خانه / انواع روش های لیزر موهای زائد بدن / با ليزر پوست خود را شاداب و جوان تر كنيد

با ليزر پوست خود را شاداب و جوان تر كنيد

با ليزر پوست خود را شاداب و جوان تر كنيدReviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Nov 28Rating:

Related image

اگرسن وسال، جوشها و آفتاب هر كدام به نحوي روي صورت شما تاثير بدي داشته و همگي دست به دست هم داده اند تا زيبايي چهره شما از بين ببرند،نگران نباشيد ليزر به شما كمك ميكند پوستي سالم و جوان تر را تجربه كنيد.

ليزر به طور دقيق پوست را لايه برداري ميكند.در طول درمان سلول هاي جديد پوست شكل گرفته كه موجب جواني و شادابي پوست ميشود. اين روش ميتواند با جراحي زيبايي پلاستيك نيز همراه شود.

Related image

اگر ميخواهيد بدانيد براي انجام اين كار كانديد خوبي هستيد، لازم است با پزشك متخصص جراحي پلاستيك و يا متخصص پوست مشورت كنيد.

اگرمستعد تاول يا تبخال در اطراف دهان خود هستيد به پزشك مورد نظر  حتما اطلاع دهيد.

Related image

اگر ميخواهيد تصميم خود را در خصوص استفاده از ليزر عملي كنيد، بهتراست بدانيد دارو يا مكمل هايي مانند:آسپيرين، ايبو پروفين يا ويتامين اي را از 10 روز قبل درمان نبايد استفاده نكنيد.اين دارو ومكمل ها موجب لخته شدن خون ميشود.

اگر شما از دخانيات استفاده ميكنيد بهتر است از 2 هفته قبل درمان آن را ترك كنيد.استعمال دخانيات طول درمان را طولاني خواهد كرد.

امكان دارد پزشك جهت جلوگيري از عفونت ها آنتي بيوتيك و اگر مستعد تبخال يا تاول هستيد داروي ضد ويروس برايتان تجويز كند.

 انتظارات در طول درمان و بعد آن

لايه برداري  پوست با ليزر توسط پزشك جراح پلاستيك يا متخصص پوست انجام ميگيرد.در اين روش شما به صورت سرپايي درمان ميشويد و حتي يك شب هم دربيمارستان نخواهيد ماند.

امكان دارد پزشك از بين بردن چين وچروك هاي اطراف چشم،دهان يا پيشاني را به طور جداگانه انجام دهد ويا روش كلي را انتخاب نمايد.

پزشك براي درمان منطقه كوچك از صورت شما از بي حسي موضعي استفاده خواهد كرد كه براي شما نقش مسكن را هم دارد.اگر قرار باشد تمام صورت تحت درمان قرار گيرد بيهوشي عمومي را انتخاب ميكند.

زمان انجام اين كار براي ناحيه اي از صورت 30 الي 45 دقيقه و براي كل صورت 2 ساعت خواهد بود.

با اتمام درمان، پزشك ناحيه مورد نظر را باند پيچي خواهد كرد. لازم است 24ساعت بعد منطقه درمان شده را تمييز كنيد.هر روز 4 الي 5 مرتبه اين كار را انجام دهيد.براي جلوگيري از ايجاد زخم از پماد مخصوصي كه توسط پزشك تجويز شده استفاده كنيد.

نگران نباشيد، متورم شدن اطراف چشم طبيعي مي باشد.امكان دارد پزشك جهت بهبود آن استروئيد را تجويز كند.همچنين ميتوانيد به هنگام خواب از دو بالشت استفاده كنيد كه دركاهش تورم بسيار موثر است.

امكان دارد بعد 12 ساعت شما احساس سوزش يا خارش داشته باشيدو5 روز بعد لايه برداري پوست شما خشك شود.نگران نباشيد بعد مدت كوتاهي اين مشكلات برطرف ميشود.

احتمال دارد بعد درمان شما متوجه شويد پوستتان تغير رنگ داده است.در اين شرايط شما بايد از كرم ضد آفتاب با(SPF)30 يا بالاتر از آن استفاده كنيد.

كمتر در معرض نور افتاب قرار بگيريد.سعي كنيد از ساعت 10صبح تا 2 بعد ظهر از خانه خارج نشويد.

 

Related image

منبع: http://www.webmd.com/beauty/laser-skin/laser-skin-resurfacing

گردآورنده: سعیده نادری

گروه پزشکان تهران اسکین 

 

چرا مرکز لیزر موهایم را از اینجا  انتخاب کنم؟

2 عامل اصلی تعیین کننده موفقیت لیزر درمانی است : مهارت متخصص و دستگاه مورد استفاده.

در این مرکز  از متخصصین به رسمیت شناخته شده و آموزش دیده در استفاده از تکنولوژی لیزر استفاده می شود. سطح مهارت این افراد بسیار بالا و دارای مدارج علمی شایان توجه ایی هستند که باعث اعتماد مراجعین به آنها می شود.

در شعبه های مختلف این مرکز از دستگاه های به روز و متفاوت استفاده می شود که شانس انتخاب “گزینه مناسب” را به مراجعین می دهد تا بهترین نتیجه را داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

لیزر موهای زائد

 

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.