خانه / لیزر موهای زائد / بعد از لیزر موهای زائد چه کارهایی نباید بکنیم؟!

بعد از لیزر موهای زائد چه کارهایی نباید بکنیم؟!

لیزر بازیگران معروف هالیوودی

بعد از لیزر موهای زائد اغلب افراد میتوانند به محل کار و زندگی خود بازگردند وروال عادی زندگی را ادامه دهند.

معمولا درد و سوزش چندانی بعد از لیزر موهای زائد وجود ندارد ولی در بعضی افراد خصوصا افرادی که موهای کلفت و پرپشت دارند ممکن است کمی محل لیزر قرمز شود که معمولا سرد کردن محل با کیسه یخ کفایت می کند.

مهمترین کار بعد از لیزر موهای زائد مراقبت از آفتاب سوختگی است. حساسیت پوست در چند روز اول پس از لیزر به نور خورشید افزایش می یابد و حتما باید از کرم های قوی ضد آفتاب در مناطقی که لیزر شده استفاده شود و همچنین بهتر است از انجام سولاریوم و سایر روش های برنزه کردن تا چند هفته پس از لیزر پرهیز کرد.

پس از 3 هفته، در بعضی از افراد ممکن است بعضی نقاط کوچک سیاه و سفید در فولیکول های مو در برخی از مناطق باقی می ماند. این نقاط را معمولا به عنوان نقاط شبیه دانه فلفل” می شناسند. این نقاط در نهایت خود به خود ریخته می شوند.

پس از دو تا سه هفته از درمان معمولا مراجعین دوره کاهش چشمگیر موها را تجربه می کنند که چند هفته ای در اوجش است و سپس پس از 6-8 هفته بعد زمان جلسه بعدی فرا می رسد.

تعداد جلسات لیزر برای افراد مختلف متفاوت است و بین 3 تا 6 جلسه معمولا متغیر است.

گروه پزشکان تهران اسکین

جشنواره تخفیف ویژه لیزر موهای زائد

لیزر 1

با دستگاه پیشرفته دایود با تکنولوژی سوپرانوی آمریکا نسل جدید

برای دیدن لیست قیمت ها با تخفیف 95 درصد اینجا کلیک کنید

 

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود.
*******************************************************
سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند.

*********************************************
برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.