خانه / از بین بردن موهای زائد با لیزر دیود / با موهای زائد صورت خود خداحافظی کنید

با موهای زائد صورت خود خداحافظی کنید

با موهای زائد صورت خود خداحافظی کنیدReviewed by لیزردرمانی on Jan 9Rating: 4.0با موهای زائد صورت خود خداحافظی کنیداین فقط زنان نیستند که لیزر صورت را انتخاب می کنند. مردان نیز به روش های جایگزین برای از بین بردن مو های زائد و داشتن پوستی بدون خراش های ناشی ازاصلاح تمایل دارند.

نتیجه تصویری برای لیزر درمانی برای ابرو ها

با موهای زائد صورت خود خداحافظی کنید

شاید شما بتوانید موهای بیش از حد صورت  خود را در مناطقی که دائما در معرض دید قرار ندارند پنهان کنید ، اما زمانی که به صورت کرک در می آیند دیگر نمی شود آنها را پنهان کرد.

چهره شما همیشه در معرض نمایش است و موهای پشت لب ، چانه و دو طرف صورت دیده می شوند.

اما اجازه ندهید که این مو ها اعتماد به نفس شما را پایین بیاورند.

با استفاده از لیزر صورت این مو ها به راحتی حذف می شوند.

Picto 1516154956603 - با موهای زائد صورت خود خداحافظی کنید

مزایای لیزر مو های زائد صورت

  • موهای زائد صورت را به طور دائم مو و با خیال راحت کاهش دهید ؛
  • اعتماد به نفس خود را افزایش دهید ؛
  • پیشگیری از التهاب و تورم ناشی از تیغ ؛

 صورتی صاف و نرم برای مردان و زنان با لیزر   

نتیجه تصویری برای لیزر درمانی برای ابرو ها

پوست صورت شما از حساس ترین قسمت های بدن تان است و استفاده از روش های حذف مو های زائد به طور موقت موجب تحریک زیاد پوست می شود.

خوشبختانه درماني وجود دارد که می تواند به طور مؤثر و دائمی موها را بدون هيچ اثرات مضر مانند شیو کردن از پوست صورت شما از بین ببرد.

حذف موها با لیزر با هدف قرار دادن دقیق رنگدانه های تیره مو  در ریشه آن و از بین بردن آن انجام می شود.

در عرض چند دقیقه ، جلسه لیزر درمانی به پایان می رسد و شما یک قدم برای رسیدن به پوست صاف و زیبایی که همیشه رویای آن را در سر داشتید ، نزدیک تر خواهید بود.

پس از انجام لیزر درمانی شما می توانید ناهار خود را خورده  و بلافاصله به کارهای روزمره خود ادامه دهید.

حذف موهای صورت زنان با لیزر

تصویر مرتبط

 مناطق تحت درمان مشترک توسط لیزر برای زنان

  • پشت لب بالا ؛
  • دو طرف صورت ؛
  • چانه ؛
  • گردن ؛

حذف موهای صورت مردان با لیزر  

نتیجه تصویری برای لیزر درمانی برای ابرو ها

این فقط زنان نیستند که لیزر صورت را انتخاب می کنند. مردان نیز به روش های جایگزین  برای از بین بردن مو های زائد و داشتن پوستی بدون خراش های ناشی ازاصلاح تمایل دارند.

فولیکولیت مزمن ، اصطلاحی است برای هنگامی  که مو در زیر سطح پوست رشد می کند و منجر به درد  و تورم می شود.

فولیکولیت می تواند به علت اصلاح ، اپیلاسیون و کندن مو با موچین اتفاق بیفتد و باعث تحریک شدید پوست بشود.

انواع روش های حذف مو های زائد را کنار بگذارید و لیزر درمانی را انتخاب کنید تا احساس نگرانی و استرس از رشد هر روزه مو ها را از خود دور کنید.

شما می توانید مناطق دقیقی را که می خواهید لیزر شوند ، انتخاب کنید.

لیزردرمانی جذابیت و اعتماد به نفس شما را تضمین می کند.

مناطق تحت درمان مشترک توسط لیزر برای مردان

نتیجه تصویری برای لیزر درمانی برای ابرو ها

  • خط گردن ؛
  • ریش کامل ؛
  • پشت گردن ؛

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع  https://www.idealimage.com/services/laser-facial-hair-removal.php

مطالب مرتبط

چرا لیزر از الکترولیز بهتر است ؟ (2)... همان طور که میدانید لیزر و الکترولیز دو روش موثر در رفع موهای زائد میباشند که هر کدام عملکرد متفاوتی دارند . در این پست به دلایل برتری لیزر نسب...
آیا لیزردرمانی برای خانم های باردار ممنوع است؟... آیا لیزردرمانی در دوران بارداری ممنوع است؟ لیزردرمانی در دوران بارداری سلام دوستان. من مریم هستم پژوهشگر تهران اسکین. با این سوال خیلی برخورد می ...
پاسخگویی به سوالات رایج شما در خصوص لیزر موهای زائ... 1.چرا رفع موهای زائد با لیزر به چندین جلسه درمانی نیاز دارد ؟ مو در یک چرخه  رشد میکند و فقط در مرحله رشد میتوان موها را با لیزر  رفع نمود زیرا...
لیزر موهای زائد و امکان پیری پوست... لیزر موهای زائد ما در دنیایی زندگی میکنیم که با سرعت زیادی همراه است .تمام کارها به سرعت انجام میگیرند و مردم وقتی برای سازگاری با روتین معمول زندگی...
رهایی از مو های زائد صورت مردان با لیزر درمانی... رهایی از مو های زائد صورت مردان با لیزر درمانی پس از سال ها اصلاح کردن صورت باز هر روز همان مو های نوک زده از زیر پوست را می بینیم. برخی از مرد...
با کاربرد های لیزر الکساندرایت آشنا شوید... از لیز الکساندرایت برای درمان این اختلالات پوستی استفاده میشود : ضایعات پوستی  ورید های عنکبوتی روی صورت و پاها مشکلات عروقی مادرزادی ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - با موهای زائد صورت خود خداحافظی کنید

IMG 20170917 174946 - با موهای زائد صورت خود خداحافظی کنید

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

با موهای زائد صورت خود خداحافظی کنید شاید شما بتوانید موهای بیش از حد صورت  خود را در مناطقی که دائما در معرض دید قرار ندارند پنهان کنید ، اما زمانی که به صورت کرک در می آیند دیگر نمی شود آنها را پنهان کرد. چهره شما همیشه در معرض نمایش است و موهای پشت لب ، چانه و دو طرف صورت دیده می شوند. اما اجازه ندهید که این مو ها اعتماد به نفس شما را پایین بیاورند. با استفاده از لیزر صورت این مو ها به راحتی حذف می شوند. مزایای لیزر مو های زائد صورت موهای زائد…

مشاهده بازنگری

امتیاز شما به این مقاله چند ستاره است؟

User Rating: 4.83 ( 2 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.