتی دیده شوند و اصلاح دقیق تری داشته باشید. و همیشه از یک ژیلت با کیفیت نیز استفاده نمایید.

3

3

دما

بهترین شرایط برای یک اصلاح خوب این است که پوست داغ و مرطوب باشد و بعد از اصلاح با آب سرد پوست باید فورا سرد شود تا از التهاب و قرمزی پوست جلوگیری شود.

نکته:

 1. شاید تراشیدن موها در خلاف جهت رویش موها اصلاحی تمیز تر به شما بدهد، اما این عمل سبب می شود تا تیغ کند شود، و موها نیز زیر پوستی رشد کنند. پس اگر صورتی با موهای ضخیم دارید حتما موقع اصلاح تیغ را در جهت رشد موها بکشید نه مخالف رشد موها .

اگر واقعا از داشتن ریش و موهای زائد بدنتان خسته شده اید، نگران نباشید و با ما همراه باشید. چرا باید هر روز صبح وقت مان را برای تراشیدن موهای زائد هدر بدهیم؟ و تا پایان عمر هزینه کنیم؟ چرا برای یک بار برای همیشه از شر موها زائد صورتمان خلاص نشویم؟

پاسخ سوال شما در دستان ماست. شما تنها با صرف چند جلسه ی درمانی لیزر موهای زائد می توانید تنها در چند دقیقه از شر تمام موهای زائد صورتتان برای همیشه خلاص شوید.

برای اطلاعات بیشتر با متخصصین ما در مجموعه تخصصی تهران اسکین تماس حاصل فرمائید. اینجا کلیک کنید.

محقق: میترا کرمانیان

مطالب مرتبط

بهترین روش های رفع موقت موهای زائد بدن... توصیه های پزشکی در رابطه با بهترین روش های رفع موهای زائد بدن اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که همواره از داشتن موهای اضافی و زائد بدن خود شکوه...
همه چیز درباره از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی... تیغ اصلاح آیا نگه داشتن ناحیه تناسلی بدون موهای زائد بهتر و بهداشتی تر است؟ امروزه تراشیدن یا کوتاه کردن موهای ناحیه تناسلی در میان زنان و مردان بس...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.