خانه / پوست خشک / با مصرف این مکمل ها جوان شوید

با مصرف این مکمل ها جوان شوید

با مصرف این مکمل ها جوان شویدReviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Jul 26Rating:

Related image

با مصرف این مکمل ها جوان شوید

آیا می دانید  که سر چشمه جوانی شما  در یک بسته مکمل است؟  با افزودن مکمل ها به رژیم روزانه خود چهره ای جوان تر پیدا کنید.  مصرف مکمل ها باعث افزایش  سلامتی در سطح سلولی می شود.  همچنین مسئولیت سوخت و ساز ، هورمون ها را بر عهده دارد و اندام های حیاتی را در بهترین فرم ممکن نگه می دارد.

ال – ارژنین

Image result for ‫مکمل ها برای جوانسازی پوست‬‎

اگر آرزوی شما داشتن بدن سالم و زیبا است، با مصرف مکمل  ال ارژنین می توانید به آرزوی خود برسید.   ال – ارژنین یک اسید آمینه شناخته شده است که با اثر گذاری بر غده هیپوفیز هورمون رشد (GH) را آزاد می کند.

هورمون رشد موجب سوخت و ساز و توانایی بدن برای سوزاندن  چربی در طول افزایش تنش ماهیچه ای می شود.   ال – ارژنین همچنین گردش خون را بهبود می بخشد، که  باعث افزایش میل جنسی می شود.

مصرف ال – ارژنین را با دو گرم در روز شروع کنید و به تدریج به شش گرم در روز برسانید.

استراگالوس یا گون

Image result for ‫استراگالوس یا گون‬‎

مصرف مکمل استراگالوس تلومرها را بلند تر می کند، اگر تلومرهای شما بلند تر شوند، احتمال معکوس شدن آثار پیری نیز افزایش می یابد.

هنگامی که تلومرهای بلند تر می شوند، با بیشتر شدن طول عمر، سلامت قلب و عروق، عملکرد های شناختی، و افزایش عملکرد ایمنی همراه هستند.

مصرف  25 تا 50 میلی گرم مکمل استراگالوس در هر روز ما را جوان تر می کند.

فلاونول های کاکائو

Image result for ‫فلاونول های کاکائو‬‎

آنتی اکسیدان های طبیعی موجود در شکلات به نام فلاونول های کاکائو می تواند یک مکمل تقویت کننده  بسیار قوی برای مغز و قلب شما باشد.  یک مطالعه انجام شده توسط سازمان علوم اعصاب طبیعی نشان داده است  که فلاونول های کاکائو  به طور مستقیم بر روی مغز اثر می گذارند و به این ترتیب  کاهش شناختی بر اثر بالا رفتن سن را تقلیل می دهند.

همچنین مصرف منظم فلاونول کاکائو  بر روی چین و چروک و انعطاف پذیری پوست  صورت   تآثیرات  مثبتی دارد.   مصرف شکلات تیره نیز بی تأثیر نیست.   اما باید گفت که نیاز روزانه شما به فلاونول های کاکائو بیش از این است.  بنابراین روزانه یک مکمل  1000 میلی گرمی فلاونول کاکائو را مصرف کنید.

کوآنزیم  Q10

Image result for ‫کوآنزیم  Q10‬‎

کوآنزیم Q10  یک آنتی اکسیدان قوی است که به میتوکندری کمک می کند تا به شما انرژی بدهد و سوخت و ساز های روزانه بدن را انجام می دهد. کوآنزیم  Q10 همچنین به ترمیم تلومرها کمک می کند و به عملکرد  قلب شما کمک می کند.

پوست شما نیز از کوآنزیم  Q10  بی نصیب نخواهد ماند.  مصرف مکمل  کوآنزیم  Q10  در بهبود   چین و چروک و سفتی پوست مؤثر است.  مصرف روزانه مکمل  کوآنزیم  Q10 در حدود  200 میلی گرم می باشد.

کوآنزیم Q10  ، مانند ویتامین های C  و  E، یک ماده مغذی است که می تواند به سلامت و ظاهر پوست شما کمک کند.   مانند دیگر آنتی اکسیدان ها، به سلول ها کمک می کند تا نو شوند  و آسیب های سلولی را کاهش می دهد

مکمل کلاژن

Image result for ‫مکمل کلاژن‬‎

مکمل کلاژن بر خلاف بسیاری دیگر از محصولات ضد پیری و مراقبت از پوست  ، از کلاژن دریایی خالص و طبیعی استخراج شده و همراه با ویتامین C استفاده می شود.  مکمل کلاژن برای جوانسازی و مراقبت از پوست یک مکمل استثنایی است.

مصرف مکمل کلاژن همراه با ویتامین C بهترین روش برای از بین بردن چین و چروک و خطوط صورت است که همراه با  افزایش کلاژن طبیعی می باشد.

گلوکوزامین

Image result for ‫کاهش چین و چروک پوست‬‎

مکمل گلوکوزامین از پوست شما در برابر  خطوط  و چین و چروک و خشکی پوست محافظت می کند.

بررسی گلوکزامین در یک مجله زیبایی پوست نشان می دهد که این مکمل می تواند باعث بهبود زخم، بهبود آب رسانی به پوست و کاهش چین و چروک پوست شود. زیرا گلوکوزامین برای پوست اسید هیالورونیک  می سازد.

اسید های  آمینه موجود در مکمل گلوکزامین باعث  کاهش 34  درصدی در چین و چروک و خطوط صورت می شود.

دوز توصیه شده برای مصرف مکمل گلوکزامین  1500 میلی گرم در روز می باشد.

ویتامین C

Image result for ‫ویتامین C‬‎

مصرف ویتامین C   باعث کاهش استرس اکسیداتیو در سلول ها می شود و به سلول ها کمک می کند تا به طور طبیعی رشد کنند.  ویتامین C سلول ها را احیا می کند و پوست سالم تری  تولید می کند.

چین و چروک را متوقف کرده و پوست شما را روشن تر می کند.  دوز توصیه شده ویتامین C  در حدود 100 میلی گرم در روز می باشد.

ویتامین  E

Image result for ‫ویتامین  E‬‎

ویتامین  E  از پوست در برابر آسیب های پوستی محیطی و بی حالی محافظت می کند.  تحقیقات نشان می دهد که ویتامین E دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است.   این دو عامل در بازسازی پوست و تولید  سلول های جدید اهمیت زیادی دارند.

بازسازی پوست و تولید  سلول های جدید پروسه ای است که طی آن سلول های مرده پوست  از بین می روند و سلول های جدید و سالم تر بوجود می آیند.   سلول های جدید پوست را براق و درخشان می کنند.

ویتامین  E همچنین مانع ایجاد چین و چروک بر روی پوست به دلیل آسیب های محیط زیستی و آسیب های پوستی شده و از پوست  محافظت می کند.  مقدار مصرف توصیه شده ویتامین  E ، 200 واحد در روز می باشد.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع لینک منبع لینک منبع

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

با مصرف این مکمل ها جوان شوید آیا می دانید  که سر چشمه جوانی شما  در یک بسته مکمل است؟  با افزودن مکمل ها به رژیم روزانه خود چهره ای جوان تر پیدا کنید.  مصرف مکمل ها باعث افزایش  سلامتی در سطح سلولی می شود.  همچنین مسئولیت سوخت و ساز ، هورمون ها را بر عهده دارد و اندام های حیاتی را در بهترین فرم ممکن نگه می دارد. ال - ارژنین اگر آرزوی شما داشتن بدن سالم و زیبا است، با مصرف مکمل  ال ارژنین می توانید به آرزوی خود برسید.   ال - ارژنین یک اسید آمینه شناخته شده…

مشاهده بازنگری

به این مقاله رأی بدهید

User Rating: 4.68 ( 3 votes)

درباره دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.